Іконка м'яча Приймак, 90+3
Іконка м'яча Махнєв, 90+7
post

Післяматчевий коментар Юрія Тлумака

“Сьогоднішню перемогу вдалося здобути завдяки тому, що ми одна команда. “Леви” – це одна сім’я, ми всі разом вірили, що зможемо перемогти. І ми забили м’яч на останніх хвилинах матчу. Ми розібрали гру “Оболоні” і були готові до цього поєдинку. Однак не все задумане вдалося втілити, але головне, що результат для нас залишився позитивним”.

whistle

90+11 хвилина

Матч завершено! "Леви" здобувають перемогу над київською "Оболонню" з рахунком 2:1 завдяки голам Олексія Хобленка та Івана Бобка. У складі столичної команди відзначився Дмитро Фатєєв.

post

Відео голу Івана Бобка

goal

ГООООЛ! Іван Бобко ідеально реалізовує цей штрафний удар і вириває перемогу для львівських "Карпат" у цьому поєдинку – 1:2!

post

90+10 хвилина

"Карпати" заробляють небезпечний штрафний удар біля воріт "Оболоні".

yellow_card

90+9 хвилина

Єгор Прокопенко отримує жовту картку.

yellow_card

90+7 хвилина

Дмитро Махнєв отримує жовту картку.

post

90+5 хвилина

Руслан Черненко завдав прямого удару, але не влучив у площину воріт.

post

Кияни заробляють право на штрафний удар.

player_change

90+4 хвилина

Ще одна заміна в київської команди. Замість Віталія Груші вийшов Сергій Косовський.

yellow_card

90+3 хвилина

Владислав Приймак отримує жовту картку.

post

90 хвилина

Рефері поєдинку додає сім хвилин до основного часу.

corner

90 хвилина

Господарі поля зуміли відбити атаку "Карпат" після подачі з кутового.

post

90 хвилина

"Карпати" заробляють кутовий удар.

90 хвилина

Заміна в "Оболоні". Олександр Батальський вийшов на поле замість Олега Слободяна.

goal

87 хвилина

Гол. "Оболонь" зрівнює рахунок. Руслан Черненко подав у штрафний майданчик на дальню стійку воріт, де Дмитро Фатєєв переправив м’яч у сітку – 1:1.

post

86 хвилина

"Оболонь" заробляє штрафний удар біля воріт "Карпат".

yellow_card

83 хвилина

Півзахисник "Карпат" Артур Рябов отримує жовту картку.

82 хвилина

Подвійна заміна в складі "Карпат". Замість Дениса Галенкова та Олексія Хобленка вийшли Іван Когут і Дмитро Махнєв.

post

80 хвилина

Небезпечний момент біля воріт львівської команди. Руслан Черненко завдав прямого удару зі штрафного – м’яч влучив у поперечку.

post

78 хвилина

Гравець "Оболоні" Сергій Суханов пробивав здалеку, але Ільющенков парирував цей удар.

post

75 хвилина

Микола Когут опинився на газоні, отримавши ушкодження, але форвард "Карпат" зміг продовжити гру після допомоги лікарів.

post

74 хвилина

Карпатівці володіють ініціативою, контролюючи м’яч на чужій половині поля суперника.

71 хвилина

Головний тренер "Карпат" Андрій Тлумак виконує другу заміну в цьому поєдинку у своїй команді. Замість Юрія Тлумака вийшов Микола Когут.

69 хвилина

Подвійна заміна від "Оболоні". Замість Євгена Корохова та Максима Єрмоленка вийшли Сергій Суханов і Єгор Прокопенко.

corner

67 хвилина

Львів’яни виконали кутовий удар, але суперник зміг вдало відоборонятися.

post

66 хвилина

Владислав Приймак наважився на прямий удар зі штрафного удару. Однак Федерівський здійснив сейв і перевів м’яч на кутовий.

red_card

64 хвилина

"Оболонь" залишається вдесятьох. Другу жовту картку отримує Тарас Мороз.

yellow_card

63 хвилина

Руслан Черненко отримує жовту картку.

