Іконка м'яча Клименко, 18
Іконка м'яча Сухар, 45+1
whistle

90+3 хвилина

Матч завершено! "Карпати" здобувають перемогу з рахунком 1:0 над хмельницьким "Поділлям" завдяки голу Богдана Векляка.

post

Євген Задоя завдав прямого удару зі штрафного, але Андрій Кожухар здійснив неймовірний сейв і врятував "Карпати" від пропущеного м’яча.

post

90 хвилина

Рефері поєдинку Сергій Подригуля компенсував три хвилини до основного часу другого тайму.

player_change

88 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Артур Шах вийшов на поле замість Іґора Невеса.

86 хвилина

Заміна в складі "Поділля". Дмитро Пріхна поле залишив і замість нього вийшов Назар Лис.

corner

85 хвилина

Після подачі на ближню стійку, гравці "Поділля" вибили м’яч.

post

84 хвилина

Карпатівці виконають черговий кутовий удар у цьому матчі.

corner

82 хвилина

Хмельницька команда відвела загрозу від власних володінь після розіграшу кутового від "Карпат".

post

81 хвилина

"Карпати" заробляють кутовий удар.

yellow_card

80 хвилина

Максим Войтіховський отримав жовту картку.

corner

79 хвилина

Суперник знову зміг відбитися після подачі з кутового від Тараса Саківа.

post

78 хвилина

"Карпати" виконають кутовий удар.

77 хвилина

Заміна в складі "Поділля". Замість Івана Оробця на поле вийшов Станіслав Василенко.

corner

76 хвилина

Цього разу "Поділля" вибило м’яч за межі штрафного майданчика після подачі з кутового.

76 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Замість Артура Рябова на поле вийшов Єгор Демченко.

corner

75 хвилина

Господарі вибили м’яч після подачі з кутового. Ще один "корнер" для львівської команди.

post

75 хвилина

Після розіграшу штрафного удару, карпатівці заробляють кутовий удар.

post

74 хвилина

Гості заробляють штрафний удар.

corner

70 хвилина

"Карпати" вибили м’яч після подачі з кутового.

post

69 хвилина

"Поділля" заробляє кутовий удар.

post

67 хвилина

Амбросій Чачуа виконав подачу зі штрафного удару, але Дмитро Непогодов заволодів м’ячем.

67 хвилина

Подвійна заміна в складі "Карпат". Віталій Равлик та Євген Підлепенець вийшли на поле замість Тимофія Сухара та Яна Костенка.

post

66 хвилина

Львів’яни заробляють штрафний удар.

post

64 хвилина

Амбросій Чачуа виконав простріл з лівого флангу, але ніхто з гравців "Карпат" не зміг відгукнутися на цю передачу.

yellow_card

61 хвилина

Віталій Каверін отримав жовту картку.

59 хвилина

Подвійна заміна в складі "Поділля". Віталій Каверін та Ілля Коваленко з’явились на полі замість Кирила Костенка та Даниїла Боженера.

post

54 хвилина

Ян Костенко відправив м’яч у сітку воріт "Поділля", але зробив це з офсайду, тому взяття воріт не зараховано.

post

54 хвилина

Розіграш штрафного удару завершився пострілом Максима Чеха, який заблокували захисники "Поділля".

post

53 хвилина

"Карпати" заробляють штрафний удар.

goal

49 хвилина

ГООООООЛ! "Леви" відкривають рахунок у нашому матчі. Тарас Саків виконав якісну подачу з кутового, яку вдало замкнув Богдан Векляк!

post

49 хвилина

Артур Рябов завдавав удару з меж штрафного майданчика, але Дмитро Непогодов перевів м’яч на кутовий.

corner

47 хвилина

Господарі поля відбилися після подачі з кутового.

post

47 хвилина

46 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Замість Владислава Клименка на поле вийшов Максим Чех.

