Іконка м'яча Лук’янчук, 47
Іконка м'яча Краснопір, 90
post

Післяматчевий коментар Амбросія Чачуа

“Насамперед я хочу подякувати нашим вболівальникам, усім, хто переживає і підтримує команду, незважаючи ні на що. Ми не виконали своє завдання, тому завершення сезону, на жаль, невдале. Сьогодні ми робили все для того, щоб перемогти. У нас було бажання і не було гравців, які не хотіли здобути перемогу. Ми намагалися зіграти за нашу команду, за герб і фанатів. Шкода, що ми не виграли, але я побачив сьогодні на полі реально команду”.

“У нас дуже хороша молодь і я можу сказати, якщо вони будуть наполегливо працювати і виходити на поле та показувати своє бажання, то у них все попереду. Помилки будуть завжди, але головне зробити правильні висновки з них”.

post

Післяматчевий коментар Андрія Тлумака

“Ми зіграли внічию з командою, яка вийшла в УПЛ. Сьогодні ми з керівництвом вирішили дати можливість зіграти молодим хлопцям. Також дали шанс проявити себе тим гравцям, які отримували мало ігрової практики у цьому сезоні. В принципі матч показав, що ми можемо і вміємо, але щось у нас все-таки не вийшло”.

“Чому команді не вдалося виконати завдання на сезон? Однієї якоїсь конкретної відповіді немає. Можу сказати, що ми дуже швидко забуваємо історію. Пригадайте, як три роки тому ми розпочали роботу з клубом. Що у нас було? Ми не мали ні м’ячів, ні маніжок, ні автобусу, ні стадіону, ні бази. Навіть жодного футболіста. За три роки ми побудували структуру, яка має стадіон і глядача. Ми зробили величезну роботу. Мені дуже сумно, що зараз на мене вилився шквал критики з усіх сторін. Вже навіть мене злочинцем назвали деякі журналісти. За що? За те, що я створив “Карпати”? Ми вперше помилились за три роки і я беру на себе відповідальність за те, що ми не вийшли в УПЛ. Я нікого не звинувачую. Чому ми не вийшли в Прем’єр-лігу? Багато є нюансів. Ми будували команду в Другій лізі під Першу, коли почалась війна. У нас десять футболістів не повернулося в Україну. У минулому сезоні ми провалили трансферну кампанію і зараз не зовсім вгадали з новачками. Я згідний, що це моя провина і я це приймаю”.

“Карпати” обов'язково будуть в УПЛ. Неважливо, чи з Тлумаком, чи без. Керівництво буде ухвалювати рішення, але “Карпати” там будуть. Я вболіватиму і робитиму все для того, щоб “леви” вийшли в УПЛ. Також я хочу вибачитись перед справжніми вболівальниками, які дійсно за нас переживали і тішились тоді, коли ми перемагали та не зловтішались, коли ми програвали. Я повністю беру провину на себе. Вибачте”.

post

Післяматчевий коментар Валерія Іващенка

“По-перше, хочу привітати свою команду з виходом в УПЛ і завершенням сезону. Хотілось перемогти сьогодні, щоб красиво завершити, але не вдалося. Сьогодні був цікавий поєдинок, дві гарні команди між собою грали і я думаю, що рахунок по грі. Ми виконали своє завдання – це найголовніше. Хочу привітати усіх наших вболівальників і подякувати нашим Збройним Силам України за те, що ми маємо таку можливість грати у футбол у такий непростий час”.

“У “Карпат” хороша і талановита молодь, на яку потрібно звертати увагу. У них все попереду, з ними потрібно працювати. У мене склались хороші враження від їхньої гри”.

whistle

90+3 хвилина

Матч завершено! "Карпати" і "Оболонь" зіграли внічию 1:1. "Леви" фінішують на п’ятому місці в турнірній таблиці. Натомість кияни зайняли другу сходинку.

corner

90+1 хвилина

Андрій Ломницький завдав удару по воротах після подачі з кутового – м’яч пролетів над поперечкою.

post

"Карпати" заробляють кутовий удар.

post

90 хвилина

До основного часу компенсовано три хвилини.

yellow_card

90 хвилина

Ігор Краснопір отримує жовту картку.

