Заміна в складі "Лівого берега". Замість Олега Синиці на поле вийшов Максим Сердюк.

Подвійна заміна від "Карпат". Замість Євгена Підлепенця та Амбросія Чачуа на поле вийшли Юрій Тлумак і Артур Рябов.

81 хвилина

Павло Полегенько виконав простріл на дальню стійку, але Ян Костенко не зміг замкнути цю передачу.

post

78 хвилина

Ян Костенко прострілював у штрафний майданчик суперника, але ніхто з карпатівців не зміг замкнути простріл.

yellow_card

75 хвилина

Ернест Астахов отримав жовту картку.

73 хвилина

Подвійна заміна в складі "Лівого берега". Замість Сіднея та Мар’яна Мисика на поле вийшли Олександр Дударенко і Іван Когут.

72 хвилина

Подвійна заміна в складі "Карпат". Замість Джареда Хаси та Олександра Мизюка на поле вийшли Ян Костенко та Едуард Козік.

yellow_card

71 хвилина

Мар’ян Мисик отримав жовту картку.

69 хвилина

Подвійна заміна в складі "Лівого берега". Замість Владислава Войцеховського та Івана Петренка на поле вийшли Ернест Астахов і Даниїл Сухоручко.

yellow_card

64 хвилина

Олег Соколов отримав жовту картку.

yellow_card

61 хвилина

Джаред Хаса отримав жовту картку.

goal

59 хвилина

Після подачі з кутового Владислав Войцеховський відправив м’яч у сітку воріт "Карпат" – 3:3.

post

58 хвилина

"Лівий берег" заробляє кутовий удар.

goal

56 хвилина

Олег Синиця завдав влучного удару з-за меж штрафного майданчика – 3:2.

55 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Замість Владислава Клименка на поле вийшов Єгор Демченко.

corner

51 хвилина

Карпатівці вибили м’яч після подачі з кутового від "Лівого берега".

post

50 хвилина

yellow_card

48 хвилина

Іван Петренко отримав жовту картку.

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато!

whistle

45+2 хвилина

Перший тайм завершено!

corner

Карпатівці вибили м’яч після подачі з кутового.

post

45+1 хвилина

post

45 хвилина

Арбітр матчу компенсував одну хвилину до основного часу першого тайму.

goal

43 хвилина

"Лівий берег" відіграє один м’яч. Руслан Дедух завдав удару з-за меж штрафного майданчика в ближній кут воріт "Карпат" – 3:1.

corner

43 хвилина

"Лівий берег" зумів відбитися після розіграшу кутового від "зелено-білих".

post

42 хвилина

corner

40 хвилина

Кияни вибили м’яч після подачі з кутового від "Карпат".

post

39 хвилина

yellow_card

37 хвилина

Руслан Дедух отримав жовту картку.

goal

34 хвилина

ГОООООООЛ! Іґор Невес реалізовує пенальті – 3:0!

post

33 хвилина

Арбітр призначив пенальті за фол на Максиму Чеху.

yellow_card

30 хвилина

Олександр Мизюк отримав жовту картку.

yellow_card

27 хвилина

Валерій Самар отримав жовту картку.

post

25 хвилина

Львів’яни перебувають з м’ячем на власній половині поля.

goal

21 хвилина

ГООООЛ! "Карпати" подвоюють свою перевагу. Джаред Хаса на лівому фланзі пройшов суперника та виконав простріл на ближню стійку. М’яч у власні ворота зрізав захисник "Лівого берега" Арсен Слотюк – 2:0.

post

20 хвилина

Іґор Невес завдав удару з-за меж штрафного майданчика – невлучно.

corner

18 хвилина

"Лівий берег" невдало розіграв кутовий удар, з м’ячем будуть "Карпати".

post

18 хвилина

Після подачі зі штрафного м’яч зрикошетив від захисника "Карпат" і покинув межі поля. Кутовий для "Лівого берега".

post

17 хвилина

Кияни заробили штрафний удар.

post

14 хвилина

"Карпати" продовжують контролювати м’яч в центрі поля.

corner

13 хвилина

Після розіграшу кутового удару кияни вибили м’яч за межі штрафного майданчика.

post

12 хвилина

goal

7 хвилина

ГООООООООООООЛ! "Леви" відкривають рахунок у цьому матчі. Затяжна атака "зелено-білих" завершилась передачею Євгена Підлепенця на Іґора Невеса. Бразилець переправив м’яч вже у порожні ворота "Лівого берега" – 1:0.

post

4 хвилина

Поки що без гольових моментів біля воріт кожної з команд.

post

3 хвилина

Львів’яни намагаються будувати свої атаки позиційно, але суперник вдало обороняється.

post

2 хвилина

Карпатівці володіють м’ячем в центрі поля.

whistle

1 хвилина

Матч розпочато!

post

12:30

Головний рефері – Андрій Зайцев (Донецька область), асистенти: Денис Кескюла (Дніпропетровська область) та Богдан Морозюк (Івано-Франківськ). Четвертий арбітр – Степан Лапко (Львів). Спостерігач арбітражу – Михайло Митровський (Ужгород).

