Андрій Ярмоленко реалізовує пенальті – 1:3.

Арбітр матчу призначає пенальті у ворота "Карпат".

До основного часу поєдинку додано три хвилини.

89 хвилина

Карпатівці вибили м’яч після розіграшу кутового від "Динамо".

post

88 хвилина

Андрій Ярмоленко завдав удару по воротах "Карпат", але Кемкін перевів м’яч на кутовий.

83 хвилина

Замість Олександра Андрієвського на поле вийшов Микола Михайленко.

post

82 хвилина

Денис Устименко відзначився забитим м’ячем, але рефері не зарахував взяття воріт через офсайд у нападника "Карпат".

corner

81 хвилина

Гості знову вдало зіграли в обороні під час кутового та вибили м’яч.

post

80 хвилина

"Карпати" заробляють кутовий удар.

yellow_card

79 хвилина

Олег Очеретько отримав жовту картку.

corner

78 хвилина

Динамівці вибили м’яч після подачі з кутового.

post

77 хвилина

Карпатівці заробили кутовий удар.

post

76 хвилина

Знову Стеніо пробив по воротах "Динамо" – Бущан парирував цей удар.

post

73 хвилина

Подвійна заміна від "Динамо". Андрій Ярмоленко та Максим Брагару вийшли на поле замість Владислава Кабаєва та Назара Волошина.

post

69 хвилина

Стеніо опинився на ударній позиції та пробив – Бущан врятував "Динамо" від пропущеного м’яча.

corner

68 хвилина

Гості вибили м’яч з власного штрафного майданчика після розіграшу кутового від "зелено-білих".

post

67 хвилина

63 хвилина

Потрійна заміна від "Карпат". Артур Шах, Стеніо та Денис Устименко вийшли на поле замість Євгена Підлепенця, Іґора Невеса та Амбросія Чачуа.

goal

58 хвилина

Владислав Ванат виводить "Динамо" вперед – 1:2.

corner

57 хвилина

Динамівці сфолили в атаці під час подачі кутового, з м’ячем будуть "Карпати".

post

57 хвилина

Гості заробляють кутовий удар.

post

55 хвилина

Динамівці контролюють м’яч всередині поля.

corner

52 хвилина

Кияни вибили м‘яч після подачі з кутового від "Карпат".

post

51 хвилина

Карпатівці заробляють кутовий удар.

post

48 хвилина

Шапаренко завдав прямого удару – м’яч влучив у стінку.

post

47 хвилина

"Динамо" заробляє небезпечний штрафний удар.

46 хвилина

Заміни в складі обидвох команд. У "Динамо" замість Джастіна Лонвейка на поле вийшов Микола Шапаренко. У "Карпат" Орест Кузик з’явився замість Яна Костенка.

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато!

whistle

45+1 хвилина

Перший тайм завершено! Команди обмінялися забитими м’ячами – 1:1.

post

45 хвилина

Арбітр матчу Віктор Копієвський компенсував одну хвилину до основного часу першого тайму.

corner

43 хвилина

"Динамо" розіграло кутовий удар, але львів’яни зуміли вибити м’яч.

post

42 хвилина

Кияни виконають кутовий удар.

corner

38 хвилина

Карпатівці розіграли кутовий удар – Бущан вийшов з воріт і заволодів м‘ячем.

post

37 хвилина

"Карпати" заробляють перший кутовий удар у цьому матчі.

post

34 хвилина

Андрієвський пробив здалеку – невлучно.

post

33 хвилина

Останні п’ять хвилин без моментів біля воріт обидвох команд.

post

28 хвилина

Затяжна атака гостей завершилась ударом Андрієвського – повз ворота.

corner

27 хвилина

Львів’яни вибили м’яч після подачі з кутового від "Динамо".

post

26 хвилина

"Динамо" заробляє кутовий удар.

post

24 хвилина

Джастін Лонвейк завдав удару по воротах львівської команди – м’яч пролетів над поперечкою.

