Іконка м'яча Мірошніченко, 45
Іконка м'яча Шах, 66
whistle

90+5 хвилина

Матч завершено! "Карпати" перемагають "Рух" з рахунком – 1:0 завдяки голу Жана Педрозу!

post

90 хвилина

До основного часу другого тайму додано п’ять хвилин.

corner

89 хвилина

Плюман виконав подачу з кутового, але Амбросій Чачуа вибив м’яч.

post

88 хвилина

"Рух" заробляє кутовий удар.

corner

83 хвилина

Євген Пастух замкнув подачу з кутового ударом головою – повз ворота.

post

83 хвилина

"Рух" виконає кутовий удар.

player_change

81 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Богдан Векляк вийшов на поле замість Володимира Адамюка.

79 хвилина

Заміна в складі "Руху". Замість Ярослава Карабіна на поле вийшов Плюман.

76 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Денис Устименко вийшов на поле замість Іґора Невеса.

post

74 хвилина

Євген Підлепенець виконав подачу з флангу в штрафний майданчик, але ніхто з карпатівців не зумів замкнути передачу.

corner

68 хвилина

"Карпати" вдало відоборонялись під час кутового удару та вибили м’яч.

post

68 хвилина

yellow_card

66 хвилина

Артур Шах отримав жовту картку.

62 хвилина

Подвійна заміна від "Карпат". Євген Підлепенець та Артур Шах вийшли на поле замість Олега Очеретька та Бруніньйо.

post

60 хвилина

Стеніо завдав удару з меж штрафного майданчика – повз ворота.

59 хвилина

Подвійна заміна в складі "Руху". Ілля Квасниця та Марко Сапуга вийшли на поле замість Юрія Климчука та Дениса Підгурського.

53 хвилина

Заміна в складі "Руху". Остап Притула покинув поле та замість нього вийшов Євген Пастух.

post

51 хвилина

Іґор Невес завдав удару головою після подачі з флангу – невлучно.

post

50 хвилина

Карпатівці контролюють м’яч на половині поля суперника.

post

47 хвилина

Іґор Невес замкнув простріл з правого флангу – повз ворота.

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато!

whistle

45+1 хвилина

Перший тайм завершився!

post

45 хвилина

Арбітр матчу компенсував одну хвилину до основного часу першого тайму.

yellow_card

45 хвилина

Денис Мірошніченко отримав жовту картку.

yellow_card

45 хвилина

Юрій Климчук отримав жовту картку.

goal

43 хвилина

ГООООООООООООООООООООООООООООЛ! "Леви" відкривають рахунок у цьому матчі. Жан Педрозу замкнув подачу зі штрафного від Дениса Мірошніченка – 1:0!

post

42 хвилина

"Карпати" заробляють штрафний удар.

post

38 хвилина

"Леви" контролюють м’яч всередині поля.

post

35 хвилина

"Рух" швидко розіграв штрафний удар біля воріт "Карпат", але "зелено-білі" були до цього готовими та нівелювали загрозу.

post

34 хвилина

Пабло Альварес завдав потужного удару здалеку – повз ворота.

post

29 хвилина

Пабло Альварес завдав удару зі штрафного – м’яч пролетів поруч зі стійкою воріт "Руху".

post

28 хвилина

"Карпати" заробляють перспективний штрафний удар.

corner

28 хвилина

"Жовто-чорні" вибили м’яч з власного штрафного майданчика після розіграшу кутового від "Карпат".

post

27 хвилина

"Карпати" заробляють кутовий удар.

post

25 хвилина

Юрій Климчук пробив головою після подачі з флангу – м’яч пролетів повз ворота.

post

21 хвилина

Олексій Сич завдав удару по воротах "Карпат", але Олександр Кемкін спокійно впорався з цим пострілом рухівця.

corner

19 хвилина

Олег Очеретько завдав удару після подачі з кутового – невлучно. Удар від воріт для "Руху".

corner

18 хвилина

Рухівці знову вибили м’яч після подачі з кутового – "Карпати" ще раз виконають "корнер".

corner

18 хвилина

Після подачі з кутового м’яч покинув поле від гравця "Руху", ще один кутовий для "Карпат".

post

17 хвилина

Володимир Адамюк завдав потужного удару з-за меж штрафного майданчика – Ледвій перевів м’яч на кутовий.

post

16 хвилина

М’яч перебуває в центрі поля, команди обмінюються володіннями.

corner

13 хвилина

Жан Педрозу не зміг завдати акцентованого удару по воротах опонента після подачі з кутового.

post

12 хвилина

"Карпати" виконають кутовий удар.

post

11 хвилина

Іґор Невес отримав передачу в штрафному майданчику "Руху", але бразилець не встиг завдати удару.

post

9 хвилина

Бруніньйо завдав удару по воротах суперника, але Дмитро Ледвій парирував цей постріл.

corner

8 хвилина

Карпатівці вибили м’яч після розіграшу кутового від "Руху".

post

8 хвилина

post

5 хвилина

Пабло Альварес виконав подачу зі штрафного, але рухівці вибили м’яч.

post

3 хвилина

Поки що без моментів біля воріт обидвох команд.

whistle

1 хвилина

16:40

Головний рефері – Олександр Афанасьєв (Харків), асистенти арбітра: Валентин Куцев (Київська область) і Олексій Миронов (Полтава). Четвертий арбітр – Олег Когут (Тернопіль). Спостерігач арбітражу – Євген Геренда (Калуш). Арбітр VAR – Ігор Пасхал (Херсон), асистент арбітра VAR – Денис Марченко (Чернігів). Спостерігач арбітражу VAR – Юрій Суряк (Львів).

post

16:30

Вітаємо вас на текстовій трансляції матчу "Рух" – "Карпати".

