Заміна в складі "Карпат". Замість Олега Очеретька на поле вийшов Владислав Клименко.

79 хвилина

Пабло Альварес пробив здалеку – повз ворота.

corner

75 хвилина

Пабло Альварес виконав подачу з кутового, але м’яч перелетів усіх у штрафному майданчику "Полісся" та покинув межі поля.

post

75 хвилина

"Карпати" виконають кутовий удар.

72 хвилина

Заміна в складі "Полісся". Замість Олександра Назаренка на поле вийшов Богдан Лєднєв.

goal

70 хвилина

Олександр Назаренко робить рахунок 3:1 на користь "Полісся".

corner

70 хвилина

Гості вибили м’яч після подачі з кутового від "Карпат".

corner

69 хвилина

Карпатівці виконають ще один "корнер".

post

69 хвилина

"Карпати" заробляють кутовий удар.

post

65 хвилина

Денис Мірошніченко виконав подачу зі штрафного – суперники вибили м‘яч.

63 хвилина

Подвійна заміна в складі "Карпат". Замість Тараса Саківа та Бруніньйо на поле вийшли Павло Полегенько і Артур Шах.

56 хвилина

Подвійна заміна в складі "Полісся". Пайшао та Богдан Кушніренко вийшли на поле замість Луіфера та Еміля Мустафаєва.

post

52 хвилина

Наразі без моментів біля воріт обидвох команд.

post

48 хвилина

Іґор Невес завдав удару головою – кіпер "Полісся" Євген Волинець здійснив сейв і перевів м’яч у поперечку.

corner

47 хвилина

post

47 хвилина

46 хвилина

Заміни в складі обидвох команд. У "Карпат" Ян Костенко вийшов на поле замість Євгена Підлепенця. У складі "Полісся" на поле вийшов Таллес замість Бориса Крушинського.

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато!

whistle

45+2 хвилина

Перший тайм завершено!

goal

45+1 хвилина

Олексій Гуцуляк виводить "Полісся" вперед – 1:2.

post

45 хвилина

До основного часу першого тайму компенсовано одну хвилину.

post

41 хвилина

Мірошніченко виконав простріл у штрафний майданчик, де Олег Очеретько зумів дотягнутися до м’яча, але акцентованого удару не завдав.

post

40 хвилина

Олександр Назаренко завдав потужного удару по воротах "Карпат" – Кемкін парирував цей постріл.

post

37 хвилина

Еміль Мустафаєв виконав передачу в штрафний майданчик, але карпатівці перехопили цей пас та вибили м’яч.

post

33 хвилина

"Карпати" володіють м’ячем в центрі поля.

corner

30 хвилина

Житомиряни порушують правила в атаці під час розіграшу кутового, з м’ячем будуть "Карпати".

post

29 хвилина

Луіфер завдав удару по воротах "Карпат", але Олександр Кемкін виконав неймовірний сейв і перевів м’яч на кутовий.

yellow_card

25 хвилина

Борис Крушинський отримав жовту картку.

goal

19 хвилина

ГОООООЛ! Денис Мірошніченко завдав потужного удару з меж штрафного майданчика та зрівняв рахунок – 1:1.

goal

18 хвилина

"Полісся" відкриває рахунок. Борис Крушинський замкнув подачу з правого флангу від Олексія Гуцуляка – 0:1.

post

16 хвилина

Амбросій Чачуа виконав подачу з правого флангу, але Євген Волинець вийшов з воріт і заволодів м’ячем.

post

13 хвилина

Поки що без моментів біля воріт обидвох команд.

post

9 хвилина

Господарі поля контролюють м’яч.

corner

7 хвилина

Розіграш кутового завершився навісом від Амбросія Чачуа на дальню стійку воріт, але нікого з карпатівців там не опинилось.

post

7 хвилина

Денис Мірошніченко завдав прямого удару зі штрафного – м’яч влучив у стінку, це кутовий удар для "Карпат".

post

6 хвилина

"Карпати" заробляють штрафний удар.

corner

4 хвилина

Львів’яни вибили м’яч після подачі з кутового.

post

3 хвилина

Гості заробляють кутовий удар.

post

3 хвилина

Житомиряни вибили м’яч після подачі зі штрафного від карпатівців.

post

2 хвилина

"Карпати" заробляють штрафний удар біля воріт "Полісся".

whistle

1 хвилина

Матч розпочато!

post

17:00

Стартовий склад львівських "Карпат".

post

16:50

Стартовий склад житомирського "Полісся".

post

16:40

Головний рефері – Денис Резніков (Кам’янське), асистенти арбітра: Володимир Висоцький (Запоріжжя) та Ігор Дебенко (Івано-Франківськ). Четвертий арбітр – Євген Цибулько (Черкаська область). Спостерігач арбітражу – Василь Мельничук (Сімферополь). Арбітр VAR – Денис Шурман (Київська область), асистент арбітра VAR – Руслан Єрмоленко (Чернігів). Спостерігач арбітражу VAR – Євген Арановський (Хмельницький).

post

16:30

Вітаємо вас на текстовій трансляції матчу "Карпати" – "Полісся".

