Іконка м'яча Приймак, 44
Іконка м'яча Приймак, 73
post

Післяматчевий коментар Дениса Кожанова

“Важко зараз щось говорити. Сьогодні був, напевно, найважливіший наш матч, а ми не зіграли так, як потрібно було. Вилучення не зламало нашу гру, але десь вплинуло на хід поєдинку. Наш забитий м’яч додав нам впевненості, однак ми пропустили багато м’ячів і зробили чимало помилок, тому такий результат”.

“Насамперед хочу вибачитись перед нашими вболівальниками. Ми провели два різні весняні кола. Якщо першу частину чемпіонської групи ми зіграли добре, то я не можу сказати, що трапилось у другій частині. Ми будемо розбиратися в цьому. Що стосується вболівальників, то я прошу пробачення у них. Напевно, ми не до кінця налаштувались на цю гру”.

post

Післяматчевий коментар Андрія Сапуги

“Насамперед я хочу подякувати Збройним Силам України, які нас зараз захищають і дають грати у футбол. По-друге, я хотів би привітати “ЛНЗ” з перемогою. Коли ми пропустили перший м’яч наприкінці першого тайму, то перевага вже була на боці суперника. Ми почали розкриватися після перерви і пропустили вдруге. Згодом вдалося відіграти один гол, але після цього Приймак отримав другу жовту картку, ми залишились вдесятьох і перевагою повністю заволодів “ЛНЗ”. Червона картка зламала нашу команду, тому що після того, як ми відіграли один м’яч, було достатньо часу, щоб зрівняти рахунок і постаратися виграти цей матч”.

post

Післяматчевий коментар Олександра Ковпака

“Я хотів би привітати нашу команду з перемогою. Усі розуміли наскільки вона була важливою для нас. У нашій групі дуже висока щільність. Якби ми не здобули сьогодні перемогу, то могли би опинитись на п’ятому місці. Перед грою ми дуже багато спілкувались з гравцями і хотіли відвести відповідальність на другий план. Тому що вона іноді зашкалює і ти не розумієш, що робиш на футбольному полі. З перших хвилин матчу було помітно, які ми заряджені та наше бажання здобути позитивний результат”.

“Я пишаюсь своєю командою, тому що хлопці сьогодні змогли взяти три очки і показати хорошу гру. Вони дуже сильно хотіли перемогти. Те, чого нам не вистачало у попередніх поєдинках, ми сьогодні все втілили на футбольному полі. “Карпати” – сильний суперник і ми до них ретельно підготувались. Ми знали, що вони грають вертикальними передачами. Тому вирішили перебудувати нашу схему і це дало свій результат. У нас вдавалося розганяти атаки через наші фланги і це принесло перший гол. Вважаю, що ми на нього заслужили у першому таймі”.

whistle

90+4 хвилина

Фінальний свисток! "ЛНЗ" перемагає з рахунком 4:1 завдяки голам Ярослава Галенка, Антона Савіна, Віталія Бойка та Дениса Долінського. У складі "Карпат" гол до свого активу записав Артур Рябов.

goal

90+3 хвилина

Денис Долінський відзначається забитим м’ячем і встановлює фінальний рахунок зустрічі – 4:1.

corner

90+2 хвилина

Черкасці невдало розіграли кутовий удар, м’яч переходить до "Карпат".

post

90+1 хвилина

Владислав Хамелюк пробив з-за меж штрафного майданчика, але Ільющенков парирував цей постріл і перевів м’яч на кутовий.

post

90 хвилина

Рефері матчу Микола Балакін додає чотири хвилини до кінця поєдинку.

corner

90 хвилина

Олексій Хобленко завдав удару після розіграшу кутового, але Кирило Самойленко здійснив сейв і не дозволив м’ячу потрапити у сітку воріт.

post

89 хвилина

Карпатівці заробляють кутовий удар.

post

85 хвилина

Господарі матчу контролюють м’яч на власній половині поля.

corner

81 хвилина

"ЛНЗ" зміг відбитися після кутового.

post

80 хвилина

Данило Книш заробляє кутовий удар для "Карпат".

player_change

79 хвилина

Ще одна заміна у черкаської команди. Замість Антона Савіна вийшов Владислав Нехтій.

78 хвилина

Заміна у "ЛНЗ". Замість Сергія Шестакова вийшов Денис Долінський.

goal

76 хвилина

"ЛНЗ" робить рахунок 3:1 у нашому матчі. Віталій Бойко обіграв Дмитра Махнєва і завдав удару з хорошої позиції. Олександр Ільющенков не зміг дотягнутись до м’яча.

