Іконка м'яча Матео Аморозо, 48
Іконка м'яча Бізімана, 59
whistle

90+5 хвилина

Матч завершено! "Карпати" перемагають "Кривбас" з рахунком 3:0 завдяки голам Артура Шаха, Павла Полегенька та Амбросія Чачуа.

player_change

90+3 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Замість Артура Рябова на поле вийшов Тарас Саків.

post

90 хвилина

Рефері поєдинку компенсував чотири хвилини до основного часу другого тайму.

86 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Юрій Тлумак вийшов на поле замість Амбросія Чачуа.

goal

80 хвилина

ГООООООООООООЛ! Пабло Альварес завдав удару по воротах Кліщука, кіпер "Кривбасу" відбив м’яч, але на добиванні першим опинився Амбросій Чачуа та відправив м’яч у сітку воріт суперника – 3:0.

post

78 хвилина

Стеніо завдав удару з-за меж штрафного майданчика – невлучно.

76 хвилина

Подвійна заміна в складі "Карпат". Стеніо та Олег Очеретько вийшли на поле замість Іґора Невеса і Євгена Підлепенця.

72 хвилина

Заміна в складі "Кривбасу". Даніель Соса вийшов на поле замість Дмитра Хомченовського.

post

70 хвилина

"Кривбас" провів хорошу атаку, але карпатівці відбили усі намагання криворіжців загострити гру в штрафному майданчику Кемкіна.

corner

66 хвилина

Кемкін вийшов з воріт і заволодів м’ячем після подачі з кутового від "Кривбасу".

post

66 хвилина

"Кривбас" заробляє кутовий удар.

post

63 хвилина

Мірошніченко завдав прямого удару зі штрафного – вище воріт.

61 хвилина

Заміна в складі "Кривбасу". На поле вийшов Жан Морель По замість Рафаеля Бандейри.

yellow_card

59 хвилина

Джихад Бізімана отримав жовту картку.

57 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Орест Кузик вийшов на поле замість Артура Шаха.

corner

57 хвилина

Гості невдало виконали кутовий удар.

post

56 хвилина

post

55 хвилина

Хомченовський потужно пробив по воротах "Карпат" – м’яч пролетів над поперечкою.

post

52 хвилина

Карпатівці контролюють хід подій на футбольному полі.

yellow_card

48 хвилина

Матео Аморозо отримав жовту картку.

post

47 хвилина

Підлепенець виконав подачу з флангу на Рябова, але Артур не зміг дотягнутися до м’яча.

46 хвилина

Заміни в складі обидвох команд. У "Карпат" замість Владислава Клименка на поле вийшов Артур Рябов. У складі "Кривбасу" потрійна заміна. Артур Микитишин, Прінс Аду та Джихад Бізімана вийшли на поле замість Максима Луньова, Юрія Вакулка та Олега Кожушка.

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато!

whistle

45+5 хвилина

Перший тайм завершено! "Карпати" перемагають з рахунком 2:0 завдяки голам Артура Шаха та Павла Полегенька.

corner

45+4 хвилина

Карпатівці вибили м’яч після подачі з кутового.

post

45+3 хвилина

post

45 хвилина

Рефері поєдинку компенсував чотири хвилини до основного часу першого тайму.

goal

42 хвилина

ГОООООООООЛ! "Карпати" забивають вдруге! Павло Полегенько завдав потужного удару з-за меж штрафного майданчика – 2:0!

goal

39 хвилина

ГООООООООЛ! Артур Шах отримав м’яч після проходу від Євгена Підлепенця та завдав влучного удару – 1:0!

38 хвилина

Заміна в складі "Кривбасу". Матео Аморозо вийшов на поле замість Єгора Твердохліба.

corner

35 хвилина

Карпатівці розіграли кутовий удар. Павло Полегенько виконав подачу в штрафний майданчик, але ніхто з гравців львівської команди не зміг завдати акцентованого удару по воротах "Кривбасу".

post

34 хвилина

"Карпати" заробляють перший кутовий удар у цьому матчі.

post

32 хвилина

Розіграш штрафного від "Карпат" завершився ударом Володимира Адамюка – Кліщук витягнув м’яч з кута воріт.

post

30 хвилина

Дмитро Хомченовський завдав удару по воротах "Карпат", м’яч пролетів повз ворота.

