Іконка м'яча Адамюк, 64
Іконка м'яча Кемкін, 89
whistle

90+4 хвилина

Матч завершено! "Карпати" перемагають "Чорноморець" завдяки голу Тараса Саківа – 1:0!

corner

90+3 хвилина

"Карпати" вибили м’яч після подачі з кутового.

post

90+2 хвилина

"Чорноморець" заробив кутовий удар.

post

90 хвилина

До основного часу другого тайму додано чотири хвилини.

yellow_card

89 хвилина

Олександр Кемкін отримав жовту картку.

post

88 хвилина

Артур Шах завдав удару з хорошої позиції – м’яч пролетів поруч зі стійкою воріт Рудька.

post

85 хвилина

Денис Мірошніченко завдав удару зі штрафного – вище воріт.

yellow_card

84 хвилина

Олександр Пшеничнюк отримав жовту картку.

post

84 хвилина

Артур Шах заробляє штрафний удар.

player_change

77 хвилина

Подвійна заміна від "Карпат". Владислав Клименко та Денис Устименко вийшли на поле замість Амбросія Чачуа та Іґора Невеса.

75 хвилина

Заміна в складі "Чорноморця". Олександр Пшеничнюк вийшов на поле замість Артема Габелка.

post

74 хвилина

Євген Підлепенець завдав потужного удару по воротах "Чорноморця", але Артур Рудько здійснив сейв.

corner

73 хвилина

Під час подачі з кутового одесити сфолили в атаці, з м‘ячем будуть "Карпати".

post

72 хвилина

yellow_card

70 хвилина

Кирило Сігеєв отримав жовту картку.

post

67 хвилина

Пабло Альварес пробив здалеку – повз ворота.

66 хвилина

Подвійна заміна в складі "Карпат". Євген Підлепенець і Жан Педрозу вийшли на поле замість Стеніо та Олега Очеретька.

red_card

64 хвилина

Володимир Адамюк отримав другу жовту картку. "Карпати" залишились вдесятьох.

62 хвилина

Відразу чотири заміни від "Чорноморця". Замість Івана Петряка, Луки Лацабідзе, Кайо Гомеса та Олексія Хобленка на поле вийшли Деніс Янаков, Кирило Сігеєв, Кирило Попов і Жоао Нето.

59 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Замість Бруніньйо на поле вийшов Артур Шах.

post

58 хвилина

Бруніньйо завдав удару з-за меж штрафного майданчика – повз ворота.

corner

56 хвилина

Львів’яни вдало оборонялись під час кутового удару та вибили м’яч.

post

55 хвилина

Одесити виконують ще один кутовий удар.

corner

54 хвилина

Карпатівці вибили м’яч після подачі з кутового.

post

54 хвилина

yellow_card

53 хвилина

Володимир Адамюк отримав жовту картку.

goal

52 хвилина

ГООООООООООООООООЛ! Тарас Саків ідеально виконує штрафний удар – 1:0 на користь "Карпат"!

post

51 хвилина

Амбросій Чачуа заробляє небезпечний штрафний удар біля воріт суперника.

post

49 хвилина

Олег Очеретько виконав подачу з правого флангу, але Артур Рудько вийшов з воріт і заволодів м’ячем.

corner

47 хвилина

Львів’яни вибили м’яч після розіграшу кутового від "Чорноморця".

post

47 хвилина

Одеська команда заробляє кутовий удар.

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато!

whistle

45+2 хвилина

Перший тайм завершено! Команди пішли на перерву за рахунку 0:0.

corner

45+1 хвилина

Одесити вибили м’яч після подачі з кутового від "Карпат".

post

Карпатівці заробляють кутовий удар.

post

45 хвилина

До основного часу першого тайму компенсовано одну хвилину.

post

41 хвилина

Богдан Білошевський завдав удару з-за меж штрафного майданчика — вище воріт.

post

39 хвилина

Момент у одеситів. Кайо Гомес вийшов віч-на-віч з Олександром Кемкіним, але пробив повз ворота.

post

38 хвилина

Денис Мірошніченко завдав удару зі штрафного – невлучно.

post

37 хвилина

"Карпати" заробляють небезпечний штрафний удар.

post

36 хвилина

Бруніньйо намагався пробити з меж штрафного майданчика – його удар заблокували захисники суперника.

yellow_card

34 хвилина

Іван Петряк отримав жовту картку.

corner

32 хвилина

Олег Очеретько завдав удару після подачі з кутового – невлучно.

post

32 хвилина

"Карпати" заробляють кутовий удар.

corner

29 хвилина

Після розіграшу кутового м’яч опинився у Богдана Бутка, який наважився на удар з-за меж штрафного майданчика – вище воріт.

post

28 хвилина

"Чорноморець" заробляє кутовий удар.

post

22 хвилина

"Карпати" продовжують володіти ініціативою.

yellow_card

18 хвилина

Данило Удод отримав жовту картку.

corner

16 хвилина

"Чорноморець" знову вибив м’яч після подачі з кутового від "Карпат".

post

15 хвилина

Львів’яни заробляють кутовий удар.

corner

13 хвилина

Цього разу одесити вибили м’яч з власного штрафного майданчика.

corner

12 хвилина

Після розіграшу кутового удару м’яч покинув межі поля від гравців "Чорноморця" – ще один "корнер" для "Карпат".

post

12 хвилина

post

10 хвилина

Одесити відповіли своєю атакою. Олексій Хобленко проривався по лівому флангу, але арбітр зафіксував офсайд.