74 хвилина

Заміна у "Карпат". Замість Дениса Кожанова на полі з’явився Дмитро Махнєв.

red_card

73 хвилина

Владислав Приймак отримує другу жовту картку, яка перетворюється на червону. "Карпати" залишаються вдесятьох.

corner

70 хвилина

Олександр Ільющенков вибив м’яч кулаком після подачі з кутового.

post

70 хвилина

Черкасці заробляють кутовий удар.

goal

68 хвилина

ГОООЛ! "Карпати" відіграють один м’яч. Олексій Хобленко віддав передачу на Ростислава Тарануху, який прострілив на дальню стійку воріт. Там опинився Артур Рябов, який з близької відстані не залишив жодних шансів "ЛНЗ" – 2:1.

66 хвилина

Заміна у "Карпат". Замість Артура Шаха на поле вийшов Ростислав Тарануха.

post

66 хвилина

Олександр Насонов пробив вище воріт зі штрафного.

post

65 хвилина

"ЛНЗ" заробляє небезпечний штрафний удар.

yellow_card

63 хвилина

Олександр Насонов отримує жовту картку.

goal

61 хвилина

"ЛНЗ" подвоює перевагу в цьому поєдинку. Антон Савін після передачі від Івана Тищенка головою відправив м’яч у сітку воріт "Карпат" – 2:0.

59 хвилина

Подвійна заміна від Олександра Ковпака. Замість Ярослава Галенка і Сергія Копила вийшли Віталій Бойко та Назарій Нич.

yellow_card

56 хвилина

Денис Норенков отримує жовту картку.

55 хвилина

Перша заміна у "Карпат". Замість Юрія Тлумака вийшов Данило Книш.

post

51 хвилина

"Карпати" відповіли своєю атакою. Денис Кожанов прострілив з правого флангу на Олексія Хобленка, але форвард "зелено-білих" не влучив у площину воріт.

post

48 хвилина

Іван Тищенко забив другий м’яч у ворота "Карпат", але взяття воріт скасували через положення поза грою.

46 хвилина

Заміна у складі "ЛНЗ". Олександр Насонов виходить на футбольне поле замість Ігоря Солдата.

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато!

post

Світлини з першого тайму

whistle

45+4 хвилина

Перший тайм завершено! "ЛНЗ" мінімально перемагає "Карпати" з рахунком 1:0.

post

45 хвилина

Арбітр матчу Микола Балакін компенсує чотири хвилини до основного часу першого тайму.

yellow_card

44 хвилина

Владислав Приймак отримує жовту картку.

goal

43 хвилина

"ЛНЗ" відкриває рахунок у нашому матчі. Ярослав Галенко отримав передачу від Ігоря Солдата і з близької відстані переправив м’яч у сітку воріт Ільющенкова – 1:0.

corner

42 хвилина

Після подачі з кутового, Сергій Шестаков завдав сильного удару, але м’яч влучив у поперечку.

post

42 хвилина

"ЛНЗ" заробляє кутовий удар.

post

41 хвилина

Сергій Копил виконав подачу з лівого флангу, але навіс виявився занадто сильним і м’яч покинув межі поля.

corner

40 хвилина

Карпатівці вибили м’яч з власного штрафного майданчика після подачі з кутового від "ЛНЗ".

post

39 хвилина

Денис Норенков прострілив на дальню стійку воріт Ільющенкова, але Тарас Саків зіграв на випередження і вибив м’яч на кутовий.

post

35 хвилина

Денис Галенков опинився на газоні після боротьби за м’яч в центрі поля. Латералю "Карпат" надали допомогу і він зможе продовжити гру.

post

33 хвилина

"Леви" відповіли своїм моментом. Артур Шах класно прорвався по правому напівфлангу, віддав передачу на Олексія Хобленка, який завдав удару по воротах "ЛНЗ". Спробу форварда "Карпат" заблокували захисники суперника. На добиванні опинився Денис Кожанов, але капітан "зелено-білих" пробив невлучно.

post

31 хвилина

Іван Тищенко завдав удару практично з лінії воротарського майданчика. М’яч пролетів повз лівої стійки воріт.

post

30 хвилина

Львів’яни намагались відповісти своєю атакою, однак захист "ЛНЗ" зіграв надійно і не дав можливості "зелено-білим" загострити гру у своєму штрафному майданчику.

corner

27 хвилина

Черкасці розіграли кутовий удар, який завершився подачею від Савіна. Але Антон не вдало виконав цей "кросс" і м’яч покинув межі поля.