player_change

89 хвилина

Замість Віталія Груші на полі з’явився Владислав Мухаматгалєєв.

corner

88 хвилина

Карпатівці змогли відбитися після подачі з кутового.

corner

88 хвилина

Після подачі з кутового м’яч покинув межі поля від гравців "Карпат". Ще один корнер для "Оболоні".

post

87 хвилина

Віталій Груша пробивав по воротах "Карпат", але Ільющенков парирував цей удар і перевів м’яч на кутовий.

corner

86 хвилина

Карпатівці не змогли завдати удару по воротах киян після розіграшу кутового.

post

85 хвилина

"Карпати" заробили кутовий удар.

84 хвилина

Замість Руслана Черненка вийшов Максим Єрмоленко.

corner

82 хвилина

Розіграш кутового завершився ударом Руслана Черненка, який заблокували захисники "зелено-білих".

post

82 хвилина

Ще один кутовий заробляє столична команда.

82 хвилина

Замість Юрія Тлумака на поле вийшов Олександр Климець.

corner

81 хвилина

Кутовий удар не завершився небезпекою біля воріт "Карпат".

post

80 хвилина

"Оболонь" заробляє кутовий удар.

yellow_card

79 хвилина

Дмитро Махнєв отримує жовту картку.

post

78 хвилина

Артур Рябов класно увірвався у штрафний майданчик суперника і пробив. Півзахисник "Карпат" не зумів влучити в площину воріт Кичака.

post

77 хвилина

Руслан Черненко виконав подачу зі штрафного удару, але гравці "Оболоні" не змогли вдало її замкнути.

73 хвилина

Заміна у "Оболоні". Сергій Косовський виходить на поле замість Олега Слободяна.

corner

72 хвилина

Юрій Тлумак виконав подачу на Дмитра Махнєва, але у центрального захисника "Карпат" не вдався удар. М’яч переходить до "Оболоні".

post

71 хвилина

Львів’яни провели швидку контратаку. Микола Когут віддав передачу на Юрія Тлумака, який вже завдав удару по воротах "Оболоні". Карпатівці заробили право на кутовий.

corner

70 хвилина

Карпатівці відбились після подачі з кутового.

post

70 хвилина

Кутовий удар для "Оболоні".

yellow_card

69 хвилина

Артур Рябов отримує жовту картку.

yellow_card

67 хвилина

Амбросій Чачуа отримує жовту картку.

corner

67 хвилина

Гості розіграли кутовий удар, який завершився дальнім ударом Віталія Груші. М’яч на себе прийняла поперечка воріт "Карпат".

post

66 хвилина

Кияни заробляють кутовий удар.

62 хвилина

Потрійна заміна від "Карпат". Замість Дениса Галенкова, Дениса Кожанова і Тараса Саківа вийшли Вадим Сидун, Віталій Катрич та Іван Когут.

corner

60 хвилина

Львів’яни змогли відвести загрозу від власних володінь після подачі з кутового від "Оболоні".

post

59 хвилина

Гості заробляють право на кутовий удар.

goal

58 хвилина

Гол. "Оболонь" зрівнює рахунок у нашому матчі. Автор забитого м’яча Тарас Мороз.

corner

55 хвилина

Амбросій Чачуа завдав удару після подачі з кутового, але хавбек "Карпат" не зміг влучити у площину воріт.

corner

55 хвилина

Підопічні Андрія Тлумака виконають ще один корнер після розіграшу попереднього.

post

54 хвилина

Львів’яни заробляють ще один кутовий.

corner

53 хвилина

Після подачі з кутового карпатівці не змогли завдати акцентованого удару по воротах гостей.

post

52 хвилина

Микола Когут потужно пробив по воротах "Оболоні" – Кичак парирував удар і перевів м’яч на кутовий.

post

51 хвилина

Руслан Черненко завдав удару з далекої відстані у площину воріт "Карпат". Ільющенков здійснив сейв і зберіг м’яч для своєї команди.

post

48 хвилина

Юрій Тлумак виконав подачу зі штрафного, однак Кичак вийшов з воріт і зіграв на випередження.

yellow_card

47 хвилина

Павло Лук’янчук отримує жовту картку.

