Товкач, 37 Іконка м'яча
Аркуша, 56 Іконка м'яча
post

Післяматчевий коментар Ростислава Таранухи

“Враження від матчу негативні, тому що ми втратили два очки сьогодні. Потрібно віддати належне команді суперника. Хлопці – молоді, билися на полі до останньої секунди поєдинку. Крім того, вони вдало оборонялися. Тому з ними було досить непросто. “Кремінь” – хороша команда, але ми маємо виконувати свої завдання та перемагати в кожному матчі. Незважаючи на суперника. Ми повинні досягати результату і здобувати по три залікові бали в кожній грі”.

“У перерві Андрій Богданович дав мені настанову на другий тайм – бігти вперед, намагатися зачепитися за м’яч попереду і замикати на стійці воріт. І це спрацювало. Я змістився до ближньої стійки воріт і забив м’яч. Кожен втрачений пункт – це негативний результат для нас. Однак потрібно рухатися далі. Попереду ще три матчі, у яких треба перемагати і виходити в УПЛ на радість нашим вболівальникам”.

post

Післяматчевий коментар Андрія Тлумака

“Звичайно, що ми засмучені через те, що сьогодні не перемогли. Нам потрібно було три очки, але ми їх не здобули. Напевно, цим і цікава VBET UA Перша. Великий ажіотаж і зацікавленість з боку глядачів. Хлопці з “Кременя” дійсно молодці, вони билися, як в останньому матчі. Лише в таких поєдинках вони можуть стати сильнішими. Ми працюємо далі, ще нічого не втрачено, але ми собі ускладнили життя”.

“Ми не опускаємо руки після сьогоднішнього поєдинку. У нас попереду ще три матчі, де ми повинні зробити все для того, щоб у нас була можливість вийти в УПЛ”.

whistle

90+7 хвилина

Матч завершено. "Карпати" на виїзді грають внічию з "Кременем". За "левів" відзначився Ростислав Тарануха. Натомість за господарів поля забив м’яч Кирило Матвєєв – 1:1.

corner

90+5 хвилина

Невдала подача з кутового від "зелено-білих". Удар від воріт виконає "Кремінь".

corner

Захисники "Кременя" вибили м’яч за межі поля. Ще один кутовий для "Карпат".

corner

Після подачі з кутового, "леви" заробляють право на ще один "корнер".

post

90+4 хвилина

Данило Книш заробляє кутовий удар для "Карпат".

corner

90+3 хвилина

Господарі поля розіграли кутовий і завдали удару по воротах Ільющенкова. М’яч пролетів над поперечкою.

post

90+2 хвилина

Кутовий удар для "Кременя".

post

90 хвилина

Ігор Сташук компенсує шість хвилин до основного часу другого тайму.

player_change

90 хвилина

Дві заміни від "Кременя". Мирослав Трофимюк і Данило Фальковський вийшли замість Олександра Вівдича і Кирила Матвєєва.

post

89 хвилина

Амбросій Чачуа пробивав здалеку, але кіпер "Кременя" парирував цей удар півзахисника "зелено-білих".

87 хвилина

Заміна у складі "Карпат". Замість Івана Когута виходить Олександр Климець.

goal

86 хвилина

ГОООЛ! Ростислав Тарануха замикає подачу з правого флангу від Олексія Хобленка і переправляє м’яч у сітку воріт суперника – 1:1.

post

81 хвилина

Після метушні у штрафному майданчику "Кременя", Артур Шах віддав передачу на Івана Бобка, який пробивав з метрів 25-ти – повз ворота.

corner

81 хвилина

Після подачі з кутового, удару завдавав Артур Шах, але хавбек не зміг влучити у площину воріт.

post

80 хвилина

Карпатівці заробляють кутовий удар.

79 хвилина

Замість Дениса Кожанова на поле вийшов Данило Книш.

corner

78 хвилина

Цього разу львів’янам вдалося вибити м’яч з власного штрафного майданчика.

corner

77 хвилина

Карпатівці вибили м’яч за межі поля. Буде ще один кутовий для господарів поєдинку.

post

77 хвилина

"Кремінь" заробляє кутовий удар.

corner

76 хвилина

"Кремінь" знову відбивається після "корнера" у виконанні "Карпат".

post

75 хвилина

Кутовий удар для "Карпат".

