Іконка м'яча Чех, 59
Іконка м'яча Демченко, 90+5
post

90+6 хвилина

Матч завершено! "Карпати" здобувають перемогу з рахунком 2:1 над "Маріуполем" завдяки голам Владислава Клименка та Юрія Тлумака. У складі маріупольців голом відзначився Антон Савін.

yellow_card

90+5 хвилина

Єгор Демченко отримав жовту картку.

corner

90+1 хвилина

Львів’яни вибили м’яч після подачі від Родіона Плакси.

post

"Маріуполь" заробляє кутовий удар.

post

90 хвилина

Рефері поєдинку компенсував п’ять хвилин до основного часу другого тайму.

goal

89 хвилина

ГООООООЛ! Юрій Тлумак замкнув затяжну атаку "зелено-білих" своїм влучним ударом – 2:1 на користь "Карпат".

player_change

88 хвилина

Подвійна заміна в складі "Маріуполя". Замість Дмитра Фатєєва та Антона Савіна на поле вийшли Олександр Батальський і Олексій Малакі.

post

87 хвилина

Петро Харжевський пробив здалеку – вище воріт.

corner

84 хвилина

Єгор Демченко завдав удару головою після подачі з кутового, але Ілля Караващенко був готовий до цього та здійснив сейв.

post

84 хвилина

"Карпати" заробляють кутовий удар.

yellow_card

82 хвилина

Єгор Булгаков отримав жовту картку.

post

80 хвилина

Подвійна заміна в складі "Карпат". Єгор Демченко і Вадим Сидун вийшли на поле замість Владислава Клименка та Іґора Невеса.

corner

78 хвилина

Джаред Хаса вибив м’яч якомога далі від власного штрафного майданчика після подачі з кутового від "Маріуполя".

corner

77 хвилина

Господарі поля виконають ще один кутовий. Третій поспіль "корнер" для команди Олега Краснопьорова.

corner

77 хвилина

Іґор Невес вибиває м’яч за межі поля після подачі з кутового – ще один "корнер" для "Маріуполя".

post

76 хвилина

goal

74 хвилина

Антон Савін завдав потужного та влучного удару зі штрафного і зрівняв рахунок у цьому матчі – 1:1.

post

73 хвилина

"Маріуполь" заробляє штрафний удар.

post

71 хвилина

Подвійна заміна в складі "Карпат". Артур Рябов і Юрій Тлумак вийшли на поле замість Максима Чеха та Євгена Підлепенця.

67 хвилина

Заміна в складі "Маріуполя". Ярослав Мнишенко вийшов на поле замість Івана Мочевінського.

post

65 хвилина

Львів’яни пробують проводити свої атаки, але "Маріуполь" вдало обороняється.

post

62 хвилина

"Маріуполь" володіє м’ячем на половині поля "Карпат".

yellow_card

59 хвилина

Максим Чех отримав жовту картку.

post

57 хвилина

Амбросій Чачуа завдав удару з меж штрафного майданчика, але Ілля Караващенко здійснив сейв і врятував "Маріуполь" від другого пропущеного м’яча.

55 хвилина

Заміна в складі "Маріуполя". Євген Задоя покинув межі поля та замість нього з’явився Єгор Булгаков.

post

51 хвилина

Євген Підлепенець увірвався у штрафний майданчик і завдав удару – м’яч пролетів поруч зі стійкою воріт "Маріуполя".

corner

50 хвилина

"Маріуполь" вибив м’яч після подачі з кутового від "Карпат".

yellow_card

49 хвилина

Олександр Мизюк отримав жовту картку.

post

48 хвилина

post

47 хвилина

Родіон Плакса завдав удару з-за меж штрафного майданчика – повз ворота.

46 хвилина

Заміна в складі "Маріуполя". Замість Дмитра Пуди на поле вийшов Богдан Петровський.

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато!

whistle

45+2 хвилина

Перший тайм завершено. "Карпати" перемагають "Маріуполь" з рахунком 1:0 завдяки голу Владислава Клименка.

post

45 хвилина

Арбітр матчу Артем Михайлюк компенсував дві хвилини до основного часу першого тайму.

yellow_card

42 хвилина

Дмитро Пуди отримав жовту картку.

post

39 хвилина

"Маріуполь" намагається грати першим номером і позиційно атакувати, проте "Карпати" вдало грають в захисті.

