Іконка м'яча Рябов, 44
Іконка м'яча Порох, 45+1
whistle

90+3 хвилина

Матч завершено! "Карпати" здобувають впевнену перемогу з рахунком 3:0 завдяки дублю Іґора Невеса та голу Артура Рябова.

post

90 хвилина

До основного часу другого тайму додано три хвилини.

player_change

90 хвилина

Заміна в складі "Хуста". На полі з’явився Костянтин Колчін замість Дмитра Диянчука.

88 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Максим Чех вийшов на поле замість Владислава Клименка.

goal

87 хвилина

ГООООООЛ! Іґор Невес оформлює дубль, завдавши влучного удару з меж штрафного майданчика після передачі від Єгора Демченка – 3:0 на користь львівських "Карпат".

corner

87 хвилина

Чачуа виконав подачу з кутового на Богдана Пороха. Центральний захисник "Карпат" завдав удару головою, але м’яч пролетів вище воріт.

post

86 хвилина

Карпатівці заробляють кутовий удар.

82 хвилина

Заміна в складі "Хуста". Замість Назара Приходька на поле вийшов Микола Пилип.

corner

81 хвилина

Львів‘яни вибили м’яч після подачі з кутового від "Хуста".

post

81 хвилина

Владислав Іванов намагався закинути Андрію Кожухарю за комірець, пробиваючи з центра поля. Однак кіпер "Карпат" вчасно зреагував і перевів м’яч на кутовий.

78 хвилина

Дві заміни робить тренерський штаб "Карпат". Замість Євгена Підлепенця та Яна Костенка на поле вийшли Юрій Романюк і Віталій Равлик.

post

77 хвилина

Чачуа класно увійшов у штрафний майданчик і намагався пробити, але йому завадили захисники "Хуста".

74 хвилина

Подвійна заміна від "Хуста". Вадим Мердєєв і Дмитро Диянчук з’явились на полі замість Богдана Павлича та Івана Станковича.

goal

69 хвилина

ГОООООЛ! "Карпати" подвоюють свою перевагу. Ян Костенко віддав передачу на Іґора Невеса, який увійшов у штрафний майданчик суперника і вдало пробив повз воротаря "Хуста" Ігоря Левченка – 2:0!

post

64 хвилина

Володимир Шевчук пробивав з далекої відстані, але Андрій Кожухар впорався з цим ударом гравця "Хуста".

63 хвилина

Подвійна заміна від Мирона Маркевича. Замість Крістіана Ноту та Артура Рябова на поле вийшли Іґор Невес і Єгор Демченко.

post

63 хвилина

Розіграш штрафного удару від "Карпат" завершився ударом Крістіана Ноту – черговий сейв Левченка.

corner

61 хвилина

Львів’яни вибили м’яч після подачі з кутового на ближню стійку.

post

60 хвилина

"Хуст" заробляє кутовий удар.

corner

58 хвилина

Чачуа виконав подачу з "корнера", але ніхто з карпатівців не зумів замкнути навіс капітана "зелено-білих".

post

58 хвилина

"Карпати" заробляють кутовий удар.

yellow_card

55 хвилина

Владислав Іванов отримав жовту картку.

corner

55 хвилина

Львів’яни відвели загрозу від власних воріт після розіграшу кутового від закарпатців.

post

54 хвилина

Господарі поля заробляють кутовий удар.

yellow_card

50 хвилина

Василь Василинець отримав жовту картку.

corner

49 хвилина

Закарпатці вибили м’яч після подачі з кутового.

yellow_card

49 хвилина

Іван Станкович отримав жовту картку.

post

48 хвилина

Контратака "Карпат" завершилась ударом Крістіана Ноту. Бразилець пробивав у площину воріт, але Ігор Левченко парирував удар форварда "зелено-білих". Це буде кутовий удар для гостей.

corner

48 хвилина

Карпатівці вибили м’яч після подачі з кутового від "Хуста".

post

48 хвилина

46 хвилина

Заміна в складі "Хуста". Замість Максима Вадовського на поле вийшов Василь Василинець.

