Іконка м'яча Швець, 29
Іконка м'яча Радульський, 65
whistle

90+8 хвилина

Матч завершено! "Карпати" та "Прикарпаття" на двох забили шість м’ячів і зіграли внічию 3:3. У складі "левів" голами відзначилися Євген Підлепенець, Тимофій Сухар та Єгор Демченко. За івано-франківців дубль оформив Андрій Хома та ще один м’яч забив Василь Цюцюра, реалізувавши пенальті.

yellow_card

90+7 хвилина

Богдан Порох отримав жовту картку.

player_change

90+6 хвилина

Заміна в складі "Прикарпаття". Замість Володимира Рудюка на поле вийшов Гліб Попчук.

post

90+3 хвилина

Юрій Радульський завдав удару з-за меж штрафного майданчика – вище воріт.

post

90+2 хвилина

Максим Соловйов завдав удару зі штрафного – невлучно.

post

90 хвилина

Арбітр матчу Єгор Кєвліч компенсував шість хвилин до основного часу другого тайму.

yellow_card

89 хвилина

Максим Чех отримав жовту картку.

88 хвилина

Заміна в складі "Прикарпаття". Замість Андрія Хоми на поле вийшов Дмитро Титов.

post

87 хвилина

Єгор Демченко завдав прямого удару зі штрафного – м’яч пролетів над поперечкою.

post

86 хвилина

"Карпати" заробляють штрафний удар.

post

82 хвилина

Крістіан Ноту завдав удару по воротах суперника – Роман Герич парирував постріл карпатівця.

post

80 хвилина

Павло Полегенько виконав простріл на дальню стійку воріт суперника, але захисник "Прикарпаття" вибив м’яч.

post

78 хвилина

Карпатівці активно комбінують м’яч на половині поля суперника.

76 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Замість Яна Костенка на поле вийшов Віталій Равлик.

post

75 хвилина

Чимало боротьби в центрі поля, кожна з команд намагається атакувати і здобути перемогу в цьому матчі.

yellow_card

72 хвилина

Тимофій Сухар отримав жовту картку.

post

69 хвилина

Тимофій Сухар надійно відіграв у обороні, не давши супернику виконати небезпечний простріл з правого флангу.

68 хвилина

Заміна в складі гостей. Замість Василя Цюцюри на поле вийшов Владислав Бучакчийський.

yellow_card

65 хвилина

Юрій Радульський отримав жовту картку.

corner

61 хвилина

Гості вибили м’яч після подачі з кутового.

post

60 хвилина

"Карпати" заробляють кутовий удар.

goal

59 хвилина

ГОООООЛ! "Карпати" відновлюють паритет у матчі. Євген Підлепенець виконав простріл на дальню стійку, який вдало замкнув Єгор Демченко – 3:3.

58 хвилина

Подвійна заміна в складі "Карпат". Замість Іґора Невеса і Артура Рябова на поле вийшли Крістіан Ноту та Єгор Демченко.

corner

56 хвилина

Іґор Невес завдав удару головою після подачі від Підлепенця – вище воріт.

post

56 хвилина

"Карпати" виконають кутовий удар.

goal

55 хвилина

"Прикарпаття" виходить вперед. Андрій Хома завдав потужного удару з-за меж штрафного майданчика та кіпер "Карпат" Андрій Кожухар був безсилим проти цього пострілу – 2:3.

corner

53 хвилина

Євген Підлепенець виконав подачу з кутового, яку намагався замкнути Богдан Порох. Однак центрбек львів’ян не зміг завдати акцентованого удару.

post

52 хвилина

post

49 хвилина

Іґор Невес замкнув подачу з флангу. Однак форвард не зумів влучити у площину воріт.

post

47 хвилина

Амбросій Чачуа завдав потужного удару з-за меж штрафного майданчика – повз ворота.

46 хвилина

Подвійна заміна в складі "Прикарпаття". Юрій Радульський та Павло Михальчук з’явились на полі замість Артема Сьомки та Василя Геника.