74 хвилина

Подвійна заміна у господарів матчу. Замість Андрія Глоби та Артема Товкача вийшли Віктор Пилипенко і Мирослав Трофимюк.

post

73 хвилина

Підопічні Локтіонова пробує грати на контратаках, однак реалізувати контрвипади кременчуцькій команді не вдається.

post

70 хвилина

"Леви" намагаються відігратися, але "Кремінь" надійно діє в обороні.

post

68 хвилина

Денис Кожанов пробивав у ближній кут воріт суперника, однак Станіслав Оксененко був готовий до цього удару та здійснив сейв.

corner

67 хвилина

Андрій Глоба виконав подачу з кутового на ближню стійку – м’яч вийшов за межі поля. Удар від воріт для "Карпат".

post

66 хвилина

64 хвилина

Заміни у обидвох команд. У "Кременя" замість Андрія Савіцького на полі з’явився Сімон Галоян. У "Карпат" замість Валерія Болденкова вийшов Артур Шах.

corner

63 хвилина

Під час подачі кутового Валерій Болденков сфолив у штрафному майданчику суперника. Арбітр поєдинку зафіксував фол в атаці.

post

62 хвилина

Карпатівці виконають кутовий удар.

post

59 хвилина

Денис Кожанов класно подав у воротарський майданчик, але ніхто з гравців "Карпат" цю передачу не замкнув.

post

58 хвилина

"Карпати" заробляють штрафний удар на правому фланзі.

post

57 хвилина

Іван Бобко завдав прямого удару зі штрафного – м’яч влучив у стінку.

post

56 хвилина

Ростислав Тарануха заробляє штрафний удар біля воріт "Кременя".

yellow_card

56 хвилина

Данило Аркуша отримує жовту картку.

post

53 хвилина

Олександр Ільющенков вчасно вийшов з воріт і зіграв першим на м’ячі після прострілу від "Кременя" з лівого флангу.

corner

50 хвилина

Львів’яни відбилися після подачі з кутового.

post

50 хвилина

"Кремінь" заробляє перший кутовий удар у цьому матчі.

post

49 хвилина

Іван Бобко виконав класну подачу з правого флангу, але на випередження зіграв воротар "Кременя" Станіслав Оксененко і вибив м’яч зі штрафного майданчика.

post

47 хвилина

Іван Бобко завдав прямого удару зі штрафного, але м’яч пролетів повз лівої стійки воріт.

post

46 хвилина

Карпатівці заробляють небезпечний штрафний удар.

46 хвилина

Перша заміна у "Карпат". Замість Юрія Тлумака вийшов Ростислав Тарануха.

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато!

whistle

45+2 хвилина

Перший тайм завершено. Рахунок 1:0 на користь "Кременя". Єдиний м’яч у нашій зустрічі забив Кирило Матвєєв.

post

45 хвилина

Рефері поєдинку додав дві хвилини до основного часу першого тайму.

post

44 хвилина

Олексій Хобленко намагався пробити по воротах суперника, однак нападник "зелено-білих" не зміг завдати акцентованого удару по воротах Оксененка.

post

42 хвилина

Денис Галата завдав удару з меж штрафного майданчика, але форвард "Кременя" не влучив у площину воріт.

goal

39 хвилина

"Кремінь" відкриває рахунок у цьому матчі. Кирило Матвєєв після скидки Дениса Галати відправив м’яч у сітку воріт Ільющенкова – 1:0.

yellow_card

37 хвилина

Артем Товкач отримує жовту картку.

corner

33 хвилина

Після подачі з кутового арбітр матчу Ігор Сташук зафіксував фол в атаці збоку футболістів "Карпат".

corner

32 хвилина

Львів’яни виконали подачу в штрафний майданчик суперника, але "Кремінь" вибив м’яч за межі поля. Ще один "корнер" для команди Андрія Тлумака.

post

31 хвилина

Чачуа наважився на удар з далекої відстані. Голкіпер "Кременя" здійснив сейв і "Карпати" виконають кутовий.

post

29 хвилина

Кожанов пробивав практично з лінії штрафного майданчика, однак кіпер "Кременя" був готовий до цього пострілу карпатівця і парирував удар капітана "левів".

corner

28 хвилина

Кременчуцька команда знову змогла відбитися після чергового кутового від "Карпат".

post

27 хвилина

Захисники "Кременя" обрізались на власній половині поля. Юрій Тлумак підхопив м’яч і змістився до штрафного майданчика суперника. Хавбек "Карпат" завдав потужного удару, але Оксененко здійснив сейв і перевів м’яч на кутовий удар для "зелено-білих".

corner

25 хвилина

"Кремінь" вибив м’яч зі штрафного майданчика після подачі з кутового.

