Іконка м'яча Дворовенко, 27
Іконка м'яча Могильний, 54
whistle

90+5 хвилина

Фінальний свисток! "Карпати" поступаються "Металургу" з рахунком 0:1. Автор єдиного голу в нашій зустрічі Богдан Векляк.

post

90+1 хвилина

Денис Галенков опинився на газоні в штрафному майданчику гостей. Спочатку арбітр призначив пенальті, але після цього скасував своє рішення через офсайд у Галенкова, який зафіксував лайнсмен.

post

90 хвилина

Рефері поєдинку додає п’ять хвилин до основного часу другої половини зустрічі.

player_change

89 хвилина

Заміна у складі гостей. Замість Сулеймана Сейтхалілова вийшов Олександр Сніжко.

yellow_card

88 хвилина

Юрій Тлумак отримує жовту картку.

corner

87 хвилина

Після подачі з кутового, запоріжці зуміли відбитися.

post

86 хвилина

Амбросій Чачуа виконав подачу зі штрафного на дальню стійку воріт, де Іван Когут скинув на Дмитра Махнєва. Гравець "Карпат" завдав удару з близької відстані, який заблокували захисники "Металурга".

yellow_card

85 хвилина

Іван Когут отримує жовту картку.

post

82 хвилина

Денис Галенков подавав у штрафний майданчик на Дмитра Махнєва, але захисник "Карпат" не зміг дотягнутися до м’яча.

79 хвилина

Заміна у складі "зелено-білих". Замість Дениса Кожанов вийшов Данило Книш.

post

78 хвилина

Владислав Приймак завдав потужного удару з далекої відстані, але не влучив у площину воріт.

74 хвилина

Заміна у "Металурга". Дмитро Піддубний з’явився на полі замість Валерія Сада.

post

69 хвилина

Денис Кожанов завдав прямого удару зі штрафного, але Байда здійснив черговий сейв у цьому матчі.

69 хвилина

Андрій Тлумак виконує подвійну заміну. Замість Івана Бобка і Олексія Хобленка вийшли на поле Дмитро Махнєв та Іван Когут.

post

67 хвилина

Володимир Білоцерковець увійшов у штрафний майданчик і пробив по воротах. М’яч пролетів поруч зі стійкою.

post

63 хвилина

Денис Галенков прострілив з правого флангу на Олексія Хобленка, але нападник львівської команди пробив не влучно з близької відстані.

goal

60 хвилина

Володимир Білоцерковець виконав подачу зі штрафного. Першим на м’ячі опинився Богдан Векляк, який переправив м’яч у сітку воріт Ільющенкова – 0:1.

post

59 хвилина

"Металург" заробляє штрафний удар.

post

58 хвилина

Владислав Приймак завдав прямого удару зі штрафного, але влучив у стінку.

post

57 хвилина

Карпатівці заробляють штрафний удар.

56 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Замість Ростислава Таранухи вийшов Юрій Тлумак.

yellow_card

54 хвилина

Богдан Могильний отримує жовту картку.

post

54 хвилина

Денис Кожанов розіграв штрафний удар з Олексієм Хобленком. Форвард "Карпат" не зміг влучно пробити.

post

53 хвилина

Амбросій Чачуа заробляє штрафний удар для "Карпат".

post

50 хвилина

Львів’яни заволоділи ініціативою на половині поля суперника. Зокрема, Олексій Хобленко виконав подачу з лівого флангу, а Ростислав Тарануха хотів завдати удару через себе, але не влучив по м’ячу.

post

48 хвилина

Запоріжці розпочали другий тайм активніше, вони заволоділи м’ячем на половині поля "Карпат" і намагаються грати першим номером.