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато!

whistle

45+1 хвилина

Перший тайм завершено. Команди йдуть на перерву за нічийного рахунку 2:2.

post

45 хвилина

Арбітр матчу компенсував одну хвилину до основного часу першого тайму.

post

43 хвилина

Ян Костенко навісив з флангу, але у штрафному майданчику ніхто з карпатівців не зумів переправити м’яч у сітку.

post

41 хвилина

Тимофій Сухар подав у штрафний майданчик гостей, де Іґор Невес завдав удару головою. М’яч пролетів повз ворота.

post

40 хвилина

Амбросій Чачуа намагався виконати простріл з правого флангу, проте його передачу заблокували захисники "Прикарпаття".

post

37 хвилина

Тимофій Сухар виконав навіс з лівого флангу на Іґора Невеса, але бразилець не зумів обробити м’яч та пробити.

post

35 хвилина

Карпатівці будують свої атаки через центр поля, однак "Прикарпаття" надійно обороняється, не даючи можливості "Карпатам" загострювати гру попереду.

goal

32 хвилина

Василь Цюцюра реалізував пенальті – 2:2.

post

31 хвилина

Івано-франківці організували швидку контратаку, де завершального удару завдавав Володимир Рудюк. М’яч влучив у руку Артуру Рябову та арбітр матчу Єгор Кєвліч вказав на позначку. Пенальті для "Прикарпаття".

post

31 хвилина

"Прикарпаття" відбилося після розіграшу штрафного.

post

30 хвилина

Львів’яни заробляють штрафний удар.

yellow_card

29 хвилина

Сергій Швець отримав жовту картку.

post

27 хвилина

"Карпати" продовжують володіти ініціативою на футбольному полі.

corner

25 хвилина

Роман Герич вийшов з воріт і заволодів м’ячем після подачі з кутового.

post

24 хвилина

yellow_card

22 хвилина

Володимир Рудюк отримав жовту картку.

corner

22 хвилина

Андрій Кожухар виходить з воріт і вибиває м’яч зі штрафного майданчика після подачі з кутового.

post

21 хвилина

Гості заробляють кутовий удар.

post

20 хвилина

"Прикарпаття" проводило свою атаку, однак Володимир Рудюк опинився в офсайді та м’яч перейшов до "Карпат".

corner

17 хвилина

post

16 хвилина

"Зелено-білі" заробляють кутовий удар.

yellow_card

14 хвилина

Артем Сьомка отримав жовту картку.

goal

12 хвилина

ГООООООЛ! "Леви" виходять вперед! Ян Костенко віддав передачу на Тимофія Сухара, який з-за меж штрафного майданчику завдав влучного удару – 2:1.

goal

10 хвилина

ГООООООЛ! "Карпати" зрівнюють рахунок! Артур Рябов асистував на Євгена Підлепенця, який розібрався із суперником у штрафному майданчику та відправив м’яч у сітку воріт "Прикарпаття" – 1:1.

goal

9 хвилина

"Прикарпаття" відкриває рахунок у нашому матчі. Івано-франківці реалізовують свою першу нагоду в цьому матчі. Автором голу став Андрій Хома – 0:1.

corner

8 хвилина

Амбросій Чачуа виконав подачу з кутового в штрафний майданчик гостей, м’яч рикошетом від Василя Француза летів у площину воріт, але Роман Герич вчасно зреагував та заволодів м’ячем.

post

7 хвилина

Карпатівці заробляють перший кутовий удар у цьому матчі.

post

6 хвилина

Амбросій Чачуа завдав прямого удару зі штрафного – м’яч влучив у стінку.

post

5 хвилина

post

3 хвилина

Львів’яни атакували правим флангом, але "Прикарпаття" зуміло відбити намагання "зелено-білих" загострити гру біля воріт івано-франківців.

post

2 хвилина

Карпатівці контролюють м’яч зі стартових хвилин поєдинку.

whistle

1 хвилина

Матч розпочато!

post

11:40

Сьогодні команди зіграють у таких формах.

post

11:30

Головний рефері – Єгор Кєвліч (Кропивницький) асистенти: Сергій Удовенко та Ярослав Пилипенко (обидва – Кропивницький). Четвертий арбітр – Тарас Козак (Львівська область). Спостерігач арбітражу – Михайло Родіоненко (Київська область).

post

11:20

Стартовий склад івано-франківського "Прикарпаття".

post

11:10

Стартовий склад львівських "Карпат".

post

11:00

Вітаємо вас на текстовій трансляції матчу між львівськими "Карпатами" та івано-франківським "Прикарпаттям".

