Іконка м'яча Лень, 32
Іконка м'яча Грицак, 80
whistle

90+3 хвилина

Матч завершено! "Карпати" перемагають "Агробізнес" з рахунком 3:0 завдяки голам Іґора Невеса, Владислава Бабогла та Амбросія Чачуа.

post

90 хвилина

Рефері матчу компенсував три хвилини до основного часу другого тайму.

player_change

86 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Юрій Романюк вийшов на поле замість Яна Костенка.

yellow_card

83 хвилина

Тарас Саків отримав жовту картку.

82 хвилина

Заміна в складі "Агробізнеса". Замість Сергія Зайця на поле вийшов Микола Квасний.

yellow_card

80 хвилина

Назар Грицак отримав жовту картку.

79 хвилина

Потрійна заміна від Мирона Маркевича. Замість Павла Полегенька, Артура Рябова та Іґора Невеса на поле вийшли Віталій Равлик, Єгор Демченко і Артур Шах.

goal

75 хвилина

ГОООООЛ! "Леви" забивають втретє у цьому матчі. Ян Костенко віддав передачу на Амбросія Чачуа, який розібрався із захисниками суперника та влучно пробив – 3:0.

74 хвилина

Заміна в складі "Агробізнеса". Замість Дениса Галенкова вийшов на поле Назар Грицак.

post

73 хвилина

Тарас Саків виконав подачу в штрафний майданчик, але Андрій Попович вийшов з воріт і заволодів м’ячем.

post

72 хвилина

"Карпати" заробляють штрафний удар.

post

68 хвилина

Тимофій Сухар пробивав з-за меж штрафного майданчика – вище воріт.

66 хвилина

Заміна в складі "Агробізнеса". Замість Дмитра Шостака на поле вийшов Даниїл Волков.

65 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Замість Владислава Клименка на поле вийшов Максим Чех.

post

61 хвилина

"Карпати" контролюють м’яч в центрі поля.

yellow_card

58 хвилина

Владислав Клименко отримав жовту картку.

corner

53 хвилина

Тарас Саків виконав подачу в штрафний майданчик, а Олександр Мизюк пробив головою. М’яч пролетів у лічених сантиметрах від стійки воріт "Агробізнеса".

post

52 хвилина

"Карпати" виконають кутовий удар.

post

48 хвилина

Павло Полегенько прострілював у штрафний майданчик гостей, але захисники "Агробізнеса" вибили м’яч.

46 хвилина

Подвійна заміна в складі гостей. Замість Владислава Тишинінова та Максима Тяпкіна на поле вийшли Віталій Теплий та Крістіан Свистун

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато!

whistle

45+3 хвилина

Перший тайм завершено! "Карпати" перемагають "Агробізнес" з рахунком 2:0 завдяки голам Іґора Невеса та Владислава Бабогла.

post

45 хвилина

Арбітр матчу компенсує три хвилини до основного часу першого тайму.

post

40 хвилина

"Агробізнес" намагається атакувати, але наразі моментів біля воріт Кожухаря немає.

goal

36 хвилина

ГООООООЛ! "Карпати" подвоюють свою перевагу. Тарас Саків виконав подачу з кутового, яку вдало замкнув Владислав Бабогло – 2:0 на користь "зелено-білих".

post

36 хвилина

Карпатівці заробляють кутовий удар.

yellow_card

32 хвилина

Олег Лень отримав жовту картку.

post

28 хвилина

"Агробізнес" виконав штрафний удар, але нічим небезпечним він не завершився.

corner

27 хвилина

Розіграш кутового завершився ударом Яна Костенка, з яким впорався кіпер "Агробізнеса" Андрій Попович.

post

26 хвилина

Карпатівці заробляють перший кутовий удар у нашому матчі.

post

23 хвилина

Гості поки що без моментів, адже карпатівці надійно обороняються.

post

20 хвилина

Карпатівці продовжують контролювати хід подій на футбольному полі.

goal

17 хвилина

ГООООЛ! "Леви" відкривають рахунок у нашому матчі. Артур Рябов прострілив у воротарський майданчик суперника, де Іґор Невес п’ятою переправив м’яч у сітку воріт "Агробізнеса" – 1:0!

