Арбітр – Мирослав Липко (Івано-Франківськ)

Асистенти арбітра: Микола Близнюк (Харків) та Сергій Старча (Київ)

Четвертий арбітр – Андрій Кошура (Чернівці)

Спостерігач арбітражу – Михайло Митровський (Ужгород)

"Буковина": Чеботарьов, Гакман, Новотрясов, Прокопчук, Д. Рябий, Цурупін, Пець, Столяр (Фарасєєнко, 72, А. Рябий, 87), Жумига (Скрипник, 46), Паламарчук (Королянчук, 90+1), Палагнюк.

Запасні: Степаненко, Павлюк, Даценко, Комісар, Кошман, Шишигін, Задерейко.

"Карпати": Льопка, Приймак, Дуць, Лень, Галенков, Климець (І. Когут, 46), М. Когут (Кожанов, 62), Рябов, Чачуа (Шах, 76), Ткачук (Махнєв, 62), Тарануха.

Запасні: Фастов, Репета.

Головний тренер – Андрій Тлумак.

Голи: Палагнюк, 52 (пен.) – Дуць, 81, Шах, 85.

Попередження: Жумига, 12, Паламарчук, 16, Чеботарьов, 71, Скрипник, 83, Королянчук, 90+3 – Тарануха, 48, Ткачук, 51, Рябов, 61, Кожанов, 79.

У рамках 10-го туру Першої ліги України сезону 22/23 в групі "А" чернівецька "Буковина" вдома приймала львівські "Карпати". "Леви" продемонстрували свій характер і здобули вольову перемогу з рахунком 2:1.

Головний тренер "зелено-білих" Андрій Тлумак провів лише одну зміну в порівнянні з минулим туром. Замість Івана Когута на гру проти "Буковини" з перших хвилин вийшов Олександр Климець. Наставник чернівецької команди Андрій Мельничук виконав також одну заміну в стартовому складі після поєдинку проти "Діназу". Замість Микити Комісара вийшов Олександр Жумига.

Карпатівці розпочали поєдинок дуже активно. Вже в дебюті зустрічі львів’яни створили небезпечний момент біля воріт "Буковини". Амбросій Чачуа завдавав удару, але його постріл заблокували захисники господарів. Чернівецька команда відповіла своєю атакою, утім оборона "Карпат" зіграла надійно та відвела загрозу від власних володінь.

Згодом буковинці мали непогану можливість відкрити рахунок. Володимир Столяр стріляв з-за меж штрафного майданчика, однак Роман Льопка парирував цей удар. "Зелено-білі" відразу відповіли своєю атакою. Микола Когут теж пробивав здалеку – м’яч пролетів вище воріт. Після цього вже Ростислав Тарануха перевірив реакцію Віталія Чеботарьова, пробивши в ближній кут – кіпер перевів м’яч на кутовий. Амбросій Чачуа виконав класну подачу з корнера, а Владислав Приймак гарно пробив, проте Чеботарьов знову врятував свою команду.

Обидві команди активно провели кінцівку першої половини зустрічі, обмінявшись атаками. Проте на перерву "Буковина" і "Карпати" пішли без забитих м’ячів.

На старті другого тайму господарі поля заробили право на пенальті. Андрій Ткачук сфолив у штрафному майданчику проти Кирила Прокопчука та головний арбітр матчу Мирослав Липко вказав на позначку. Одинадцятиметровий взявся виконувати Василь Палагнюк. Форвард "Буковини" розвів м’яч і Льопку по різних кутах – 1:0.

Карпатівці відповіли небезпечним випадом. Денис Кожанов, який вийшов на заміну, віддав передачу на Тарануху, а форвард львів’ян скинув на Чачуа. Хавбек "левів" пробивав з близької відстані, але Чеботарьов вкотре врятував "Буковину" від пропущеного м’яча. На цьому гості не зупинилися і виконали кілька кутових ударів, але, на жаль, втілити власні моменти у забитий м’яч "зелено-білим" не вдалося.

На 75-ій хвилині Кожанов продемонстрував свій класний дриблінг, обіграв кількох захисників "Буковини" і завдав удару з вбивчої позиції. В останню мить Василь Гакман підставив ногу і врятував господарів від пропущеного голу. І все ж "леви" досягли свого та зрівняли рахунок. Ігор Дуць отримав передачу в штрафному майданчику господарів і гарматним пострілом під поперечку відправив м’яч у ворота буковинців – 1:1.

А невдовзі львів’яни зуміли вийти вперед та вирвати перемогу. Тарануха в центрі поля перехопив м’яч у Віталія Фарасєєнка. Далі Приймак віддав розрізну передачу на Артура Шаха. Півзахисник "Карпат" вибіг віч-на-віч з кіпером господарів і впевнено переграв Чеботарьова, встановивши фінальний рахунок зустрічі – 1:2.