post

25 хвилина

post

24 хвилина

"Карпати" відповіли своїм моментом. Кожанов пробивав у ближній кут воріт суперника, проте кіпер господарів Станіслав Оксененко врятував свою команду від пропущеного м’яча.

post

22 хвилина

Заспокоїлась гра на "Кремінь Арені". Господарі поля зараз перехопили ініціативу і створили хорошу атаку біля воріт "Карпат". Однак нічим небезпечним вона не завершилась.

post

18 хвилина

Галенков обігрався з Кожановим на правому фланзі та виконав подачу до штрафного майданчика. Однак ніхто з карпатівців цей "кросс" не замкнув.

corner

16 хвилина

Знову Галенков пробивав після подачі з кутового. Цього разу вже з ближчої відстані, але влучити у площину воріт Денису не вдалося.

post

15 хвилина

Гості заробляють кутовий удар.

corner

14 хвилина

Подачу від Кожанова з кутового замкнув Денис Галенков. Латераль "Карпат" пробивав головою, але м’яч пролетів повз ворота після удару карпатівця.

corner

13 хвилина

Захисники "Кременя" вибили м’яч за межі поля. Ще один "корнер" для "зелено-білих".

post

13 хвилина

"Карпати" заробляють черговий кутовий удар.

post

12 хвилина

Амбросій Чачуа пробивав з-за меж штрафного майданчика, однак хавбек не влучив у площину воріт.

corner

11 хвилина

Денис Кожанов виконав подачу з кутового в центр штрафного майданчика, але ніхто з карпатівців не зміг її замкнути.

post

10 хвилина

Олексій Хобленко заробив кутовий удар.

post

9 хвилина

"Кремінь" спробував провести свою атаку, але м’яч покинув межі поля та Олександр Ільющенков виконає удар від воріт.

post

6 хвилина

Олексій Хобленко пробивав по воротах суперника – м’яч пролетів поруч зі стійкою.

post

6 хвилина

Карпатівці володіють ініціативою на футбольному полі, контролюючи м’яч на чужій половині поля.

post

4 хвилина

Господарі поля намагались провести свою атаку, але львів’яни надійно зіграли в обороні.

corner

2 хвилина

Після подачі з кутового, "Кремінь" зумів вибити м’яч подалі від штрафного майданчика.

post

2 хвилина

Іван Бобко виконав подачу на ближню стійку, але захисники суперника вибили м’яч на кутовий.

post

1 хвилина

Денис Галенков заробляє штрафний удар для "Карпат".

whistle

1 хвилина

Матч розпочато!

post

13:00

Головний рефері – Ігор Сташук (Чернігів), асистенти: Микола Близнюк (Харків) та Андрій Ялов (Дніпро). Четвертий арбітр – Павло Плєшко (Кременчук). Спостерігач арбітражу – Сергій Скрипак (Київська область).

post

12:50

Стартовий склад "Кременя" на поєдинок проти "Карпат": Оксененко, Агапов, Аркуша, Товкач, Сидоренко, Панчишин, Матвєєв, Глоба, Савіцький, Галата, Вівдич.

Запасні: Музичка, Слуцький, Пилипенко, Кальчук, Кіреєв, Трофимюк, Молько, Касімов, Галоян, Фальковський.

post

12:45

"Леви" прибули на стадіон "Кремінь Арена".

post

12:35

Стартовий склад львівських "Карпат" на матч проти "Кременя".

post

12:30

"Карпати" – явний фаворит матчу за версією UA-Football.com. Водночас портал вважає, що гостям легко не буде, а "Кремінь" дасть бій іменитому супернику.

post

12:25

Footboom.com знову ставить на нічию 1:1 у матчі за участю "Карпат". Якщо у поєдинку з "ЛНЗ" це спрацювало, то у минулому турі Іван Бобко був іншої думки.

post

12:20

Львів та Кременчук розділяють 830 кілометрів. Це найбільш дальній виїзд "Карпат" за час виступів команди на професійному рівні. У минулому сезоні "зелено-білі" долали понад 700 кілометрів на виїзний матч проти черкаського "ЛНЗ". Вже через два тижні "левам" доведеться повторити цей маршрут.

post

12:15

Гольовий пас на Олексія Хобленка у попередньому турі став четвертим у сезоні для Амбросія Чачуа. Більше серед карпатівців лише у Дениса Кожанова. Лідером "Кременя" за кількістю асистів є Данило Фальковський. У нього також чотири гольові передачі.