post

26 хвилина

Гравці "ЛНЗ" вибігли у швидку контратаку, яка завершилась ударом Дениса Норенкова. Однак кіпер "Карпат" парирував цей постріл і перевів м’яч на кутовий для господарів матчу.

corner

25 хвилина

Підопічні Олександра Ковпака змогли відбитись після кутового удару від "Карпат".

post

25 хвилина

Олексій Хобленко заробляє кутовий удар після прострілу з правого флангу.

post

24 хвилина

Юрій Тлумак віддавав передачу на хід Артуру Рябову, але хавбек "зелено-білих" не встиг до м’яча, його випередив суперник.

corner

22 хвилина

Владислав Хамелюк після подачі з кутового завдав удару з лінії штрафного майданчика, але гравець "ЛНЗ" не влучив у площину воріт.

post

21 хвилина

post

20 хвилина

Черкаська команда намагається грати першим номером і створювати моменти біля воріт "Карпат".

corner

16 хвилина

Львів’яни виконали подачу на дальню стійку, де опинився Владислав Приймак. Проте гравець "Карпат" не зміг дотягнутись до м’яча і замкнути цей навіс.

corner

16 хвилина

Після подачі з кутового, черкасці зуміли вибити м’яч за межі штрафного майданчика. Однак "Карпати" продовжили атаку другим темпом і заробили ще один корнер.

post

15 хвилина

post

13 хвилина

Ігор Солдат виконував простріл з правого флангу, який заблокував захисник "Карпат" Тарас Саків.

corner

10 хвилина

Другий кутовий удар завершився невдалим ударом по воротах гостей. М’яч переходить до володіння "Карпат".

corner

9 хвилина

Після подачі з кутового, карпатівці вибили м’яч за межі поля. Ще один корнер для "ЛНЗ".

post

8 хвилина

Антон Савін вийшов на ударну позицію і пробив по воротах Олександра Ільющенкова. Захисники "Карпат" заблокували постріл гравця "ЛНЗ". Перший кутовий удар у нашому матчі виконають господарі.

post

7 хвилина

Карпатівці шукають вільні зони попереду, щоб загострити гру на половині поля суперника. Однак черкасці надійно обороняються.

post

5 хвилина

Господарі поля намагаються взяти м’яч під свій контроль і володіти ініціативою.

post

3 хвилина

Команди розпочали поєдинок спокійно, не форсуючи подій. М’яч перебуває в центрі поля.

whistle

1 хвилина

Матч розпочато!

post

13:45

Через мікроушкодження сьогоднішній поєдинок пропустить півзахисник "Карпат" Іван Бобко.

post

13:40

Зауважимо, що система відеоповторів вперше використовуватиметься на матчі "Карпат" у цьому році. Минулого разу VAR залучали на поєдинок з "Поліссям" у листопаді 2022-го.

post

13:30

Головний рефері – Микола Балакін (Київська область), асистенти: Євген Гашков (Чернівці) та Ярослав Поважний (Харків). Четвертий арбітр – Клим Заброда (Суми). Спостерігач арбітражу – Костянтин Труханов (Харків). Головний рефері VAR – Євген Арановський (Хмельницький), асистенти VAR: Валентин Куцев (Київська область) і Сергій Цимбал (Житомир).

post

13:20

Стартовий склад "ЛНЗ" на поєдинок проти "зелено-білих".

post

13:00

Стартовий склад львівських "Карпат" на матч проти черкаського "ЛНЗ".

post

12:50

Риторичне запитання "Карпатам" ставить UA-Football.com: "Чи зможуть гості заграти у свій найкращий футбол, не зважаючи на відповідальність результату?" Невдовзі отримаємо відповідь на нього.

post

12:45

Footboom.com називає сьогоднішню гру доленосною для "Карпат" і прогнозує мінімальну поразку "левів".

post

12:35

Обидві команди вже на футбольному полі та спілкуються перед матчем.

post

12:30

З-поміж усіх учасників чемпіонського раунду тільки "ЛНЗ" забивав у кожному матчі року. Загалом черкасці відзначилися дев'ятьома голами у шести турах. Третину з них записав до активу Іван Тищенко (загалом у нього 10 голів у сезоні).

post

12:20

Хороше співвідношення забитих та пропущених у карпатівця Олександра Ільющенкова – 4 голи у 6 матчах. Сьогодні "зелено-білі" прагнуть перервати свою невтішну серію – в останніх чотирьох поєдинках "Карпати" не йдуть з поля без пропущених голів.