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато.

post

Світлини з першого тайму

whistle

45+3 хвилина

Перший тайм завершено. Рахунок 0:0.

corner

45+2 хвилина

Після подачі з кутового "Металург" вибив м’яч зі штрафного майданчика.

post

Іван Бобко пробив зі штрафного, але захисник запорізької команди заблокував удар карпатівця. Кутовий для "зелено-білих".

corner

45+1 хвилина

Після подачі з кутового "леви" заробляють штрафний удар через гру рукою захисника гостей.

post

45 хвилина

Арбітр компенсує одну хвилину до основного часу першого тайму.

post

45 хвилина

Карпатівці заробляють кутовий удар.

post

44 хвилина

Денис Кожанов після розіграшу штрафного удару небезпечно пробивав по воротах "Металурга", але гостей знову рятує Назар Байда. На добиванні зіграв Артур Рябов, однак його постріл заблокували захисники суперника.

post

39 хвилина

Іван Бобко виконав навіс з лівого флангу в центр штрафного майданчика на Дениса Кожанова. Капітан "зелено-білих" не зміг дотягнутись до м’яча.

yellow_card

37 хвилина

Тарас Саків отримує жовту картку.

corner

37 хвилина

Денис Кожанов виконав подачу з кутового, але Назар Байда вийшов з воріт і вибив м’яч.

post

36 хвилина

Денис Галенков заробляє кутовий удар для "Карпат".

post

34 хвилина

Ростислав Тарануха прострілював з правого флангу, але захисники гостей вчасно зіграли на випередження і вибили м’яч з власного штрафного майданчика.

post

32 хвилина

Володимир Польовий наважився на удар з далекої відстані, але капітан "Металурга" не зміг влучити у площину воріт.

yellow_card

30 хвилина

Амбросій Чачуа отримав жовту картку.

post

28 хвилина

Іван Бобко завдав прямого удару зі штрафного – Байда врятував свою команду від пропущеного м’яча.

yellow_card

27 хвилина

Владислав Дворовенко сфолив біля власного штрафного майданчика і отримав жовту картку. Небезпечний штрафний удар для "Карпат".

corner

25 хвилина

Володимир Білоцерковець розіграв кутовий удар і виконав подачу. Однак м’яч після його навісу покинув межі поля. Удар від воріт для "Карпат".

post

24 хвилина

"Металург" заробляє право на кутовий удар.

post

22 хвилина

Знову небезпека від Богдана Могильного. Цього разу він наважився на удар з-за меж штрафного майданчика. Його постріл заблокував Денис Галенков.

corner

18 хвилина

Після подачі з кутового, гості змогли вибити м’яч подалі від власних воріт.

post

17 хвилина

Артур Рябов вийшов на ударну позицію і пробив з близької відстані. Воротар "Металурга" парирував удар Рябова і перевів м’яч на кутовий.

post

16 хвилина

Богдан Могильний опинився на дальній стійці воріт "Карпат" і пробив, але 19 номер "Металурга" не зумів влучити у площину.

post

15 хвилина

Денис Кожанов увійшов у штрафний майданчик суперника та взяв ініціативу на себе, завдавши удару по воротах. М’яч пролетів над поперечкою.

post

13 хвилина

"Металург" виконав вкидання з-за бокової лінії, але відразу втратив м’яч. "Карпати" виконають удар від воріт.

post

11 хвилина

Запоріжці пробували організувати контраатаку, але Олександр Ільющенков вчасно вийшов з воріт і заволодів м’ячем.

post

9 хвилина

Господарі поля продовжують тиснути на суперника. Підопічні Андрія Тлумака намагаються атакувати через фланги. Однак наразі суперник відбиває усі намагання карпатівців відкрити рахунок у нашій зустрічі.

post

6 хвилина

Ростислав Тарануха прорвався у штрафний майданчик суперника та виконав простріл. На перехопленні зіграв кіпер "Металурга" Назар Байда.

post

5 хвилина

Перший небезпечний момент у нашому матчі. Артур Рябов прострілював з лівого флангу на ближню стійку воріт. На ударній позиції опинився Ростислав Тарануха і завдав удару. Однак форвард "зелено-білих" не влучив у площину воріт.

post

3 хвилина

Гості надійно обороняються, не даючи можливості "Карпатам" загострювати гру попереду.

post

2 хвилина

Карпатівці взяли м’яч під свій контроль і намагаються будувати атаки.

whistle

1 хвилина

Матч розпочато!

post

16:05

Стартовий склад "зелено-білих" на матч проти "Металурга".

post

16:00

Стартовий склад запорізького "Металурга" на поєдинок проти львівських "Карпат": Байда, Шалфєєв, Векляк, Палюх, Дворовенко, Польовий, Сейтхалілов, Сад, Могильний, Сидоров, Білоцерковець.
Запасні: Ніколаєнко, Піддубний, Сніжко, Близнюк, Страдс, Куралех, Воробєй.

