До основного часу другого тайму компенсовано три хвилини.

Олег Очеретько пробив здалеку – повз ворота.

84 хвилина

Денис Мірошніченко отримав жовту картку.

corner

83 хвилина

Артем Челядін завдав удару головою після подачі з кутового – м’яч розминувся зі стійкою воріт "Карпат".

corner

82 хвилина

Ще один кутовий виконає полтавська команда. Кемкін перевів м’яч за межі поля.

post

82 хвилина

81 хвилина

Заміни в складі обидвох команд. У "Ворскли" Данііл Хрипчук та Іван Нестеренко вийшли на поле замість Євгена Павлюка та Олександра Скляра. У "Карпат" з’явився Орест Кузик замість Євгена Підлепенця.

corner

79 хвилина

Денис Ндукве завдав невлучного удару після розіграшу кутового.

post

78 хвилина

Знову Кемкін врятував "Карпати", цього разу Олександр парирував удар Ієде та перевів м’яч на кутовий.

76 хвилина

Заміна в складі "Ворскли". Денис Ндукве вийшов на поле замість Ібрахіма Кане.

corner

74 хвилина

Кемкін заволодів м’ячем після розіграшу кутового від "Ворскли".

post

73 хвилина

Скляр завдав удару по воротах "Карпат", але Кемкін зумів дотягнутись до м’яча та перевів його на кутовий.

post

71 хвилина

Сергій Мякушко завдав удару зі штрафного – невлучно.

corner

68 хвилина

Полтавці знову вибили м’яч після подачі з кутового.

post

67 хвилина

"Зелено-білі" виконають кутовий удар.

64 хвилина

Подвійна заміна в складі "Карпат". Ян Костенко та Стеніо вийшли на поле замість Іґора Невеса та Артура Шаха.

corner

63 хвилина

Полтавська команда змогла вибити м’яч з власного штрафного майданчика після розіграшу кутового від "Карпат".

post

62 хвилина

"Карпати" заробляють кутовий удар.

58 хвилина

Заміна в складі полтавців. На поле вийшов Ієде замість Миколи Ковталюка.

goal

57 хвилина

"Ворскла" зрівнює рахунок. Олександр Скляр відправив м’яч у сітку – 1:1.

yellow_card

54 хвилина

Микола Ковталюк отримав жовту картку.

corner

52 хвилина

Іґор Невес завдав удару після подачі з кутового – Ісенко парирував постріл бразильця.

post

51 хвилина

46 хвилина

Заміна в складі "Ворскли". Андрій Бацула вийшов на поле замість Віктора Корнієнка.

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато!

whistle

45+1 хвилина

Перший тайм завершено! "Карпати" перемагають "Ворсклу" з рахунком 1:0 завдяки голу Артура Шаха.

post

Ібрахім Кане завдав удару по воротах Кемкіна, але його постріл заблокували карпатівці.

post

45 хвилина

Рефері матчу Володимир Новохатній компенсував одну хвилину до основного часу першого тайму.

post

44 хвилина

Чачуа завдав удару по воротах "Ворскли", але не влучив у площину.

post

37 хвилина

Олег Очеретько завдав потужного удару практично з лінії штрафного майданчика – поперечка врятувала "Ворсклу".

corner

36 хвилина

Олександр Кемкін вибив м’яч після подачі з кутового.

post

35 хвилина

post

33 хвилина

Чачуа виконав подачу з правого флангу на Іґора Невеса, який в дотик завдав удару головою – повз ворота.

post

28 хвилина

Темп гри заспокоївся, м’яч перебуває в центрі поля.

yellow_card

25 хвилина

Пабло Альварес отримав жовту картку.

post

21 хвилина

Підлепенець завдав удару по воротах Ісенка – м’яч пролетів поруч зі стійкою.

post

20 хвилина

Підлепенець віддав передачу на Шаха, який з близької відстані пробив – повз ворота.

post

18 хвилина

Господарі поля продовжують контролювати м’яч.

