Іконка м'яча Кожухар, 8
Іконка м'яча Костенко, 44
whistle

90+5 хвилина

Матч завершено! "Карпати" та "Нива" обмінялись забитими м’ячами в першому таймі та зіграли внічию 1:1.

yellow_card

90+3 хвилина

Дмитро Галадей отримав жовту картку.

corner

90+2 хвилина

"Нива" вибила м’яч після подачі з кутового.

corner

90+1 хвилина

Карпатівці виконають ще один "корнер".

post

Львів’яни виконають кутовий удар.

post

90 хвилина

Арбітр матчу додав п’ять хвилин до основного часу другого тайму.

post

90 хвилина

Єгор Демченко завдав удару зі штрафного – м’яч пролетів над поперечкою.

post

89 хвилина

"Карпати" заробляють право на небезпечний штрафний удар.

player_change

86 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Замість Яна Костенка на поле вийшов Віталій Равлик.

corner

85 хвилина

Карпатівці вибили м’яч після подачі з кутового від "Ниви".

post

84 хвилина

"Нива" заробляє кутовий удар.

corner

81 хвилина

Владислав Бабогло завдав удару після подачі з кутового – повз ворота.

post

81 хвилина

Карпатівці заробляють кутовий удар.

79 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Замість Тимофія Сухара на поле вийшов Єгор Картушов.

76 хвилина

Заміна в складі "Ниви". Дмитро Галадей вийшов на поле замість Андрія Бея.

corner

74 хвилина

post

74 хвилина

Павло Полегенько не реалізовує пенальті у ворота "Ниви". Максим Механів рятує "Ниву" від пропущеного м’яча. "Карпати" виконають кутовий удар.

post

73 хвилина

Карпатівці заробляють пенальті. Фол проти Амбросія Чачуа.

post

69 хвилина

Ян Костенко завдавав удару по воротах "Ниви" – повз ворота.

68 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Замість Іґора Невеса на поле вийшов Крістіан Ноту.

post

66 хвилина

Андрій Бей завдавав удару з меж штрафного майданчика, але гравець "Ниви" не влучив у площину воріт.

corner

63 хвилина

Карпатівці вибили м’яч після подачі з кутового.

post

62 хвилина

yellow_card

60 хвилина

Максим Мудрий отримав жовту картку.

57 хвилина

Вимушена заміна в складі "Ниви". Замість Сергія Давидова, який отримав ушкодження, на поле вийшов Ігор Гатала.

53 хвилина

Подвійна заміна в складі "Ниви". Замість Олега Соколова та Максима Проціва на поле вийшли Роман Слива та Василь Танчак.

post

52 хвилина

Чачуа опинився на ударній позиції та потужно пробив, але Механів вкотре врятував "Ниву" від пропущеного м’яча.

post

49 хвилина

Тривала атака "Карпат" завершилась ударом від Амбросія Чачуа, але карпатівець пробив повз ворота.

post

47 хвилина

Амбросій Чачуа завдав удару з-за меж штрафного майданчика – м’яч пролетів над поперечкою.

46 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Єгор Демченко з’явився на полі замість Артура Рябова.

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато!

whistle

45+1 хвилина

Перший тайм завершено! Команди йдуть на перерву за рахунку 1:1.

post

45 хвилина

Арбітр матчу компенсував одну хвилину до основного часу першого тайму.

post

45 хвилина

Амбросій Чачуа виконав подачу зі штрафного, але господарі поля зуміли відбитися.

yellow_card

44 хвилина

Ян Костенко отримав жовту картку.

post

44 хвилина

Андрій Зінь отримав жовту картку.

corner

42 хвилина

post

42 хвилина

Чачуа пробивав зі штрафного удару – рикошет від захисника "Ниви" і це буде перший кутовий у нашому матчі.

post

40 хвилина

Амбросій Чачуа виконав подачу з флангу в штрафний майданчик господарів, але ніхто не відгукнувся на навіс від капітана.