62 хвилина

Заміна у складі "Карпат". Замість Дениса Кожанова з’явився Олег Лень.

post

60 хвилина

Олексій Хобленко міг забивати вдруге в цьому поєдинку. Форвард "Карпат" пробивав з меж штрафного майданчика, але м’яч пролетів повз ворота.

post

Відео голу Олексія Хобленка

goal

57 хвилина

ГОЛ! Олексій Хобленко відкриває рахунок у нашому матчі. Амбросій Чачуа виконав подачу в штрафний майданчик, де Хобленко виграв боротьбу в захисників "Оболоні" та пробив головою – 0:1.

post

56 хвилина

Віталій Груша завдав сильного удару по воротах Ільющенкова. На заваді став Владислав Приймак, який заблокував цей удар Груші.

post

53 хвилина

Небезпека біля воріт львівської команди. Спочатку Дмитро Фатєєв завдавав удару, але цей постріл заблокували. Згодом Олександр Чернов пробивав з близької відстані – повз ворота.

corner

51 хвилина

Кіпер "Оболоні" Назар Федорівський опинився першим на м’ячі після подачі з кутового і вибив його якомога далі від власних воріт.

post

51 хвилина

post

50 хвилина

Карпатівці відповіли своїм моментом. Артур Рябов пробивав з далекої відстані – м’яч пролетів поруч з лівою стійкою воріт.

post

48 хвилина

Практично з лінії штрафного майданчика завдавав удару Олег Слободян. М’яч після пострілу капітана "Оболоні" пролетів повз ворота.

corner

47 хвилина

Олексій Хобленко вибив м’яч зі штрафного майданчика "Карпат".

post

47 хвилина

"Оболонь" заробляє кутовий удар.

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато.

whistle

45+4 хвилина

Перший тайм завершено. Команди йдуть на перерву за рахунку 0:0.

corner

Після подачі з кутового, карпатівці вибили м’яч з власного штрафного майданчика.

post

45+3 хвилина

Олександр Чернов пробивав з-за меж штрафного майданчика. Владислав Приймак заблокував удар гравця "Оболоні".

post

45 хвилина

Арбітр матчу Дмитро Євтухов компенсував чотири хвилини до кінця першого тайму.

post

43 хвилина

Денис Кожанов пробивав з гострого кута, але Федорівський вкотре врятував "Оболонь" від пропущеного м’яча.

post

39 хвилина

Небезпечний момент біля воріт київської команди. Артур Рябов опинився на дальній стійці воріт суперника, але не зміг замкнути простріл з правого флангу.

corner

38 хвилина

Львів’яни спокійно відвели загрозу від власних володінь після подачі з кутового від "Оболоні".

post

38 хвилина

Руслан Черненко пробивав по воротах "Карпат". М’яч після рикошету від Тараса Саківа покинув межі поля. Кутовий для "Оболоні".

post

37 хвилина

Денис Галенков виконав подачу з правого флангу, проте захисники господарів поля зуміли вибити м’яч.

corner

35 хвилина

Кияни розіграли кутовий, але нічим небезпечним біля воріт "Карпат" цей розіграш "корнера" не завершився.

post

35 хвилина

Олег Слободян заробляє кутовий удар для "Оболоні".

yellow_card

33 хвилина

Захисник "Карпат" Тарас Саків отримує жовту картку.

post

32 хвилина

Форвард львів’ян Олексій Хобленко вийшов на ударну позицію і пробив. Голкіпер "Оболоні" Назар Федорівський впорався з пострілом нападника "Карпат".

post

31 хвилина

У верховій боротьбі за м’яч головами зіткнулись між собою Денис Галенков і Дмитро Фатєєв. Обидва гравці зуміли продовжити гру.

post

29 хвилина

Заспокоїлась гра на "Оболонь-Арені". Обидві команди розуміють ціну першого забитого м’яча. Тому не форсуюють події на футбольному полі.

post

26 хвилина

Денис Галенков вкинув м’яч з-за бокової лінії у штрафний майданчик "Оболоні". Однак Олексій Хобленко не зміг пробити по воротах суперника.

post

24 хвилина

Нападник "Оболоні" Максим Єрмоленко наважився на удар з далекої відстані. Форвард киян не влучив у площину. Удар від воріт для львівських "Карпат".

post

23 хвилина

Карпатівці контролюють м’яч в центрі поля, намагаючись знайти вільні зони попереду.

post

21 хвилина

Команди обмінюються атаками, але серйозної небезпеки біля воріт "Оболоні" чи "Карпат" наразі немає.

