Асистенти арбітра: Владислав Дрикін (Рівне) та Володимир Алавук (Київ)

Четвертий арбітр – Тарас Козак (Львівська область)

Спостерігач арбітражу – Ігор Овчар (Івано-Франківськ)

"Карпати": Льопка, Дуць, Болденков, Махнєв (Ломницький, 86), І. Когут (Лень, 61), Галенков, Приймак (Ткачук, 70) , Рябов, Чачуа, Кожанов (Климець, 70), Тарануха (М. Когут, 60).

"Буковина": Задерейко, Гакман, Пець, Прокопчук, Данилюк, Даценко (Столяр, 46), Жумига (Фарасєєнко, 78), Чайковський (Скрипник, 62), Палагнюк, Цурупін (Ляшенко, 79), Паламарчук (Орнат, 65).

Запасні: Степаненко, Шишигін.

Головний тренер – Андрій Мельничук.

Голи: Тарануха, 4, Чачуа, 29, Кожанов, 55, Гакман, 90+2 (автогол).

Попередження: Махнєв, 43 – Жумига, 54, Палагнюк, 78, Данилюк, 90+1, Столяр, 90+3.

У рамках 3-го туру Першої ліги України сезону 22/23 львівські “Карпати” вдома приймали чернівецьку “Буковину”. Поєдинок завершився впевненою перемогою "зелено-білих" з рахунком 4:0.

У порівнянні з попереднім туром головний тренер "левів" Андрій Тлумак провів дві зміни. Замість Олександра Климця і Андрія Ткачука зі стартових хвилин з’явились Іван Когут і Владислав Приймак. Коуч "Буковини" Андрій Мельничук виконав три заміни у порівнянні з поєдинком проти "Діназу". Замість Богдана Степаненка, Дениса Рябого та Володимира Столяра на гру проти "Карпат" вийшли Антон Задерейко, Семен Даценко та Іван Паламарчук.

Карпатівці розпочали поєдинок дуже активно та вже на 4-ій хвилині відкрили рахунок у нашому матчі. Приймак віддав передачу на Дениса Кожанова, який вивів Ростислава Тарануху на ударну позицію. Форвард "зелено-білих" завдав удару з під захисника гостей і спрямував м’яч у сітку воріт Антона Задерейка – 1:0.

Підопічні Андрія Тлумака після забитого м’яча продовжували володіти ініціативою, створюючи моменти біля воріт чернівецької команди. Натомість "Буковина" намагалась діяти на контратаках, однак "леви" контролювали ситуацію на кожному клаптику поля.

На 27-ій хвилині львів’яни заробили право на пенальті. Валерій Болденков опинився на газоні після зіткнення з Семеном Даценком. Кожанов підійшов до виконання 11-метрового удару, але капітан "Карпат" не зумів переграти Задерейка. Проте вже через дві хвилини карпатівці подвоїли свою перевагу. Денис Галенков віддав передачу на Кожанова, який ідеально прострілив у центр штрафного майданчика на Чачуа. Хавбек "зелено-білих" не залишив жодних шансів кіперу буковинців і влучним ударом відправив м’яч у сітку воріт – 2:0.

На старті другої половини зустрічі "леви" довели рахунок до розгромного. Кожанов ідеально виконав штрафний удар – 3:0. Таким чином, капітан "Карпат" записує у сьогоднішньому матчі до свого активу два асисти та один м’яч. Господарі поля продовжували тиснути на ворота гостей та активно загострювали гру попереду. Зокрема, Чачуа виконував подачу з кутового. Однак Болденков не зумів завдати прицільного удару.

Згодом Андрій Ткачук наважився на прямий удар зі штрафного – невлучно. Загалом львів’яни повністю контролювали хід подій на футбольному полі, не давши супернику жодних можливостей створити небезпеку біля воріт Романа Льопки. Вже у компенсований арбітром час "Буковина" відзначилася голом у власні ворота. Василь Гакман зрізав м’яч і встановив фінальний рахунок гри 4:0.

Отож, львівські "Карпати" здобувають переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною" з рахунком 4:0. Наступний поєдинок підопічні Андрія Тлумака проведуть проти вишгородського "Діназу". Матч відбудеться у неділю, 18-го вересня, у селищі Демидів.