post

37 хвилина

Чимало боротьби в центрі поля, останні кілька хвилин без небезпечних моментів біля воріт обидвох команд.

post

33 хвилина

Павло Полегенько виконав навіс з правого флангу на Євгена Підлепенця. Карпатівець пробив головою, але м’яч пролетів повз ворота.

post

31 хвилина

Артур Рябов завдав удару в дальній кут воріт суперника – м’яч розминувся з лівою стійкою воріт.

post

30 хвилина

Владислав Бабогло віддав передачу на Амбросія Чачуа, але півзахисник "зелено-білих" не зумів завдати удару. Йому завадили захисники "Ниви".

post

28 хвилина

Амбросій Чачуа завдав потужного удару зі штрафного, однак Механів парирував постріл капітана "Карпат".

post

25 хвилина

Амбросій Чачуа виконав подачу зі штрафного, але Механів вийшов з воріт і вибив м’яч.

post

23 хвилина

"Нива" перехопила м’яч в центрі поля та намагалась організувати швидку атаку, однак тернополяни швидко втратили контроль над м’ячем.

post

20 хвилина

Павло Полегенько прострілив у штрафний майданчик "Ниви", але ніхто з карпатівців не зумів замкнути передачу правого захисника "зелено-білих".

post

17 хвилина

Тернополяни виконали штрафний удар, але карпатівці вибили м’яч якомога далі від власного штрафного майданчика.

post

14 хвилина

Момент у "Ниви". Андрій Бей завдав удару з-за меж штрафного майданчика – м’яч влучив у поперечку.

post

13 хвилина

Амбросій Чачуа виконав подачу з лівого флангу в штрафний майданчик суперника, де Євген Підлепенець завдав удару головою, але Максим Механів впорався з цим пострілом.

post

11 хвилина

Після двох швидких голів, команди продовжують грати на зустрічних курсах, обмінюючись напівмоментами.

yellow_card

8 хвилина

Андрій Кожухар отримав жовту картку.

goal

8 хвилина

"Нива" зрівнює рахунок. Андрій Зінь відправляє м’яч у сітку воріт "зелено-білих" – 1:1.

goal

6 хвилина

ГООООООООЛ! "Карпати" відкривають рахунок у нашому матчі. Амбросій Чачуа виконав простріл з правого флангу, який вдало замкнув Ян Костенко – 1:0!

post

4 хвилина

Львів’яни високо пресингують суперника, стараючись відібрати м’яч і провести швидку атаку.

post

2 хвилина

Карпатівці контролюють м’яч, намагаючись позиційно атакувати.

whistle

1 хвилина

Матч розпочато!

post

15:30

Головний рефері – Ігор Сташук (Чернігів), асистенти: Владислав Дрикін (Рівне) та Сергій Дарійчук (Чернівецька область). Четвертий арбітр – Михайло Брик (Тернопіль). Спостерігач арбітражу – Валерій Лисакевич (Харків).

15:00

Вітаємо вас на текстовій трансляції матчу між тернопільською "Нивою" та львівськими "Карпатами".

Звіт

Перша ліга. Група “А”. Сезон 2023/2024. 9 тур

“Нива” (Тернопіль) – “Карпати” (Львів)

24 вересня. 16:00. Тернопільський міський стадіон ім. Р. Шухевича.

Арбітр – Ігор Сташук (Чернігів).

Асистенти: Владислав Дрикін (Рівне) та Сергій Дарійчук (Чернівецька область).

Четвертий арбітр – Михайло Брик (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу – Валерій Лисакевич (Харків).

“Нива”: Механів, Соколов (Слива, 53), Зінь, Хруставка, Демчук, Давидов (Гатала, 57), Мудрий, Бей (Галадей, 76), Волохатий, Проців (Танчак, 53), Різник.

Запасні: Жупанський, Малащук, Вольський, Махінка.

