Арбітр – Мирослав Липко (Івано-Франківськ)

Асистенти арбітра: Андрій Семенов та Андрій Ялов (обидва – Дніпро)

Четвертий арбітр – Артем Михайлюк (Київ)

Спостерігач арбітражу – Михайло Родіоненко (Київська область)

ФСК "Маріуполь": Якубенко, Харжевський, Мочевінський, Павліш, Биковський (Мельниченко, 70), Чушенко, Літюк (Скиба, 88), Булгаков (Прокопчук, 88), Чернецький, Доброхотов (Гора, 66), Мамросенко.

Запасні: Кравцов, Караващенко, Строчинський, Дмитрієв.

"Карпати": Льопка, Махнєв, Дуць, Лень, Ткачук (І. Когут, 68), Рябов, Галенков, Климець (М. Когут, 67), Чачуа, Кожанов (Ломницький, 86), Тарануха.

Запасні: Фастов, Шах, Репета.

Головний тренер – Андрій Тлумак.

Голи: Булгаков, 11 – Тарануха, 68.

Попередження: Ткачук, 28, Рябов, 83, М. Когут, 87 – Доброхотов, 38, Биковський, 42, Прокопчук, 89, Якубенко, 90+5.

У першому матчі другого кола львівські "Карпати" зіграли проти ФСК "Маріуполь". Поєдинок завершився нічиєю 1:1.

Порівняно з минулим матчем головний тренер "зелено-білих" Андрій Тлумак провів дві зміни. Замість Валерія Болденкова та Владислава Приймака зі стартових хвилин на матч проти "Маріуполя" з’явились відповідно Олег Лень і Андрій Ткачук. Коуч маріупольців Олег Краснопьоров провів чотири зміни у порівнянні з матчем проти "Діназу". Замість Павла Кравцова, Євгена Скиби, Івана Мельниченка та Богдана Гори на поле в поєдинку проти "Карпат" з’явились Микита Якубенко, Гліб Літюк, Ярослав Доброхотов та Іван Мамросенко.

Карпатівці розпочали поєдинок активніше за суперника, проте їхні моменти не були особливо небезпечними. Натомість перша атака маріупольців стала результативною. На 11-й хвилині Олександр Чернецький виконав подачу з правого флангу у центр штрафного майданчика, де Єгор Булгаков виграв позиційну боротьбу в захисників та завдав влучного удару головою – 1:0.

Попри пропущений гол, "Карпати" продовжували атакувати, намагаючись відновити паритет ще у першій половині зустрічі. Підопічні Андрія Тлумака дуже активно діяли попереду, але "Маріуполь" вдало оборонявся. Хороша нагода зрівняти рахунок була в Дениса Кожанова. Капітан "левів" скористався помилкою воротаря, який вийшов з-за межі штрафного майданчика, і завдав удару по порожніх воротах із далекої відстані. На жаль – не влучно. Згодом свій шанс не реалізував Ростислав Тарануха. Форвард "зелено-білих" пробивав по воротах господарів після прострілу справа від Амбросія Чачуа. Воротар господарів Микита Якубенко парирував удар нападника львівської команди.

Намагання "Карпат" відігратися ще до перерви не увінчалися успіхом і на відпочинок команди пішли за мінімальної переваги маріупольців.

З перших хвилин другого тайму "леви" взялися загрожувати та тиснути на ворота "Маріуполя". На атаки "зелено-білих" господарі поля відповіли дальнім штрафним ударом, який виконував Ігор Биковський. Проте Роман Льопка зіграв надійно і врятував "Карпати". Згодом Олександр Климець виконав навіс з лівого флангу, який замикав Чачуа – акцентованого удару не вийшло.

Невдовзі Кожанов віддав класну передачу на Тарануху, форвард вибіг практично віч-на-віч з кіпером маріупольців, але м’яч після його удару пролетів у сантиметрах від правої стійки воріт. Під час наступної атаки "левів" Артур Рябов пробивав з-меж штрафного майданчика, але захисники господарів вибили м’яч вже з лінії воріт. Через хвилину Чачуа розрядив свою гармату з далекої відстані – Якубенко вкотре здійснив сейв і врятував команду від пропущеного м’яча.

Свої численні моменти карпатівці конвертували у забитий м’яч на 68-й хвилині. Тарануха отримав передачу з глибини від Миколи Когута, який тільки-но вийшов на заміну, вибіг віч-на-віч з кіпером "Маріуполя" і технічно перекинув м’яч над ним, зрівнявши рахунок – 1:1. На цьому "леви" не зупинилися і продовжували володіти ініціативою на футбольному полі, створюючи моменти. Напруга була до останньої секунди ігрового часу. Львів’яни намагались вирвати перемогу з усіх сил. Проте маріупольці зуміли відстояти нічию.