Іконка м'яча Мизюк, 59
Іконка м'яча Бабогло, 88
whistle

90+3 хвилина

Матч завершено! "Карпати" здобувають перемогу над "Буковиною" з рахунком 1:0 завдяки голу Євгена Підлепенця.

player_change

90+2 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Замість Євгена Підлепенця на поле вийшов Юрій Романюк.

post

90 хвилина

Арбітр матчу компенсує три хвилини до основного часу другого тайму.

yellow_card

88 хвилина

Владислав Бабогло отримав жовту картку.

post

87 хвилина

Амбросій Чачуа виконав подачу зі штрафного, яку перехопили захисники "Буковини".

corner

86 хвилина

Розіграш кутового завершився ударом від Олександра Мизюка – невлучно.

post

85 хвилина

Євген Підлепенець опинився на ударній позиції та потужно пробив – Іван Пономаренко відбив його удар і перевів м’яч на кутовий.

82 хвилина

Подвійна заміна в складі "Буковини". Замість Артема Рябого та Віталія Фарасєєнка вийшли на поле Денис Скотаренко та Іван Паламарчук.

post

78 хвилина

Іґор Невес замкнув подачу зі штрафного, але м’яч після його удару пролетів вище воріт.

post

78 хвилина

Гості заробляють штрафний удар.

corner

75 хвилина

Євген Підлепенець навісив у штрафний майданчик "Буковини", але воротар господарів Іван Пономаренко вибив м’яч рукою.

post

74 хвилина

Львів’яни виконають кутовий удар.

post

72 хвилина

Денис Рябий виконав подачу зі штрафного, але Олександр Мизюк вибив м‘яч.

post

68 хвилина

Карпатівці продовжують володіти ініціативою на футбольному полі після забитого м’яча.

65 хвилина

Заміна від "Буковини". Замість Олександра Глаголи на полі з’явився Богдан Духота.

64 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Замість Яна Костенка на поле вийшов Віталій Равлик.

goal

62 хвилина

ГОООООООООЛ! "Леви" відкривають рахунок у нашому матчі. Євген Підлепенець отримав передачу від Амбросія Чачуа та змістився у штрафний майданчик суперника і завдав влучного удару – 1:0 на користь "Карпат".

post

60 хвилина

Василь Палагнюк завдав прямого удару зі штрафного – вище воріт.

yellow_card

59 хвилина

Олександр Мизюк отримав жовту картку.

post

57 хвилина

Амбросій Чачуа виконав подачу зі штрафного, а Владислав Бабогло пробивав по воротах господарів, однак центрбек "Карпат" не влучив у площину воріт.

yellow_card

56 хвилина

Ігор Чайковський отримав жовту картку.

corner

53 хвилина

Цього разу буковинці зуміли вдало відбитися після подачі з кутового.

corner

53 хвилина

Подачу з кутового замкнув Владислав Бабогло, але Пономаренко здійснив сейв і врятував команду від пропущеного м’яча. Ще один "корнер" для "Карпат".

post

52 хвилина

"Карпати" заробляють кутовий удар.

post

51 хвилина

Ян Костенко навісив з лівого флангу на Єгора Демченка, який пробивав головою – м’яч пролетів над поперечкою.

corner

49 хвилина

Карпатівці вибили м’яч після подачі з кутового від чернівецької команди.

post

48 хвилина

"Буковина" заробляє кутовий удар.

46 хвилина

Подвійна заміна у складі "Карпат". Іґор Невес та Єгор Демченко вийшли на поле замість Владислава Клименка та Крістіана Ноту.

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато!

whistle

45+3 хвилина

Перший тайм завершено. Команди йдуть на перерву за нічийного рахунку 0:0.

corner

45+1 хвилина

Гості вибили м’яч після подачі з кутового далеко від власних воріт.

corner

Господарі поля розіграли кутовий, але карпатівці перехопили м’яч і вибили його за межі поля. Ще один кутовий для "Буковини".

post

45 хвилина

Арбітр матчу додає три хвилини до основного часу першого тайму.

post

45 хвилина

Буковинці виконають кутовий удар.

post

44 хвилина

Ян Костенко завдавав удару головою після подачі від Амбросія Чачуа – м’яч пролетів повз ворота.

post

41 хвилина

Амбросій Чачуа виконав подачу зі штрафного, однак Пономаренко випередив усіх гравців у штрафному майданчику та вибив м’яч.