post

12:15

Карпатівці прибули на стадіон.

post

12:10

До речі, Самойленко у 17 матчах поточного сезону аж 11 разів завершував гру на "сухо" і пропустив лише 8 голів.

post

12:00

Справжній герой черкасців у двобої з "Епіцентром" – воротар Кирило Самойленко. На 77-й хвилині при рахунку 1:0 кіпер парирував пенальті, а невдовзі його партнери забили вдруге. У підсумку "ЛНЗ" переміг у Кам'янці-Подільському 2:0.

post

11:50

У минулому турі Солдат оформив серйозний ювілей і провів свій 200-й поєдинок на рівні Першої ліги.

post

11:30

Львівський матч першого кола завершився з рахунком 1:1. Тоді на гол Ігоря Солдата влучним ударом під завісу поєдинку відповів Денис Кожанов.

post

11:20

Зате повернувся у загальну групу та прибув до Черкас лівий захисник Сергій Горбунов. Зимовий новачок травмувався у своєму другому матчі за "Карпати" і не грав із середини квітня.

post

11:10

У Черкасах "Карпатам" не допоможе Іван Когут. У попередньому турі він отримав четверту жовту картку у сезоні, тож через дискваліфікацію не зіграє сьогодні.

post

10:50

За "Карпати" виступають два ексгравці "ЛНЗ". Хавбек Іван Бобко навіть протистояв своїй нинішній команді у серпні 2021-го, а Дмитро Фастов підписав контракт з черкасцями, та через велике російське вторгнення за "ЛНЗ" не дебютував.

post

10:40

У паралельному матчі у Моршині "Металург" прийматиме "Епіцентр". У випадку невдачі "Карпат" у Черкасах, це протистояння матиме важливе значення для "зелено-білих". У будь-якому разі "Карпатам" треба вболівати за команду із Кам'янця-Подільського. Зараз у львів'ян та запоріжців по 17 очок, утім за додатковими показниками переважає "Металург".

post

10:30

"ЛНЗ" утримує поул-позишн та у випадку перемоги гарантує собі вихід у перехідні матчі. Перемога "Карпат" дозволить "зелено-білим" обігнати черкасців у турнірній таблиці. Проте для виконання завдання львів'янам треба буде вигравати і в останньому турі в "Оболоні". У такому разі "леви" не залежатимуть від результатів інших поєдинків.

post

10:00

Ми розпочинаємо матчевий онлайн із Черкас, де сьогодні зустрінуться "ЛНЗ" та "Карпати". Обидві команди зберігають шанси на потрапляння у плей-оф за вихід в УПЛ.

Звіт

VBET UA Перша. Чемпіонська група. Сезон 2022/2023. 7 тур

"ЛНЗ" (Черкаси) – "Карпати" (Львів)

22 травня, 14:00. Черкаси, стадіон "Черкаси-Арена".

Арбітр – Микола Балакін (Київська область)

Асистенти: Євген Гашков (Чернівці) та Ярослав Поважний (Харків).

Четвертий арбітр – Клим Заброда (Суми).

Спостерігач арбітражу – Костянтин Труханов (Харків).

Головний рефері VAR – Євген Арановський (Хмельницький.

Асистенти VAR: Валентин Куцев (Київська область) і Сергій Цимбал (Житомир).

"ЛНЗ": Самойленко, Солдат (Насонов, 46), Лопирьонок, Муравський, Норенков, Хамелюк, Тищенко, Копил (Бойко, 60), Шестаков (Долінський, 78), Савін (Нехтій, 80), Галенко (Нич, 59).

Запасні: Дубовий, Шеліхов, Євдокимов, Полюлях, Синьогуб, Тарасенко.

Головний тренер – Олександр Ковпак.

"Карпати": Ільющенков, Дуць, Приймак, Саків, Галенков, Рябов, Чачуа, Шах (Тарануха, 66), Кожанов (Махнєв, 74), Тлумак (Книш, 55), Хобленко.

Запасні: Фастов, Лень, Горбунов, Болденков.

Головний тренер – Андрій Тлумак.

Голи: Галенко, 43, Савін, 61, Бойко, 76, Долінський, 90+3 – Рябов, 68.

Попередження: Норенков, 56, Насонов, 63 – Приймак, 44, 73.

Вилучення – Приймак, 73.

Вихід Шаха у старті

Через травму Івана Бобка тренерський штаб "Карпат" випустив у центрі поля Артура Шаха. Для 18-річного хавбека то був дебютний вихід у старті в матчах чемпіонської групи (і четвертий загалом на професійному рівні). Також в основу повернувся Юрій Тлумак. Натомість Ростислав Тарануха розпочав гру із запасу.