post

12:10

Олександр Ільющенков також відіграв у всіх квітневих матчах по 90 хвилин. Новачок "Карпат" пропустив лише двічі. Це найкращий показник серед команд чемпіонської групи.

post

12:05

Ігор Дуць і Тарас Саків залишаються єдиними польовими гравцями "Карпат", які зіграли у всіх чотирьох матчах року без замін. Більше того, Ігор провів від дзвінка до дзвінка усі 18 поєдинків "зелено-білих" у поточному сезоні.

post

12:00

Карпати" та "Кремінь" є одними із найбільш безкомпромісних команд ліги. Нещодавно підопічні Андрія Тлумака перервали свою рекордну безнічийну серію, яка становила 22 поєдинки (17 перемог та 5 поразок). Натомість кременчуківці не грають внічию в останніх 9 зустрічах (4 перемоги та 5 поразок).

post

11:50

Ймовірно Приймака замінить Валерій Болденков. Ще восени основний центрбек "левів" зараз отримує обмаль ігрової практики. У новому році Валерій виходив лише у першій грі з "Кременем". Тоді Болденков відіграв перший тайм.

post

11:40

Тренерському штабу "Карпат" доведеться знайти варіанти для заміни одразу трьох дискваліфікованих на сьогодні виконавців. Критичні для себе жовті картки у протистоянні з "Оболонню" отримали Владислав Приймак, Дмитро Махнєв та Артур Рябов.

post

11:30

Надія "Карпат" в атаці – Олексій Хобленко. У минулому турі нападник забив важливий гол у ворота "Оболоні". Новачок "левів" до цього не забивав у шести матчах поспіль, проте у часових рамках це виглядає більш масштабно. Востаннє Хобленко відзначався майже сім місяців тому у складі "Кривбасу" в УПЛ.

post

11:20

Свої герої у "Кременя". Найкращим бомбардиром команди та другим голеадором ліги є Денис Галата з 11 результативними ударами. З-поміж усіх команд чемпіонської групи Денис не забивав лише "Оболоні", "Поліссю" та "Карпатам". Однак у Галати ще є нагода зробити це майбутніх матчах із львів’янами та житомирянами.

post

11:10

Бобко швидко адаптувався у новій команді та забив два із шести м’ячів "Карпат" навесні. У минулому турі Іван записав до активу гол "Оболоні" у компенсований час – на 11-й доданій хвилині.

post

11:00

Поєдинок "Карпат" та "Кременя" у першому колі завершився перемогою львів’ян 2:0. Іван Бобко та Юрій Тлумак відзначилися дебютними голами за "зелено-білих". Для Івана та гра стала прем’єрною за "Карпати".

post

10:30

Зустріч на "Кремінь-Арені" імені Олега Бабаєва розпочнеться о 13:30. До речі, домашній стадіон кременчуківців – єдиний серед арен учасників чемпіонського раунду зі штучним покриттям.

post

10:00

Запрошуємо вас на матчевий онлайн із Кременчука. Сьогодні "Карпати" розпочинають друге коло чемпіонської групи поєдинком проти "Кременя".

Звіт

VBET UA Перша. Чемпіонська група. Сезон 2022/2023. 5 тур

"Кремінь" (Кременчук) – "Карпати" (Львів)

7 травня. 13:30. Кременчук. Стадіон "Кремінь-Арена" ім. Олега Бабаєва

Головний рефері – Ігор Сташук (Чернігів),

Асистенти: Микола Близнюк (Харків) та Андрій Ялов (Дніпро).

Четвертий арбітр – Павло Плєшко (Кременчук).

Спостерігач арбітражу – Сергій Скрипак (Київська область).

"Кремінь": Оксененко, Агапов, Аркуша, Товкач (Пилипенко, 74), Сидоренко, Панчишин, Матвєєв (Фальковський, 90+1), Глоба (Касімов, 74), Савіцький (Галоян, 64), Галата, Вівдич (Трофимюк, 90+1).

Запасні: Музичка, Слуцький, Кальчук, Кіреєв, Молько.

Головний тренер – Роман Локтіонов.

"Карпати": Ільющенков, Дуць, Болденков (Шах, 64), Саків, Галенков, І. Когут (Климець, 87), Бобко, Чачуа, Кожанов (Книш, 79), Тлумак (Тарануха, 46), Хобленко.

Запасні: Фастов, Лень, М. Когут.

Головний тренер – Андрій Тлумак.

Голи: Матвєєв, 39 – Тарануха, 86.

