Джаред, 84 Іконка м'яча
Іконка м'яча Кравчук, 49
whistle

90+5 хвилина

Матч завершено! "Карпати" здобувають перемогу з рахунком 1:0 над "Вікторією" завдяки голу Яна Костенка.

player_change

90+2 хвилина

Заміна в гостей. Максим Євпак вийшов на поле замість Назарія Нича.

post

90 хвилина

Рефері поєдинку компенсував п’ять хвилин до основного часу другого тайму.

89 хвилина

Заміна в складі "Вікторії". Артем Шпирьонок вийшов на поле замість Станіслава Шарая.

corner

85 хвилина

Джаред Хаса вибив м’яч після подачі з кутового від "Вікторії".

post

84 хвилина

Гості заробляють кутовий удар.

yellow_card

84 хвилина

Джаред Хаса отримав жовту картку.

79 хвилина

Подвійна заміна в складі "Карпат". Єгор Картушов і Юрій Тлумак вийшли на поле замість Владислава Клименка та Яна Костенка.

77 хвилина

Подвійна заміна в складі гостей. Замість Олександра Лебеденка та Максима Чеглова на поле вийшли Олексій Савченко та Антон Байдал.

corner

76 хвилина

Цього разу гравці "Вікторії" вибили м’яч на аут після розіграшу кутового від "Карпат".

corner

76 хвилина

Після подачі з кутового суперник вибив м’яч на ще один "корнер".

post

75 хвилина

"Карпати" заробляють кутовий удар.

74 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Джаред Хаса вийшов на поле замість Євгена Підлепенця.

post

71 хвилина

Євген Підлепенець увійшов у штрафний майданчик суперника та прострілив на дальню стійку, де опинився Амбросій Чачуа. Капітан "Карпат" пробив у падінні, але не влучив у площину воріт.

corner

70 хвилина

Львів’яни вибили м’яч після подачі з кутового від "Вікторії".

post

69 хвилина

"Вікторія" заробляє кутовий удар.

post

65 хвилина

"Карпати" володіють м’ячем на чужій половині поля.

post

62 хвилина

Тарас Саків пробив під стінкою та Шеліхов відбив м’яч перед собою. Після метушні в штрафному майданчику, "Вікторія" змогла вибити м’яч.

post

61 хвилина

"Карпати" заробляють штрафний удар з перспективної позиції для прямого удару.

57 хвилина

Подвійна заміна в складі "Карпат". Замість Артура Рябова та Аріельсона на поле вийшли Єгор Демченко та Максим Чех.

corner

54 хвилина

Денис Шеліхов вибив м’яч після подачі з кутового.

post

53 хвилина

Карпатівці заробляють кутовий удар.

post

51 хвилина

Амбросій Чачуа завдав прямого удару зі штрафного, голкіпер "Вікторії" Денис Шеліхов відбив перед собою, але з другої спроби зміг заволодіти м’ячем.

yellow_card

49 хвилина

Юрій Кравчук отримав жовту картку.

46 хвилина

Заміна в складі "Вікторії". Сергій Копил вийшов на поле замість Вадима Шавріна.

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато!

whistle

45+3 хвилина

Перший тайм завершено! "Карпати" перемагають "Вікторію" з рахунком 1:0 завдяки голу Яна Костенка.

corner

45+2 хвилина

Тарас Саків виконав навіс у штрафний майданчик, але захисники гостей вибили м’яч.

post

Амбросій Чачуа пробивав по воротах прямим ударом зі штрафного – Шеліхов перевів м’яч на кутовий.

post

45+1 хвилина

"Леви" виконають штрафний удар.

post

Львів’яни вибили м’яч після подачі з кутового.

post

45 хвилина

Арбітр матчу Віталій Маляр компенсував дві хвилини до основного часу першого тайму.

post

45 хвилина

corner

43 хвилина

Тарас Саків виконав подачу в штрафний майданчик, де суперник вибив м’яч.

post

42 хвилина

post

38 хвилина

Ян Костенко опинився на ударній позиції в штрафному майданчику та пробив – повз ворота. Крім того, у карпатівця зафіксували офсайд.

post

35 хвилина

"Вікторія" намагається відповідати своїми моментами, але "Карпати" вдало обороняються та не дають можливості гостям підійти до штрафного майданчика.

corner

32 хвилина

Амбросій Чачуа намагався закрутити м’яч у сітку воріт прямим ударом з кутового, але Шеліхов був до цього готовий та зіграв вдало на м’ячі.

post

32 хвилина

Тарас Саків заробляє кутовий удар для "Карпат".

post

26 хвилина

Євген Підлепенець віддав передачу на Амбросія Чачуа в штрафний майданчик суперника, але капітан "Карпат" не зміг дотягнутися до м’яча – його випередив голкіпер "Вікторії" Денис Шеліхов.

post

23 хвилина

"Карпати" володіють ініціативою на футбольному полі та контролюють гру.

yellow_card

21 хвилина

Ян Костенко отримав жовту картку.

post

19 хвилина

Оборона "Карпат" вибила м’яч після розіграшу штрафного удару від "Вікторії".