post

15:30

Офіційний сайт ПФЛ у своєму анонсі звертає увагу на дві серії: безпрограшну виїзну серію "Металурга" впродовж рекордних для клубу шести ігор та загальну безпрограшну серію "Карпат" протягом п'яти ігор.

post

15:10

Головний арбітр нашого поєдинку – Олександр Афанасьєв із Харкова. Йому асистуватимуть Олександр Лапицький (Житомир) та Сергій Старча (Київська область). Четвертий арбітр – Степан Лапко (Львів). Спостерігач арбітражу – Ігор Овчар (Івано-Франківськ).

post

14:50

"Відступати нікуди", – пише про поєдинок на "Україні" оглядач UA-Football.com. А ще очікує на вихід у старті Ростислава Таранухи.

post

14:30

Footboom.com прогнозує перемогу "Карпат" з рахунком 2:0 та наголошує на важливості сьогоднішнього поєдинку для "Металурга".

post

14:10

Три попередження у пасиві має карпатівець Іван Когут. Наступна жовта картка трансформується для нього на одноматчеву дискваліфікацію. До речі, своє третє попередження Когут отримав якраз у матчі із "Металургом" у Моршині.

post

13:50

У всіх п’яти весняних матчах чемпіонської групи забивали лише дві команди: "Карпати" та "ЛНЗ". І обидві відзначалися сімома влучними ударами. З тією лише різницею, що "леви" у 2023-му здобули 11 очок, а черкасці – на три пункти менше.

post

13:30

У четвер свій 18-й день народження відсвяткував карпатівець Артур Шах. Хавбек "левів" двічі виходив на поле у матчах чемпіонського раунду. Зокрема, у минулому поєдинку з "Кременем".

post

13:10

У минулому турі чергову результативну дію до активу записав Олексій Хобленко. Нападник "Карпат" асистував Ростиславу Таранусі. У попередньому поєдинку Хобленко забив "Оболоні", а ще раніше оформив передгольовий пас, який дозволив "зелено-білим" уникнути поразки у грі з "ЛНЗ".

post

12:50

Основним голкіпером "Металурга" є 21-річний Назара Байда. Проте через вилучення в матчі з "Епіцентром" та подальшу дискваліфікацію у наступних двох турах ворота запоріжців захищав 19-річний Гордій Ніколаєнко.

post

12:30

У минулому турі "Карпати" розписали нічию з "Кременем" (1:1), а "Металург" поступився вдома "Поліссю" (0:1). Невдачі суттєво вдарили по амбіціях обох команд.

post

12:10

Також у Кременчуці вперше за останні п’ять місяців зіграв карпатівець Олександр Климець. Хавбек повернувся на поле після травми та вийшов на заключні хвилини поєдинку з "Кременем".

post

11:50

У минулому турі своїм шостим голом у сезоні відзначився Ростислав Тарануха. Нападник "Карпат" не забивав у 2023-му, а його м'яч наприкінці зустрічі з "Кременем" став надзвичайно важливим і дозволив "зелено-білим" уникнути поразки.

post

11:30

Гості зіткнулися із великими кадровими проблемами. Сьогодні "Металургу" не допоможуть захисники Сергій Басов та Богдан Сокол, а також опорник Дмитро Крапивний.

post

11:10

Команда Володимира Микитина вдало грає на виїзді: дві перемоги у двох матчах. Своя серія у "Карпат" – у поточному футбольному році хлопці Андрія Тлумака не програють.

post

10:50

Долю зустрічі першого кола вирішив автогол Олексія Сидорова. За іронією долі найкращий бомбардир "Металурга" 10 разів вражав ворота суперників, однак у тому матчі в Моршині став антигероєм.

post

10:30

Між суперниками, які вийдуть на поле стадіону "Україна" о 17:00, лише три очки різниці. "Леви" зберігають шанси на прямий вихід в УПЛ, а козаки мають непогану нагоду потрапити у перехідні матчі.

post

10:00

Запрошуємо у матч-центр, присвячений протистоянню "Карпат" та запорізького "Металурга". Це один із трьох заключних поєдинків чемпіонської групи для кожної з команд. Сьогодні буде гаряче!