Звіт

Прем'єр-Ліга. Сезон 2024/2025. 8 тур

“Карпати” (Львів) – “Полісся” (Житомир) – 1:3

28 вересня, 18:00. Львів, стадіон "Україна".

Арбітр – Денис Резніков (Кам’янське)

Асистенти – Володимир Висоцький (Запоріжжя) та Ігор Дебенко (Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр – Євген Цибулько (Черкаська область)

Спостерігач арбітражу – Василь Мельничук (Сімферополь)

Арбітр VAR – Денис Шурман (Київська область)

Асистент арбітра VAR – Руслан Єрмоленко (Чернігів)

Спостерігач арбітражу VAR – Євген Арановський (Хмельницький)

“Карпати”: Кемкін, Саків (Полегенько, 63), Бабогло, Жан Педрозу, Мірошніченко, Альварес, Підлепенець (Костенко, 46), Чачуа, Бруніньйо (Шах, 63), Очеретько (Клименко, 86), Іґор Невес (Устименко, 80).

Запасні: Кінарейкін, Домчак, Векляк, Рябов, Кузик, Тлумак Ю.

Головний тренер – Владислав Лупашко

“Полісся”: Волинець, Михайліченко, Смоляков, Чоботенко, Віале, Мельниченко, Крушинський (Таллес 46), Мустафаєв (Кушніренко, 56), Гуцуляк (Йока, 89), Назаренко (Лєднєв, 72), Луіфер (Пайшао, 56).

Запасні: Кудрик, Поспєлов, Брістріч, Шастал, Майсурадзе, Тейлор, Матіч.

Головний тренер – Імад Ашур

Голи: Крушинський, 18, Гуцуляк, 45+1, Назаренко, 70 – Мірошніченко, 19.

Попередження: Крушинський, 25.

У суботу, 28 вересня, “зелено-білі” приймали вдома житомирське “Полісся” і поступились з рахунком 1:3.

Обмін голами і пізній м'яч Гуцуляка

Поєдинок розпочався доволі активно, а команди відразу обмінялись “стандартами”. Карпатівці виконали штрафний удар, після якого житомиряни вибили м’яч та ліквідували загрозу. Гості відповіли кутовим, який теж не завершився ударом по воротах. Після цього львів’яни виконали ще один штрафний та корнер. Однак вони також не несли значної загрози воротам “Полісся”.

Зате на 18-й хвилині затяжна атака гостей виявилася результативною. Олексій Гуцуляк навісив з правого флангу, а Борис Крушинський увірвався в центр штрафного майданчика і головою вразив ціль. Реакція “Карпат” була миттєвою. Вже у наступній атаці Євген Підлепенець протягнув мяч правим флангом і викотив під удар Денису Мірошніченку, а той потужно пробив у дотик – 1:1.

На 30-й хвилині “Полісся” могло забивати вдруге. Олександр Назаренко асистував Луіферу Ернандесу, який у дотик бив з близької відстані. Лише сейв Олександра Кемкіна врятував ситуацію. Проте у компенсований час до першого тайму навіть голкіпер “зелено-білих” виявився безсилим. Назаренко навісив зі штрафного, Крушинський залишився наодинці на дальній стійці і скинув на Гуцуляка, який коліном спрямував м'яч у сітку.

Невикористані нагоди

На старті другого тайму “леви” втратили чудову нагоду відзначитися. Серія навісів з лівого флангу завершилася ударом Іґора Невеса головою. Воротар “Полісся” Євген Волинець витягнув м'яч з-під поперечки і спрямував його у каркас.

Тиск “Карпат” не зменшувався, але гостям вдалося відвести гру від власних воріт та мінімізувати загрозу. Львів'яни володіли м'ячем, але переважно біля власних воріт. Ускладнювала гру в атаці шалена злива.

Житомиряни зрідка вибігали в контратаки, одна з яких завершилася взяттям воріт. Назаренко протягнув м'яч від власних воріт і хитро пробив з гострого кута – 1:3.

До завершення поєдинку господарі створили ще кілька моментів, Здалеку стріляв Пабло Альварес, небезпечно навішував Олег Очеретько, утім цього вечора львів'яни більше не відзначалися.

Турнірне становище/наступний тур

Після поразки “Карпати” залишаються на 10-й сходинці в турнірній таблиці. У наступному турі “зелено-білі” вдома прийматимуть “Інгулець”. Поєдинок відбудеться у п'ятницю, 4 жовтня, і розпочнеться о 18:00.