Іконка м'яча Мудрий, 13
Іконка м'яча Танчак, 84
whistle

90+3 хвилина

Матч завершено! У заключному матчі 2023-го року львівські “Карпати” здобувають впевнену перемогу над тернопільською “Нивою” з рахунком 3:0 завдяки голам Єгора Картушова, Іґора Невеса та Амбросія Чачуа.

post

90 хвилина

До основного часу другого тайму компенсовано три хвилини.

goal

89 хвилина

ГОООЛ! "Карпати" забивають втретє. Амбросій Чачуа вдало розібрався у штрафному майданчику суперника та влучно пробив – 3:0!

player_change

85 хвилина

Подвійна заміна в складі "Карпат". Замість Євгена Підлепенця та Іґора Невеса на поле вийшли Юрій Романюк і Артур Шах.

red_card

84 хвилина

Василь Танчак отримав пряму червону картку за фол останньої надії проти Єгора Демченка.

corner

84 хвилина

Карпатівці відбилися після подачі з кутового.

post

84 хвилина

"Нива" заробила кутовий удар.

79 хвилина

Заміна в складі "Ниви". Замість Дмитра Галадея на поле вийшов Денис Махінка.

goal

78 хвилина

ГООООЛ! "Карпати" подвоюють свою перевагу. Іґор Невес скористався помилкою голкіпера та вийшов віч-на-віч з Механівим. Бразилець впевнено переграв воротаря "Ниви" – 2:0.

yellow_card

77 хвилина

Максим Чех отримав жовту картку.

75 хвилина

Заміна в складі "Ниви". Даниїл Вольський вийшов на поле замість Сергія Давидова.

post

69 хвилина

Євген Підлепенець завдав удару по воротах Механіва, але м’яч пролетів у кількох сантиметрах від стійки воріт "Ниви".

corner

68 хвилина

Амбросій Чачуа виконав подачу з кутового, а Іґор Невес пробив – повз ворота пролетів м’яч.

post

67 хвилина

"Карпати" заробляють кутовий удар.

goal

65 хвилина

ГОООООООЛ! "Леви" відкривають рахунок у нашому матчі. Єгор Картушов ідеально виконав штрафний удар, відправивши м’яч у сітку воріт тернополян – 1:0!

post

64 хвилина

"Карпати" заробляють штрафний удар поблизу воріт суперника.

corner

62 хвилина

Львів’яни вибили м’яч після розіграшу кутового від "Ниви".

post

61 хвилина

"Нива" заробляє кутовий удар.

post

59 хвилина

Дмитро Бороденко завдав удару по воротах "Карпат" – невлучно.

corner

57 хвилина

Тернополяни зуміли відбитися після подачі з кутового від "Карпат".

57 хвилина

Перша заміна в складі "Ниви". Замість Андрія Бея на поле вийшов Дмитро Галадей.

post

56 хвилина

Львів’яни виконають кутовий удар.

corner

51 хвилина

Розіграш кутового "зелено-білих" завершився ударом Іґора Невеса – невлучно.

post

50 хвилина

Карпатівці заробляють кутовий удар.

46 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Замість Яна Костенка на поле вийшов Єгор Картушов.

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато!

whistle

45+5 хвилина

Перший тайм завершено! Команди йдуть на перерву за рахунку 0:0.

corner

45+4 хвилина

Амбросій Чачуа виконав подачу з кутового на ближню стійку воріт суперника, де Іґор Невес завдав удару головою – стійка врятувала "Ниву". На добиванні Владислав Бабогло опинився першим і пробив – Механів парирував удар центрбека "Карпат", вибивши м’яч з лінії воріт.

post

Іґор Невес з близької відстані пробивав по воротах "Ниви", але Механів вкотре врятував тернополян від пропущеного м’яча, перевівши м’яч на кутовий.

post

45 хвилина

Рефері поєдинку Євген Цибулько додав чотири хвилини до основного часу першого тайму.

post

41 хвилина

Небезпечний момент біля воріт "Ниви". Ян Костенко завдав потужного удару по воротах гостей, але Максим Механів ногами зумів відбити постріл карпатівця.

40 хвилина

Ще одна вимушена заміна в складі "Карпат". Травму отримав Артур Рябов і замість нього на поле вийшов Єгор Демченко.

post

39 хвилина

Андрій Бей пробивав головою з меж штрафного майданчика, але Андрій Кожухар впевнено парирував цю спробу гравця "Ниви".

post

35 хвилина

Артур Рябов змістився з правого флангу в центр і пробив – Механів парирував удар карпатівця.

post

30 хвилина

"Карпати" намагаються активно атакувати, однак поки що суперник вдало обороняється.

corner

28 хвилина

corner

27 хвилина

Тернопільська команда виконає ще один "корнер", адже після подачі попереднього, м’яч вийшов за межі поля від гравця "Карпат".

post

27 хвилина

Гості заробляють кутовий удар.

post

25 хвилина

Тернополяни вибили м’яч після розіграшу штрафного від "зелено-білих".

post

24 хвилина

Карпатівці заробляють штрафний удар.

