Кожухар, 90+3 Іконка м'яча
Іконка м'яча Войтіховський, 21
whistle

90+4 хвилина

Матч завершено! "Карпати" здобувають домашню перемогу над "Поділлям" з рахунком 2:1 завдяки голам Яна Костенка і Павла Полегенька. У складі гостей відзначився Олександр Цибульник.

yellow_card

90+3 хвилина

Андрій Кожухар отримав жовту картку.

post

90 хвилина

Арбітр матчу компенсував три хвилини до основного часу другого тайму.

post

88 хвилина

Ярослав Доброхотов завдав удару з меж штрафного майданчика, але карпатівці заблокували постріл гравця "Поділля".

player_change

87 хвилина

Заміна в "Карпат". Замість Богдана Пороха на поле вийшов Олександр Мизюк.

84 хвилина

Ще одна заміна від Мирона Маркевича. Замість Яна Костенка на полі з’явився Юрій Романюк.

82 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Замість Віталія Равлика вийшов на поле Єгор Картушов.

corner

81 хвилина

Ярослав Доброхотов завдав удару після розіграшу кутового – вище воріт.

post

81 хвилина

"Поділля" заробляє кутовий удар.

81 хвилина

Заміна в складі "Поділля". На полі з’явився Гліб Савчук замість Дмитра Пріхни.

corner

78 хвилина

Гості вибили м’яч після подачі з кутового.

post

78 хвилина

Чачуа пробив зі штрафного удару, м’яч зачепив стінку і покинув межі поля. Кутовий для "Карпат".

post

75 хвилина

Єгор Демченко завдавав удару з близької відстані по воротах Непогодова, однак м’яч пролетів над поперечкою.

corner

73 хвилина

Чачуа виконав подачу на дальню стійку воріт, де Полегенько намагався замкнути навіс від капітана. Однак йому завадили захисники гостей.

post

73 хвилина

"Зелено-білі" заробляють кутовий удар.

yellow_card

71 хвилина

Віталій Равлик отримав жовту картку.

70 хвилина

Подвійна заміна в складі "Поділля". Замість Євгена Задої та Іллі Коваленка на поле вийшли Валерій Болденков та Віталій Каверін.

corner

69 хвилина

Гості змогли відбитися після подачі з кутового.

corner

68 хвилина

Львів’яни заробляють ще один "корнер" після розіграшу попереднього.

post

68 хвилина

Карпатівці заробляють кутовий удар.

post

65 хвилина

Гості виконали простріл з лівого флангу, але Кожухар вийшов з воріт і заволодів м’ячем.

goal

62 хвилина

ГОООООООООЛ! Павло Полегенько реалізовує пенальті та виводить "Карпати" вперед у нашому матчі – 2:1!

post

60 хвилина

Єгор Демченко увірвався у штрафний майданчик суперника та проти нього порушили правила. Арбітр матчу вказав на позначку. Пенальті для "Карпат".

post

57 хвилина

Чачуа прострілював на ближню стійку воріт, але захисники "Поділля" вибили м’яч.

post

56 хвилина

Львів’яни заробляють небезпечний штрафний удар.

post

54 хвилина

Карпатівці володіють ініціативою і намагаються загострювати гру попереду.

corner

52 хвилина

Розіграш кутового завершився ударом Віталія Равлика, який заблокували захисники "Поділля".

post

51 хвилина

"Карпати" заробляють кутовий удар.

post

50 хвилина

Чачуа виконав подачу, але ніхто з гравців "Карпат" не зміг замкнути цей навіс.

post

49 хвилина

Карпатівці заробили штрафний удар.

46 хвилина

Заміни в складі "Карпат" і "Поділля". Крістіан Ноту та Єгор Демченко з’явилися на полі замість Іґора Невеса та Владислава Клименка. У гостей замість Станіслава Василенка вийшов Євген Биков.

