Іконка м'яча Рябов, 64
Іконка м'яча Іґор Невес, 74
whistle

90+6 хвилина

Матч завершено! "Карпати" зазнають першої поразки в цьому сезоні, поступаючись "Епіцентру" з рахунком 2:3.

corner

90+5 хвилина

Іґор Невес замкнув подачу з кутового – м’яч пролетів над поперечкою.

post

90+4 хвилина

Карпатівці заробляють кутовий удар.

player_change

90+3 хвилина

Заміна в складі "Епіцентра". Замість Андрія Беженара на поле вийшов Ахмед Алібеков.

post

90 хвилина

Арбітр матчу компенсував п’ять хвилин до основного часу другого тайму.

84 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Замість Максима Чеха на поле вийшов Артур Шах.

goal

78 хвилина

"Епіцентр" виходить вперед. Тарас Саків неподалік штрафного майданчика помилився та м'яч опинився у Кравчука, який одразу потужно пробив – 3:2.

77 хвилина

Подвійна заміна в складі "Епіцентра". Максим Гірний та Олександр Жмуйда вийшли на поле замість Владислава Кристіна та Андрія Ляшенка.

yellow_card

74 хвилина

Іґор Невес отримав жовту картку.

post

73 хвилина

Павло Полегенько пробив здалеку – стійка врятувала "Епіцентр" від третього пропущеного м’яча.

post

72 хвилина

Ян Костенко віддав передачу на Ігора Невеса, який завдав удару – бразилець пробив невлучно.

70 хвилина

Подвійна заміна в складі "Карпат". Замість Артура Рябова та Тимофія Сухара на поле з’явились Єгор Демченко та Віталій Равлик.

post

69 хвилина

Андрій Беженар завдав удару з-за меж штрафного майданчика, але м’яч пролетів вище воріт.

post

66 хвилина

Максим Чех знову наважився на дальній удар – вище воріт.

yellow_card

64 хвилина

Артур Рябов отримав жовту картку.

post

60 хвилина

Після подачі зі штрафного удару від "Карпат", м’яч опинився у Максима Чеха. Хавбек потужно пробив, але невлучно.

yellow_card

60 хвилина

Олександр Жмуйда, який перебуває за межами поля, на розминці – отримав жовту картку.

yellow_card

60 хвилина

Степан Григоращук отримав жовту картку.

goal

58 хвилина

Господарі відновлюють паритет. Андрій Беженар навісив зі штрафного, а Данило Кравчук випередив захисників і влучив у ціль з гострого кута – 2:2.

post

57 хвилина

"Епіцентр" заробляє штрафний удар.

post

56 хвилина

Павло Полегенько пробив по воротах суперника, але м’яч зрізався з ноги карпатівця і пролетів повз лівої стійки.

post

55 хвилина

Максим Чех завдав удару з-за меж штрафного майданчика – вище воріт.

post

52 хвилина

Амбросій Чачуа виконав подачу зі штрафного – суперник вибив м’яч.

post

49 хвилина

Поки що без моментів у другому таймі.

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато!

whistle

45 хвилина

Перший тайм завершено! Рахунок 2:1 на користь львівських "Карпат".

goal

45 хвилина

ГООООООЛ! "Леви" виходять вперед у нашому матчі. Ян Костенко м'яко навісив у штрафний майданчик, чим скористався Павло Полегенько, який головою спрямував м'яч у ціль – 1:2.

corner

41 хвилина

Цього разу Іґор Невес вибив м’яч з ближньої стійки після подачі з кутового.

post

40 хвилина

"Епіцентр" виконає ще один кутовий удар.

corner

40 хвилина

Амбросій Чачуа вибив м’яч з власного штрафного майданчика після подачі з кутового від господарів.

post

39 хвилина

"Епіцентр" заробляє кутовий удар.

post

38 хвилина

Андрій Ляшенко виконав подачу з флангу, але карпатівці ліквідували загрозу та вибили м’яч.

goal

35 хвилина

ГОООООЛ! "Леви" зрівнюють рахунок. Тимофій Сухар виконав навіс з правого флангу, а Ян Костенко виграв верхову дуель у штрафному майданчику суперника і головою відправив м'яч у сітку – 1:1.

corner

34 хвилина

Карпатівці відбилися після подачі з кутового від "Епіцентра".