Вперше у поточному році у старті "ЛНЗ" з’явився 20-річний Сергій Копил, який номінально змінив Віталія Бойка. В аналогічній ситуації опинився Ярослав Галенко. 32-річний нападник ще не грав з перших хвилин у поточному році, утім у поєдинку з "Карпатами" саме йому віддав перевагу тренерський штаб, а Назарій Нич потрапив у запас.

Серія кутових і перевага "ЛНЗ"

Перший небезпечний момент створили господарі. На 8-й хвилині Антон Савін отримав передачу від Сергія Шестакова, підлаштував собі під праву ногу і пробив з лінії штрафного майданчика. Амбросій Чачуа та Ігор Дуць самовіддано кинулися під м’яч і заблокували удар – кутовий. Варто зауважити, що майже уся середина першого тайму минула під акомпанемент кутових біля обидвох воріт. Та численні подачі результату не принесли.

Пізніше "ЛНЗ" провів ще одну гостру атаку, яку розігнали Лопирьонок та Копил. У завершальній її фазі Тищенко відпасував ліворуч на Норенкова, а той завдавав удару впритул. Олександр Ільющенков ціною ушкодження скоротив кут, стрибнув у ноги супернику та виграв ближній бій.

На 31-й хвилині сам Тищенко стріляв по воротах "Карпат". Іван відкрився під вкидання Солдата з ауту, розвернувся і пробив поруч зі штангою. А вже у наступній атаці "зелено-білі" загрожували володінням Кирила Самойленка. Шах, Хобленко та Кожанов почергово контролювали м’яч у штрафному майданчику черкасців, проте акцентованого удару не завдали.

М’яч у роздягальню

У кінцівці тайму тиск черкасців збільшився. Спочатку небезпечно зліва прострілював Норенков. Від неприємностей "Карпати" врятував Тарас Саків, який останньої миті перервав простріл. Оборонець "левів" ризикував, однак зіграв цілком виправдано.

Невдовзі за львів’ян зіграла поперечка – вона прийняла на себе удар Шестакова після розіграшу чергового корнера. Проте у тій же атаці "ЛНЗ" домігся свого. Хамелюк зліва перевів на протилежний фланг, Солдат у дотик прострілив паралельно до воріт, а Галенко з близької відстані спрямував м’яч у сітку.

Обмін голами

Другий тайм розпочався із забитого м’яча Тищенка, який справедливо скасували через офсайд. Пізніше класну атаку провели "Карпати". Кожанов адресував передачу Хобленку, той випередив Самойленка, але пробив неточно.

Після цього "зелено-білі" заволоділи ініціативою та організували ще кілька атак, утім без реальної загрози воротам "ЛНЗ". А черкасці провели свій випад і шокували суперника. Тищенко навісив на дальню штангу, де самотній Савін головою спрямував м’яч повз Галенкова точно у сітку.

Та вже через сім хвилин "Карпати" скоротили відставання. Хобленко віддав чудову передачу на Тарануху, а той прострілив вздовж воріт. Забігання Артура Рябова на дальній стійці виявилося результативним – 2:1.

Фактор Бойка

Гол додав наснаги "Карпатам", однак незабаром Владислав Приймак сфолив у центрі поля проти Віталія Бойка і отримав друге попередження. "Леви" залишилися у меншості, а за мить Бойко збільшив перевагу своєї команди. Хавбек "ЛНЗ" обіграв Махнєва і з лівої пробив точно у ціль.

Відіграти у меншості два голи "Карпати" не зуміли. Львів’яни не полишали спроб цього зробити (нагода була у Хобленка), але їхні зусилля виявилися марними. Зате вчетверте забив "ЛНЗ". Тищенко віддав на хід Долінському, а той не залишив шансів Ільющенкову.

Турнірне становище

Поразка "Карпат" у Черкасах та перемога "Металурга" у паралельному матчі в Моршині над "Епіцентром" не змінили розташування команд у турнірній таблиці. "ЛНЗ" на третьому місці, далі – "Металург", а "Карпати" – п’яті.

Наступний матч

У заключному турі чемпіонської групи у суботу підопічні Андрія Тлумака прийматимуть "Оболонь", а "Металург" зіграє з "Нивою" на виїзді. Для виходу у перехідні матчі львів’янам треба відігравати у запоріжців різницю у шість м’ячів (11-15 проти 17-15).