Виконувач обов'язків головного тренера Олександр Стахів.

“Карпати”: Кожухар, Мизюк, Бабогло, Сухар (Картушов, 79), Полегенько, Рябов (Демченко, 46), Клименко, Підлепенець, Костенко (Равлик, 86), Чачуа, Іґор Невес (Крістіан, 68).

Запасні: Ільющенков, Романюк, Порох, Векляк, Едуардо, Чех, Матвєєв.

Головний тренер – Мирон Маркевич.

Голи: Зінь, 8 – Костенко, 6.

Попередження: Зінь, 44, Мудрий, 60, Галадей, 90+3 – Кожухар, 8, Костенко, 44.

В останньому поєдинку першого кола "Карпати" зіграли внічию із тернопільською "Нивою". Команди обмінялися голами на старті зустрічі. На влучний удар карпатівця Яна Костенка відповів захисник тернополян Андрій Зінь.

Шалений початок і активний Чачуа

Команди розпочали матч без розвідки і адаптації. Одна з перших атак "Карпат" завершилася результативно. Євген Підлепенець та Амбросій Чачуа розіграли комбінацію на правому фланзі і капітан "зелено-білих" прострілив у штрафний майданчик. На дальній стійці від опіки Олега Хруставки звільнився Ян Костенко і з близької відстані відправив м'яч у сітку воріт. Проте вже у наступній атаці тернополяни відігралися. Олег Соколов навісив зі штрафного, а Андрій Зінь коліном переправив м'яч у кут воріт гостей. Андрій Кожухар зумів парирувати удар, однак рефері вказав на центр. На думку арбітра м'яч повністю перетнув лінію воріт.

Швидкий обмін голами не зменшив подальшу активність команд. Спочатку Чачуа навішував зліва на Підлепенця – з ударом Євгена воротар впорався. А через хвилину момент створила "Нива". Андрій Бей стріляв з-за меж штрафного майданчика – поперечка.

У середині тайму дві нагоди після "стандартів" організував Чачуа. В обидвох випадках втручання у гру Максима Механіва врятувало "Ниву" від неприємностей. А на 31-й хвилині потужно бив здалеку Артур Рябов – м'яч пролетів поруч зі стійкою. "Карпати" особливо багато атакували на заключних хвилинах першого тайму, проте удари Чачуа та Підлепенця виявилися неточними.

Промах Полегенька і злива моментів

На старті другої половини зустрічі значну частину активності у складі "левів" і надалі генерував Амбросій Чачуа. Капітан "Карпат" загострював, асистував партнерам і сам бив по воротах Механіва. Наполегливість Амбросія конвертувалася у результат на 73-й хвилині. Тимофій Сухар навісив з лівого флангу, а боротьба Романа Сливи та Чачуа завершилася падінням карпатівця. Рефері вказав на позначку, та львів'яни не зуміли вийти вперед у рахунку. Механів парирував удар Павла Полегенька з пенальті.

Після локальної невдачі "зелено-білі" продовжували контролювати ситуацію на полі та кинули усі сили в атаку. Така ситуація дозволяла "Ниві" використовувати вільний простір і вибігати у контрвипади. Швидкі Дмитро Галадей та Андрій Різник кілька разів проривалися до воріт гостей, утім Кожухаря повноцінно не турбували.

Натомість "Карпати" влаштували справжню облогу воріт Механіва, проте кіпер тернополян та оборонці самовіддано захищали свої володіння. На 90+2-й хвилині навіть гравці "Ниви" були безсилими проти удару Підлепенця. Та, на щастя для господарів, м'яч пролетів на відстані кількох сантиметрів над поперечкою.

Наступний тур/турнірне становище

Перше коло команда Мирона Маркевича завершує у якості лідера групи "А". В активі "левів" 23 пункти. Наступний поєдинок "Карпати" проведуть на виїзді із "Хустом". Матч відбудеться у неділю, 1 жовтня, о 14:00.