Звіт

Прем'єр-Ліга. Сезон 2024/2025. 10 тур

“Рух” – “Карпати” (Львів) – 0:1

21 жовтня, 18:00. Львів, стадіон "Арена Львів".

Арбітр – Олександр Афанасьєв (Харків)

Асистенти – Валентин Куцев (Київська область) і Олексій Миронов (Полтава)

Четвертий арбітр – Олег Когут (Тернопіль)

Спостерігач арбітражу – Євген Геренда (Калуш)

Арбітр VAR – Ігор Пасхал (Херсон)

Асистент арбітра VAR – Денис Марченко (Чернігів)

Спостерігач арбітражу VAR – Юрій Суряк (Львів)

“Рух”: Ледвій, Холод, Дідик, Сич, Роман, Підгурський (Сапуга, 52) , Притула (Пастух, 52), Федор, Карабін (Плюман, 79), Климчук (Квасниця, 52), Краснопір.

Запасні: Герета, Бакус, Товарницький, Михальчук, Слюсар, Квас, Клайвер, Руніч.

Головний тренер – Віталій Пономарьов.

“Карпати”: Кемкін, Адамюк (Векляк, 81), Бабогло, Жан Педрозу, Мірошніченко, Альварес, Чачуа, Бруніньйо (Шах, 62) Стеніо, Очеретько (Підлепенець, 62), Іґор Невес (Устименко, 76).

Запасні: Кінарейкін, Костенко, Полегенько, Саків, Рябов, Клименко, Кузик О., Тлумак Ю.

Головний тренер – Владислав Лупашко.

Голи: Жан Педрозу, 43.

Попередження: Климчук, 45 – Мірошніченко, 45, Шах, 66.

У понеділок, 21 жовтня, “зелено-білі” на виїзді зустрічались з “Рухом”. Карпатівці здобули перемогу з рахунком 1:0 завдяки голу Жана Педрозу.

Перевага “Карпат” і гол у кінцівці тайму

На старті матчу команди діяли доволі закрито. Перша загроза воротам суперника виникла після удару з далекої відстані Володимира Адамюка – кіпер господарів перевів м'яч на кутовий. Пізніше “Карпати” вдало виконали дві подачі від кутового прапорця. Обидва рази відправляти м'яч у сітку міг Олег Очеретько, проте “Руху” вдалося відбитися.

На 27-й хвилині Дмитро Ледвій знову врятував команду після удару Очеретька, а потім і після добивання Дениса Мірошніченка. Згодом небезпечно штрафний удар виконав Пабло Альварес – поруч зі стінкою. Ще через кілька хвилин іспанець стріляв з-за меж штрафного майданчика – знову неточно.

“Рух” відповів дотепним розіграшем стандарту. Втім Кемкін із захисниками відвели загрозу. А наприкінці тайму “Карпати” конвертували свою перевагу в забитий мяч. Мірошніченко навісив зі штрафного, а Жан Педрозу виграв верхову дуель в Романа Дідика і головою спрямував м'яч у ціль.

Напружений другий тайм

"Зелено-білі” не зменшили обертів і на старті другої половини. Зокрема, активність Очеретька та Бруніньйо тримала у напрузі оборону “Руху”. Номінальні господарі рідко йшли вперед великими силами. Як виняток, атака правим флангом, яку розігнав Ярослав Карабін. Однак жоден з його партнерів не відгукнувся на простріл.

Ближче до середини тайму “жовто-чорним” вдалося відтіснити гру від власних воріт. На 75-й хвилині “Рух” ледь не зрівняв рахунок. Віталій Роман виконав крос з лівого флангу, м'яч не зачепив жодного з гравців у штрафному майданчику і влучив у стійку. Володимир Адамюк відреагував миттєво і вдало зіграв на підборі.

На 81-й хвилині команди обмінялися небезпечними атаками. Утім Кемкін впорався з потужним ударом здалеку Олега Федора, а постріл Стеніо з лівого кута відбив Ледвій. Напруга в матчі трималась до фінального свистка, втім “Карпати” все-таки здобувають перемогу з рахунком 1:0 завдяки голу Жана Педрозу.

Турнірне становище/наступний тур

Завдяки перемозі над "Рухом" карпатівці піднялись в турнірній таблиці на восьме місце, маючи у своєму активі 12 очок. Наступний матч "леви" зіграють проти київської "Оболоні". Поєдинок відбудеться у суботу, 26 жовтня, на стадіоні "Україна" у Львові о 18:00.