Іконка м'яча Фатєєв, 48
Іконка м'яча Батальський, 79
whistle

90+6 хвилина

Матч завершено! "Карпати" впевнено перемогають “Маріуполь” з рахунком 3:1 завдяки голам Павла Полегенька, Іґора Невеса та Євгена Підлепенця. У складі гостей відзначився Родіон Плакса.

corner

90+5 хвилина

Карпатівці вибили м’яч після подачі з кутового.

post

90+4 хвилина

"Маріуполь" заробляє кутовий удар.

yellow_card

90+2 хвилина

Владислав Бабогло отримав жовту картку.

post

90 хвилина

Арбітр поєдинку Олег Когут компенсував чотири хвилини до основного часу другого тайму.

post

85 хвилина

Карпатівці контролюють м’яч на половині поля суперника.

corner

82 хвилина

Маріупольці вибили м’яч після кутового удару від "Карпат".

post

81 хвилина

"Карпати" заробляють кутовий удар.

yellow_card

79 хвилина

Олександр Батальський отримав жовту картку.

player_change

78 хвилина

Ще одна заміна від "Карпат". Артур Шах вийшов на поле замість Євгена Підлепенця.

75 хвилина

Заміна в складі "Маріуполя". Замість Іллі Зубкова на поле вийшов Олександр Батальський.

71 хвилина

Подвійна заміна від "Маріуполя". Ярослав Мнишенко та Олексій Малакі вийшли на поле замість Родіона Плакси та Дмитра Пуди.

post

68 хвилина

Ігор Биковський завдав удару зі штрафного – невлучно.

post

67 хвилина

"Маріуполь" заробляє штрафний удар.

65 хвилина

Подвійна заміна від "Карпат". Михайло Хромей та Максим Чех вийшли на поле замість Артура Рябова та Владислава Клименка.

post

63 хвилина

Ілля Зубков пробив здалеку – повз ворота.

yellow_card

61 хвилина

Артур Рябов отримав жовту картку.

59 хвилина

Заміна в складі "Маріуполя". Замість Антона Савіна на поле вийшов Ігор Биковський.

post

57 хвилина

Юрій Романюк виконав подачу в штрафний майданчик суперника, але кіпер гостей Ілля Караващенко опинився першим на м’ячі.

54 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Замість Тараса Саківа на поле вийшов Юрій Романюк.

goal

53 хвилина

ГООООООЛ! "Карпати" роблять рахунок 3:1 на свою користь. Іґор Невес віддав передачу на Євгена Підлепенця, який змістився з правого флангу в центр і пробив у ближній кут воріт.

post

51 хвилина

М’яч перебуває в центрі поля, команди обмінюються володіннями.

yellow_card

48 хвилина

Дмитро Фатєєв отримав жовту картку.

46 хвилина

Заміни в складі обидвох команд. У "Карпат" замість Олександра Фетька виходить Єгор Картушов. У "Маріуполя" на поле вийшов Єгор Булгаков замість Івана Мочевінського.

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато!

whistle

45+2 хвилина

Перший тайм завершено! "Карпати" перемагають "Маріуполь" з рахунком 2:1.

post

45 хвилина

Рефері поєдинку Олег Когут додав дві хвилини до основного часу першого тайму.

corner

45 хвилина

Караващенко вийшов з воріт і вибив м’яч після подачі з "корнера".

post

44 хвилина

Затяжна атака "Карпат" завершилась ударом Тараса Саківа у ближній кут – сейв Караващенка і кутовий для "зелено-білих".

corner

40 хвилина

Євген Підлепенець завдав удару після подачі з кутового – невлучно.

post

39 хвилина

Євген Підлепенець завдав удару після передачі від Олександра Фетька – Ілля Караващенко здійснив сейв і перевів м’яч на кутовий.