post

28 хвилина

Єгор Твердохліб пробив здалеку, але не влучив у площину воріт.

post

23 хвилина

Юрій Вакулко пробив з близької відстані – повз ворота.

post

21 хвилина

Владислав Клименко завдав удару з далекої відстані, але Кліщук був готовий до цього та зафіксував м’яч у руках.

post

19 хвилина

Максим Луньов нереалізовує пенальті – Олександр Кемкін здійснив сейв і врятував команду від пропущеного м’яча.

post

18 хвилина

Арбітр матчу Олексій Деревінський призначив пенальті у ворота "Карпат".

post

16 хвилина

Євген Підлепенець віддав загострюючу передачу на Артура Шаха, але його випередив кіпер "Кривбасу" Андрій Кліщук.

post

14 хвилина

Денис Кузик завдав удару з-за меж штрафного майданчика – невлучно.

post

11 хвилина

Знову момент у Кожушка. Цього разу Олег не зміг влучити в площину воріт з близької відстані. Удар від воріт для "Карпат".

post

9 хвилина

Олег Кожушко завдав удару по воротах "Карпат", але Олександр Кемкін парирував постріл гравця "Кривбасу".

post

6 хвилина

М’яч перебуває в центрі поля, без загострень попереду.

post

3 хвилина

Денис Мірошніченко віддав довгу передачу на Амбросія Чачуа, але вона виявилась занадто сильною та півзахисник "Карпат" не встиг до м’яча.

post

2 хвилина

Поки що без моментів у нашому матчі.

whistle

1 хвилина

Матч розпочато!

post

14:50

Головний рефері – Олексій Деревінський (Хмельницький), асистенти: Віктор Матяш (Донецьк) та Семен Шлончак (Черкаси). Четвертий арбітр – Михайло Райда (Закарпатська область). Спостерігач арбітражу Михайло Овчар (Калуш). Арбітр VAR – Віктор Копієвський (Кропивницький), асистент арбітра VAR – Володимир Коротін (Черкаси). Спостерігач арбітражу VAR – Юрій Мосейчук (Чернівці).

post

14:40

Стартовий склад криворізького "Кривбасу".

post

14:30

Стартовий склад львівських "Карпат".

post

14:20

Вітаємо вас на текстовій трансляції матчу "Карпати" – "Кривбас".

Звіт

Прем'єр-Ліга. Сезон 2024/2025. 2 тур

“Карпати” (Львів) – “Кривбас” (Кривий Ріг) – 3:0

11 серпня. 15:30, м. Львів, стадіон “Україна”.

Арбітр – Олексій Деревінський (Хмельницький)

Асистенти арбітра: Віктор Матяш (Донецьк) та Семен Шлончак (Черкаси)

Четвертий арбітр – Михайло Райда (Закарпатська область)

Спостерігач арбітражу – Михайло Овчар (Калуш)

Арбітр VAR – Віктор Копієвський (Кропивницький)

Асистент арбітра VAR – Володимир Коротін (Черкаси)

Спостерігач арбітражу VAR – Юрій Мосейчук (Чернівці)

“Карпати”: Кемкін, Мірошніченко, Адамюк, Бабогло, Полегенько, Альварес, Клименко (Рябов, 46, Саків, 90+3), Чачуа (Тлумак Ю., 86), Шах (Кузик О., 57), Підлепенець (Очеретько, 76), Іґор Невес (Стеніо, 76).

Запасні: Кінарейкін, Домчак, Векляк, Сидун, Катрич, Саків, Педрозу.

Головний тренер – Владислав Лупашко.

“Кривбас”: Кліщук, Бандейра (Жан Морель По, 61), Романчук, Стецьков, Драмбаєв, Вакулко (Бізімана, 46), Кузик Д., Луньов (Микитишин, 46), Твердохліб (Аморозо, 38), Хомченовський (Соса, 72), Кожушко (Прінс Аду, 46).

Запасні: Хома, Маханьков, Дібанго, Понєдєльнік, Приходько, Снурніцин.

Головний тренер – Юрій Вернидуб.

Голи: Шах, 39, Полегенько, 42, Чачуа, 80.

Попередження: Аморозо, 48, Бізімана, 58.

У неділю, 11 серпня, “зелено-білі” провели перший домашній матч року. Суперником львів'ян був криворізький “Кривбас”.

