Арбітр – Михайло Райда (Закарпатська область).

Асистенти арбітра: Кирило Хіміченко (Київська область) та Юрій Зоренко (Київ).

Четвертий арбітр – Віталій Маляр (Хмельницький).

Спостерігач арбітражу – Володимир Александренко (Вінниця).

"Епіцентр": Чернобай, Ничипоренко (Стень, 46), Мороз, Григоращук, Шевченко, Чепелюк, Глущук (Горілий, 90+3), В. Кристін, С. Кристін (Пучковський, 89), Буряк, Гірний (Беженар, 65).

Запасні: Жмурко, Костенко, Морозов, Матус.

"Карпати": Льопка, Болденков, Дуць, Лень (Ломницький, 68), Галенков, І. Когут (Климець, 68), Рябов, Приймак (Шах, 46), Чачуа, Кожанов (Репета, 86), Тарануха (М. Когут, 46).

Запасні: Фастов, Махнєв, Ткачук.

Головний тренер – Андрій Тлумак.

Гол – Шевченко, 38.

Попередження: Мороз, 34 – Галенков, 56, Рябов, 64, Кожанов, 69, Дуць, 75.

Долю протистояння між другою та третьою командами групи "А" вирішив єдиний гол. Як і у поєдинку першого кола, "Карпати" поступилися "Епіцентру".

Повернення Льопки та Рябова

Тренерський штаб "зелено-білих" провів дві зміни у стартовому складі порівняно з матчем проти "Діназу". Дмитра Фастова у воротах замінив Роман Льопка, а замість Артура Шаха з’явився Артур Рябов, який минулий тур пропускав через дискваліфікацію. Дві заміни також провів і Сергій Нагорняк: на позиціях Андрія Беженара та Сергія Стеня вийшли Владислав Кристін та Руслан Буряк.

Обережний початок матчу

Перший момент у поєдинку створили господарі поля. "Епіцентр" розіграв штрафний – на ударній позиції опинився Олександр Чепелюк, який запустив м’яч над поперечкою. Гості із відповіддю не забарилися – Денис Галенков увімкнув швидкість на правому фланзі, однак не встиг прострілити у штрафний майданчик. Згодом Денис Кожанов намагався вивести віч-на-віч з голкіпером Ростислава Тарануху. Форварда "зелено-білих" випередив захисник "Епіцентра" Владислав Мороз. Далі Амбросій Чачуа хотів застати зненацька Сергія Чернобая, утім воротар вчасно зреагував на закидання за комірець і загрозу ліквідував.

Гол у роздягальню

На 38-й хвилині матчу "Епіцентр" відкрив рахунок. Владислав Кристін виконав подачу з правого флангу у центр штрафного майданчика, куди увірвався Євген Шевченко. Ударом головою в падінні фланговий оборонець переправив м’яч у сітку воріт Льопки – 1:0. "Леви" мали можливість відновити паритет ще у першій половині гри. Кожанов класно прострілив на дальню стійку, але Іван Когут у ближньому бою не зумів переграти Чернобая.

Поперечка Когута і натиск "Карпат"

У перерві тренерський штаб львів'ян провів дві заміни: на полі з'явилися Микола Когут та Артур Шах. І саме Когут став героєм небезпечного епізоду на старті другого тайму. Чачуа розкішною передачею вивів Миколу на побачення з воротарем. Карпатівський нападник перекинув кіпера, однак мяч влучив у поперечку і, здалося, опустився за лінію. Хай там як, лайнсмен взяття воріт не зафіксував, а Мороз кинувся виправляти помилку і не дозволив Когуту опинитися першим на добиванні.

На цьому "леви" не зупинилися і продовжили агресивно діяти в атаці. Чачуа наважився на прямий удар зі штрафного – вище воріт. Невдовзі шанс був у Андрія Ломницького, який тільки-но вийшов на заміну. Проте рефері зафіксував фол у атаці.

Спроба штурму

Згодом господарям вдалося відсунути гру від власних воріт. Попри це, футболісти "Епіцентру" майже всією командою перебували за лінією м'яча і при першій нагоді намагалися вибігти в контратаку. На 88-й хвилині "зелено-білі" втратили хорошу нагоду врятуватися від поразки. Чачуа виконав кутовий, м'яч відлетів до Микола Когута, утім його удар з близькоїх відстані захисники встигли заблокувати.

Вже у компенсований час Шах та Климець розіграли класну комбінацію, яка завершилася ударом Олександра. На жаль, він видався несильним і Чернобай без проблем заволодів м'ячем.

Турнірне становище

Перемога дозволила команді із Кам'янця-Подільського скоротити відставання від "Карпат" і вже офіційно гарантувати собі місце у топ-4 групи "А". Відтак, у львів'ян залишилося 25 очок, а "Епіцентр" відтепер має 23 пункти.

Наступний матч

"Карпати" наступний поєдинок проведуть на виїзді проти івано-франківського "Прикарпаття". Матч відбудеться у неділю, 20-го листопада. Початок гри о 13:00. Натомість "Епіцентр" поїде в гості до тернопільської "Ниви". Ця зустріч запланована на 19-те листопада.