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато! "Оболонь" розіграла м’яч в центрі поля.

whistle

45+1 хвилина

Перший тайм завершено. Карпатівці перемагають з рахунком 1:0.

post

45 хвилина

Арбітр поєдинку Юрій Іванов компенсує одну хвилину до основного часу першого тайму.

goal

45 хвилина

ГОЛ! Денис Кожанов влучним пострілом відкриває рахунок у нашому матчі – 1:0.

corner

44 хвилина

Кожанов виконав подачу з кутового – захисники гостей вибили м’яч з власного штрафного майданчика.

post

44 хвилина

Карпатівці заробляють кутовий удар.

yellow_card

43 хвилина

Артем Кичак отримав жовту картку.

post

42 хвилина

Віталій Груша завдав потужного удару по воротах "Карпат", однак Ільющенков впевнено парирував цей постріл.

corner

41 хвилина

"Оболонь" зуміла відбитися після подачі з кутового від львів’ян.

post

40 хвилина

Юрій Тлумак пробивав по воротах "Оболоні", але Кичак перевів м’яч на кутовий після удару карпатівця.

yellow_card

39 хвилина

Дмитро Фатєєв отримав жовту картку.

post

39 хвилина

Пауза в нашій грі. На газоні опинився Тарас Саків. Медичний штаб "Карпат" надає допомогу захиснику. Схоже, що він зможе продовжити матч.

corner

38 хвилина

Денис Кожанов виконав подачу з кутового, але ніхто з карпатівців не зміг замкнути навіс капітана.

post

37 хвилина

Господарі поля заробляють право на кутовий удар.

corner

33 хвилина

Юрій Тлумак виконав подачу з кутового на Андрія Ломницького. Центрбек львів’ян завдав удару головою, але Кичак здійснив сейв і заволодів м’ячем.

corner

33 хвилина

Карпатівці заробляють ще один кутовий після виконання першого корнера.

post

32 хвилина

"Карпати" заробляють перший кутовий для себе у цьому матчі.

post

27 хвилина

Юрій Тлумак класно запресингував суперника і відібрав м’яч. Після цього хавбек "Карпат" віддав передачу на Тараса Саківа, але у 44-го номера "зелено-білих" не вдався удар по воротах киян.

corner

26 хвилина

Олександр Ільющенков вийшов з воріт і перший опинився на м’ячі після подачі з кутового.

post

25 хвилина

Гості виконають черговий кутовий у цьому матчі.

post

23 хвилина

Юрій Тлумак наважився на удар з-за меж штрафного майданчика. Артем Кичак врятував "Оболонь", парирувавши постріл карпатівця.

post

22 хвилина

Олег Слободян завдавав удару по воротах "Карпат". Однак капітан "Оболоні" не влучив у площину воріт "зелено-білих".

post

19 хвилина

Кияни заробили штрафний удар і швидко розіграли його. Однак створити небезпеку біля воріт Ільющенкова їм не вдалося.

corner

15 хвилина

Львів’яни вибили м’яч після подачі з кутового та вибігли у швидку контратаку. Денис Кожанов прострілював на Миколу Когута в центр штрафного майданчика, але кіпер "Оболоні" Артем Кичак випередив форварда "Карпат".

post

15 хвилина

Віталій Груша заробляє кутовий удар для "Оболоні".

post

12 хвилина

Небезпечний момент біля воріт "Карпат". Єгор Прокопенко завдав удару з меж штрафного майданчика, але гравець столичної команди пробив невлучно.

corner

11 хвилина

Олег Слободян виконав подачу з кутового, але "зелено-білі" змогли вибити м’яч якомога далі від власного штрафного майданчика.

post

10 хвилина

"Оболонь" заробляє перший кутовий у нашому матчі.

post

9 хвилина

Карпатівці намагаються позиційно атакувати, але гості вдало обороняються.

