Асистенти арбітра: Андрій Бахметьєв (Харків) та Олексій Гавеля (Кривий Ріг).

Четвертий арбітр – Дмитро Осауленко (Київ)

Спостерігач арбітражу – Володимир Александренко (Вінниця).

"Діназ": Солдатенко, Літвінов, Корешков (Духота, 67), Ічанський, Волошин, Богунов, Білоус, Мораренко, Вакуленко (Клименко, 59), Куліш (Кіріченко, 66), Кос.

Запасні: Карнаушенко, Пестрецов, Салабай, Безгубченко, Гарнага, Старенький.

"Карпати": Льопка, Махнєв, Дуць, Болденков, Климець (Лень, 86), І. Когут (Галенков, 60), Ткачук (Приймак, 60), Рябов, Чачуа, Кожанов (Репета, 86), Тарануха (М. Когут, 46).

Запасні: Фастов, Тлумак.

Головний тренер – Андрій Тлумак.

Голи: Кос, 34 – Приймак, 64, Дуць, 72.

Попередження: Білоус, 26, Богунов, 52, Куліш, 65, Кос, 71, Клименко, 90 – Когут, 18, Болденков, 27, Рябов, 90+2.

У Демидові львівські "Карпати" зустрілись з вишгородським "Діназом". Поступавшись по ходу зустрічі 0:1, карпатівці проявили справжній характер "левів" і здобули вольову перемогу з рахунком 2:1.

У порівнянні з минулим туром головний тренер львів’ян Андрій Тлумак зробив дві зміни. Замість Владислава Приймака та Дениса Галенкова зі стартових хвилин у поєдинку проти "Діназу" вийшли Андрій Ткачук і Олександр Климець. Наставник вишгородської команди Олександр Головко також провів заміни у стартовому складі після поразки від "Епіцентра" у попередньому матчі. Замість Богдана Духоти та Владислава Гарнаги на гру проти "Карпат" вийшли Валентин Корешков і Олег Кос.

Перший момент у матчі створили господарі поля. Ярослав Богунов наважився на дальній удар, але Роман Льопка зіграв надійно та парирував постріл "десятки" суперника. Вишгородці продовжували свій тиск на ворота "Карпат", однак підопічні Андрія Тлумака діяли надійно в обороні. "Зелено-білі" відповідали своїми контратаками. Ростислав Тарануха двічі вибігав віч-на-віч з кіпером "Діназу", але у форварда "левів" обидва рази фіксували положення поза грою.

Команда Олександра Головка намагалась загострювати гру, пробиваючи з-за меж штрафного майданчика. Зокрема, Валентин Корешков перевіряв Льопку потужним ударом, проте Роман впорався без проблем. Львів’яни відповіли двома ударами Ігоря Дуця та Таранухи. В обох ситуаціях – м’яч пролетів у лічених сантиметрах від стійки воріт.

У середині першого тайму гра заспокоїлась, команди діяли обережніше, ніж у стартових 15 хвилин. Однак рахунок вдалося відкрити саме господарям. “Діназ” розіграв кутовий удар, Богунов виконав навіс у штрафний майданчик, а Олег Кос виграв боротьбу в захисників "Карпат" і головою відправив м’яч у сітку воріт "зелено-білих" – 1:0.

Львів’яни мали нагоду відновити паритет за кілька хвилин. Денис Кожанов завдавав небезпечного удару, але Вадим Солдатенко з ним впорався, відбивши перед собою. На жаль, ніхто з карпатівців не встиг зіграти на добиванні.

По перерві "Карпати" діяли активніше за свого суперника та створювали гострі моменти біля воріт господарів. Зокрема, на 53-ій хвилині львів’яни виконували штрафний удар – м’яч після удару Кожанова влучив у стінку. Згодом Іван Когут виконав небезпечний навіс на свого брата Миколу, а той пробив головою вище воріт. Невдовзі Приймак виконував подачу, а Кожанов замикав її. На жаль, удар головою від Дениса був невлучним.

Карпатівці все сильніше тиснули на ворота господарів і все ж досягли свого. Кожанов віддав ідеальну передачу на Приймака, яка ще й пройшла поміж ніг захиснику вишгородців. Владислав опинився на ударній позиції та красиво пробив, не залишивши жодних шансів Солдатенку на сейв – 1:1.

Після забитого м’яча "леви" не зупинились і надалі володіли ініціативою, створюючи гостроту в штрафному майданчику господарів. Зокрема, Кожанов міг оформлювати гол+пас у цьому матчі, але його удар парирував кіпер. Після цього Денис вже асистував на Чачуа, утім Амбросій не зумів влучно пробити і м’яч розминувся з лівою стійкою воріт.

На 72-ій хвилині карпатівці вийшли вперед. Чачуа виконав подачу з кутового, а на дальній стійці опинились Дуць та Приймак. Саме центральний захисник "зелено-білих" її замкнув і зробив рахунок 2:1.

Отож, "леви" здобувають вольову перемогу над вишгородським "Діназом" з рахунком 2:1. Львів’яни продовжують свою виграшну серію, яка налічує вже чотири матчі в цьому сезоні та очолюють турнірну таблицю в групі "А".