Матч завершено! "Шахтар" перемагає "Карпати" з рахунком 5:2.

До основного часу другого тайму компенсовано три хвилини.

88 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Замість Амбросія Чачуа на поле вийшов Артур Рябов.

goal

83 хвилина

ГОЛ! Амбросій Чачуа замкнув простріл з флангу та скорочує відставання від "Шахтаря" – 5:2.

corner

82 хвилина

"Гірники" вибили м’яч після подачі з кутового.

post

81 хвилина

Карпатівці заробили кутовий удар.

80 хвилина

Заміна в складі "Шахтаря". Замість Георгія Судакова на поле вийшов Марлон.

75 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Юрій Тлумак вийшов на поле замість Яна Костенка.

post

74 хвилина

Іґор Невес завдав удару по воротах "Шахтаря", захисники заблокували його постріл.

post

70 хвилина

Амбросій Чачуа завдав удару по воротах "Шахтаря" – невлучно.

corner

69 хвилина

Цього разу донеччани вибили м’яч після подачі з кутового.

corner

69 хвилина

Після розіграшу кутового, львів’яни заробили ще один "корнер".

post

68 хвилина

"Карпати" заробляють кутовий удар.

66 хвилина

Подвійна заміна в складі "Шахтаря". Лассіна Траоре та Егіналду вийшли на поле замість Данила Сікана та Кевіна.

goal

65 хвилина

Артем Бондаренко оформив хет-трик – 5:1.

yellow_card

64 хвилина

Педро Енріке отримав жовту картку.

post

60 хвилина

Темп гри заспокоївся, команди обмінюються володіннями.

56 хвилина

Заміни в складі обидвох команд. У "Карпат" на поле вийшов Іґор Невес замість Дениса Устименка. У "Шахтаря" Тарас Степаненко та Педріньйо вийшли на поле замість Олександра Зубкова та Дмитра Криськіва.

corner

55 хвилина

Зубков пробив після розіграшу кутового – невлучно.

post

54 хвилина

"Шахтар" заробляє кутовий удар.

post

54 хвилина

Вінісіус Тобіас пробив з-за меж штрафного майданчика – Кемкін парирував його удар.

post

52 хвилина

Артур Шах завдав удару з лінії штрафного майданчика – повз ворота.

post

51 хвилина

Данило Сікан порушує правила в атаці проти Олександра Кемкіна.

46 хвилина

Подвійна заміна в складі "Карпат". Замість Євгена Підлепенця та Бруніньйо на поле вийшли Стеніо і Артур Шах.

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато!

whistle

45+1 хвилина

Перший тайм завершено – 4:1!

post

45 хвилина

До основного часу першого тайму компенсовано одну хвилину.

goal

42 хвилина

Данило Сікан завдав влучного удару головою після подачі з правого флангу від Вінісіуса Тобіаса – 4:1.

goal

39 хвилина

Артем Бондаренко оформлює дубль – 3:1.

corner

38 хвилина

Тарас Саків вибив м’яч з власного штрафного майданчика після подачі з кутового.

post

37 хвилина

post

33 хвилина

Судаков завдав потужного удару з меж штрафного майданчика – вище воріт.

goal

29 хвилина

Артем Бондаренко виводить "Шахтар" вперед – 2:1.

yellow_card

28 хвилина

Дмитро Криськів отримав жовту картку.

goal

24 хвилина

ГООООООЛ! Євген Підлепенець зрівнює рахунок після подачі з кутового – 1:1.

corner

24 хвилина

Карпатівці виконають ще один "корнер".

post

23 хвилина

Карпатівці заробляють кутовий удар.

goal

21 хвилина

Олександр Зубков відкриває рахунок у цьому матчі – 1:0.

post

17 хвилина

Донеччани контролюють м’яч на половині поля "Карпат".

post

15 хвилина

Олександр Зубков пройшов по правому флангу та віддав передачу на Артема Бондаренка – хавбек "гірників" завдав удару по воротах "Карпат", але Кемкін здійснив сейв і відвів загрозу від власних воріт.

post

11 хвилина

Георгій Судаков ввірвався у воротарський майданчик, завдав удару з гострого кута, але м’яч влучив у стійку.

post

7 хвилина

"Шахтар" намагається володіти ініціативою.

corner

5 хвилина

Донеччани вибили м’яч після подачі з кутового.

post

4 хвилина

Денис Мірошніченко завдав удару по воротах зі штрафного, Дмитро Різник відбив перед собою та першим на добиванні був Володимир Адамюк. Центрбек "Карпат" пробив, але м’яч зрикошетив, тому карпатівці заробили кутовий удар.

post

3 хвилина

Пабло Альварес заробив небезпечний штрафний удар.

post

2 хвилина

Карпатівці контролюють м’яч.

whistle

1 хвилина

16:40

Головний рефері – Андрій Коваленко (Полтава), асистенти арбітра: Володимир Думенко та Ярослав Поважний (обидва – Харків). Четвертий арбітр – Дмитро Кубряк (Одеса). Спостерігач арбітражу – Сергій Задіран (Дніпро). Арбітр VAR – Володимир Новохатній (Черкаси), асистент арбітра VAR – Руслан Єрмоленко (Чернігів). Спостерігач арбітражу VAR – Михайло Овчар (Калуш).

post

16:30

Вітаємо вас на текстовій трансляції матчу "Шахтар" – "Карпати".

