Асистенти арбітра: Сергій Дарійчук (Чернівці) та Олександр Лапицький (Київ).

Четвертий арбітр – Мирослав Липко (Івано-Франківськ).

Спостерігач арбітражу – Микола Левко (Чернівці).

“Прикарпаття”: Піцан, Соловйов, Борисевич, Аксьонов, Писко, Рудюк, Тітаєвський (Кузьмин, 70), Оринчак, Цюцюра, Сондей (Бучакчийський, 70), Барчук (Дитко, 76).

Запасні: Герич, Сердюк, Матушевський, Стаднік, Демків, Француз.

“Карпати”: Льопка, Дуць, Болденков, Приймак, Галенков, І. Когут, Чачуа, Рябов, М. Когут (Лень, 60), Шах (Кожанов, 60), Тарануха (Климець, 67).

Запасні: Фастов, Махнєв, Ткачук, Репета.

Головний тренер – Андрій Тлумак.

Голи: Дуць, 31, Галенков, 41.

Попередження: Оринчак, 31, Аксьонов, 47, Цюцюра, 68 – Рябов, 26, Галенков, 55, 64, М. Когут, 61.

Вилучення – Галенков, 64.

В останньому виїзному матчі року команда Андрія Тлумака перемогла “Прикарпаття”. Найпомітнішим гравцем на полі стадіону “Рух” став Денис Галенков. Латераль долучився до двох голів своєї команди, однак залишив поле через вилучення.

Старт без Кожанова та зміна голкіпера

Тренерський штаб “зелено-білих” виконав дві зміни у порівнянні з минулим матчем. На лаві запасних опинився капітан Денис Кожанов та оборонець Олег Лень. Натомість на вістрі атаки з'явився Микола Когут, а в центрі поля вийшов Артур Шах. Відтак, Владислав Приймак змістився трохи нижче і закривав позицію лівого центрального захисника.

Господарі змінили лише воротаря. Замість Романа Герича, який грав проти “Діназу”, вийшов вихованець “Карпат” Іван Піцан.

Жвавий старт “Прикарпаття”

Івано-франківці активно розпочали поєдинок. Володіння м'ячем, серія атак, кілька ударів – з цим натиском Роман Льопка та його партнери впоралися без проблем. У відповідь “Карпати” періодично здійснювали контрвипади. Ближче до середини тайму гості відвели гру від власних воріт та взяли м'яч під свій контроль.

Гол+пас Галенкова

І незабаром це дало результат. Амбросій Чачуа виконав подачу від кутового, м'яч відлетів до Ростислава Таранухи, який потужно пробив. З пострілом нападника Піцан впорався, але на підборі першими опинилися карпатівці. Денис Галенков прострілив вздовж воріт на Ігоря Дуця, який вразив ціль.

А ще через 10 хвилин “леви” збільшили свою перевагу. До свого асисту Галенков додав гол. Потужний удар Дениса під поперечку – 2:0!

Моменти Рудюка та вилучення у “Карпат”

Одразу по перерві “Прикарпаття” заволоділо ініціативою і могло скорочувати відставання в рахунку. Проте удар Володимира Рудюка прийняла на себе стійка.

На 64-й хвилині “Карпати” залишилися у меншості. Галенков сфолив на фланзі проти Романа Борисевича і отримав жовту картку. Для Дениса вона виявилася другою. Фактично у наступній атаці господарі могли скористатися чисельною більшістю. Рудюк класно змістився з лівого флангу і пробив поруч зі штангою.

Утім на цьому гострота біля воріт Льопки зникла. Майже півгодини ігрового часу минули без моментів, хоч і з невеликою перевагою господарів. Відіграти бодай один гол івано-франківці не зуміли.

Турнірне становище

Завдяки черговій перемозі “Карпати” додали до свого активу три пункти і перед останнім матчем року мають 28 очок. Львів'яни гарантували собі другу сходинку у групі “А”. Що стосується “Прикарпаття”, то підопічні Олега Рипана суттєво ускладнили своє турнірне становище. Для виходу у четвірку найкращих івано-франківцям треба у заключному турі перемагати на виїзді “Епіцентр” та сподіватися на поразку “Ниви” у Чернівцях.

Наступний матч

У неділю, 27 листопада, “зелено-білі” приймуть на “Україні” житомирське “Полісся”. Найкращі команди групи “А” змагатимуться за важливі три бали, які знадобляться їм навесні у чемпіонському раунді. Також у неділю “Прикарпаття” гостюватиме у Дунаївцях та битиметься у матчі життя з “Епіцентром”.