1 тур ДЮФЛУ: впевнені перемоги команд АФ “Карпати”

11 вересня 2023 р.
Лев
9-го вересня розпочався новий сезон у Дитячо-юнацькій футбольній лізі України. Команди Академії Футболу “Карпати” провели чотири поєдинки, у кожному з яких святкували перемоги. “Зелено-білі” протистояли львівській “Покрові”.
DSC_6903

U-14 (2010 рік)

“Покрова” (Львів) – АФ “Карпати” (Львів) – 2:4

Голи: Шерстило, 7, Квасниця, 35 – Гаук, 32, 63, Пигичко, 53, 55.

Склад АФ “Карпати”: Зізіцький, Петрук, Когут, Дмитряк (Цупер, 46), Колонюк, Камаралі, Денис (Гуй, 67), Смірнов (Пигичко, 36), Гаук, Руснак, Яскула.

Запасний: Шекста.

Наймолодші карпатівці обіграли однолітків з “Покрови” з рахунком 4:2. Першими відзначилися господарі. На сьомій хвилині зустрічі Максим Шерстило відкрив лік забитим м’ячам, проте карпатівці відповіли на 32-й хвилині. Микола Гаук відновив паритет. Та вже через три хвилини “Покрова” забила вдруге. Цього разу влучного удару завдав Юрій Квасниця.

Після перерви АФ “Карпати” вдалося не лише відігратися, а й здобути перемогу. Спочатку дубль за три хвилини оформив Максим Пигичко, який повністю перевернув гру за кілька хвилин. А фінальну крапку в матчі поставив Микола Гаук, котрий також записав до активу дубль.

U-15 (2009 рік)

АФ “Карпати” (Львів) – “Покрова” (Львів) – 4:0

Голи: Москвітін, 25, Кривунець, 47, Гльоц, 52, Бабірад, 70.

Склад АФ “Карпати”: Демків (Коваль, 58), Панчишин, Гльоц, Зварич (Фатюк, 57), Русяк (Конів, 11, Кривунець, 36), Ксьонзик, Кецик (Бочуляк, 67), Москвітін (Тупісь, 36), Стасюк (Гутник, 36), Гураль (Бабірад, 48), Кашуба.

Команда Віталія Лобасюка впевнено розібралась зі своїм суперником. На 25-й хвилині рахунок відкрив Максим Москвітін. У другій половині зустрічі “зелено-білі” збільшили перевагу. Спершу влучним ударом відзначився Ярослав Кривунець. Минуло кілька хвилин і ворота вразив Святослав Гльоц. Розгром довершив Юрій Бабірад, який забив на 70-й хвилині.

U-16 (2008 рік)

“Покрова” (Львів) – АФ “Карпати” (Львів) – 0:6

Голи: Бобечко, 3, Левкович, 12, Богдан, 39, Єнич, 50, Поліщук, 61, Дєдов, 68.

Склад АФ “Карпати”: Колесник (Потерайко, 51), Богдан (Давид, 51), Зуб (Дєдов, 51), Бобечко, Білінський (Корчак, 51), Тлумак, Левкович (Поліщук, 47), Куценко (Єнич, 48), Карпин (Мартинюк, 41), Березовський (Карпінський, 47), Шопронку.

У віковій категорії U-16 карпатівці перемогли “Покрову” із ще переконливішим рахунком. У кожному з таймів “леви” відзначилися трьома голами. Карпатівці забили два швидкі м'ячі зусиллями Степана Бобечка та Антона Левковича. Наприкінці першого тайму Роман Богдан зробив рахунок 3:0. У другій половині зустрічі “Карпати” не зменшили оберти. Роман Єнич, який тільки-но з'явився на полі, потрапив у обійми партнерів. Невдовзі голами відзначилися Максим Поліщук та Олександр Дєдов.

U-17 (2007 рік)

АФ “Карпати” (Львів) – “Покрова” (Львів) – 11:1

Голи: Смаглій, 6, 11, 45, 54, 71, Пилипчук, 15, Грибеник, 38, 39, 82, Дмитришин, 56, Кокодиняк, 64.

Склад АФ “Карпати”: Фандист (Жулінський, 46), Грабовенський, Черненко, Кокодиняк, Пилипчук (Максимчук, 46), Малиш (Гудзь, 67), Бондарук (Дмитришин, 46), Орошкевич, Комарениць (Фостяк, 46), Смаглій, Грибеник.

Матч найстаршої вікової категорії завершився перемогою АФ “Карпати” з рахунком 11:1. Ще у першому таймі хет-трик оформив Максим Смаглій. Крім того, двічі за дві хвилини забив Ігор Грибеник. Ще один м'яч в активі Данила Пилипчука. По перерві Смаглій забив ще двічі і оформив пента-трик, а Грибеник відзначився ще раз – йому підкорився хет-трик. За “Карпати” також забивали Тарас Дмитришин і Юрій Кокодиняк.