yellow_card

18 хвилина

Гравець "Оболоні" Тарас Мороз отримує жовту картку.

corner

17 хвилина

Підопічні Валерія Іващенка зуміли відбитися після ще одного кутового у виконанні "Карпат".

corner

16 хвилина

Після подачі з кутового, захисники "Оболоні" вибили м’яч за межі поля. Ще один "корнер" для львів’ян.

post

16 хвилина

Юрій Тлумак пробивав по воротах суперника. М’яч після рикошету від захисника "Оболоні" покинув межі поля. Кутовий удар для "Карпат".

post

15 хвилина

Карпатівці перехопили ініціативу і взяли м’яч під свій контроль.

corner

13 хвилина

Господарі поля виконали кутовий удар, але акцентованого удару по воротах Ільющенкова ніхто з гравців "Оболоні" завдати не зумів.

post

13 хвилина

Перший кутовий удар для киян.

post

12 хвилина

"Оболонь" намагається діяти першим номером і будувати свої атаки позиційно. Зокрема, Тарас Мороз завдавав класного удару з-за меж штрафного майданчика – повз ворота.

corner

8 хвилина

Кожанов подав у штрафний майданчик, де першим на м’ячі опинився Денис Галенков. Гравець "Карпат" завдав удару, але м’яч пролетів над поперечкою.

post

8 хвилина

post

6 хвилина

Кияни вибігли у швидку контратаку, яка завершилась ударом Віталія Груші. Олександр Ільющенков завадив м’ячу опинитись у сітці воріт.

corner

5 хвилина

Кожанов виконав подачу з кутового, але карпатівцям не дали можливості завдати удару по воротах.

post

4 хвилина

Денис Кожанов пробивав по воротах київської команди. Кіпер Назар Федорівський парирував цей удар, а захисники "Оболоні" вибили м’яч на кутовий удар.

post

3 хвилина

Господарі поля розпочали цей поєдинок активніше. "Оболонь" намагалась провести кілька атак на ворота "Карпат", але львів’яни вдало обороняються.

whistle

1 хвилина

14:30

Роздягальня "левів" перед матчем проти киян.

post

14:20

Головний рефері поєдинку "Оболонь" – "Карпати" – Дмитро Євтухов (Дніпро), асистенти Олексій Миронов (Полтава) та Михайло Юхименко (Луцьк). Четвертий арбітр – Артем Михайлюк (Житомир). Спостерігач арбітражу – Павло Брюхов (Кременчук).

post

14:10

UA-Football.com називає протистояння на "Оболонь-Арені" центральним у турі. "Підопічні Тлумака вже не мають права втрачати залікові пункти, тому очікуємо від гостей агресивну гру в атаці. Індивідуально сильних виконавців у них вистачає", – пише портал.

post

14:00

У минулому турі Footboom.com вдалося відгадати рахунок матчу "Карпати" – "ЛНЗ". Як і тоді, портал знову робить ставку на нічию 1:1 у поєдинку львів'ян.

post

13:40

"Оболонь" – особлива команда одразу для кількох карпатівців. Наприклад, Ігор Дуць та Олександр Климець саме проти "пивоварів" зіграли свої дебютні матчі на професійному рівні за "Маріуполь" та "Волинь" відповідно. А Олексій Хобленко, який рідко хибить з позначки, у минулому сезоні не реалізував пенальті у ворота киян.

post

13:30

За атаку киян також відповідає Олег Слободян, син президента клубу Олександра Слободяна. 26-річний футболіст проводить свій десятий сезон у команді. На початку 2000-х за "Оболонь" у Вищій лізі виступав старший син президента клубу Вадим Слободян.

post

13:20

Найкращим бомбардиром "Оболоні" є Олександр Батальський. 36-річний форвард відзначився шістьма м’ячами у поточному сезоні. Найбільш віковий футболіст "пивоварів" із 71 голом входить до десятки найкращих голеадорів Першої ліги в історії.

post

13:10

У серпні 2021-го "Карпати" поступилися "Волині" у драматичному матчі Кубку України. Тоді у складі лучан з’явилися Чернов, Рябов та Климець. Сьогодні перший протистоятиме двом іншим на "Оболонь-Арені".