post

18 хвилина

Гості заробили штрафний удар.

corner

15 хвилина

Гравці "Вікторії" вибили м’яч після подачі з кутового від "Карпат".

post

15 хвилина

"Зелено-білі" виконають кутовий удар.

post

13 хвилина

Гравці сумської команди намагались провести атаку правим флангом, але Тарас Саків зіграв надійно та відвів загрозу від власних воріт.

corner

12 хвилина

"Вікторія" знову змогла відбитися після кутового удару.

post

11 хвилина

"Карпати" отримають право на кутовий удар.

post

8 хвилина

Львів’яни контролюють м’яч в центрі поля.

goal

6 хвилина

ГОООООЛ! "Карпати" відкривають рахунок у цьому матчі. Ян Костенко отримав передачу від Тараса Саківа, змістився до лінії штрафного майданчика та влучно пробив – 1:0!

corner

3 хвилина

Гості вибили м’яч з власного штрафного майданчика після розіграшу кутового від "Карпат".

post

3 хвилина

post

2 хвилина

Тарас Саків завдав удару здалеку, але гравці "Вікторії" заблокували його спробу.

whistle

1 хвилина

Матч розпочато!

post

12:30

Головний рефері – Віталій Маляр (Хмельницький), асистенти: Дмитро Подвальний (Київська область) та Юрій Зоренко (Житомир). Четвертий арбітр – Ярослав Леськів (Львівська область). Спостерігач арбітражу – Геннадій Бич (Полтава).

12:00

Вітаємо вас на текстовій трансляції матчу "Карпати" – "Вікторія".

Звіт

Перша ліга. Чемпіонська група. Сезон 23/24. 2 тур

“Карпати” (Львів) – “Вікторія” (Суми)

29 березня. 13:00. Львів. Стадіон “Україна”

Арбітр – Віталій Маляр (Хмельницький).

Асистенти: Дмитро Подвальний (Київська область) та Юрій Зоренко (Житомир).

Четвертий арбітр – Ярослав Леськів (Львівська область),

Спостерігач арбітражу – Геннадій Бич (Полтава).

“Карпати”: Кожухар, Мизюк, Бабогло, Саків, Полегенько, Рябов (Чех, 57), Клименко (Тлумак, 79), Костенко (Картушов, 79), Підлепенець (Джаред, 74), Чачуа, Аріельсон (Демченко, 57).
Запасні: Ільющенков, Киричок, Козік, Романюк, Фетько, Сидун, Хромей.

Головний тренер – Мирон Маркевич.

“Вікторія”: Шеліхов, Корохов, Сасовський, Кравчук, Ульянов, Шарай (Шпирьонок, 89), Лебеденко (Байдал, 77), Долінський, Чеглов (Савченко, 77), Шаврін (Копил, 46), Нич (Євпак, 90+2).

Запасні: Литвиненко, Нелін, Куралєх, Данилюк, Покотилюк, Бойко, Машталір.

Головний тренер – Анатолій Безсмертний.

Гол: Костенко, 6.

Попередження: Костенко, 21, Джаред, 84 – Кравчук, 49.

У п’ятницю, 29-го березня, львівські “Карпати” на стадіоні “Україна” приймали сумську “Вікторію”. “Леви” здобули перемогу з рахунком 1:0 завдяки голу Яна Костенка.

Швидкий гол Костенка

Вже на шостій хвилині “Карпати” відкрили рахунок у матчі. Тарас Саків віддав передачу на Яна Костенка, який змістився до лінії штрафного майданчика та влучно пробив у правий нижній кут воріт суперника – 1:0. Згодом гра заспокоїлась, а львів’яни контролювали її хід. Карпатівці виконали кілька кутових ударів, але втілити їх у забиті м’ячі не зуміли. Натомість “Вікторія” відповіла двома штрафними ударами, які теж успіхом не увінчались.

Хитрість Саківа та шанс Чачуа

По перерві ситуація на футбольному полі не змінилась. “Карпати” діяли першим номером і створювали позиційні атаки. Натомість “Вікторія” розраховувала на швидкі контратаки. У львів’ян було кілька моментів для того, щоб подвоїти свою перевагу. Спочатку Тарас Саків виконував штрафний удар неподалік воріт гостей. Лівий фулбек “зелено-білих” перехитрив стінку “Вікторії” та пробив під нею. Голкіпер гостей Денис Шеліхов відбив м’яч перед собою, а після метушні в штрафному майданчику сумська команда вибила м’яч.

Згодом хороша нагода відзначитися була в Амбросія Чачуа. Євген Підлепенець увійшов у штрафний майданчик суперника та виконав простріл на дальню стійку, де опинився капітан “Карпат”. Чачуа дотягнувся до м’яча в падінні та пробив, але не влучив у площину воріт.

Наступний тур/турнірне становище

У наступному турі “Карпати” вдома прийматимуть “Маріуполь”. Матч відбудеться у суботу, 6-го квітня та розпочнеться о 12:00. Після перемоги над “Вікторією” львів’яни продовжують очолювати турнірну таблицю чемпіонської групи Першої ліги. В активі “зелено-білих” 51 заліковий бал.