post

6 хвилина

Небезпечний момент біля воріт "Чорноморця". Тарас Саків виконав подачу з лівого флангу на дальню стійку, яку замкнув Стеніо – невлучно.

post

2 хвилина

Карпатівці контролюють м’яч.

whistle

1 хвилина

12:10

Головний рефері – Дмитро Євтухов (Дніпро), асистенти арбітра: Максим Чос (Київська область) і Денис Марченко (Чернігів). Четвертий арбітр – Євген Цибулько (Черкаська область). Спостерігач арбітражу – Анатолій Абдула (Харків). Арбітр VAR – Микола Балакін (Київська область), асистент арбітра VAR – Артем Михайлюк (Житомир). Спостерігач арбітражу VAR – Олег Плужник (Харків).

post

12:00

Вітаємо вас на текстовій трансляції матчу "Чорноморець" – "Карпати".

Звіт

Прем'єр-Ліга. Сезон 2024/2025. 7 тур

“Чорноморець” (Одеса) – “Карпати” (Львів) – 0:1

21 вересня, 13:00. Одеса, стадіон "Чорноморець".

Арбітр – Дмитро Євтухов (Дніпро)

Асистенти – Максим Чос (Київська область) і Денис Марченко (Чернігів)

Четвертий арбітр – Євген Цибулько (Черкаська область)

Спостерігач арбітражу – Анатолій Абдула (Харків)

Арбітр VAR – Микола Балакін (Київська область)

Асистент арбітра VAR – Артем Михайлюк (Житомир)

Спостерігач арбітражу VAR – Олег Плужник (Харків)

“Чорноморець”: Рудько, Бутко, Скиба, Кисіль, Удод, Лацабідзе (Сігеєв, 63), Білошевський, Габелок (Пшеничнюк, 75), Кайо Гомес (Жоао Нето, 63), Петряк (Янаков, 62), Хобленко (Попов, 63).

Запасні: Вічний, Лотоцький, Єрмаков, Савченко, Васильєв, Жаржу, Шевцов.

Головний тренер – Олександр Бабич

“Карпати”: Кемкін, Саків, Бабогло, Адамюк, Мірошніченко, Альварес, Очеретько (Жан Педрозу, 66), Чачуа (Клименко, 77), Бруніньйо (Шах, 59), Стеніо (Підлепенець, 66), Іґор Невес (Устименко, 77).

Запасні: Кінарейкін, Тлумак Ю., Рябов, Кузик, Векляк, Костенко, Полегенько.

Головний тренер – Владислав Лупашко

Гол: Саків, 52.

Попередження: Удод, 18, Петряк, 34, Сігеєв, 70, Пшеничнюк, 84 – Адамюк, 53, 64, Кемкін, 89.

Вилучення: Адамюк, 64.
У суботу, 21-го вересня, львівські “Карпати” на виїзді зіграли проти одеського “Чорноморця”. Матч завершився перемогою “зелено-білих”.

Перевага львів'ян та мінімум моментів

“Карпати” втратили чудову нагоду відкрити рахунок вже на шостій хвилині. Тарас Саків навісив з лівого флангу, м'яч перелетів усіх футболістів, котрі перебували у штрафному майданчику і потрапив до Стеніо, який залишився наодинці на дальній стійці. Проте бразилець з вигідної позиції пробив над воротами.

На 12-й хвилині Денис Мірошниченко перехопив передачу голкіпера, обігрався у стінку з Пабло Альваресом і вистрілив здалеку. Артур Рудько не одразу зафіксував м'яч у руках і той викотився за лицьову лінію. Утім подальше виконання кутового не принесло бажаної гостроти у володіннях “Чорноморця”.

Наприкінці тайму Бруніньйо взяв ініціативу на себе, пройшов кількох суперників і опинився на газоні неподалік штрафного майданчика після контакту з суперником. Удар Мірошніченка зі штрафного виявився неточним. А вже у наступній атаці на ударній позиції опинився Кайо Гомес, однак пробив поруч зі стійкою.

Краса від Саківа і вилучення Адамюка

Другу половину поєдинку “зелено-білі” розпочали дуже активно і домоглися свого. Ярослав Кисіль сфолив проти Амбросія Чачуа на відстані 20-ти метрів перед воротами. Штрафний взявся виконувати Саків. Фулбек гостей у фірмовому стилі лівою ногою перекинув стінку і влучив у нижній кут – 0:1.

На 64-й хвилині “Карпати” залишилися в меншості. Володимир Адамюк поборовся на фланзі з Кирилом Поповим, порушив правила і отримав жовту картку. Для захисника “левів” це попередження стало другим, тож команда залишилася у меншості.

Чисельна перевага не сприяла активній грі “Чорноморця” в атаці. Натомість підопічні Владислава Лупашка не притискалися до воріт і вибігали в контратаки. Одна із таких завершилася слаломом Євгена Підлепенця і ударом у площину – Рудько парирував м'яч. Згодом Артур Шах опинився на ударній позиції та пробив – м’яч пролетів поруч зі стійкою воріт одеситів.

До завершення матчу львівʼяни не давали змоги одеситам створити реальну загрозу біля власних воріт і здобули три залікові бали.

Турнірне становище/наступний тур

Завдяки перемозі “зелено-білі” набирають вісім очок та піднімаються вгору в турнірній таблиці. У наступному турі “Карпати” вдома зіграють проти житомирського “Полісся”. Матч відбудеться у суботу, 28-го вересня та розпочнеться о 18:00.