21 хвилина

Вимушена заміна в складі "Карпат". Ушкодження зазнав Тарас Саків, замість нього на поле вийшов Тимофій Сухар.

post

17 хвилина

Гості намагались завдати удару з меж штрафного майданчика, але порушили правила в атаці. З м’ячем будуть "Карпати".

yellow_card

13 хвилина

Максим Мудрий отримав жовту картку.

post

12 хвилина

Роман Волохатий завдав удару з кута штрафного майданчика – повз ворота.

corner

11 хвилина

Карпатівці вибили м’яч після подачі з кутового.

post

11 хвилина

post

9 хвилина

Львів’яни грають у позиційний футбол, натомість гості розраховують на швидкі контратаки.

corner

7 хвилина

Богдан Векляк пробив після подачі з кутового – невлучно.

post

6 хвилина

"Карпати" виконають перший кутовий удар у цьому матчі.

post

4 хвилина

Амбросій Чачуа виконав подачу зі штрафного, яку ударом головою замкнув Іґор Невес, кіпер "Ниви" Максим Механів парирував удар бразильського форварда.

yellow_card

3 хвилина

Дмитро Бороденко отримав жовту картку.

post

2 хвилина

Карпатівці контролюють м’яч в центрі поля.

whistle

1 хвилина

Матч розпочато!

post

11:30

Головний рефері – Євген Цибулько (Черкаська область), асистенти: Артем Запоріжський (Харків) та Олексій Дубовий (Луганськ). Четвертий арбітр – Василь Файда (Львів). Спостерігач арбітражу – Михайло Митровський (Ужгород).

11:00

Вітаємо вас на текстовій трансляції заключного матчу львівських "Карпат" у 2023-му році. Суперником "зелено-білих" буде тернопільська "Нива".

Звіт

Перша ліга. Група “А”. Сезон 2023/2024. 18 тур

“Карпати” (Львів) – “Нива” (Тернопіль)

24 листопада. 12:00. Львів. Стадіон “Україна”

Арбітр – Євген Цибулько (Черкаська область).

Асистенти: Артем Запоріжський (Харків) та Олексій Дубовий (Луганськ).

Четвертий арбітр – Василь Файда (Львівська область).

Спостерігач арбітражу – Михайло Митровський (Ужгород).

“Карпати”: Кожухар, Саків (Сухар, 21), Бабогло, Векляк, Полегенько, Чех, Рябов (Демченко,40), Костенко (Картушов, 46), Підлепенець (Романюк, 85), Чачуа, Іґор Невес (Шах, 85).

Запасні: Ільющенков, Мизюк, Равлик, Сидун.

Головний тренер Мирон Маркевич.

“Нива”: Механів, Зінь, Хруставка, Танчак, Мудрий, Давидов (Вольський, 75), Бороденко, Дорошенко, Гатала, Волохатий, Бей (Галадей, 57, Махінка, 79).

Запасні: Жупанський, Малащук, Хабло, Козак, Соколов.

В.о головного тренера – Олександр Стахів.

Голи: Картушов, 65, Іґор Невес, 78, Чачуа, 89.

Попередження: Чех, 77 – Бороденко, 3, Мудрий, 13.

Вилучення – Танчак, 84.

Травми Саківа та Рябова, стійка Іґора Невеса і сейви Механіва

Команди дуже обережно розпочали поєдинок, не форсуючи подій. Перший момент виник на четвертій хвилині. Амбросій Чачуа виконав подачу зі штрафного, яку замкнув Іґор Невес – кіпер тернополян Максим Механів парирував удар бразильця. Згодом пробивав Артур Рябов, але Механів знову виручив свою команду. Гості відповіли кількома кутовими ударами.

У першій половині зустрічі травм зазнали два гравці львівських “Карпат”. Тарас Саків і Артур Рябов покинули поле ще у першому таймі через ушкодження. Замість них на полі з’явились Тимофій Сухар і Єгор Демченко.

Найкращі моменти у першому таймі відбувалися наприкінці 45-хвилинки. Спочатку Ян Костенко отримав м’яч у штрафному майданчику суперника та потужно пробив, але Механів відбив ногою удар карпатівця. Згодом Іґор Невес з близької відстані стріляв по воротах "Ниви", але Механів вкотре врятував тернополян від пропущеного м’яча, перевівши м’яч на кутовий. Амбросій Чачуа виконав подачу з кутового на ближню стійку, де Іґор Невес пробив головою – стійка врятувала "Ниву". На добиванні опинився першим Владислав Бабогло – Механів у стрибку парирував удар центрбека "Карпат".

Голи “Карпат” і вилучення Танчака

Перша половина другого тайму минула без небезпечних моментів біля воріт обидвох команд. Однак згодом команди розпочали обмінюватися випадами. На 65-й хвилині “Карпати” заробили право на штрафний удар біля воріт суперника за фол проти Євгена Підлепенця. До виконання стандарту підійшов Єгор Картушов і влучним ударом відправив м’яч у сітку – 1:0. Таким чином, Картушов відзначився дебютним голом за “Карпати”.

Після забитого м’яча львів’яни могли забивати вдруге. Спочатку Іґор Невес пробивав після подачі з кутового, але невлучно. Пізніше Підлепенець загрожував воротам Механіва – м’яч пролетів у кількох сантиметрах від стійки воріт “Ниви”.

Карпатівці все-таки подвоїли свою перевагу. Іґор Невес отримав передачу від Максима Чеха, вийшов віч-на-віч з Максимом Механівим і зробив рахунок 2:0. На 84-й хвилині гості залишились вдесятьох. Пряму червону картку отримав Василь Танчак за фол останньої надії проти Демченка. А вже через п’ять хвилин “зелено-білі” встановили фінальний рахунок матчу. Амбросій Чачуа відправив м’яч у сітку воріт суперника – 3:0.

Турнірне становище

“Карпати” фінішують першими у турнірній таблиці групи “А”, в активі “зелено-білих” 45 очок. Навесні підопічні Мирона Маркевича боротимуться у чемпіонській групі за вихід в УПЛ. Натомість “Нива” розташувалась на восьмій сходинці з 17-ма балами в активі та в другій частині чемпіонату боротиметься за збереження прописки в Першій лізі на наступний сезон.