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато!

whistle

45+2 хвилина

Перший тайм завершено! Команди йдуть на перерву за нічийного рахунку 0:0.

yellow_card

45+1 хвилина

Тимофій Сухар отримав жовту картку.

post

45 хвилина

Арбітр матчу Сергій Подригуля додав одну хвилину до основного часу першого тайму.

post

43 хвилина

Тарас Саків виконав подачу зі штрафного, але гравці "Поділля" вибили м’яч.

post

42 хвилина

post

41 хвилина

Владислав Клименко пробивав по воротах суперника, але не влучив у площину.

post

39 хвилина

Іґор Невес замкнув подачу від Чачуа, пробивши головою, але Непогодов був готовий до цього та парирував удар бразильця.

post

38 хвилина

Тимофій Сухар виконав подачу з правого флангу, але Непогодов вийшов з воріт і заволодів м’ячем.

post

36 хвилина

"Поділля" порушує правила в атаці. "Карпати" будуть з м‘ячем.

post

32 хвилина

Амбросій Чачуа виконав подачу зі штрафного, але ніхто з карпатівців не зміг замкнув передачу від капітана "левів", тому м’яч перехопив Дмитро Непогодов.

corner

30 хвилина

Цього разу після подачі від Саківа, хмельницька команда зуміла вибити м’яч з-за меж штрафного майданчика.

corner

30 хвилина

Тарас Саків виконав подачу на ближню стійку, але захисник "Поділля" вибив м’яч. Ще один "корнер" для гостей.

post

29 хвилина

Карпатівці заробляють право на кутовий удар.

post

25 хвилина

Іґор Невес обіграв кількох суперників та пробив з меж штрафного майданчика, однак Дмитро Непогодов здійснив сейв і відвів загрозу від власних воріт.

post

24 хвилина

Господарі поля проводили свою атаку правим флангом, Гліб Савчук виконував подачу, але м’яч зрізався з ноги та покинув межі поля.

post

20 хвилина

"Карпати" володіють м’ячем в центрі поля.

yellow_card

18 хвилина

Владислав Клименко отримав жовту картку.

post

17 хвилина

Сергій Сімінін пробивав здалеку – невлучно.

post

16 хвилина

Небезпечний момент біля воріт "Карпат". Даниїл Боженар вийшов віч-на-віч з Андрієм Кожухарем, але кіпер "Карпат" парирував удар гравця "Поділля".

post

13 хвилина

"Поділля" проводило свою атаку, але арбітр зафіксував фол в нападі, з м’ячем будуть гості.

post

10 хвилина

Павло Полегенько пробивав з-за меж штрафного майданчика – повз ворота.

corner

9 хвилина

Розіграш кутового від господарів завершився перехопленням від "зелено-білих".

post

9 хвилина

"Поділля" виконає перший кутовий удар у нашому матчі.

post

8 хвилина

Тарас Саків виконав подачу зі штрафного, але рефері матчу Сергій Подригуля зафіксував офсайд у "Карпат".

yellow_card

7 хвилина

Олександр Цибульник отримав жовту картку.

post

5 хвилина

Павло Полегенько пробивав з меж штрафного майданчика – невлучно.

post

4 хвилина

Львів’яни намагаються будувати свої атаки позиційно, але "Поділля" вдало обороняється.

post

2 хвилина

Карпатівці взяли м’яч під свій контроль.

whistle

1 хвилина

Матч розпочато!

post

11:30

Головний рефері – Сергій Подригуля (Луцьк), асистенти: Володимир Алавук (Житомир) та Володимир Журибіда (Луцьк). Четвертий арбітр – Марина Матковська (Хмельницький). Спостерігач арбітражу – Валерій Лисакевич (Харків).

post

11:20

Стартовий склад хмельницького "Поділля".

post

11:10

Стартовий склад львівських "Карпат".

post

11:00

Вітаємо вас на текстовій трансляції матчу між хмельницьким "Поділлям" та львівськими "Карпатами".

Звіт

Перша ліга. Група “А”. Сезон 2023/2024. 17 тур

“Поділля” (Хмельницький) – “Карпати” (Львів)

18 листопада, 12:00, м. Хмельницький, стадіон "Поділля"

Арбітр – Сергій Подригуля (Луцьк).

Асистенти: Володимир Алавук (Житомир) та Володимир Журибіда (Луцьк).

Четвертий арбітр – Марина Матковська (Хмельницький).

Спостерігач арбітражу – Валерій Лисакевич (Харків).