7 хвилина

Вимушена заміна від Андрія Тлумака. Замість Артура Шаха на поле вийшов Микола Когут.

post

5 хвилина

Артур Шах отримав ушкодження, наразі невідомо, чи зможе він продовжити гру.

post

3 хвилина

Руслан Черненко завдав прямого удару по воротах Олександра Ільющенкова – м’яч пролетів над поперечкою.

post

2 хвилина

"Оболонь" заробляє право на штрафний удар.

whistle

1 хвилина

Матч розпочато! Карпатівці розвели м’яч в центрі поля.

post

13:30

Відзначаємо потрапляння у заявку кількох молодих виконавців із "Карпат-2". І якщо Артура Шаха сміливо можна називати футболістом першої команди, то 17-річний Андрій Ломницький та 18-річний Вадим Сидун за основу грали ще у минулому році.

post

13:20

Стартовий склад "Оболоні" на поєдинок проти "Карпат".

post

13:00

Стартовий склад львівських "Карпат" на матч проти київської "Оболоні".

post

12:30

Відзначаємо присутність системи VAR на нашому поєдинку. У попередньому турі в Черкасах на матчі "Карпат" вже працювала система відеоповторів. Загалом же це другий випадок, коли на домашньому поєдинку "зелено-білих" працюватиме VAR. Вперше це трапилося у листопаді минулого року у грі з "Поліссям".

post

12:20

Головний рефері поєдинку – Юрій Іванов (Донецька область), асистенти: Євген Данильченко (Луганськ) та Євген Гашков (Чернівці). Четвертий арбітр – Степан Лапко (Львів). Спостерігач арбітражу – Михайло Родіоненко (Київська область). Головний рефері VAR – Микола Балакін (Київська область), асистенти VAR: Володимир Висоцький (Запоріжжя) та Ігор Покідько (Полтава).

post

12:10

Найкращі бомбардири обидвох команд забили по 6 голів. Саме стільки результативних ударів у карпатівця Ростислава Таранухи та двох "пивоварів": Віталія Груші та Олександра Батальського.

post

12:00

Footboom.com прогнозує перемогу "Карпат", хоча відзначає особливу мотивацію для гостей.

post

11:50

Ще один карпатівець, який брав участь у всіх поєдинках сезону – Амбросій Чачуа. Якщо враховувати обидва сезони "левів" на професійному рівні, то лідерами за кількістю матчів є одразу троє футболістів: Чачуа, Кожанов та Галенков. У всіх по 37 ігор.

post

11:40

Єдиним гравцем "Карпат", який відіграв всі матчі сезону без замін є захисник Ігор Дуць. У чемпіонській групі VBET UA Першої тільки ще один гравець може похвалитися аналогічним досягненням. Це оборонець "Епіцентру" Степан Григоращук – у його активі також 21 зіграний матч.

post

11:30

В "Оболоні" давно у лазареті перебувають захисники Олександр Осман та Олег Бородай. Також останні кілька матчів пропустив інший оборонець Євген Корохов.

post

11:20

Іван пропустив попередній поєдинок проти "ЛНЗ" через ушкодження.  Чи зіграє він сьогодні – питання відкрите. Точно не допоможе "Карпатам" Владислав Приймак, який у Черкасах отримав червону картку.

post

11:10

Єдину поразку "Оболоні" у чемпіонській групі завдали "Карпати" (1:2). Розв’язка у одного з найбільш драматичних матчів вирішального раунду відбулася на 11-й компенсованій хвилині. Тоді ворота столичної команди прямим ударом зі штрафного вразив Іван Бобко.

post

10:50

"Пивовари" теж не позбавлені мотивації на сьогодні. "Оболонь" та "Полісся" вже вийшли в УПЛ напряму, однак ведуть боротьбу за чемпіонство у VBET UA Першій. Поки мінімальна перевага у житомирян: 29 очок проти 28.

post

10:30

Львів'яни зберігають математичні шанси на вихід у перехідні матчі, але для цього їм варто розраховувати на поразку "Металурга" у Тернополі, а також самим перемагати з великим рахунком. У запоріжців відчутна загальна перевага у кількості м'ячів – плюс шість.

post

10:00

Вітаємо вас у заключному матч-центрі сезону. Сьогодні "Карпати" прийматимуть "Оболонь" в рамках 8-го туру чемпіонської групи.