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато!

whistle

45+1 хвилина

Перший тайм завершено. Команди йдуть на перерву за рахунку 1:1.

post

45 хвилина

Арбітр матчу компенсує одну хвилину до основного часу першого тайму.

post

43 хвилина

Чачуа віддав передачу на Артура Рябова, який завдав удару з лінії штрафного майданчика – м’яч пролетів вище воріт.

post

40 хвилина

"Поділля" намагалось організувати атаку правим флангом, але карпатівці вдало відоборонялись і заробили удар від воріт.

post

38 хвилина

Чачуа виконав подачу зі штрафного, однак знову Непогодов вийшов з воріт і вибив м’яч.

post

37 хвилина

Ян Костенко не встиг до м’яча після передачі від партнера по команді.

yellow_card

34 хвилина

Владислав Клименко отримав жовту картку за фол в центрі поля.

post

30 хвилина

Господарі поля намагались побудувати атаку через правий фланг, але суперник зіграв надійно та відвів загрозу від власних воріт.

goal

26 хвилина

"Поділля" зрівнює рахунок. Розіграш вільного удару завершився влучним пострілом від Олександра Цибульника – 1:1.

post

24 хвилина

Воротар "Карпат" Андрій Кожухар взяв м’яч в руки після передачі від Артура Рябова. "Поділля" виконає вільний удар.

24 хвилина

Заміна в складі "Поділля". Ярослав Доброхотов вийшов на поле замість Кирила Костенка.

post

23 хвилина

Чачуа пробивав головою з близької відстані, однак Непогодов зумів зреагувати на цей удар.

yellow_card

21 хвилина

Максим Войтіховський отримав жовту картку.

corner

20 хвилина

Чачуа виконав подачу з кутового, але Непогодов вийшов з воріт і заволодів м’ячем.

post

19 хвилина

post

18 хвилина

Львів’яни продовжують володіти ініціативою на полі після забитого голу.

post

16 хвилина

Артур Рябов завдав удару з меж штрафного майданчика – вище воріт.

post

14 хвилина

Владислав Клименко виконав подачу з правого флангу на дальню стійку воріт, де опинився Владислав Бабогло. Центральний захисник "Карпат" пробив головою, але кіпер "Поділля" Непогодов врятував свою команду від другого пропущеного м’яча.

corner

12 хвилина

Після подачі з кутового, гравець "Поділля" Максим Войтіховський пробив головою, але м’яч пролетів над поперечкою.

post

11 хвилина

goal

9 хвилина

ГОООООЛ! "Леви" відкривають рахунок у нашому матчі. Владислав Клименко віддав точну передачу на Яна Костенка, який завдав влучного удару по воротах Дмитра Непогодова – 1:0.

post

8 хвилина

Тимофій Сухар прострілював з лівого флангу, але суперник вибив м’яч.

corner

7 хвилина

Довгий розіграш "корнера" завершився ударом Богдана Пороха. Центрбек "зелено-білих" влучив у стійку.

post

6 хвилина

Амбросій Чачуа виконав подачу та після метушні в штрафному майданчику "Поділля", м’яч покинув межі поля та це буде кутовий для "Карпат".

post

5 хвилина

Карпатівці заробляють штрафний удар.

corner

3 хвилина

Розіграш кутового завершився ударом Станіслава Василенка, але кіпер "Карпат" Андрій Кожухар був готовий до цього пострілу та парирував його.

post

3 хвилина

post

2 хвилина

М’яч перебуває в центрі поля, команди обережно розпочали поєдинок.

whistle

1 хвилина

Матч розпочато!

post

16:00

Головний рефері – Дмитро Кузовлєв (Запоріжжя) асистенти: Сергій Удовенко та Ярослав Пилипенко (обидва – Кропивницький). Четвертий арбітр – Ярослав Леськів (Львівська область). Спостерігач арбітражу – Михайло Митровський (Ужгород).

post

15:50

Стартовий склад хмельницького "Поділля".

post

15:40

Стартовий склад львівських "Карпат".

post

15:30

Вітаємо вас на текстовій трансляції матчу між львівськими "Карпатами" та хмельницьким "Поділлям".