Безпомилковий Кемкін

Поєдинок на “Україні” розпочався доволі активно. Вже на третій хвилині Денис Мірошніченко віддав довгу передачу на Амбросія Чачуа, але вона виявилась занадто сильною, тож півзахисник "Карпат" не встиг до м’яча.

Відповідь гостей виявилася небезпечнішою. Максим Луньов та Олег Кожушко організували дві атаки, які ледь не завершилися взяттям воріт. Спочатку Луньов прихованою передачею вивів партнера на ударну позицію, утім Олександр Кемкін виграв ближній бій у Кожушка. А через дві хвилини Луньов виконав крос з лівого флангу, який замикав той таки Кожушко – поруч зі стійкою.

На 18-й хвилині Владислав Бабогло у штрафному майданчику порушив правила проти Дмитра Хомченовського. Рефері призначив пенальті, який взявся виконувати Луньов. Удар з позначки від футболіста “Кривбасу” парирував Олександр Кемкін.

“Карпати” витримали натиск суперника і створили власний момент. Два удари Артура Шаха захист “Кривбасу” заблокував, однак третя спроба Володимира Адамюка досягла цілі – голкіпер Андрій Кліщук у падінні витягнув м’яч з кута воріт. Через хвилину ще один стандарт біля воріт криворіжців спричинив паніку у володіннях Кліщука. У завершальній фазі атаки Тимур Стецьков заблокував удар Чачуа.

Гольове завершення тайму

Свою активність “Карпати” конвертували у подвійний удар наприкінці тайму. На 38-й хвилині Євген Підлепенець сміливо пішов на трьох гравців, протягнув мяч з правого флангу в центр, однак Олександр Драмбаєв вибив м'яч з-під ніг карпатівця. Першим на підборі опинився Артур Шах, який одразу пробив. Кліщук намагався зреагувати, утім виявився безсилим.

Через чотири хвилини “зелено-білі” забили вдруге. Чачуа прорвався лівим флангом і прострілив у центр на Владислава Клименка. Хавбек “левів” помітив позаду вільного Павла Полегенька і асистував партнерові. Полегенько відважився на потужний дальній удар, котрий виявився результативним. М’яч після рикошету опинився у сітці – 2:0.

“Кривбас” міг скоротити рахунок у компенсований час до першого тайму. Хомченовського атакували двоє захисників, які й завадили Дмитру пробити акцентовано. Проте м’яч летів у площину – лише стрибок Кемкіна врятував “Карпати” від неприємностей. Голкіпер у падінні ліквідував загрозу.

Контроль від “Карпат”

Початок другого тайму став своєрідним продовженням першої половини гри. “Леви” володіли м'ячем і багато атакували. Особливо небезпечно було після удару Шаха. Ситуацію знову довелося рятувати Кліщуку, який не без проблем впорався з ударом 19-річного карпатівця.

Невдовзі криворіжцям вдалося змістити гру до воріт “Карпат”. Проте реальних загроз воротам Кемкіна гості не створили. Натомість забивати могли “зелено-білі”. На 63-й хвилині Денис Мірошніченко прямим ударом зі штрафного намагався застати зненацька Кліщука – м’яч пролетів над поперечкою.

Підопічні Юрія Вернидуба проводили позиційні атаки лівим флангом, де активно працювали Микитишин і Хомченовський. Та більшість із цих атак завершувалися без ударів.

Крапка від Чачуа

“Зелено-білі” не форсували подій на полі та атакували невеликими силами. Проте при першій нагоді львів'яни вибігали в контратаки. Одну з них ударом завершував Артур Рябов, однак у ворота не влучив. Незабаром потужно стріляв Стецьков, але й оборонцю “Кривбасу” забракло влучності.

На 80-й хвилині команда Владислава Лупашка забила втретє. Альварес сильно пробив з-за меж штрафного майданчика, Кліщук парирував удар, але першим на добиванні опинився Чачуа, який зробив рахунок розгромним.

Забивати четвертий гол міг Юрій Тлумак, котрий тільки-но вийшов на поле. Карпатівець опинився першим на добиванні, але пробив поруч з воротами. У підсумку, впевнена перемога "левів" з рахунком 3:0.

Наступний тур

У наступному турі “Карпати” зіграють проти київського “Динамо”. Матч 3-го туру відбудеться у суботу, 17-го серпня, на стадіоні “Україна”. Поєдинок розпочнеться о 18:00.