Звіт

VBET UA Перша. Чемпіонська група. Сезон 2022/2023. 6 тур

"Карпати" (Львів) – "Металург" (Запоріжжя)

13 травня. 17:00. Львів. Стадіон "Україна"

Арбітр – Олександр Афанасьєв (Харків),

Асистенти: Олександр Лапицький (Житомир) та Сергій Старча (Київська область).

Четвертий арбітр – Степан Лапко (Львів).

Спостерігач арбітражу – Ігор Овчар (Івано-Франківськ).

"Карпати": Ільющенков, Приймак, Саків, Дуць, Рябов, Галенков, Бобко (І. Когут, 69), Чачуа, Кожанов (Книш, 79), Хобленко (Махнєв, 69), Тарануха (Тлумак, 56).

Запасні: Фастов, М. Когут, Болденков.

Головний тренер – Андрій Тлумак.

"Металург": Байда, Шалфєєв, Векляк, Палюх, Дворовенко, Польовий, Сейтхалілов (Сніжко, 89), Сад (Піддубний, 74), Могильний, Сидоров, Білоцерковець.

Запасні: Ніколаєнко, Близнюк, Страдс, Куралех, Воробєй.

Головний тренер – Володимир Микитин.

Гол – Векляк, 60.

Попередження: Чачуа, 30, Саків, 37, І. Когут, 85, Тлумак, 88 – Дворовенко, 27, Могильний, 54.

“Карпати” вдома зазнають поразки від “Металурга” з рахунком 0:1. Автор єдиного голу в матчі – Богдан Векляк.

Обмін моментами на старті

Перший момент у матчі створили карпатівці. Артур Рябов прострілював з лівого флангу на ближню стійку воріт. На ударній позиції опинився Ростислав Тарануха – форвард "зелено-білих" не влучив у площину воріт. Згодом Денис Кожанов увійшов у штрафний майданчик суперника та взяв ініціативу на себе, завдавши удару по воротах. М’яч пролетів над поперечкою. “Металург” відповів двома моментами Богдана Могильного. У першому епізоді гравець запорізької команди не влучив у площину воріт, а в другій атаці його удар заблокував Денис Галенков.

Кінцівка тайму за “Карпатами”

Наприкінці першої половини зустрічі карпатівці могли відкрити рахунок. Денис Кожанов після розіграшу штрафного небезпечно пробивав по воротах "Металурга", але гостей знову врятував Назар Байда. На добиванні зіграв Артур Рябов, однак його постріл заблокували захисники суперника. Згодом Іван Бобко знову бив зі стандарту, але запоріжці знову заблокували удар.

Єдиний гол Векляка

На початку другого тайму команди обмінялись випадами. Однак конвертували момент у гол лише гості. На 60-й хвилині поєдинку “Металург” заробив штрафний удар. Володимир Білоцерковець виконав подачу зі штрафного. Першим на м’ячі опинився Богдан Векляк, який головою переправив м’яч у сітку воріт “Карпат” – 0:1.

Нереалізовані моменти Хобленка

Карпатівці після пропущеного м’яча відразу кинулися відіграватись. Два хороших моменти не зміг реалізувати Олексій Хобленко. Спочатку нападник “Карпат” не влучив по м’ячу після пасу Галенкова. А згодом Денис ще раз прострілив з правого флангу на форварда “зелено-білих”, але Олексій пробив не влучно з близької відстані. Після цих моментів у львів’ян ще були нагоди відновити паритет у зустрічі. Утім підопічні Андрія Тлумака не змогли їх реалізувати.

Турнірне становище

Запорізький “Металург” підійнявся на четверте місце у турнірній таблиці. В їхньому активі 17 очок. Стільки ж залікових балів і у “Карпат”, які йдуть п’ятими. Однак підопічні Володимира Микитина випереджають львів’ян завдяки кращій різниці забитих і пропущених.

Наступний матч

У наступному турі львівські “Карпати” поїдуть в гості до черкаського “ЛНЗ”, а запорізький “Металург” у Моршині зіграє проти кам’янець-подільського “Епіцентру”. Обидва матчі відбудуться 22 травня.