corner

40 хвилина

Львів’яни відбилися після подачі з кутового від "Буковини". З м’ячем будуть "Карпати".

corner

39 хвилина

Карпатівці вибили м’яч за межі поля, буде ще один кутовий для "Буковини".

post

38 хвилина

Господарі виконають кутовий удар.

post

35 хвилина

Карпатівці розіграли штрафний удар. Амбросій Чачуа виконав подачу на Євгена Підлепенця, який скинув м’яч у центр штрафного майданчика "Буковини", але Пономаренко знову вдало вийшов з воріт.

post

32 хвилина

Чимало боротьби в центрі поля за останні кілька хвилин, наразі без моментів біля обидвох воріт.

post

30 хвилина

Буковинці атакували через правий фланг, але карпатівці відібрали м’яч у гравців чернівецької команди та відвели загрозу від власних воріт.

corner

28 хвилина

Денис Рябий подав у штрафний майданчик гостей, але захисники "Карпат" вибили м’яч.

post

27 хвилина

post

26 хвилина

Євген Підлепенець виконав подачу в штрафний майданчик господарів, але Пономаренко вийшов з воріт і опинився першим на м’ячі.

post

25 хвилина

"Карпати" заробляють штрафний удар біля воріт "Буковини".

post

24 хвилина

Артем Цурупін навісив у штрафний майданчик "Карпат", однак Андрій Кожухар вийшов з воріт і заволодів м’ячем.

post

22 хвилина

Карпатівці проводили швидку атаку через центр поля, але суперник перехопив м’яч.

corner

20 хвилина

Кіпер "Буковини" Іван Пономаренко вийшов з воріт і заволодів м’ячем після подачі з кутового.

post

20 хвилина

Львів’яни виконають ще один "корнер" у нашому матчі.

corner

17 хвилина

Після розіграшу кутового у штрафному майданчику "Буковини" виникла невелика "пожежа", але ніхто з карпатівців не зумів завдати влучного удару по воротах господарів.

post

17 хвилина

Гості заробили право на кутовий удар.

post

15 хвилина

Непоганий момент виник у "Буковини". Василь Палагнюк завдав удару по воротах "Карпат" – невлучно.

yellow_card

13 хвилина

Олександр Глагола отримав жовту картку.

yellow_card

10 хвилина

Денис Рябий отримав жовту картку.

post

9 хвилина

Амбросій Чачуа увійшов у штрафний майданчик та пробив у ближній кут – м’яч пролетів поруч зі стійкою.

post

8 хвилина

"Буковина" намагалась атакувати через лівий фланг, але м’яч покинув межі поля.

corner

6 хвилина

Буковинці вибили м’яч після подачі на ближню стійку.

post

6 хвилина

Карпатівці виконають кутовий удар.

post

5 хвилина

Чернівецька команда намагається контролювати м’яч в центрі поля.

corner

3 хвилина

Після подачі з кутового, арбітр матчу зафіксував фол в атаці. З м’ячем буде "Буковина".

post

3 хвилина

"Карпати" заробляють перший кутовий удар у цьому поєдинку.

post

2 хвилина

Карпатівці взяли м’яч під свій контроль, намагаючись позиційно будувати атаки.

whistle

1 хвилина

Матч розпочато!

post

14:00

Головний рефері – Дмитро Осауленко (Полтава), асистенти: Сергій Наскалов (Мукачево) і Максим Тютерєв (Дніпро). Четвертий арбітр – Марта Писарюк (Чернівці) Спостерігач арбітражу – Олександр Шамич (Житомир).

post

13:50

Стартовий склад чернівецької "Буковини".

post

13:40

Стартовий склад львівських "Карпат".

post

13:30

Вітаємо вас на текстовій трансляції матчу між чернівецькою "Буковиною" та львівськими "Карпатами".

Звіт

Перша ліга. Група “А”. Сезон 2023/2024. 11 тур

“Буковина” (Чернівці) – “Карпати” (Львів)

8 жовтня, 14:30, м. Чернівці, стадіон "Буковина".

Арбітр – Дмитро Осауленко (Полтава).

Асистенти: Сергій Наскалов (Мукачево) і Максим Тютерєв (Дніпро).

Четвертий арбітр – Марта Писарюк (Чернівці)

Спостерігач арбітражу – Олександр Шамич (Житомир).