37 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Замість Тараса Саківа на поле вийшов Едуард Козік.

post

36 хвилина

Все-таки Саків не зможе продовжити поєдинок. Зараз у "Карпат" відбудеться вимушена заміна.

post

34 хвилина

Захисник "Карпат" Тарас Саків отримав ушкодження, однак після отримання медичної допомоги, лівий фулбек "зелено-білих" продовжує гру.

yellow_card

33 хвилина

Петро Харжевський отримав жовту картку.

post

31 хвилина

З Євгеном Підлепенцем все гаразд. Карпатівець зможе продовжити матч.

post

30 хвилина

Євген Підлепенець опинився на газоні, півзахисник зазнав ушкодження.

post

27 хвилина

"Зелено-білі" розіграли штрафний удар, який завершився ударом Євгена Підлепенця, але його спробу заблокували відразу троє захисників суперника.

post

26 хвилина

"Карпати" заробили штрафний удар.

post

25 хвилина

Ілля Зубков намагався замкнути передачу від Дмитра Фатєєва на дальній стійці воріт, але нападник "Маріуполя" не влучив у площину воріт.

post

24 хвилина

"Маріуполь" намагався провести швидкісну атаку, але львів’яни вдало відоборонялись.

corner

22 хвилина

Карпатівці вибили м’яч після подачі з кутового від "Маріуполя".

post

22 хвилина

post

20 хвилина

Родіон Плакса завдав удару здалеку – повз ворота.

post

16 хвилина

Гості володіють ініціативою на футбольному полі.

post

14 хвилина

Іґор Невес опинився на ударній позиції та пробив – вище воріт.

corner

13 хвилина

Маріупольці вибили м’яч після розіграшу кутового удару від "Карпат".

post

12 хвилина

goal

10 хвилина

ГООООООООООЛ! "Леви" відкривають рахунок у нашому матчі. Євген Підлепенець виконав простріл у штрафний майданчик суперника, який вдало замкнув Владислав Клименко – 0:1!

post

9 хвилина

Маріупольці провели свою атаку, однак Владислав Бабогло заблокував удар гравця господарів.

post

7 хвилина

Львів’яни високо пресингують суперника, намагаючись змусити "Маріуполь" помилитися.

post

6 хвилина

Євген Підлепенець замкнув подачу зі штрафного – невлучно.

post

5 хвилина

"Карпати" заробляють штрафний удар.

post

4 хвилина

Поки що без небезпечних моментів біля воріт обидвох команд.

post

3 хвилина

"Маріуполь" намагається позиційно атакувати, але "Карпати" надійно обороняються.

post

2 хвилина

Карпатівці контролюють м’яч на власній половині поля.

whistle

1 хвилина

Матч розпочато!

post

12:30

Головний рефері – Артем Михайлюк (Житомир), асистенти: Сергій Соботюк (Житомир) та Дмитро Подвальний (Київська область). Четвертий арбітр – Дмитро Кузовлєв (Запоріжжя). Спостерігач арбітражу – Віктор Денисюк (Київська область).

12:00

Вітаємо вас на текстовій трансляції матчу "Маріуполь" – "Карпати".

Звіт

Перша ліга. Чемпіонська група. Сезон 23/24. 8 тур

ФСК "Маріуполь" – “Карпати” (Львів)

11 травня, 13:00. Бориспіль, стадіон "Колос".

Арбітр – Артем Михайлюк (Житомир)

Асистенти: Сергій Соботюк (Житомир) та Дмитро Подвальний (Київська область)

Четвертий арбітр – Дмитро Кузовлєв (Запоріжжя)

Спостерігач арбітражу – Віктор Денисюк (Київська область)

ФСК “Маріуполь”: Караващенко, Шушко, Терехов, Харжевський, Фатєєв (Малакі, 88), Задоя (Булгаков, 55), Мочевінський (Мнишенко, 69), Плакса, Савін (Батальський, 88), Пуди (Петровський, 46), І. Зубков.

Запасні: Якубенко, Кравцов, Гошкодеря, Жовтенко, Зубков М., Олійник.

Головний тренер – Олег Краснопьоров.

“Карпати”: Кожухар, Мизюк, Бабогло, Саків (Козік, 37), Полегенько, Чех (Рябов, 71), Клименко (Демченко, 80), Чачуа, Хаса, Підлепенець (Тлумак, 71), Іґор Невес (Сидун, 80).

