Іконка м'яча Горенко, 78
Іконка м'яча Ісаєнко, 90+2
whistle

90+3 хвилина

Матч завершено! "Карпати" перемагають "Металіст" з рахунком 3:0 завдяки голам Іґора Невеса, Амбросія Чачуа та Яна Костенка.

yellow_card

90+2 хвилина

Євген Ісаєнко отримав жовту картку.

post

90 хвилина

Арбітр матчу компенсував три хвилини до основного часу другого тайму.

corner

87 хвилина

"Металіст" зміг відбитися після подачі з кутового від "Карпат".

post

86 хвилина

"Карпати" виконають кутовий удар.

corner

85 хвилина

Карпатівці вибили м’яч після розіграшу кутового від "Металіста".

post

85 хвилина

"Металіст" заробив право на кутовий удар.

player_change

84 хвилина

Подвійна заміна від "Карпат". Замість Євгена Підлепенця та Максима Чеха на поле вийшли Єгор Картушов і Владислав Клименко.

corner

80 хвилина

"Металіст" вибив м’яч після подачі з кутового від "зелено-білих"

corner

79 хвилина

Після подачі з кутового, м’яч вийшов за межі поля від гравців "Металіста". Ще один "корнер" для "Карпат".

post

79 хвилина

Карпатівці виконають кутовий удар.

yellow_card

78 хвилина

Роман Горенко отримав жовту картку.

corner

76 хвилина

Андрій Кожухар вийшов з воріт і заволодів м’ячем після подачі з кутового.

post

75 хвилина

"Металіст" заробляє кутовий удар.

74 хвилина

Заміна в складі "Металіста". Замість Андрія Буська на поле вийшов Геннадій Синчук.

post

71 хвилина

Тарас Саків завдав прямого удару зі штрафного – м’яч пролетів у сантиметрах від стійки воріт "Металіста".

post

70 хвилина

Карпатівці заробили штрафний удар.

corner

68 хвилина

Тарас Саків виконав подачу з кутового, яку перехопив кіпер "Металіста" Дмитро Фастов.

post

67 хвилина

"Карпати" заробляють кутовий удар.

67 хвилина

Подвійна заміна від "Карпат". Замість Іґора Невеса та Яна Костенка на поле вийшли Крістіан Ноту та Віталій Равлик.

65 хвилина

Заміна від "Металіста". Замість Віктора Яна на поле вийшов Даниїл Тепляков.

post

64 хвилина

Євген Ісаєнко пробивав по воротах "Карпат" – Кожухар знову зіграв надійно та парирував удар.

post

62 хвилина

Небезпечний момент біля воріт "Карпат". Євген Рязанцев вийшов віч-на-віч з кіпером "Карпат" Андрієм Кожухарем, але не зміг його переграти. Чудова гра від воротаря "зелено-білих".

post

60 хвилина

Єгор Демченко небезпечно прострілював, але Іґор Невес не зміг дотягнутися до м’яча.

yellow_card

59 хвилина

Євген Рязанцев отримав жовту картку.

57 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Замість Амбросія Чачуа на поле вийшов Артур Шах.

goal

55 хвилина

ГООООЛ! "Карпати" забивають втретє. Павло Полегенько виконав подачу з правого флангу, а у штрафному майданчику на випередження зіграв Ян Костенко, завдавши влучного удару – 3:0!

corner

53 хвилина

Після подачі з кутового від Чачуа, головою пробивав Олександр Мизюк – повз ворота.

post

52 хвилина

post

51 хвилина

Карпатівці намагаються загострювати гру попереду, але "Металіст" надійно обороняється.

post

49 хвилина

Львів’яни володіють ініціативою на футбольному полі.

post

47 хвилина

Амбросій Чачуа виконав подачу зі штрафного, але Дмитро Фастов вийшов з воріт і заволодів м’ячем.

46 хвилина

Подвійна заміна в складі "Металіста". Замість Юрія Голубки та Даніеля Вернаттуса на поле вийшли Олександр Маткобожик і Роман Горенко.

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато!

whistle

45 хвилина

Перший тайм завершено! "Карпати" перемагають "Металіст" з рахунком 2:0 завдяки голам Іґора Невеса та Амбросія Чачуа.

post

42 хвилина

Єгор Демченко завдав прямого удару зі штрафного, але Дмитро Фастов врятував "Металіст" від третього пропущеного м’яча.

post

40 хвилина

Карпатівці заробляють перспективний штрафний удар.

post

39 хвилина

Єгор Демченко пробив здалеку – м’яч пролетів над поперечкою.

post

36 хвилина

Павло Полегенько прострілював з правого флангу, проте захисники "Металіста" вибили м’яч.

post

34 хвилина

"Металіст" скористався помилкою карпатівців і організував швидку атаку, але завершити її, харків’яни не змогли.

post

32 хвилина

Петро Луців пробив з-за меж штрафного майданчика – Кожухар впорався з цим ударом.

post

30 хвилина

Харків’яни виконували подачу з флангу, однак "Карпати" відвели загрозу від власних воріт.

post

27 хвилина

Тарас Саків виконав подачу зі штрафного, але харків’яни вибили м’яч.

post

26 хвилина

Господарі виконають штрафний удар.

goal

23 хвилина

ГОООООЛ! "Карпати" забивають вдруге. Амбросій Чачуа чудово виконав штрафний удар, відправивши м’яч у сітку воріт гостей – 2:0!

post

22 хвилина

"Карпати" заробляють штрафний удар.

post

21 хвилина

Максим Чех пробивав здалеку – вище воріт.

corner

19 хвилина

Розіграш кутового завершився ударом від Тараса Саківа, але його постріл заблокували захисники "Металіста".