goal

15 хвилина

ГОООООООООООЛ! "Леви" відкривають рахунок у цьому матчі. Амбросій Чачуа виконав простріл з правого флангу на дальню стійку, де Артур Шах переправив м’яч у сітку воріт – 1:0!

corner

14 хвилина

Гості зуміли відбитися після кутового.

post

13 хвилина

post

11 хвилина

Ворскляни намагаються перехопити ініціативу та володіти м’ячем.

corner

9 хвилина

Львів’яни розіграли "корнер", але полтавці вибили м’яч.

post

9 хвилина

Карпатівці заробляють кутовий удар.

post

6 хвилина

Євген Підлепенець завдав першого удару в цьому матчі. Карпатівець пробив з-за меж штрафного майданчика, але Павло Ісенко парирував цей постріл.

post

4 хвилина

Поки що без моментів біля воріт обидвох команд.

post

2 хвилина

Карпатівці володіють м’ячем.

whistle

1 хвилина

Матч розпочато!

post

12:00

Стартовий склад полтавської "Ворскли": Ісенко, Чорноморець, Скляр, Корнієнко, Кане, Павлюк, Ковталюк, Гучек, Крупський, Мякушко, Челядін.

post

11:50

Стартовий склад львівських "Карпат".

post

11:40

Головний рефері – Володимир Новохатній (Черкаси), асистенти арбітра: Максим Чос і Тарас Чопілко (обидва – Київська область). Четвертий арбітр – Анастасія Романюк (Чернівці). Спостерігач арбітражу – Ігор Хіблін (Хмельницький). Арбітр VAR – Дмитро Євтухов (Дніпро), асистент арбітра VAR – Марина Стрілецька (Суми). Спостерігач арбітражу VAR – Віктор Дердо (Чорноморськ).

post

11:30

Вітаємо вас на текстовій трансляції матчу "Карпати" – "Ворскла".

Звіт

Українська Прем’єр-Ліга. Сезон 2024/2025. 5 тур

“Карпати” (Львів) – “Ворскла” (Полтава) – 1:1

31 серпня, 13:00, м. Львів, стадіон "Україна".

Арбітр – Володимир Новохатній (Черкаси)

Асистенти: Максим Чос і Тарас Чопілко (обидва – Київська область)

Четвертий арбітр – Анастасія Романюк (Чернівці)

Спостерігач арбітражу – Ігор Хіблін (Хмельницький)

Арбітр VAR – Дмитро Євтухов (Дніпро)

Асистент арбітра VAR – Марина Стрілецька (Суми)

Спостерігач арбітражу VAR – Віктор Дердо (Чорноморськ)

“Карпати”: Кемкін, Мірошніченко, Адамюк, Бабогло, Полегенько (к), Альварес, Очеретько, Підлепенець (Кузик, 81), Чачуа (Тлумак Ю., 90+3), Шах (Стеніо, 64), Іґор Невес (Костенко, 64).

Запасні: Кінарейкін, Педрозу, Саків, Клименко, Мельниченко, Рябов, Векляк, Устименко.

Головний тренер – Владислав Лупашко.

“Ворскла”: Ісенко, Чорноморець, Скляр (к) (Нестеренко, 81), Корнієнко (Бацула, 46), Кане (Ндукве, 76), Павлюк (Хрипчук, 80), Ковталюк (Ієде, 58), Гучек, Крупський, Мякушко, Челядін.

Запасні: Єрмолов, Пердута.

В. о головного тренера – Сергій Долганський.

Голи: Шах, 15 – Скляр, 57.

Попередження: Альварес, 25, Мірошніченко, 84 – Ковталюк, 54, Чорноморець, 90+3.

У суботу, 31 серпня, “Карпати” у Львові приймали полтавську “Ворсклу” в рамках п’ятого туру Української Прем’єр-Ліги сезону 2024/2025. Поєдинок завершився нічийним результатом 1:1.

Перевага, що трансформувалася в гол

З перших хвилин поєдинку карпатівці взяли м’яч під контроль. “Ворскла” намагалась зустрічати суперників на своїй половині поля. Перший небезпечний момент в поєдинку створив Євген Підлепенець. На сьомій хвилині хавбек підхопив м’яч у центрі поля, пройшов до меж штрафного майданчика та прицільно пробив – Павло Ісенко впорався із загрозою.