Запасні: Ільющенков, Векляк, Фетько, Сухар.

Головний тренер – Мирон Маркевич.

Голи: Савін, 74 – Клименко, 10, Тлумак, 89.

Попередження: Харжевський, 33, Пуди, 42, Булгаков, 82 – Мизюк, 49, Чех, 59, Демченко, 90+5.

Дебютні голи у сезоні Владислава Клименка та Юрія Тлумака принесли "левам" перемогу над ФСК "Маріуполь". Чергові три пункти дозволили "Карпатам" одноосібно очолити турнірну таблицю за два тури до фінішу.

Швидкий гол Клименка і втрачені нагоди Зубкова

На старті поєдинку команди обмінялися небезпечними моментами. Господарі розіграли штрафний, який завершився ударом головою Євгена Підлепенця – поруч зі стійкою. У наступній атаці на ударній позиції опинився Родіон Плакса, але також у ціль не влучив. За мить воротам загрожував Ілля Зубков, утім його спробу заблокував Владислав Бабогло.

На 10-й хвилині "Карпати" відкрили рахунок. Підлепенець обіграв на правому фланзі Дмитра Фатєєва і прострілив вздовж воріт, де Владислав Клименко у дотик спрямував м'яч у сітку. Після цього львів'яни продовжили тиснути і невдовзі могли забивати вдруге. Джаред Хаса прострілив з лівого флангу, однак Амбросій Чачуа по м'ячу не влучив.

У середині тайму ФСК "Маріуполь" створив серію моментів за участю нападника Зубкова. Спочатку Ілля не встиг замкнути на дальній стійці пас головою від Фатєєва, а потім сам Зубков бив головою – Андрій Кожухар забрав м'яч у руки. "Карпати" відповідали швидкими атаками за участю Підлепенця, проте до ударів справа не доходила.

У подальшому господарі більше контролювали м'яч, але при цьому часто фолили. Одне із таких порушень правил призвело до травми Тараса Саківа, якого довелося передчасно змінювати. Ушкодження також зазнав Хаса, однак він зумів продовжити гру.

На останніх хвилинах тайму команди почергово могли забивати. Плакса асистував Зубкову, але той не зумів пробити Кожухаря. Голкіпер "левів" своєчасно вийшов із воріт, зменшив кут обстрілу і парирував удар нападника приазовців. А у компенсований час відзначатися міг Іґор Невес. Довгою передачею Клименко вивів партнера на ударну позицію. Бразилець намагався перекинути Іллю Караващенка, який пішов на перехоплення, та у ціль не влучив.

Штрафний Савіна і переможний гол Тлумака

На 51-й хвилині львів'яни розіграли атаку на правому фланзі за участі Підлепенця та Хаси. Завершував її своїм ударом Євген, проте м'яч пролетів поруч зі стійкою. Через шість хвилин Хаса вже асистував Чачуа. Капітан "зелено-білих" пробив не сильно, зате прицільно – Караващенко дістав м'яч з нижнього кута воріт.

На 73-й хвилині Артур Рябов порушив правила проти Богдана Петровського неподалік своїх володінь і рефері призначив штрафний. До м'яча підійшов Антон Савін і потужно пробив під поперечку – 1:1. Забитий гол додав наснаги господарям, які після цього збільшили натиск на ворота "Карпат". Зрештою, серія кутових бажаного команді Олега Краснопьорова не принесла.

На заключну десятихвилинку тренерський штаб "Карпат" випустив Вадима Сидуна та Єгора Демченка. Останній розганяв більшість атак "левів", а в одному з епізодів міг забивати сам, якби не сейв Караващенка. Однак незабаром навіть воротар ФСК "Маріуполь" виявився безсилим. Затяжна атак гостей за участі Хаси, Сидуна, Чачуа та Демченка завершилася асистом Єгора на вільного Юрія Тлумака. Футболіст, котрий також вийшов на заміну, пробив під голкіпером і, як виявилося, приніс "Карпатам" перемогу.

Наступний тур/турнірне становище

Команда Мирона Маркевича продовжує лідирувати у турнірній таблиці з 64 очками і випереджає на три пункти "Інгулець". Наступний поєдинок "Карпати" проведуть у суботу, 18 травня, з "Лівим берегом". Останній домашній матч року розпочнеться о 13:00.