12:00

Вітаємо вас на текстовій трансляції матчу "Карпати" – "Лівий берег".

Звіт

Перша ліга. Чемпіонська група. Сезон 23/24. 9 тур

"Карпати" (Львів) – “Лівий берег” (Київ)

18 травня, 13:00. Львів, стадіон "Україна".

Арбітр – Андрій Зайцев (Донецька область).

Асистенти: Денис Кескюла (Дніпропетровська область) та Богдан Морозюк (Івано-Франківськ).

Четвертий арбітр – Степан Лапко (Львів).

Спостерігач арбітражу – Михайло Митровський (Ужгород).

“Карпати”: Кожухар, Мизюк (Козік, 72), Бабогло, Саків, Полегенько, Чех, Клименко (Демченко, 55), Чачуа (Рябов, 82), Підлепенець (Тлумак, 82), Джаред (Костенко, 72), Іґор Невес.

Запасні: Ільющенков, Сухар, Векляк, Фетько, Сидун.

Головний тренер – Мирон Маркевич.

“Лівий берег”: Механів, Соколов, Самар, Слотюк, Сільва Сантос (Дударенко, 73), Дедух, Войцеховський (Астахов, 69), М. Когут, Мисик (І. Когут, 73), Синиця (Сердюк, 87), Петренко (Сухоручко, 69).

Запасні: Чеботарьов, Сташків, Андрієшин, Швець, Литовченко.

Головний тренер – Віталій Первак.

Голи: Іґор Невес, 7, 34 (пен.), Слотюк, 21 (автогол) – Дедух, 43, Синиця, 56, Войцеховський, 59.

Попередження: Мизюк, 30, Джаред, 61 – Самар, 27, Дедух, 37, Петренко, 48, Соколов, 64, Астахов, 75, Слотюк, 89.

У суботу, 18-го травня, львівські “Карпати” провели заключний домашній поєдинок у цьому сезоні. Матч проти “Лівого берега” на стадіоні “Україна” завершився результативною нічиєю 3:3.

Швидкий м’яч Невеса та автогол Слотюка

“Леви” відкрили рахунок вже на сьомій хвилині. Максим Чех обігрався з Євгеном Підлепенцем, який віддав передачу на порожні ворота на Іґора Невеса. Бразильський форвард не схибив і відправив м’яч у сітку – 1:0. Після забитого м’яча львів’яни продовжували володіти ініціативою та діяти першим номером. “Лівий берег” розраховував на швидкі контратаки, але карпатівці не давали можливості киянам їх проводити.

На 21-й хвилині Джаред Хаса отримав м’яч на лівому фланзі, на швидкості пройшов суперника та виконав простріл на ближню стійку, де опинився Іґор Невес. Однак бразильського форварда “Карпат” випередив захисник “Лівого берега” Арсен Слотюк, котрий зрізав м’яч у власні ворота – 2:0.

Пенальті Невеса та відповідь Дедуха

На 34-й хвилині “Карпати” здобули право на пенальті. Максим Чех увірвався у штрафний майданчик суперника та Арсен Слотюк порушив правила. Арбітр вказав на позначку. До виконання 11-метрового удару підійшов Іґор Невес, реалізував його і, таким чином, забив 12-й гол у сезоні. Наприкінці першого тайму “Лівий берег” відіграв один м’яч. Руслан Дедух завдав удару з-за меж штрафного майданчика, з яким не зміг впоратися кіпер “зелено-білих” Андрій Кожухар.

Камбек “Лівого берега”

У другому таймі “Лівий берег” продовжив те, що розпочав наприкінці першої половини зустрічі. На 56-й хвилині Олег Синиця завдав потужного удару з-за меж штрафного майданчика та скоротив відставання своєї команди до одного гола. А вже через хвилину кияни зрівняли рахунок. Після подачі з кутового у штрафному майданчику “Карпат” виникла метушня, у якій найкраще зорієнтувався Владислав Войцеховський і відправив м’яч у сітку – 3:3.

Фінальний штурм “Карпат”

Карпатівці намагалися виправити ситуацію та здобути перемогу. Зокрема, хорошу нагоду не реалізував Ян Костенко. Павло Полегенько виконав простріл на дальню стійку, де опинився Костенко, але лівий півзахисник “Карпат” у ворота не влучив. До фінального свистка підопічні Мирона Маркевича тиснули на ворота київської команди, але рахунок на табло не змінили.

Наступний тур/турнірне становище

Карпатівці продовжують очолювати турнірну таблицю. В активі” зелено-білих” 65 очок. У останньому турі сезону львівські “Карпати” на виїзді зіграють проти “Інгульця”. Матч у Петровому відбудеться у п’ятницю, 24-го травня. Початок гри – 13:00.