“Поділля”: Непогодов, Сімінін, Веремієнко, Цибульник, Савчук, Задоя, Боженар (Каверін, 59), Пріхна, Оробець (Василенко, 77), Костенко К. (Коваленко, 59), Войтіховський.

Запасні: Задерейко, Петриченко, Лис, Доброхотов.

Головний тренер Віталій Костишин.

“Карпати”: Кожухар, Мизюк, Векляк, Саків, Сухар (Підлепенець, 67), Рябов (Демченко, 76), Клименко (Чех, 46), Костенко Я. (Равлик, 67), Полегенько, Чачуа, Іґор Невес (Шах, 88).

Запасні: Ільющенков, Романюк, Сидун, Савчин, Матвєєв, Картушов.

Головний тренер – Мирон Маркевич.

Гол: Векляк, 49.

Попередження: Цибульник, 7, Каверін, 61, Войтіховський, 80 – Клименко, 18, Сухар, 45+1.

"Зелено-білі" перемагають у Хмельницькому завдяки єдиному м'ячу Богдана Векляка.

Важкий газон, момент "Поділля" і перевага "Карпат"

Жахливий стан газону хмельницького стадіону вніс суттєві корективи у перебіг подій в поєдинку між "Поділлям" та "Карпатами". За таких умов зв'язати бодай кілька передач було складним завданням. До честі футболістів, навіть попри це, їм вдавалося комбінувати. На старті зустрічі львів'яни провели кілька непоганих атак через правий фланг. Більшість із них розганяв Павло Полегенько. Однак жодна з них не завершилася акцентованим ударом по воротах.

Натомість це вдалося господарям. На 16-й хвилині Максим Войтіховський на правому фланзі відпасував на Кирила Костенка, а той вивів віч-на-віч з воротарем Данила Боженара. Кіпер "левів" Андрій Кожухар своєчасно вийшов з воріт і парирував удар. "Карпати" відповіли через десять хвилин, коли індивідуальну майстерність продемонстрував Іґор Невес. Бразилець змістився з лівого флангу, обіграв кількох захисників і пробив – Дмитро Непогодов забрав м'яч у руки.

Наприкінці тайму "зелено-білі" провели чергову затяжну атаку. Вона завершилася навісом Амбросія Чачуа справа на голову Іґору Невесу. Але і цього разу Непогодов без проблем заволодів м'ячем. "Карпати" не зупинилися і ще кілька разів загрожували воротам "Поділля". Проте цього разу справа до ударів не дійшла.

Переможний гол Векляка

Другий тайм розпочався з атак "Карпат". Максим Чех, який тільки-но вийшов на заміну, вивів на ударну позицію Чачуа. Капітан ввірвався у штрафний майданчик і потужно пробив – Непогодов перевів м'яч на кутовий. Минуло дві хвилини і знову Чачуа та Непогодов опинилися у центрі уваги. Цього разу Амбросій асистував Артуру Рябову, та воротар "Поділля" вкотре врятував ворота.

Проте подальший кутовий виявився фатальним для господарів. Як і в попередньому турі проти "Агробізнесу", Тарас Саків виконав навіс з правого флангу, а центральний захисник "левів" відправив м'яч у сітку. Минулого тижня ним виявився Владислав Бабогло, а у Хмельницькому відзначився Богдан Векляк, який вийшов замість центрбека збірної Молдови. Векляк перестрибнув Сергія Сімініна і головою пробив воротарю поміж руки – 0:1.

Забитий гол надихнув команду Маркевича. "Карпати" провели ще кілька атак і знову забили, щоправда, зробили це із порушенням правил – Ян Костенко перебував у положенні поза грою. Однак загалом гра заспокоїлася і основної події відбувалися у центрі поля. До фінального свистка господарі створили лише один реальний момент для того, щоб відігратися. На третій компенсованій хвилині зі штрафного бив Євген Задоя – у стрибку Кожухар потягнув м'яч з-під поперечки.

Наступний тур/турнірне становище

Завдяки черговій перемозі "Карпати" здобули 42 бали і зміцнили лідерство. У наступному турі "леви" прийматимуть вдома тернопільську "Ниву". Останній матч року відбудеться у п'ятницю, 24 листопада, о 12:00.