post

33 хвилина

"Епіцентр" вибіг у швидку контратаку. Олександр Климець запустив довгою передачею у прорив Сергія Стеня. Найкращого бомбардира "Епіцентру" супроводжував Саків, але Стеню таки вдалося пробити – лише майстерність Андрія Кожухаря врятувала "Карпати" від другого м'яча. Кутовий удар для господарів поля.

post

29 хвилина

Амбросій Чачуа виконав простріл з правого флангу – м’яч опинився в руках Романа Жмурка.

corner

27 хвилина

Швидкий розіграш "корнера" від львів’ян не завершився ударом. "Епіцентр" перехопив м’яч.

post

27 хвилина

"Зелено-білі" заробляють кутовий удар.

post

26 хвилина

Тарас Саків вкинув м’яч з-за бокової лінії на вільного Іґора Невеса, проте бразильському форварду "Карпат" завадили пробити захисники "Епіцентра".

corner

24 хвилина

Амбросій Чачуа виконав подачу з кутового, однак захисники суперника вибили м’яч.

post

23 хвилина

Гості виконають кутовий удар.

post

23 хвилина

Іґор Невес замкнув простріл з лівого флангу, але удар бразильця заблокували захисники "Епіцентра".

post

20 хвилина

Тарас Саків пробив з далекої відстані, але м’яч після його удару пролетів вище воріт.

post

18 хвилина

Павло Полегенько завдав прямого удару зі штрафного – невлучно.

post

17 хвилина

"Карпати" заробляють перспективний штрафний удар.

post

16 хвилина

Ян Костенко прострілював з лівого флангу в штрафний майданчик суперника, але господарі вибили м’яч після пасу карпатівця.

post

15 хвилина

Андрій Ляшенко виконував простріл з флангу, але карпатівці заблокували передачу гравця "Епіцентра".

corner

11 хвилина

Амбросій Чачуа виконав подачу з кутового, але на виході знову вдало зіграв кіпер господарів Жмурко.

post

11 хвилина

Львів’яни заробляють кутовий удар.

post

8 хвилина

Іґор Невес пробивав головою після подачі з правого флангу – м’яч пролетів над поперечкою.

goal

5 хвилина

"Епіцентр" відкриває рахунок у нашому матчі. Андрій Ляшенко увійшов у штрафний майданчик і виконав простріл, який вдало замкнув Юрій Глущук – 1:0.

corner

4 хвилина

Голкіпер "Епіцентра" Роман Жмурко вдало зіграв на виході після подачі з кутового і вибив м’яч.

post

3 хвилина

whistle

1 хвилина

Матч розпочато!

post

11:30

Головний рефері – Ігор Сташук (Чернігів), асистенти: Олександр Марчик (Житомир) та Андрій Лікаренко (Чернігів). Четвертий арбітр – Володимир Бамбурак (Чернівці). Спостерігач арбітражу – Борис Трач (Тернопіль).

post

11:20

Стартовий склад кам’янець-подільського "Епіцентра".

post

11:10

Стартовий склад львівських "Карпат".

post

11:00

Вітаємо вас на текстовій трансляції матчу між кам’янець-подільським "Епіцентром" та львівськими "Карпатами".

Звіт

Перша ліга. Група “А”. Сезон 2023/2024. 15 тур

“Епіцентр” (Кам'янець-Подільський) – “Карпати” (Львів)

5 листопада, 12:00, м. Кам'янець-Подільський, стадіон ім. Г. Тонкочеєва.

Арбітр – Ігор Сташук (Чернігів).

Асистенти: Олександр Марчик (Житомир) та Андрій Лікаренко (Чернігів).

Четвертий арбітр – Володимир Бамбурак (Чернівці).

Спостерігач арбітражу – Борис Трач (Тернопіль).

“Епіцентр”: Жмурко, Кристін В. (Жмуйда, 77), Мороз, Григоращук, Климець, Беженар (Алібеков, 90+3), Ліповуз, Глущук, Ляшенко (Гірний, 76), Стень, Кравчук.

Запасні: Бушняк, Кристін С., Козловський, Павлученко, Миронюк, Бендера, Полюлях.

Головний тренер Сергій Нагорняк.

“Карпати”: Кожухар, Мизюк, Бабогло, Полегенько, Сухар (Равлик, 70), Саків, Чех (Шах, 84), Рябов (Демченко, 69), Костенко, Чачуа, Іґор Невес.

