Асистенти арбітра: Сергій Старча (Київ) та Кирило Хіміченко (Київська область)

Спостерігач арбітражу – Борис Трач (Тернопіль)

"Карпати": Льопка, Дуць, Болденков, Лень, Галенков, Климець (І. Когут, 46), Рябов (Репета, 90) , Приймак (Ткачук, 60), Чачуа, Кожанов (Сидун, 80), Тарануха (М. Когут, 80).

"Прикарпаття": Герич, Француз, Матушевський, Борисевич (Аксьонов, 90+2) Радульський (Савошко, 56), Сондей, Демків, Рудюк, Соловйов, Кузьмин (Стаднік, 71), Цюцюра.

Запасні: Сердюк, Бучакчийський, Дитко, Піцан.

Головний тренер – Олег Рипан.

Голи: Рябов, 33, Тарануха, 62 – Цюцюра, 20 (пен.).

Попередження: І. Когут, 78, Лень, 86 – Аксьонов, 90+3.

У рамках 6-го туру Першої ліги сезону 22/23 на стадіоні "Україна" у Львові "Карпати" приймали івано-франківське "Прикарпаття".

У порівнянні з минулим туром наставник "зелено-білих" Андрій Тлумак провів дві зміни у стартовому складі. Замість Дмитра Махнєва та Миколи Когута на гру проти "Прикарпаття" з’явились Олег Лень і Ростислав Тарануха. Головний тренер гостей виконав три заміни порівняно з матчем проти "Діназу". Замість Михайла Писка, Романа Барчука та Богдана Оринчака з перших хвилин проти "Карпат" вийшли Володимир Радульський, Станіслав Демків і Роман Кузьмин.

З перших хвилин поєдинку карпатівці тиснули на свого суперника. Підопічні Андрія Тлумака грали першим номером і загрожували воротам Романа Герича. Зокрема, Денис Галенков завдавав небезпечного удару, але захисник гостей заблокував постріл латераля "зелено-білих". Івано-франківська команда відповіла своєю контратакою. Максим Соловйов наважився на удар практично з лінії штрафного майданчика – Роман Льопка здійснив сейв і врятував "Карпати" від пропущеного м’яча.

Згодом вже львів’яни організували потенційну гольову атаку. Денис Кожанов класно прорвався правим флангом, віддав розрізну передачу, але ніхто з гравців "Карпат" не зумів замкнути пас капітана "левів". Відразу після цієї атаки у Львові спрацювала сирена, яка сповістила про повітряну тривогу. Тому матч зупинили на 12-ій хвилині та команди пішли в укриття. Після відбою повітряної тривоги команди повернулися на поле і арбітр відновив поєдинок.

Перша серйозна нагода після вимушеної паузи у матчі виникла у "Прикарпаття". Гості виконували подачу зі штрафного удару, захисники львів’ян відбилися, але першим на м’ячі опинився Соловйов, який завдав сильного пострілу. М’яч влучив у Олега Леня та головний арбітр вказав на позначку, сигналізуючи, що Лень зіграв рукою. Пенальті реалізував форвард прикарпатців Василь Цюцюра – 0:1.

Проте "леви" продовжували грати у свій футбол і постійно створювали небезпечні моменти біля воріт Герича. Одна з таких атак завершилася взяттям воріт. Артур Рябов отримав передачу від Амбросія Чачуа та наважився на дальній удар з-за меж штрафного майданчика. М’яч рикошетом від гравця суперника залетів у сітку воріт – 1:1.

По перерві львів’яни надалі загрожували воротам гостей. Хороша нагода була в Галенкова. Денис пробивав у ближній кут, але Герич парирував удар 77-го номера "Карпат". Згодом той же Галенков знову мав свій момент. Цього разу він завдав невлучного удару.

На 62-ій хвилині "леви" вийшли вперед у цьому протистоянні. Іван Когут віддав передачу на Тарануху, який вибіг практично віч-на-віч з кіпером суперника. Перший удар Герич потягнув, але Ростислав швидко зорієнтувався і вдало зіграв на добиванні, переправивши м’яч у сітку воріт "Прикарпаття" – 2:1.

Отож, карпатівці вирвали вольову перемогу в свого суперника з рахунком 2:1. Наступний матч львів’яни проведуть на виїзді проти житомирського "Полісся".