goal

35 хвилина

ГООООООООЛ! "Карпати" виходять вперед у цьому поєдинку. Євген Підлепенець знову виступив у ролі асистента, віддавши передачу на Іґора Невеса. Захисник "Маріуполя" Петро Харжевський намагався вибити м’яч, але влучив у бразильця і м’яч опинився у сітці воріт гостей – 2:1.

post

35 хвилина

Амбросій Чачуа намагався виконати подачу з флангу, але м’яч вийшов за межі поля. "Маріуполь" виконає удар від воріт..

corner

32 хвилина

Антон Савін виконав подачу з кутового, але Олександр Мизюк вибив м’яч з власного штрафного майданчика.

post

31 хвилина

goal

28 хвилина

ГООООООЛ! "Леви" зрівнюють рахунок у цьому матчі. Євген Підлепенець віддав передачу на Павла Полегенька, який увірвався в штрафний майданчик суперника та влучно пробив у дальній кут – 1:1.

post

25 хвилина

Тарас Саків виконав подачу зі штрафного удару, але Ілля Караващенко вчасно вийшов з воріт і заволодів м’ячем.

post

21 хвилина

Гравці "Маріуполя" виконали подачу з лівого флангу, однак Тарас Саків надійно відіграв на Андрія Кожухаря в цьому епізоді.

post

18 хвилина

Антон Савін завдав удару з-за меж штрафного майданчика, але Кожухар парирував його постріл.

post

14 хвилина

"Карпати" володіють ініціативою на футбольному полі, однак "Маріуполь" не дає можливості наблизитися до власних воріт.

post

12 хвилина

Гості провели свою атаку та завершального удару завдав Дмитро Пуди – кіпер "Карпат" Андрій Кожухар впорався з цією спробою гравця "Маріуполя".

post

9 хвилина

Олександр Фетько виконав подачу з лівого флангу, яку замкнув Євген Підлепенець. М’яч після його удару пролетів над поперечкою.

post

7 хвилина

Львів’яни активно пресингують суперника на його половині поля.

goal

5 хвилина

"Маріуполь" відкриває рахунок у цьому матчі. Родіон Плакса завдав потужного удару з лінії штрафного майданчика – 0:1.

post

4 хвилина

"Маріуполь" намагається володіти м’ячем і позиційно атакувати.

corner

3 хвилина

Гості зуміли відбитися після розіграшу кутового від "Карпат".

post

2 хвилина

Львів’яни заробляють перший кутовий удар у цьому матчі.

post

2 хвилина

Карпатівці контролюють м’яч всередині поля.

whistle

1 хвилина

Матч розпочато!

post

11:30

Головний рефері – Олег Когут (Тернопіль), асистенти: Микола Близнюк та Артем Запоріжський (обидва – Харків). Четвертий арбітр – Степан Лапко (Львів). Спостерігач арбітражу – Валерій Лисакевич (Харків).

11:00

Вітаємо вас на текстовій трансляції матчу "Карпати" – ФСК "Маріуполь".

Звіт

Перша ліга. Чемпіонська група. Сезон 23/24. 3 тур

“Карпати” (Львів) – ФСК “Маріуполь”

6 квітня. 12:00. Львів. Стадіон “Україна”

Арбітр – Олег Когут (Тернопіль).

Асистенти: Микола Близнюк та Артем Запоріжський (обидва – Харків).

Четвертий арбітр – Степан Лапко (Львів).

Спостерігач арбітражу – Валерій Лисакевич (Харків).

“Карпати”: Кожухар, Мизюк, Бабогло, Саків, (Романюк, 54), Полегенько, Рябов (Чех, 65), Клименко (Хромей, 65), Фетько (Картушов, 45), Підлепенець (Шах, 78), Чачуа, Іґор Невес.
Запасні: Ільющенков, Векляк, Козік, Тлумак, Демченко, Аріельсон.

Головний тренер – Мирон Маркевич.

“Маріуполь”: Караващенко, Харжевський, Шушко, Тєрєхов, Фатєєв, Савін (Биковський, 59), Плакса (Малакі. 70), Задоя, Пуди (Мнишенко, 70), Мочевінський (Булгаков, 45), І. Зубков (Батальський, 75).