Надійно зіграв кіпер “Ворскли” і через кілька хвилин після удару Владислава Бабогла. Центральний захисник “левів” відважився на дальній удар – м’яч летів точно в кут воріт. Та вже в наступній атаці Ісенко виявився безсилим. Бабогло віддав на Амбросія Чачуа, а той виконав класний крос з правого флангу. На цю передачу Іґор Невес не встиг, зате на дальній стійці Артур Шах випередив захисника і вразив ціль – 1:0.

У середині тайму два моменти створив Підлепенець. Спершу він асистував Шаху, удар якого заблокували, а згодом Євген взяв ініціативу на себе. Хавбек “зелено-білих” протягнув м’яч і пробив поруч зі стійкою.

Поперечка Очеретька і момент Кане

На 37-й хвилині “Карпати” могли збільшувати перевагу в рахунку. Підлепенець віддав у центр на Олега Очеретька, який протягнув м’яч і потужно пробив майже з лінії штрафного майданчика. Сильний удар прийняла на себе поперечка воріт “Ворскли”.

Гості зрідка вибігали в атаку і робили ставку на довгі передачі. Переважно їхнім адресатом був Сергій Мякушко. Але гравцю полтавців було складно протидіяти Бабоглу та Полегеньку. Наприкінці тайму “леви” організували ще один небезпечний випад. Позиційна атака за участю Підлепенця, Очеретька та Чачуа завершилася пострілом останнього. Проте обвідний удар карпатівця виявився неточним.

У компенсований час “Ворскла” втратила чудову нагоду для того, щоб відігратися. Артем Челядін навісив з лівого флангу, а Ібрахім Кане звільнився від опіки і пробив. На шляху мʼяча опинився Бабогло, а добиванню від Олександра Скляра завадив Шах.

Результативний дует Крупського і Скляра

На старті другого тайму команди додали в інтенсивності. Водночас це не збільшило кількість моментів, але сприяло швидкості ведення гри в центрі поля. У “Карпат” часто з м'ячем зустрічався Іґор Невес, який стягував на себе увагу захисників. Гостроту в центрі та зліва на фланзі створювали Чачуа і Шах.

Натомість голом відзначилася “Ворскла”, яка реалізувала один із небагатьох випадів. Андрій Бацула виконав високий навіс на Іллю Крупського, а той головою скинув у центр штрафного майданчика, куди набіг Скляр. Гравець полтавців випередив Бабогла і з близької відстані розстріляв ворота.

На 73-й хвилині гості провели схожу атаку, у кінцівці якої Крупський навісив у центр карного майданчика на Скляра. Цього разу ветеран “Ворскли” бив головою, а Кемкін у падінні витягнув м’яч з-під стійки.

Сейв Кемкіна, момент Стеніо

Минуло п'ять хвилин і Кемкіну знову довелося вступати у гру. Самсон Ієде стягнув на собі кількох захисників і знайшов можливість для удару. Кемкін був готовим до удару в ближній кут і зреагував на цю хитрість. Ще небезпечніше було після подачі кутового від Мякушка. На дальній стійці Челядіну ніхто не заважав, проте гравець “Ворскли” не влучив у ціль з близької відстані.

Підопічні Сергія Долганського більше володіли м'ячем наприкінці матчу і відтіснили гру від власних воріт. Проте помилка Челядіна ледь не коштувала полтавцям пропущеного гола. Стеніо довго ухвалював рішення і вирішив пробити по воротах Ісенка – невлучно.

В компенсований час полтавці кілька разів вибігали у гострі контратаки, а карпатівці намагались вирвати перемогу за рахунок подач у карний майданчик. Втім до фінального свистка рахунок не змінився.

Наступний тур

Нагадаємо, що після п’ятого туру УПЛ запланована двотижнева міжнародна пауза на матчі національних збірних. Наступний поєдинок “Карпати” проведуть проти донецького “Шахтаря”. Базова дата матчу – 14 вересня.