Звіт

VBET UA Перша. Чемпіонська група. Сезон 2022/2023. 8 тур

"Карпати" (Львів) – "Оболонь" (Київ)

27 травня. 14:00. Львів. Стадіон "Україна"

Арбітр – Юрій Іванов (Донецька область),

Асистенти: Євген Данильченко (Луганськ) та Євген Гашков (Чернівці).

Четвертий арбітр – Степан Лапко (Львів).

Спостерігач арбітражу – Михайло Родіоненко (Київська область).

Арбітр VAR – Микола Балакін (Київська область).

Асистенти VAR: Володимир Висоцький (Запоріжжя) та Ігор Покідько (Полтава).

"Карпати": Ільющенков, Махнєв, Ломницький, Дуць, Саків (Катрич, 62), Галенков (І. Когут, 62), Чачуа, Тлумак (Климець, 82), Шах (М. Когут, 7), Рябов, Кожанов (Сидун, 62).

Запасні: Фастов, Лень, Тарануха.

Головний тренер – Андрій Тлумак.

"Оболонь": Кичак, Фатєєв, Лук’янчук, Тєрєхов, Чернов, Мороз, Черненко (Єрмоленко, 84), Груша (Мухаматгалєєв, 89), Прокопенко, Слободян (Косовський, 73), Краснопір.

Запасні: Федорівський, Борисюк, Батальський, Покотилюк, Олійник, Савченко, Суханов.

Головний тренер – Валерій Іващенко.

Голи: Кожанов, 45 – Мороз, 58.

Попередження: Чачуа, 67, Рябов, 69, Махнєв, 79 – Фатєєв, 39, Кичак, 43, Лук’янчук, 47, Краснопір, 90.

У завершальному матчі сезону “Карпати” зіграли внічию з “Оболонню” з рахунком 1:1. Отож, “леви” зайняли п’яте місце, а кияни посіли другу сходинку і вийшли в УПЛ.

Дебют Ломницького і швидка травма Шаха

Головний тренер львівських “Карпат” Андрій Тлумак довірив місце в старті молодому Андрію Ломницькому, який замінив дискваліфікованого Владислава Приймака. Для 17-річного захисника це був перший вихід в стартовому складі за основну команду “зелено-білих”. Також з перших хвилин на поєдинок проти “Оболоні” вийшов Артур Шах. Однак вже на початку зустрічі хавбек отримав травму і був змушений покинути поле.

Обмін моментами у середині тайму

Перший серйозний момент у матчі створили гості. Єгор Прокопенко завдав удару з меж штрафного майданчика, але пробив невлучно. Львів’яни відповіли контратакою. Денис Кожанов прострілював на Миколу Когута в центр, проте кіпер "Оболоні" Артем Кичак випередив форварда "Карпат". Згодом кілька разів по воротах столичної команди стріляв Юрій Тлумак. Однак Кичак був на висоті та неодноразово рятував свою команду.

Гол у роздягальню від Кожанова

Активність Юрія Тлумака конвертувалась у забитий м’яч на 45-ій хвилині матчу. Хавбек “зелено-білих” віддав чудову передачу на Дениса Кожанова, а капітан “левів” наважився на дальній удар по воротах “Оболоні”. Кичак не зміг і цього разу врятувати киян – 1:0.

Швидка відповідь “Оболоні” після перерви

"Оболонь” на початку другої половини зустрічі гості намагалась відновити паритет. Однак Олександр Ільющенков парирував потужний удар Руслана Черненка. Та все ж на 58-ій хвилині кияни зрівняли рахунок. Тарас Мороз завдав влучного удару по воротах “зелено-білих” – 1:1.

Дебют Катрича і серія кутових наприкінці гри

На 63-й хвилині матчу Андрій Тлумак провів потрійну заміну, тим самим давши можливість дебютувати вихованцю Академії Футболу “Карпати” Віталію Катричу. Крім нього, на полі також з’явився Вадим Сидун. Для 18-річного форварда це був лише третій вихід на поле за основну команду “зелено-білих”. Щодо гри, то команди наприкінці поєдинку обмінювались кутовими ударами, але більше м’ячів не забивали.

Турнірне становище

Київська “Оболонь” фінішує другою в чемпіонській групі VBET UA Першої, маючи у своєму активі 29 очок. Натомість “Карпати” зайняли п’яте місце, набравши 18 залікових балів.