Запасні: Якубенко, Жовтенко, Мельниченко, М.Зубков.

Головний тренер – Олег Краснопьоров.

Голи: Полегенько, 28, Іґор Невес, 35, Підлепенець, 54 – Плакса, 5.

Попередження: Рябов, 61, Бабогло, 90+2 – Фатєєв, 48, Батальський, 79.

У суботу, 6-го квітня, “зелено-білі” вдома приймали ФСК “Маріуполь”. Поєдинок завершився впевненою перемогою “левів” з рахунком 3:1 завдяки голам Павла Полегенька, Іґора Невеса та Євгена Підлепенця. У складі гостей відзначився Родіон Плакса.

Швидкий гол Плакси та промах Підлепенця

Поєдинок розпочався зі швидкого мʼяча “Маріуполя”. На 5-й хвилині Ілля Зубков скинув під удар Родіону Плаксі, котрий завдав потужного удару точно під поперечку. Андрій Кожухар не бачив моменту удару, тож відбити перший удар у зустрічі не зміг – 0:1. Карпатівці відповіли моментом Євгена Підлепенця. Олександр Фетько на фланзі накрутив суперника та виконав навіс у район 11-метрової позначки, куди вривався Євген. Проте його удару головою з близької відстані забракло влучності.

Ефектний камбек “левів”

Підопічні Мирона Маркевича дуже швидко відповіли на пропущений гол. На 27-й хвилині Іґор Невес перевів м’яч на правий фланг на вільного Підлепенця. Хавбек помітив забігання Павла Полегенька та вивів партнера на ударну позицію. Фулбек першим дотиком відправив м’яч у дальній кут – 1:1.

На 35-й хвилині “зелено-білі” вийшли вперед. Підлепенець знайшов у штрафному майданчику вільного Невеса. Бразилець перебував під щільною опікою відразу двох захисників “Маріуполя”, проте все ж знайшов момент, щоб заблокувати вибивання Харжевського, після якого м’яч перелетів Іллю Караващенка – 2:1. Таким чином, Іґор записав до свого активу дев’ятий гол у поточному сезоні Першої ліги України.

Перевага “Карпат” та сейви Караващенка

Під завісу першого тайму активний Підлепенець отримав передачу на правому фланзі, змістився в центр та пробив у ближній кут – Караващенко не без проблем перевів м’яч на кутовий. А за кілька хвилин свій шанс отримав Тарас Саків. Лівий захисник виконав забігання та оманливим рухом підробив собі м’яч під ліву ногу. Тарас влучно пробив у ближній кут воріт, проте голкіпер маріупольців і в цьому моменті показав свою майстерність.

На 54-й хвилині Підлепенець відзначився ще однією результативною дією, проте цього разу півзахисник святкував гол в обіймах партнерів. У третій гольовій атаці карпатівців у ролі асистента виступив Іґор Невес. Нападник розігнав контратаку та віддав на Євгена, який змістився у центральну зону та пробив у ближній кут – 3:1. За кілька хвилин бразилець двічі загрожував воротам “Маріуполя”, проте обидві його спроби були невдалими.

Приазовці намагалися відзначитися ще одним голом, утім підопічні Краснопьорова ніяк не могли близько підібратися до воріт Кожухаря. Карпатівці зустрічали опонентів на своїй половині поля та вибігали у контратаки. Кінцівку матчу команди провели у непоступливій боротьбі, яка зафіксувала фінальний результат 3:1 на користь львів’ян.

Наступний тур/турнірне становище

У наступному турі “Карпати” зіграють на виїзді проти “Лівого берега”. Матч відбудеться у п’ятницю, 12-го квітня. Початок гри о 13:30. Після перемоги над “Маріуполем” карпатівці продовжують очолювати турнірну таблицю чемпіонської групи Першої ліги. В активі “зелено-білих” 54 очки.