Звіт

Перша ліга. Група “А”. Сезон 2023/2024. 12 тур

“Карпати” (Львів) – “Прикарпаття” (Івано-Франківськ)

15 жовтня. 12:00. Львів. Стадіон “Україна”

Арбітр – Єгор Кєвліч (Кропивницький).

Асистенти: Сергій Удовенко та Ярослав Пилипенко (обидва – Кропивницький).

Четвертий арбітр – Тарас Козак (Львівська область).

Спостерігач арбітражу – Михайло Родіоненко (Київська область).

“Карпати”: Кожухар, Мизюк, Порох, Сухар, Полегенько, Чех, Рябов (Демченко, 58), Костенко (Равлик, 76), Підлепенець, Чачуа, Іґор Невес (Крістіан Ноту, 58).

Запасні: Ільющенков, Саків. Векляк, Романюк, Едуардо, Клименко, Шах, Картушов.

Головний тренер Мирон Маркевич.

“Прикарпаття”: Герич, Демків, Швець, Француз, Шинкаренко, Сьомка (Радульський, 46), Соловйов, Цюцюра (Бучакчийський, 68), Рудюк (Попчук, 90+6), Хома (Титов, 88), Геник (Михальчук, 46).

Запасні: Бобинець, Дмитрук, Романов.

Головний тренер – Олег Рипан.

Голи: Підлепенець, 10, Сухар, 12, Демченко, 59 – Хома, 9, 55, Цюцюра, 32 (пен.).

Попередження: Сухар, 72, Чех, 89, Порох, 90+6 – Сьомка, 14, Рудюк, 22, Швець, 29, Радульський, 65.

Львівʼяни та івано-франківці забили шість голів на двох, але виявити сильнішого не змогли.

Три голи за чотири хвилини

Карпатівці розпочали поєдинок активніше, але рахунок у матчі відкрили саме гості. На дев’ятій хвилині зустрічі Андрій Хома опинився на ударній позиції та влучно пробив – 0:1. Вже через хвилину “леви” зрівняли рахунок. Артур Рябов віддав передачу на Євгена Підлепенця, який майстерно розібрався із захисниками “Прикарпаття” у штрафному майданчику та завдав точного удару – 1:1.

Через дві хвилини львів’яни вийшли вперед. Ян Костенко асистував Тимофію Сухарю, котрий наважився на дальній удар з-за меж штрафного майданчика – 2:1. Дебютний гол Тимофія у зелено-білій футболці.

Пенальті для “Прикарпаття”

Після того, як рахунок став 2:1 на користь “Карпат”, львів’яни продовжували володіти ініціативою. Натомість гості діяли на контратаках. Одна із таких принесла “Прикарпаттю” бажане. Удар Володимира Рудюка у штрафному майданчику рукою заблокував Артур Рябов – арбітр Єгор Кєвліч вказав на позначку. Пенальті взявся виконувати Василь Цюцюра і реалізував його – 2:2.

Дальній постріл Хоми і джокер Демченко

Другий тайм розпочався за схожим сценарієм з таймом першим. Карпатівці атакували і тиснули на ворота суперників, але відзначитися зуміли гості. Андрій Хома наважився на удар з-за меж штрафного майданчика – 2:3. Через чотири хвилини підопічні Мирона Маркевича відновили паритет. Євген Підлепенець виконав простріл на дальню стійку, де наодинці опинився Єгор Демченко. Хавбек, який хвилину тому з’явився на заміну, відправив м’яч у сітку – 3:3.

Після того, як рахунок став 3:3, команди продовжували атакувати та грати в атакувальний футбол. “Карпати” вперед міг виводити Крістіан Ноту, проте його удар парирував кіпер гостей Роман Герич. До останніх секунд матчу львів’яни намагалися вирвати перемогу, однак більше голів у цьому поєдинку не забивали.

Наступний тур/турнірне становище

У наступному турі “Карпати” гратимуть на виїзді проти “Ниви” з Бузової. Матч відбудеться у суботу, 21-го жовтня. Початок гри – 12:30. Після сьогоднішнього поєдинку “леви” продовжують очолювати турнірну таблицю, маючи у своєму активі 30 очок. Найближчий переслідувач “Нива” (Бузова) відстає від львів’ян на вісім балів.