goal

23 хвилина

Піхальонок зрівнює рахунок. Олександр завдав потужного удару по воротах "Карпат", м’яч зрикошетив від одного з захисників "зелено-білих" і залетів у сітку – 1:1.

post

20 хвилина

Динамівці виконали подачу з правого флангу, однак Павло Полегенько зіграв надійно і вибив м’яч з штрафного майданчика.

corner

18 хвилина

Олександр Андрієвський виконав подачу з кутового, але Владислав Бабогло вибив м’яч з власного штрафного майданчика.

post

17 хвилина

Кияни заробили кутовий удар.

post

15 хвилина

Підлепенець з близької відстані пробив по воротах Георгія Бущана – м’яч пролетів поруч зі стійкою.

post

14 хвилина

Карпатівці володіють м’ячем.

post

12 хвилина

Очеретько завдав удару з-за меж штрафного майданчика – невлучно.

post

10 хвилина

Знову Піхальонок загрожував воротам "Карпат", але і цього разу Олександр не влучив у площину. Удар від воріт для "зелено-білих".

post

7 хвилина

Костянтин Вівчаренко виконав простріл з флангу, але Олександр Кемкін вийшов з воріт і заволодів м’ячем.

post

4 хвилина

Кияни відповіли своїм моментом. Олександр Піхальонок завдав удару – вище воріт.

goal

1 хвилина

ГООООООООООООООЛ! "Леви" відкривають рахунок у нашому матчі. Євген Підлепенець віддав передачу в центр штрафного майданчика, де Олег Очеретько відправив м’яч у сітку воріт "Динамо" – 1:0.

whistle

1 хвилина

Матч розпочато!

post

17:30

Головний рефері – Віктор Копієвський (Кропивницький), асистенти арбітра: Євген Петраков та Володимир Коротін (обидва – Черкаси). Четвертий арбітр – Олег Когут (Тернопіль). Спостерігач арбітражу – Сергій Задіран (Дніпро). Арбітр VAR – Ігор Пасхал (Херсон), асистент арбітра VAR – Семен Шлончак (Черкаси). Спостерігач арбітражу VAR – Михайло Овчар (Калуш).

17:00

Вітаємо вас на текстовій трансляції матчу "Карпати" – "Динамо".

Звіт

Українська Прем’єр-Ліга. Сезон 2024/2025. 3 тур

“Карпати” (Львів) – “Динамо” (Київ)

17 серпня, 18:00. м. Львів, стадіон "Україна".

Арбітр – Віктор Копієвський (Кропивницький)

Асистенти: Євген Петраков та Володимир Коротін (обидва – Черкаси)

Четвертий арбітр – Олег Когут (Тернопіль)

Спостерігач арбітражу – Сергій Задіран (Дніпро)

Арбітр VAR – Ігор Пасхал (Херсон)

Асистент арбітра VAR – Семен Шлончак (Черкаси)

Спостерігач арбітражу VAR – Михайло Овчар (Калуш)

“Карпати”: Кемкін, Мірошніченко, Адамюк (Педрозу, 90+2), Бабогло (к), Полегенько, Альварес, Очеретько, Підлепенець (Стеніо, 63), Чачуа (Шах, 63), Костенко (Кузик, 46), Іґор Невес (Устименко, 63).

Запасні: Кінарейкін, Домчак, Саків, Клименко, Рябов, Векляк, Тлумак Ю.

Головний тренер – Владислав Лупашко.

“Динамо”: Бущан (к), Вівчаренко, Тимчик (Малиш, 90+3), Михавко, Біловар, Лонвейк (Шапаренко, 46), Піхальонок (Михайленко, 82), Андрієвський, Кабаєв (Брагару, 73), Волошин (Ярмоленко, 73), Ванат.

Запасні: Нещерет, Рубчинський, Караваєв, Себальйос, Буяльський, Діалло, Дубінчак.

Головний тренер – Олександр Шовковський.

Голи: Очеретько, 1 – Піхальонок, 23, Ванат, 58, Ярмоленко, 90+2 (пен.).

