"Інгулець" сфолив у атаці, з м’ячем будуть "Карпати".

Заміна в складі "Карпат". Євген Підлепенець вийшов на поле замість Павла Полегенька.

52 хвилина

Владислав Клименко отримав жовту картку.

post

51 хвилина

Амбросій Чачуа виконав подачу зі штрафного, але Іґор Невес не зумів вдало пробити.

post

50 хвилина

"Карпати" заробляють штрафний удар.

post

49 хвилина

Поки що без моментів у другому таймі.

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато!

whistle

45+3 хвилина

Перший тайм завершено – 1:1. За "Інгулець" голом відзначився Артем Сітало, у складі "Карпат" м’яч забив Максим Чех.

yellow_card

45+1 хвилина

Михайло Шершень отримав жовту картку.

post

45 хвилина

Арбітр матчу компенсував три хвилини до основного часу першого тайму.

post

43 хвилина

"Інгулець" намагався провести атаку правим флангом, але м’яч вийшов за межі поля. Удар від воріт для "Карпат".

post

40 хвилина

Артем Сітало завдав удару після передачі від Олександра П’ятова – Кожухар врятував "Карпати" від другого пропущеного м’яча.

post

39 хвилина

Матч відновлено!

post

14:37

Відбій повітряної тривоги! Матч невдовзі відновиться.

post

14:14

Знову оголошено повітряну тривогу. Матч призупинено.

post

36 хвилина

Ян Костенко намагався загострити атаку, віддавши передачу на Амбросія Чачуа, але пас перехопили захисники "Інгульця".

corner

33 хвилина

Іґор Невес вибив м’яч після подачі з кутового.

post

32 хвилина

Карпатівці вибили м’яч на кутовий після розіграшу штрафного від "Інгульця".

post

31 хвилина

Господарі поля заробляють штрафний удар.

corner

30 хвилина

Амбросій Чачуа виконав подачу з кутового на ближню стійку, суперник вибив м’яч.

post

29 хвилина

"Карпати" заробляють кутовий удар.

corner

28 хвилина

Андрій Кожухар вибив м’яч після подачі з кутового.

post

27 хвилина

post

25 хвилина

post

13:50

Відбій повітряної тривоги. Матч невдовзі відновиться.

post

13:27

Повітряна тривога. Матч призупинено!

post

22 хвилина

"Інгулець" перебуває з м’ячем в центрі поля.

goal

20 хвилина

ГООООООООООООООООЛ! "Карпати" зрівняли рахунок! Максим Чех замкнув подачу з кутового від Тараса Саківа – 1:1.

corner

20 хвилина

Іґор Невес завдав удару головою після подачі з кутового від Тараса Саківа – кіпер "Інгульця" перевів м’яч на кутовий.

post

19 хвилина

Карпатівці виконають кутовий удар.

19 хвилина

Заміна в складі "Інгульця". Замість Валерія Сада на поле вийшов Ілля Гаджук.

post

17 хвилина

Валерій Сад не зможе продовжити гру, відбудеться вимушена заміна.

post

16 хвилина

Пауза в грі, гравцю "Інгульця" Валерію Саду надають медичну допомогу.

post

14 хвилина

Карпатівці намагаються позиційно будувати свої атаки, але "Інгулець" вдало обороняється.

post

11 хвилина

Богдан Векляк віддав довгу передачу через все поле на Яна Костенка, який увірвався у штрафний майданчик суперника, однак арбітр зафіксував офсайд.

goal

9 хвилина

"Інгулець" відкриває рахунок у цьому матчі. Артем Сітало відправив м’яч у сітку воріт "Карпат" – 1:0.

post

8 хвилина

Боротьба між командами за м’яч в центрі поля.

post

6 хвилина

Володимир Білоцерковець завдав удару по воротах "Карпат", але Андрій Кожухар впорався з цим пострілом.

post

4 хвилина

Господарі поля швидко розіграли стандарт, але карпатівці перехопили м’яч.

post

4 хвилина

"Інгулець" заробляє штрафний удар.

post

3 хвилина

Команди обережно розпочали поєдинок. Поки що без моментів біля воріт обидвох команд.

whistle

1 хвилина

Матч розпочато!

post

12:30

Головний рефері – Олег Когут (Тернопіль), асистенти: Сергій Соботюк (Житомир) та Володимир Шланчак (Черкаська область). Четвертий арбітр – Іван Сухенко (Кременчук).Спостерігач арбітражу – Геннадій Бич (Полтава).