post

16 хвилина

Амбросій Чачуа пробивав з-за меж штрафного майданчика – повз ворота.

post

13 хвилина

Андрій Попович заволодів м’ячем після розіграшу штрафного удару від "Карпат".

post

12 хвилина

"Карпати" виконають штрафний удар.

post

9 хвилина

Господарі поля контролюють м’яч, намагаючись будувати позиційні атаки.

post

7 хвилина

Амбросій Чачуа виконав подачу зі штрафного, але суперник вибив м’яч.

post

6 хвилина

Карпатівці заробили штрафний удар.

post

3 хвилина

Команди обережно розпочали поєдинок, чимало боротьби в центрі поля.

whistle

1 хвилина

Матч розпочато!

post

12:45

Головний рефері – Денис Резніков (Кам’янське), асистенти: Сергій Старча (Київська область) та Владислав Дрикін (Рівне). Четвертий арбітр – Василь Файда (Львів). Спостерігач арбітражу – Володимир Александренко (Вінниця).

12:15

Вітаємо вас на текстовій трансляції матчу "Карпати" – "Агробізнес".

Звіт

Перша ліга. Група “А”. Сезон 2023/2024. 16 тур

“Карпати” (Львів) – “Агробізнес” (Волочиськ)

12 листопада. 13:15. Львів. Стадіон “Україна”

Арбітр – Денис Резніков (Кам’янське).

Асистенти: Сергій Старча (Київська область) та Владислав Дрикін (Рівне).

Четвертий арбітр – Василь Файда (Львівська область).

Спостерігач арбітражу – Володимир Александренко (Вінниця).

“Карпати”: Кожухар, Саків, Бабогло, Мизюк, Сухар, Рябов (Демченко, 79), Клименко (Чех, 65), Костенко (Романюк, 86), Полегенько (Равлик, 79), Чачуа, Іґор Невес (Шах, 79).

Запасні: Ільющенков, Векляк, Едуардо.

Головний тренер Мирон Маркевич.

“Агробізнес”: Попович, Мячин, Бариляк, Заєць (Квасний, 82), Лень, Толочко, Тишинінов (Теплий, 46), Тяпкін (Свистун, 46), Галенков (Грицак, 74), Кузьмин, Шостак (Волков, 66).

Запасні: Хмельовський, Мінчев, Даценко, Білий, Зоренко, Гаврушко.

Головний тренер – Олександр Чижевський.

Голи: Іґор Невес, 17, Бабогло, 36, Чачуа, 75.

Попередження: Лень, 32, Грицак, 80 – Клименко, 58, Саків, 83.

Львівські “Карпати” здобувають впевнену перемогу над “Агробізнесом” з рахунком 3:0 завдяки голам Іґора Невеса, Владислава Бабогло та Амбросія Чачуа.

Сьомий гол Іґора та прем'єра Бабогло

Команди обережно розпочали поєдинок, не форсуючи подій на футбольному полі. Однак “Карпати” виглядали активніше – їхня перевага втілилась у гол на 17-й хвилині. Артур Рябов виконав простріл у воротарський майданчик гостей, де Іґор Невес п’ятою переправив м’яч у сітку воріт суперника – 1:0.

Львів’яни і надалі контролювали гру та не збавляли обертів. На 36-й хвилині підопічні Мирона Маркевича подвоїли свою перевагу. Тарас Саків виконав подачу з кутового, яку вдало замкнув Владислав Бабогло. Дебютний гол для центрального захисника у футболці “Карпат” – 2:0.

По перерві ситуація на полі не змінилась. Карпатівці володіли ініціативою, а гості практично не створювали моментів. Саме львів’яни забили втретє. На 75-й хвилині Саків запустив по флангу Яна Костенка, який віддав передачу на Амбросія Чачуа. Капітан “Карпат” прийняв м'яч у штрафному майданчику суперника та відправив м’яч у ціль – 3:0.

Турнірне становище/наступний тур

“Карпати” продовжують очолювати турнірну таблицю з 39-ма балами в активі. Наступний поєдинок “леви” проведуть на виїзді у Хмельницькому, де зіграють проти місцевого “Поділля”. Матч відбудеться 18-го листопада. Початок гри – 12:00.