Попередження: Очеретько, 79.

У суботу, 17 серпня, “Карпати” у Львові приймали київське “Динамо” у рамках третього туру Української Прем’єр-Ліги сезону 2024/25. Поєдинок завершився перемогою гостей з рахунком 3:1.

Швидкий гол від Очеретька і удар Піхальонка

Із самого початку поєдинку підопічні Владислава Лупашка взялися високо пресингувати суперників. Практично одразу це дало результат. Павло Полегенько перехопив мʼяч, а Ян Костенко виконав підбирання на лінії штрафного майданчика та віддав на Євгена Підлепенця. Хавбек обіграв Костянтина Вівчаренка і прострілив на лінію воротарського майданчика, де перебував Олег Очеретько. Півзахисник з близької дистанції пробив у дотик та вивів “левів” вперед на 42-й секунді матчу.

“Динамо” відповіло через дві хвилини. Олександр Андрієвський відпасував Олександру Піхальонку, а той потужно пробив з-за меж штрафного майданчика – мʼяч пролетів над поперечкою. Пізніше гра заспокоїлася, а “Карпати” провели кілька позиційних атак за участю Очеретька, Іґора Невеса та Підлепенця.

У середині тайму Піхальонок знову вистрілив здалеку і цього разу результативно. Олександр отримав передачу від Назара Волошина, розвернувся і пробив без роздумів – рикошет дезорієнтував Олександра Кемкіна і м'яч опинився у сітці.

На 28-й хвилині “біло-сині” могли забивати вдруге. Затяжна атака завершилася ударом Андрієвського після скидки Владислава Ваната, та хавбек “Динамо” схибив з вигідної позиції. Львівʼяни відповіли моментом Владислава Бабогло. Капітан “левів” на 38-й хвилині виявився найспритнішим у штрафному після подачі з кутового та з дальньої стійки намагався перевести мʼяч на партнерів – Георгій Бущан зіграв надійно.

Голи “Динамо” і шанс Стеніо

Другий тайм розпочався з небезпечного штрафного удару поруч із воротами “Карпат”. Орест Кузик сфолив проти Миколи Шапаренка неподалік штрафного майданчика. Сам постраждалий і взявся виконувати стандарт, утім на шляху м'яча опинилася стінка, зокрема, Підлепенець. Добивання Андрієвського виявилося неточним.

Проте на 58-й хвилині кияни досягли свого. Піхальонок та Шапаренко розігнали атаку в центрі поля, а Ванат опинився на ударній позиції. Нападник “Динамо” влучив у кут воріт Кемкіна – 1:2.

Львів'яни могли зрівнювати через десять хвилин. Кузик навісив зліва, Устименко по воротах не пробив, але мʼяч відлетів до Стеніо, який з гострого кута завдав потужного удару – Бущан ногою парирував постріл. Пізніше Стеніо бив після затяжного слалому лівим флангом, але кіпер столичної команди впорався з ударом.

На 81-й хвилині “Карпати” забили вдруге. У кінцівці яскравої атаки Стеніо вивів віч-на-віч з воротарем Дениса Устименка, а той пробив повз Бущана. Однак взяття воріт рефері скасував через офсайд. На 88-й хвилині Андрій Ярмоленко вийшов віч-на-віч з Кемкіним, проте переграти Олександра вінгер киян не зміг – голкіпер перевів мʼяч на кутовий. А у компенсований час арбітр матчу призначив пенальті за фол Кемкіна на Ярмоленку. Сам Андрій підійшов виконувати вирок з одинадцятиметрової позначки. Ярмоленко пенальті реалізував та встановив фінальний рахунок 1:3.

Наступний тур

У середу, 21 серпня, "Карпати" вдома прийматимуть одеський "Чорноморець" в рамках Кубку України. Початок зустрічі о 18:00. У наступному турі УПЛ “зелено-білі” зіграють проти черкаського “ЛНЗ” на виїзді. Матч відбудеться у понеділок, 26-го серпня. Початок гри о 13:00.