2 тур ДЮФЛУ: результати матчів команд АФ “Карпати”

17 вересня 2023 р.
Команди Академії Футболу “Карпати” (Львів) зіграли матчі другого туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Команди вікових категорій U-14 та U-16 на виїзді протистояли футбольній академії “Тернопіль”, а колективи U-15 і U-17 вдома приймали “ВІК-Волинь” з Володимира.
TYS_6227 (1)

U-14 (2010 рік)

ФА “Тернопіль” – АФ “Карпати” (Львів) – 0:5

Голи: Когут, 31, Гаук, 36, 68, Денис, 41, Яскула, 70.

Склад АФ “Карпати”: Шекета, Колонюк, Когут, Петрук, Дмитряк (Топало, 66), Камаралі, Денис (Смірнов, 55), Гаук, Пигичко (Руснак, 49), Цупер, Яскула.

Запасний: Зізіцький.

У наймолодшій віковій категорії U-14 карпатівці здобули впевнену перемогу над своїм суперником з рахунком 5:0. “Леви” відкрили рахунок наприкінці першого тайму зусиллями Вадима Когута. На старті другої половини зустрічі “зелено-білі” подвоїли свою перевагу. Цього разу вдало зіграв Микола Гаук і відправив м’яч у сітку воріт “Тернополя”. Минуло п’ять хвилин і Владислав Денис зробив рахунок 3:0 на користь АФ “Карпати”.

Наприкінці поєдинку львів’яни ще двічі вразили ворота тернополян. Спочатку Гаук оформив дубль. А на останній хвилині основного часу фінальний результат протистояння встановив Богдан Яскула – 5:0 на користь львівської команди.

TYS_6539 (1)

U-15 (2009 рік)

АФ “Карпати” (Львів) – “ВІК-Волинь” (Володимир) – 0:0

Склад АФ “Карпати”: Демків, Панчишин, Гльоц (Гутник, 33), Зварич, Русяк (Бабірад, 55), Ксьонзик, Кецик, Москвітін (Тупісь, 36), Гураль, Стасюк (Кривунець, 36), Кашуба.

Запасні: Коваль, Конів, Фатюк, Бачуляк, Четверіков.

Підопічні Віталія Лобасюка провели домашній поєдинок, зігравши проти однолітків з “ВІК-Волині”. Напружений матч з великою кількістю боротьби завершився без голів. Як і в минулому турі, “зелено-білі” не пропустили, однак цього разу вони не зуміли відзначитися у воротах суперника.

TYS_6580 (1)

U-16 (2008 рік)

ФА “Тернопіль” – АФ “Карпати” (Львів) – 1:1

Голи: Дударев, 66 – Єнич, 54.

Склад АФ “Карпати”: Колесник, Богдан, Карпінський, Бобечко, Білінський, Левкович (Березовський, 41), Тлумак, Єнич (Куценко, 67), Карпин (Поліщук, 71), Дєдов (Мартинюк, 68), Шопронку.

Запасні: Потарейко, Корчак, Давид, Зуб.

Команда Академії Футболу “Карпати” U-16 також на виїзді протистояла “Тернополю”. Перший тайм завершився нульовою нічиєю, попри те, що обидві команди створили чимало небезпечних моментів. Однак після перерви карпатівці все-таки змогли вийти вперед у цьому поєдинку. Автором голу став Роман Єнич. Проте львів’яни не втримали перевагу. На 66-й хвилині нічию тернополянам приніс влучний удар Дмитра Дударева – 1:1.

TYS_5882 (1)

U-17 (2007 рік)

АФ “Карпати” (Львів) – “ВІК-Волинь” (Володимир) – 2:0

Голи: Кокодиняк, 18, 75.

Склад АФ “Карпати”: Фандист, Фостяк, Грабовенський, Кокодиняк, Пилипчук, Малиш, Бондарук, Орошкевич (Гудзь, 80), Комарениць, Грибеник, Дмитришин.

Запасні: Жулінський, Максимчук.

Найстарші вихованці Академії “зелено-білих” вдома приймали гостей з Володимира. Підопічні Тараса Павліша та Олега Родіна забили по одному м’ячу в кожному з таймів і здобули перемогу з рахунком 2:0. У першій половині зустрічі Юрій Кокодиняк відкрив лік голів у цьому поєдинку. А на 75-й хвилині Кокодиняк оформив дубль і приніс перемогу карпатівцям.