post

13:00

Ще молодші за Мухаматгалєєва Олександр Чернов та Ігор Краснопір є ключовими футболістами "Оболоні". Щоправда, 20-річний форвард Краснопір через травму минулий тур пропустив. Зате його одноліток Чернов став одним із найкращих у важливому поєдинку з "Поліссям".

post

12:50

Взимку "Оболонь" підписала контракти з трьома новачками. Найдосвідченіший з них Сергій Суханов раніше виступав за "пивоварів", а восени грав за "Чорноморець". 17-річний Максим Борисюк виконуватиме функції третього воротаря, а 21-річний Владислав Мухаматгалєєв відповідатиме за середину поля.

post

12:30

Давно знайомі між собою брати Когути та Віталій Груша, один із теперішніх лідерів "Оболоні". Разом вони пройшли шлях із "Агробізнесом" з аматорського чемпіонату до півфіналу Кубку України. Також Іван та Микола раніше виступали із Сергієм Косовським, Русланом Черненком та Данило Карасем, які нині є гравцями "Оболоні".

post

12:20

Кілька років тому із Федорівським за місце у старті конкурував нинішній кіпер "Карпат" Дмитро Фастов. Він встиг зіграти за першу команду, виступав за "Оболонь-2", а також вирушав у оренду в "Кремінь".

post

12:00

Ще одна культова для клубу особистість – основний воротар Назарій Федорівський. Кіпер, який нещодавно відсвяткував свій 27-й день народження, усе футбольне життя проводить в "Оболоні". У листопаді виповниться 10 років з моменту дебюту Федорівського у команді. У поточному сезоні він є беззаперечним №1 і провів 16 із 17 поєдинків.

post

11:40

Головним тренером "Оболоні" є Валерій Іващенко. У структурі "пивоварів" він перебуває з 2004-го (із трирічною паузою на виступи за "Нафтовик" та "Олександрію"). В "Оболоні" він завершував ігрову кар'єру та розпочинав тренерську.

post

11:20

"Оболоні" не вдалося перемогти лише "ЛНЗ" у першому турі. Зате в інших матчах з лідерами "пивовари" видали стовідсотковий результат. Водночас кияни не зовсім переконливо грали з аутсайдерами групи "Б": нічия та поразка "Гірник-Спорту", програші "Полтаві" та "Скоруку".

post

11:00

Сьогоднішні суперники ідентично завершили осінню частину чемпіонату, фінішувавши на другій сходинці у своїх групах. З тією лише різницею, що кияни здобули 16 очок у матчах з топ-4, а "Карпати" – лише 6.

post

10:50

"Карпати" сьогодні зіграють у білій формі. Натомість "Оболонь" гратиме у зелених кольорах.

post

10:30

Львів’яни сьогодні зіграють з лідером чемпіонської групи, який у минулому турі переміг на виїзді "Полісся" (1:0). Натомість "Карпати" розписали нічию із "ЛНЗ" (1:1). А у понеділок між собою стосунки з’ясовуватимуть команди із Черкас та Житомира.

post

10:00

Ласкаво просимо до матчевого онлайну з "Оболонь-Арени", де "Карпати" проведуть заключний поєдинок першого кола чемпіонської групи. Вже традиційно – свіжі новини, статистика, ексклюзивні фотографії та відстеження головних подій гри. Усе це у нашому матч-центрі.

Звіт

VBET UA Перша. Група "А". Сезон 2022/2023. 4 тур

"Оболонь" (Київ) – "Карпати" (Львів)

29 квітня. Початок – 15:30. Київ. Стадіон "Оболонь-Арена"

Арбітр – Дмитро Євтухов (Дніпро)

Асистенти арбітра: Олексій Миронов (Полтава) та Михайло Юхименко (Луцьк).

Четвертий арбітр – Артем Михайлюк (Житомир).

Спостерігач арбітражу – Павло Брюхов (Кременчук).

“Оболонь”: Федорівський, Фатєєв, Лук’янчук, Карась, Корохов (Суханов, 69), Чернов, Черненко, Мороз, Груша (Косовський, 90+4), Слободян (Батальський, 90), Єрмоленко (Прокопенко, 69).

Запасні: Кичак, Мухаматгалєєв, Тєрєхов, Покотилюк, Олійник, Машталір, Савченко.

Головний тренер – Валерій Іващенко.