Запасні: Ільющенков, Векляк, Картушов, Матвєєв, Романюк, Клименко, Підлепенець, Крістіан Ноту.

Головний тренер – Мирон Маркевич.

Голи: Глущук, 5, Кравчук, 58, 78 – Костенко, 35, Полегенько, 45.

Попередження: Григоращук, 60, Жмуйда, 60 – Рябов, 64, Іґор Невес, 74.

У поєдинку з п'ятьма голами "Карпати" поступаються "Епіцентру". У складі "левів" гол+пас оформив Ян Костенко.

Швидкий м'яч господарів та кінцівка тайму за "Карпатами"

Поєдинок у Кам'янці-Подільському мав відбутися у суботу, проте через затяжну повітряну тривогу було ухвалено рішення зіграти наступного дня – у неділю, 5 листопада.

Львів'яни активно розпочали матч і на старті зустрічі провели дві атаки правим флангом. Особливо небезпечно було після другого випаду, коли Тимофій Сухар прострілив на Іґора Невеса – удар бразильця заблокував Степан Григоращук. А вже у наступній атаці "Епіцентр" відзначився. Андрій Ляшенко прорвався правим флангом і прострілив у центр на Юрія Глущука, котрому залишалося лише влучити у порожні ворота.

Пропущений гол не змінив ситуацію на полі – "Карпати" продовжували йти вперед великими силами. На восьмій хвилині знову Іґор Невес бив головою після навісу справа – над поперечкою. Невдовзі Тарас Саків заробив штрафний, який взявся виконувати Павло Полегенько, однак постріл карпатівця виявився неточним. Неодноразово у гру вступати довелося і голкіперу господарів. У Романа Жмурка було чимало роботи, адже "зелено-білі" виконали серію кутових та навісів після позиційних атак.

На 33-й хвилині підопічні Сергія Нагорняка організували контрвипад. Олександр Климець запустив довгою передачею у прорив Сергія Стеня. Найкращого бомбардира "Епіцентру" супроводжував Саків, але Стеню таки вдалося пробити – лише майстерність Андрія Кожухаря врятувала "Карпати" від другого м'яча. Зате свою нагоду використали "леви". Сухар виконав черговий навіс з правого флангу, а Ян Костенко виграв верхову дуель у штрафному майданчику суперника і головою відправив м'яч у сітку – 1:1.

Ще до завершення тайму господарі могли знову виходити вперед. Климець увірвався у штрафний майданчик і пробив, утім підкат Максима Чеха ліквідував загрозу біля воріт "Карпат". А на останній хвилині тайму "зелено-білі" забили вдруге. Костенко м'яко навісив у штрафний майданчик, чим скористався Полегенько, який головою спрямував м'яч у ціль.

Камбек господарів по перерві

На старті другої половини команди обмінялися кількома атаками. Під час однієї з них рефері вгледів порушення правил з боку Саківа проти Ляшенка. "Епіцентр" сповна скористався цим штрафним ударом. Андрій Беженар навісив, а Данило Кравчук випередив захисників і влучив у ціль з гострого кута.

"Зелено-білі" незабаром могли відповісти тією ж монетою. Саків насів зі штрафного, а Чех опинився першим на підбиранні, щоправда, запустив м'яч над воротами. За мить вже Полегенько та Сухар розігнали атаку правим флангом, проте вчасний вихід Жмурка із воріт врятував ситуацію для "Епіцентру". На 73-й хвилині і голкіпер був безсилим – удар Полегенька взяла на себе стійка.

Натомість команда із Кам'янця-Подільського скористалася помилкою суперника і забила втретє. Саків неподалік штрафного майданчика подарував м'яч Кравчуку, а той одразу потужно пробив – 3:2.

До завершення поєдинку львів'яни створили декілька нагод, щоб відігратися. Зокрема, у компенсований час Демченко та Шах розіграли комбінацію на правому фланзі, однак Артур у ворота не влучив. А на п'ятій доданій хвилині після подачі з кутового міг забивати Іґор Невес, проте головою пробив над поперечкою.

Наступний тур/турнірне становище

"Карпати" поступилися вперше у сезоні, але зберегли лідерство. У львів'ян залишилося 36 очок. У наступному турі "леви" прийматимуть на "Україні" волочиський "Агробізнес". Матч відбудеться у неділю, 12 листопада, о 13:15.