Попередження: Товкач, 37, Аркуша, 56.

Пізні голи у кожному із таймів – як наслідок, нічия у Кременчуці. "Карпати" вдруге у році грають у нічию, проте повертають собі третю сходинку у турнірній таблиці.

Заміна дискваліфікованих

Проблему із дискваліфікованими гравцями основи Владиславом Приймаком та Артуром Рябовим тренерський штаб "Карпат" вирішив доволі прогнозовано. У центрі оборони вийшов Валерій Болденков, який у поточному сезоні брав участь лише в одному поєдинку – саме проти "Кременя" у Львові. Натомість на лівому фланзі з'явився Іван Когут.

У стартовому складі "Кременя" також була зміна, що привертала увагу. У воротах господарів з'явився Станіслав Оксененко, який тільки два тижні тому відсвяткував свій 17-й день народження. Для юного кіпера це був дебют на рівні VBET UA Першої.

Серія ударів та впевненість Оксененка

Гості активно розпочали поєдинок, проте по-справжньому потурбували Оксененка лише ближче до середини тайму. Спершу з близької відстані пробивав Денис Кожанов, згодом з-за меж штрафного майданчика стріляв Юрій Тлумак, а пізніше вже Тлумак виводив на ударну позицію Кожанова. Кожного разу юний дебютант відводив загрозу.

На 31-й хвилині Оксененко знову заслужив на аплодисменти. Зрештою, як і Амбросій Чачуа, який протягнув м'яч у центрі поля і наважився на потужний дальній постріл. Не без проблем воротар перевів удар на кутовий.

Провал у кінцівці тайму

А через сім хвилин після цього львів'яни пропустили. Одна з небагатьох атак "Кременя" до перерви завершилася взяттям воріт. Після вкидання з-за бокової справа Олександр Вівдич відпасував на Дениса Галату, а той скинув під удар Кирилу Матвєєву. Хавбек кременчуківців якраз набігав у володіння Олександра Ільющенкова і потужно пробив. М'яч з рикошетом від стійки опинився у сітці.

Фактично у наступній атаці "Кремінь" міг забивати вдруге. Максим Агапов прострілив у центр штрафного майданчика на Галату. Найкращий бомбардир кременчуцької команди залишився наодинці, проте з ідеальної позиції у районі одинадцятиметрової позначки пробив неточно.

Шанси на стандартах

Змінювати ситуацію на свою користь "зелено-білі" розпочали зі стартових хвилин другого тайму. Спочатку небезпечно зі штрафного бив Іван Бобко – поруч зі стійкою. Невдовзі Бобко навішував з правого флангу під час позиційної атаки. Вихід Оксененка із воріт дозволив "Кременю" уникнути проблем.

На 59-й хвилині голкіпер кременчуцької команди у схожій манері пролетів повз м'яч після навісу зі штрафного від Кожанова. Господарям відверто пощастило – практично на лінії воріт опинився Андрій Савіцький. Наступні атаки "левів" також не дали жодного ефекту – "Кремінь" захищався великими силами і не давав простору супернику.

Шостий гол Таранухи

На 77-й хвилині "Кремінь" міг забивати вдруге. Після подачі з кутового від Дмитра Касімова головою пробивав Данило Сидоренко. У шаленому стрибку Ільющенкову вдалося врятувати ворота. За мить ледь не конвертували корнер у гол "Карпати". Це пробивав Артур Шах – неточно. Незабаром Шах скидав під удар Бобку, утім той у ціль теж не влучив.

Зате свого домігся Ростислав Тарануха. Найкращий бомбардир "Карпат" скористався класним пасом з правого флангу від Олексія Хобленка. Тарануха випередив оборонців "Кременя" і головою вразив ворота колишньої команди.

Невдовзі Шах та Олександр Климець організували атаку лівим флангом, проте до удару справа не дійшла. Нервові останні хвилини голів не подарували – 1:1.

Турнірне становище

"Карпати" втратили нагоду продовжити гонитву за "Оболонню" та "Поліссям". Як і "ЛНЗ", "зелено-білі" втрачають два пункти: у львів'ян – 17 очок, у черкасців – 16 пунктів. Натомість "Кремінь" наздоганяє тернопільську "Ниву" – в аутсайдерів чемпіонської групи по 6 балів.

Наступний матч

Після двох виїзних матчів поспіль "Карпати" вдома приймуть запорізький "Металург". Поєдинок відбудеться у суботу, 13 травня. А наступного дня "Кремінь" зіграє у Житомирі з "Поліссям".