Звіт

Прем'єр-Ліга. Сезон 2024/2025. 6 тур

“Шахтар” (Донецьк) – “Карпати” (Львів) – 5:2

14 вересня, 18:00. Львів, стадіон "Арена Львів".

Арбітр – Андрій Коваленко (Полтава)

Асистенти – Володимир Думенко та Ярослав Поважний (обидва – Харків)

Четвертий арбітр – Дмитро Кубряк (Одеса)

Спостерігач арбітражу – Сергій Задіран (Дніпро)

Арбітр VAR – Володимир Новохатній (Черкаси)

Асистент арбітра VAR – Руслан Єрмоленко (Чернігів)

Спостерігач арбітражу VAR – Михайло Овчар (Калуш)

“Шахтар”: Різник, Тобіас, Бондар, Франьїч, Педро Енріке, Криськів (Степаненко, 56), Бондаренко, Судаков (Марлон, 81), Зубков (Педріньйо, 56), Сікан (Траоре, 66), Кевін (Егіналду, 66).

Запасні: Фесюн, Швед, Азаров, Грам, Конопля, Невертон, Фарина.

Головний тренер – Маріно Пушич

“Карпати”: Кемкін, Саків, Бабогло, Адамюк, Мірошніченко, Альварес, Підлепенець (Стеніо, 46), Чачуа (Рябов, 88), Бруніньйо (Шах, 46), Костенко (Тлумак Ю., 75), Устименко (Іґор Невес, 56).

Запасні: Кінарейкін, Кузик, Клименко, Векляк, Полегенько, Жан Педрозу.

Головний тренер – Владислав Лупашко

Голи: Зубков, 21, Бондаренко, 29, 39, 65, Сікан, 42 – Підлепенець, 24, Чачуа, 83.

Попередження: Криськів, 28, Педро Енріке, 64, Кевін, 66 – Мірошніченко, 90+2.

У суботу, 14 вересня “зелено-білі” протистояли чемпіону України донецькому “Шахтарю”.

Момент на старті і стійка Судакова

На старті поєдинку карпатівці заволоділи м’ячем. На третій хвилині Пабло Альварес заробив небезпечний штрафний удар поблизу воріт “Шахтаря”. До виконання “стандарту” підійшов Денис Мірошніченко. Правий фулбек “зелено-білих” завдав прямого удару, однак Дмитро Різник парирував постріл. Першим на добиванні виявився Володимир Адамюк, але кіпер “гірників” врятував свою команду від пропущеного гола, перевівши м’яч на кутовий.

Згодом “Шахтар” додав агресії в атаці та на 11-й хвилині створив небезпечний момент. Георгій Судаков увірвався у воротарський майданчик, зблизився з Олександром Кемкіним і пробив з гострого кута – м’яч влучив у стійку. Невдовзі на ударній позиції опинився Артем Бондаренко, який атакував з протилежного флангу – Кемкін відвів загрозу.

Гольова половина тайму

На 21-й хвилині “Шахтар” відкрив рахунок. Кевін перевів м’яч праворуч на Олександра Зубкова, який сміливо пішов на Тараса Саківа та Володимира Адамюка і потужно пробив з гострого кута під поперечку – 1:0.

Відповідь “Карпат” була миттєвою. Денис Мірошніченко навісив від кутового прапорця, м’яч відскочив до Євгена Підлепенця, який найкраще зорієнтувався серед усіх футболістів у штрафному і впритул розстріляв ворота – 1:1. Однак невдовзі своїм шансом скористався “Шахтар”. Цього разу Зубков виступив у ролі асистента – Бондаренко отримав передачу від партнера і вразив ціль.

Під завісу тайму “гірники” забили ще раз. Дмитро Криськів відпасував Бондаренку, а той знайшов нагоду пробити в оточенні гравців “Карпат”. М’яч рикошетом від Амбросія Чачуа залетів у кут воріт. А через три хвилини донеччани забили ще раз. Вінісіус Тобіас навісив з правого флангу на голову Данилу Сікану, а той головою спрямував м'яч у сітку.

Третій м'яч Бондаренка і гол Чачуа

Львів'яни активно розпочали другу половину зустрічі, але конвертувати свою перевагу в небезпечні моменти не змогли. Натомість “гірники” гостро контратакували. Один із таких швидких випадів ледь не завершився взяттям воріт, проте Кевіну не вистачило влучності на завершальній стадії. На 65-й хвилині “Шахтар” збільшив перевагу. Судаков вивів Бондаренка віч-на-віч з голкіпером і той оформив хет-трик.

“Карпати” почали діяти розкутіше та організували кілька випадів на ворота “гірників”. Удар Іґора Невеса заблокували захисники, а постріл Чачуа пролетів над поперечкою. Пізніше головою бив Владислав Бабогло, та Різник виявився готовим до цього удару.

Проте на 83-й хвилині “зелено-білі” були винагороджені за наполегливість. Артур Шах прорвався правим флангом і викотив м'яч під удар Чачуа, котрий не залишив шансів голкіперу.

Турнірне становище/наступний тур

В активі “Карпат” залишається п'ять очок і проміжна дванадцята позиція. У наступному турі “зелено-білі” гостюватимуть в Одесі. Матч проти “Чорноморця” відбудеться у суботу, 21 вересня, о 13:00.