Звіт

Перша ліга. Група “А”. Сезон 2023/2024. 8 тур

“Карпати” (Львів) – “Поділля” (Хмельницький)

15 вересня. 16:30. Львів. Стадіон “Україна”

Арбітр – Дмитро Кузовлєв (Запоріжжя).

Асистенти: Сергій Удовенко та Ярослав Пилипенко (обидва – Кропивницький).

Четвертий арбітр – Ярослав Леськів (Львівська область).

Спостерігач арбітражу – Михайло Митровський (Ужгород).

“Карпати”: Кожухар, Бабогло, Порох (Мизюк, 87), Сухар, Полегенько, Рябов, Клименко (Демченко, 46), Равлик (Картушов, 82), Костенко (Романюк, 84), Чачуа, Іґор Невес (Крістіан Ноту, 46).

Запасні: Ільющенков, Векляк, Едуардо, Матвєєв, Сидун.

Головний тренер Мирон Маркевич

“Поділля”: Непогодов, Веремієнко, Корешков, Назарчук, Цибульник, Задоя (Болденков, 70), Костенко (Доброхотов, 24), Пріхна (Савчук, 81), Коваленко (Каверін, 70), Войтіховський, Василенко (Биков, 46).

Запасні: Задерейко, Оробець, Лис, Чушенко.

Головний тренер – Віталій Костишин.

Голи: Костенко, 9, Полегенько, 62 (пен.) – Цибульник, 26.

Попередження: Клименко, 34, Равлик, 71, Кожухар, 90+3 – Войтіховський, 21.

“Зелено-білі” здобувають сьому перемогу у сезоні. Завдяки голам Яна Костенка та Павла Полегенька львівʼяни перемогли “Поділля”.

Швидкий гол Костенка і відповідь Цибульника

“Карпати” відкрили рахунок вже в дебюті поєдинку. На дев’ятій хвилині господарі провели стрімку атаку, у завершальній фазі якої Владислав Клименко віддав передачу зручну передачу Яну Костенку. Хавбек сильно пробив по воротах Дмитра Непогодова – 1:0. Згодом у львів’ян були можливості подвоїти перевагу. Однак спочатку удар Владислава Бабогла взяв на себе кіпер “Поділля”, а пізніше Артур Рябов пробив вище воріт.

Хмельницька команда змогла реалізувати одну зі своїх небагатьох нагод у першому таймі. Рябов віддав незручну передачу Андрію Кожухарю, а голкіпер “левів” взяв м’яч у руки. Арбітр поєдинку Дмитро Кузовлєв призначив вільний удар для “Поділля”. Розіграш цього “стандарту” завершився пострілом Євгена Задої, який господарі заблокували. А от добивання від Олександра Цибульника виявилося результативним – 1:1.

Вирішальний гол Полегенька

На 62-й хвилині матчу карпатівці заробили пенальті. Єгор Демченко увірвався у штрафний майданчик суперника, утім Дмитро Пріхна схопив карпатівця за футболку. Арбітр матчу вказав на позначку. Пенальті взявся виконувати Павло Полегенько і впевнено його реалізував.

“Поділля” намагалось відігратись, однак карпатівці надійно діяли в обороні, не даючи можливості супернику створювати гостроту біля власних воріт. Інтрига у матчі зберігалася до фінального свистка, але більше команди мʼячів не забивали.

Наступний тур/турнірне становище

У наступному турі “леви” зіграють на виїзді проти тернопільської “Ниви”. Матч відбудеться у неділю, 24-го вересня. Початок гри о 16:00. Після сьогоднішньої перемоги карпатівці набрали 22 бали та продовжують очолювати турнірну таблицю групи “А”.