АФ "КАРПАТИ" U-17 – ЧЕМПІОНИ ДЮФЛ УКРАЇНИ СЕЗОНУ 23/24

23 червня 2024 р.
23-го червня відбувся заключний матч фіналу чотирьох Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Команда Академії футболу “Карпати” U-17 зустрічалася з "Шахтарем”.
T5S_0317_dussh_final_230624 copy

АФ "Карпати" (Львів) — "Шахтар" (Донецьк) – 1:1

Голи: Грибеник, 7 – Тютюнов, 12.

Склад АФ "Карпати": Домчак, Грабовенський, Черненко, Кокодиняк, Резнік, Максимчук (Шопронку, 62), Пилипчук, Малиш (Тлумак, 74), Орошкевич (Бондарук, 81), Комаринець, Грибеник.

Запасні: Фандист, Фостяк, Жулінський, Гудзь, Дмитришин.

Тренери: Тарас Павліш та Олег Родін.

T5S_9589_dussh_final_230624

Матч, який визначав переможця Дитячо-юнацької футбольної ліги України у категорії U-17, розпочався дуже динамічно. "Карпати" заволоділи ініціативою та швидко відкрили рахунок. На 7-й хвилині Данило Пилипчук виконав навіс зі штрафного з лівого флангу, а воротар "гірників" Артем Недозимований невпевнено зіграв на виході. Ігор Грибеник виявився найспритнішим та вразив порожні ворота — 1:0.

T5S_9725_dussh_final_230624

Грибеник невдовзі міг шокувати суперників вдруге. На 11-й хвилині Пилипчук знову знайшов передачею свого партнера, проте цього разу голкіпер "Шахтаря" зіграв надійно. "Помаранчево-чорні" вдало скористались своїм першим моментом після помилки Назара Грабовенського. Владислав Тютюнов вийшов на ударну позицію та завдав точного удару в кут.

T5S_9383_dussh_final_230624

"Шахтар" відчув впевненість у своїх силах та до перерви створив кілька небезпечних моментів. Втім Назар Домчак демонстрував майстерну гру на лінії та неодноразово рятував свою команду після ударів Тютюнова та Данковського.

T5S_9740_dussh_final_230624

З початку другого тайму картина на полі не змінилась. Нічия не влаштовувала "гірників", тому вони почали дедалі частіше проводити позиційні атаки. Одразу по перерві міг забивати Тютюнов, але не реалізував вихід віч-на-віч з Домчаком. Суперники вели активну боротьбу в кожному епізоді. Львівʼяни діяли організовано у захисті та практично не дозволяли опонентам наближатися до своїх воріт. До фінального свистка рахунок на табло так і не змінився.

T5S_9808_dussh_final_230624

АФ "Карпати" U-17 фінішують на першій сходинці з сімома очками та виборюють звання чемпіона Дитячо-юнацької футбольної ліги України сезону 2023/24!