post

18 хвилина

post

17 хвилина

Карпатівці атакували правим флангом, але втратили м’яч. "Металіст" виконає удар від воріт.

post

14 хвилина

Ян Костенко віддав передачу під удар Євгену Підлепенцю, однак сьомий номер "Карпат" не зміг завдати акцентованого удару по воротах гостей.

post

11 хвилина

Момент у "Металіста". Віктор Ян завдав удару з меж штрафного майданчика, але Андрій Кожухар парирував цей постріл.

goal

9 хвилина

ГООООООЛ! "Леви" відкривають рахунок у нашому матчі. Тарас Саків виконав ідеальну подачу в штрафний майданчик суперника з лівого флангу, а Іґор Невес зіграв на випередження і вдало пробив головою – 1:0!

post

7 хвилина

Ян Костенко завдав удару з-за меж штрафного майданчика, але Дмитро Фастов впорався з цією спробою карпатівця.

post

5 хвилина

"Металіст" намагався вийти у швидку контратаку, але львів’яни надійно відіграли в обороні.

corner

3 хвилина

Після подачі з кутового, Іґор Невес завдав удару – м’яч пролетів поруч зі стійкою.

post

3 хвилина

"Карпати" заробили право на кутовий удар.

post

2 хвилина

Карпатівці контролюють м’яч всередині поля.

whistle

1 хвилина

Матч розпочато!

post

11:30

Головний рефері – Андрій Зайцев (Донецька область), асистенти: Олексій Гавеля (Кривий Ріг) та Дмитро Рубан (Київська область). Четвертий арбітр – Ярослав Леськів (Львівська область). Спостерігач арбітражу – Михайло Митровський (Ужгород).

post

11:20

Стартовий склад харківського "Металіста".

post

11:10

Стартовий склад львівських "Карпат".

post

11:00

Вітаємо вас на текстовій трансляції матчу між львівськими "Карпатами" та харківським "Металістом".

Звіт

Перша ліга. Група “А”. Сезон 2023/2024. 14 тур

“Карпати” (Львів) – “Металіст” (Харків)

29 жовтня. 12:00. Львів. Стадіон “Україна”

Арбітр – Андрій Зайцев (Донецька область).

Асистенти: Олексій Гавеля (Кривий Ріг) та Дмитро Рубан (Київська область).

Четвертий арбітр – Ярослав Леськів (Львівська область).

Спостерігач арбітражу – Михайло Митровський (Ужгород).

“Карпати”: Кожухар, Мизюк, Бабогло, Саків, Полегенько, Чех (Клименко, 84), Чачуа (Шах, 57), Костенко (Равлик, 67), Підлепенець (Картушов, 84), Демченко, Іґор Невес (Крістіан Ноту, 67).

Запасні: Ільющенков, Матвєєв, Векляк, Романюк.

Головний тренер Мирон Маркевич.

“Металіст”: Фастов, Абрамов, Багачанський, Бусько (Синчук, 74), Вернаттус (Горенко, 46), Голубка (Маткобожик, 46), Гомес, Ісаєнко, П. Луців, Рязанцев, Ян Віктор (Тепляков, 65).

Запасні: Шумілов, Горяінов, Кобак, Красніков, Мораренко.

Головний тренер – Андрій Аніщенко.

Голи: Іґор Невес, 9, Чачуа, 23, Костенко, 55.

Попередження: Рязанцев, 59, Горенко, 78, Ісаєнко, 90+1.

“Зелено-білі” впевнено перемагають “Металіст”. Як і у першому колі, “Карпати” забили три “сухі” мʼячі.

Шостий гол Іґора Невеса та “стандарт” Чачуа

Карпатівці розпочали поєдинок дуже активно та вже на дев’ятій хвилині відкрили рахунок. Тарас Саків отримав м’яч на лівому фланзі та виконав подачу в штрафний майданчик, де Іґор Невес виграв боротьбу в захисників “Металіста” та пробив головою – 1:0. Львів’яни продовжували атакувати і вдруге відзначилися на 23-й хвилині. “Карпати” заробили право на штрафний удар, який взявся виконувати Амбросій Чачуа. Капітан “зелено-білих” навісив, Владислав Бабогло дезорієнтував Дмитра Фастова, проте до мʼяча не доторкнувся – 2:0.

Згодом забивати міг Єгор Демченко. Хавбек “Карпат” мав дві нагоди. Спочатку м’яч після його удару пролетів над поперечкою, а згодом Єгор виконував штрафний – Фастов парирував цей постріл.

Звʼязка вінгерів і надійна гра Кожухаря

Другий тайм “леви” розпочали так само активно, як першу половину зустрічі. І вже на 55-й хвилині карпатівці забили втретє. Павло Полегенько виконав навіс з правого флангу, який вдало замкнув Ян Костенко – 3:0. Згодом “Металіст” мав можливість відіграти один гол. Євген Рязанцев вийшов віч-на-віч з Андрієм Кожухарем, але програв дуель кіперу.

Карпатівці теж могли забивати ще. Зокрема, Тарас Саків виконував штрафний метрів з 18-ти. М’яч після його пострілу пролетів у лічених сантиметрах від стійки воріт. До останньої хвилини зустрічі команди створювали моменти, однак більше забитих м’ячів у цьому матчі не було.

Наступний тур/турнірне становище

“Карпати” продовжують очолювати турнірну таблицю групи “А”. У підопічних Мирона Маркевича 36 очок і перевага над найближчими переслідувачами, якими є “Нива” (Бузова) та “Агробізнес” (Волочиськ) становить 13 пунктів. У наступному турі “леви” зіграють на виїзді проти “Епіцентра”. Матч відбудеться 4-го листопада о 13:00.