“Буковина”: Пономаренко, Рябий Д., Новотрясов, Пець, Данилюк, Цурупін, Чайковський, Глагола (Духота, 65), Рябий А. (Скотаренко, 81), Палагнюк, Фарасєєнко (Паламарчук, 83).

Запасні: Закорський, Бодня, Власенко, Мануіла, Митрик, Пасічник, Прокопчук, Червінський, Штифанович.

Головний тренер Андрій Мельничук.

“Карпати”: Кожухар, Мизюк, Бабогло, Сухар, Полегенько, Рябов, Клименко (Демченко, 46), Костенко (Равлик, 64), Підлепенець (Романюк, 90+2), Чачуа, Крістіан (Іґор Невес, 46).

Запасні: Ільющенков, Саків, Векляк, Чех, Едуардо, Шах, Картушов.

Головний тренер – Мирон Маркевич.

Гол: Підлепенець, 62.

Попередження: Д. Рябий, 10, Глагола, 13, Чайковський, 56 – Мизюк, 59, Бабогло, 88.

"Леви" продовжують переможну серію у Чернівцях. Єдиний гол Євгена Підлепенця приніс перемогу "Карпатам" над "Буковиною".

Стійка Костенка і обмаль моментів

Стартові хвилини поєдинку минули без особливої гостроти. "Карпати" практично не віддавали м'яч супернику, виконали серію кутових і організували декілька атак. Проте справа до ударів по воротах не доходила. Лише на 9-й хвилині Амбросій Чачуа стріляв з гострого кута, та у ціль не влучив. Господарі зрідка опинялися поруч із воротами львів'ян. На 15-й хвилині з-за меж штрафного майданчика бив Василь Палагнюк – над поперечкою.

На 17-й хвилині "зелено-білі" мали чудову нагоду відкрити рахунок. Після подачі з кутового Крістіан скинув на Яна Костенка, який з близької відстані розстрілював ворота. Кіперу буковинців Івану Пономаренку вдалося зреагувати і відбити м'яч у стійку. На цьому небезпека не вичерпалася – Крістіан спробував пробити, м'яч потрапив до Мизюка, який відпасував на Костенка, однак цього разу удар Янові не вдався.

У середині тайму гра вирівнялася. "Карпати" все одно тотально володіли перевагою, проте "Буковині" вдалося відтіснити суперника від власних воріт. Крім того, чернівецькі футболісти взялися сміливіше атакувати. Особливо команди активізувалися перед самою перервою. Спершу гості провели непогану атаку за участю Підлепенця, Чачуа та Костенка, утім удар останнього виявився несильним. А "Буковина" організувала стрімкий випад правим флангом, який, щоправда, також не приніс бажаного.

Фактор Підлепенця

У перерві тренерський штаб "Карпат провів дві заміни, які були покликані додати агресії в атаці. Свіжі Іґор Невес та Єгор Демченко взялися за справу зі стартових хвилин другого тайму. Зокрема, на 51-й хвилині Демченко класно пройшов по центру віддав ліворуч на Костенка і відкрився під передачу партнера. Удару головою від Єгора забракло точності. Невдовзі після подачі з кутового по воротах стріляв Владислав Бабогло – удар парирував Пономаренко.

Зате воротар виявився безсилим після затяжної позиційної атаки "зелено-білих" на 62-й хвилині. Чачуа та Полегенько розіграли комбінацію на правому фланзі, м'яч потрапив до Підлепенця, який змістився лівіше і пробив з-під захисника. Пономаренко не бачив момент удару, тож пропустив м'яч під рукою – 0:1.

Невдача змусила "Буковину" активізуватися. Підопічні Андрія Мельничука більшими силами пішли вперед, але й "Карпати" не збиралися зупинятися. На 85-й хвилині Підлепенець міг забивати вдруге. Сухар вкинув з-за бокової, Демченко прострілив на Підлепенця, проте удар Євгена з-під поперечки потягнув Пономаренко. Подальший кутовий також спричинив пожежу біля воріт буковинців, та фінальний удар Сухаря був занадто сильним.

Наступний тур/турнірне становище

Чергові три пункти дозволили команді Мирона Маркевича зберегти відрив від "Ниви" із Бузової, яка також перемогла. У "зелено-білих" 29 очок, у команди з Київщини – 22 бали.

У наступному турі "Карпати" прийматимуть "Прикарпаття". Матч на стадіоні "Україна" відбудеться у неділю, 15 жовтня, о 12:00.