“Карпати”: Ільющенков, Дуць, Приймак, Саків, Галенков (І. Когут, 82), Рябов, Чачуа, Кожанов (Лень, 62), Тлумак (М. Когут, 71), Хобленко (Махнєв, 82).

Запасні: Фастов, Болденков, Книш, Тарануха.

Головний тренер – Андрій Тлумак.

Голи: Фатєєв, 87 – Хобленко, 57, Бобко 90+11.

Попередження: Мороз, 18, 64, Черненко, 63, Прокопенко, 90+9 – Саків, 33, Рябов, 83, Приймак, 90+3, Махнєв, 90+7.

Вилучення: Мороз, 63.

В останньому матчі першого кола чемпіонської групи львівські “Карпати” на виїзді перемогли київську “Оболонь” з рахунком 2:1. Вирішальний гол до свого активу записав Іван Бобко, якому вдався розкішний удар зі штрафного.

Мінімум моментів до перерви

Поєдинок у столиці розпочався у спокійному темпі, команди не форсували події на футбольному полі. Першу нагоду створили “Карпати”. Денис Кожанов пробивав по воротах київської команди. Кіпер Назар Федорівський парирував цей удар. Згодом той же Кожанов виконав подачу з кутового у штрафний майданчик, де першим на м’ячі опинився Денис Галенков. Гравець "Карпат" завдав удару, але м’яч пролетів над поперечкою. “Оболонь” відповіла своєю атакою. Тарас Мороз завдавав класного удару з-за меж штрафного майданчика – повз ворота.

Наприкінці першого тайму карпатівці мали можливість відкривати рахунок. Артур Рябов опинився на дальній стійці воріт суперника, але не зміг замкнути простріл з правого флангу. Загалом же до перерви рефері доводилося часто зупиняти гру через постійні фоли з боку обидвох команд.

Дебютний гол Хобленка

На старті другої половини зустрічі команди обмінялись небезпечними випадами. У “пивоварів” практично з лінії штрафного майданчика завдавав удару Олег Слободян. М’яч після пострілу капітана "Оболоні" пролетів повз ворота. Невдовзі карпатівці відповіли своєю атакою. Артур Рябов бив з далекої відстані – м’яч пролетів поруч із лівою стійкою. І все ж незабаром “леви” дотисли суперника. Амбросій Чачуа виконав подачу у штрафний майданчик, де Олексій Хобленко виграв боротьбу в захисників "Оболоні" та пробив головою – 0:1.

Червона картка Мороза і гол Фатєєва

На 64-й хвилині матчу “Оболонь” залишилась вдесятьох. Тарас Мороз, який неодноразово порушував правила ще до перерви, врешті отримав другу жовту картку і покинув межі поля. Попри це, кияни кинулися вперед і намагалися зрівняти рахунок. Спочатку Руслан Черненко завдав прямого удару зі штрафного – м’яч влучив у поперечку. А вже наступна атака столичної команди завершилась взяттям воріт. Все той же Черненко виконав подачу зі штрафного на дальню стійку воріт, де Дмитро Фатєєв переправив м’яч у сітку – 1:1.

Переможний гол Бобка на 101-й хвилині

Незважаючи на чисельну більшість, “леви” розгубили перевагу і змушені були повертати втрачене. Зрештою, господарі теж отримали додатковий імпульс. Після того, як “Оболонь” зрівняла рахунок, обидві команди намагалися вирвати перемогу, хоч часу залишалося небагато. Арбітр матчу компенсував сім хвилин, але через затримки вже під час додаткового часу, рефері матчу дав футболістам можливість переграти ще чотири хвилини. Львів’яни зуміли відбити всі атаки підопічних Іващенка. У свою чергу, карпатівці заробили право на штрафний удар біля воріт “Оболоні” вже на заключних хвилинах компенсованого часу. Стандарт взявся виконувати Іван Бобко. Півзахисник “левів” ідеально реалізував штрафний удар і вирвав для “Карпат” перемогу з рахунком 2:1.

Турнірне становище

“Оболонь” залишилась на чолі турнірної таблиці із 21 балом в активі. Натомість “Карпати” покращили своє становище. Підопічні Андрія Тлумака вийшли на третє місце із 16 пунктами. Однак у понеділок між собою зіграють черкаський “ЛНЗ” і житомирське “Полісся”, тому турнірна ситуація може змінитися.