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато!

whistle

45+1 хвилина

Перший тайм завершено! Команди йдуть на перерву за рахунку 1:0 на користь "Карпат".

yellow_card

Богдан Порох отримав жовту картку.

post

45 хвилина

Арбітр матчу компенсує одну хвилину до основного часу першого тайму.

yellow_card

44 хвилина

Артур Рябов отримав жовту картку.

goal

40 хвилина

ГОООООЛ! "Леви" відкривають рахунок у нашому матчі. Після подачі з кутового, "Хуст" вибив м’яч з-за межі штрафного майданчика. Першим на підбиранні опинився Артур Рябов, який завдав потужного удару під поперечку – 1:0 на користь "Карпат".

post

39 хвилина

Гості заробляють кутовий удар.

post

37 хвилина

Чачуа пробивав головою з меж штрафного майданчика – вище воріт.

post

36 хвилина

Богдан Павлич виконав подачу в штрафний майданчик львів’ян, але першим на м’ячі знову опинився Кожухар.

yellow_card

34 хвилина

Ян Костенко отримав жовту картку.

post

31 хвилина

Ігор Вагін виконав навіс у штрафний майданчик "Карпат", але захисники львівської команди вибили м’яч.

post

28 хвилина

Амбросій Чачуа виконав подачу в штрафний майданчик, але Ігор Левченко вийшов з воріт і вибив м’яч.

post

26 хвилина

"Хуст" відповів таким же епізодом. Однак удар Максима Вадовського парирував кіпер "Карпат" Андрій Кожухар.

post

25 хвилина

Владислав Бабогло наважився на удар з-за меж штрафного майданчика – м’яч пролетів повз ворота.

corner

21 хвилина

Євген Підлепенець виконав подачу на ближню стійку воріт, але "Хуст" вибив м’яч.

post

21 хвилина

post

20 хвилина

Амбросій Чачуа завдавав удару з меж штрафного майданчика, проте захисники суперника заблокували його постріл.

post

18 хвилина

Євген Підлепенець віддав передачу на Владислава Клименка, але карпатівець не встиг дотягнутися до м’яча та його випередив воротар "Хуста" Левченко.

post

17 хвилина

"Хуст" намагався вийти в швидку контратаку, але карпатівці вдало відіграли в обороні та вибили м’яч за межі поля.

post

15 хвилина

Підопічні Мирона Маркевича контролюють м’яч на чужій половині поля, обмінюючись короткими передачами.

corner

13 хвилина

Після подачі з кутового, арбітр матчу зафіксував фол в атаці, тому м’яч переходить до "Хуста".

post

13 хвилина

"Карпати" заробляють перший кутовий удар у цьому матчі.

post

11 хвилина

Ян Костенко виконував простріл з лівого флангу в штрафний майданчик суперника, але захисники "Хуста" перехопили м’яч.

post

9 хвилина

Закарпатці відповіли своєю атакою. Владислав Борисенко завдав удару по воротах "Карпат", але Андрій Кожухар впорався з цією спробою господарів.

post

7 хвилина

Тривала комбінація "Карпат" завершилась ударом від Яна Костенка, однак кіпер "Хуста" Ігор Левченко парирував постріл карпатівця.

post

5 хвилина

Господарі поля вдало обороняються, не даючи можливості львів’янам просувати м’яч вперед.

post

3 хвилина

Карпатівці контролюють м’яч, намагаючись знайти вільні зони попереду, щоб провести атаку.

post

2 хвилина

Розіграш штрафного удару від "Хуста" завершився ударом Владислава Іванова – невлучно.

whistle

1 хвилина

Матч розпочато!

post

13:30

Головний рефері – Мирослав Липко (Івано-Франківськ), асистенти: Юрій Вашкевич (Чернігів) та Віктор Аврамчук (Київська область). Четвертий арбітр – Назарій Дьордь (Ужгород). Спостерігач арбітражу – Володимир Александренко (Вінниця).

13:00

Вітаємо вас на текстовій трансляції матчу між закарпатським "Хустом" і львівськими "Карпатами".

Звіт

Перша ліга. Група “А”. Сезон 2023/2024. 10 тур

“Хуст” – “Карпати” (Львів)

1 жовтня, 14:00, м. Хуст, стадіон "Карпати".

Арбітр – Мирослав Липко (Івано-Франківськ).

Асистенти: Юрій Вашкевич (Чернігів) та Віктор Аврамчук (Київська область).

Четвертий арбітр – Назарій Дьордь (Ужгород).

Спостерігач арбітражу – Володимир Александренко(Вінниця).

“Хуст”: Левченко, Іванов, Тихненко, Павлич (Мердєєв В., 74), Скиба, Вагін, Приходько (Пилип М., 82), Станкович (Диянчук, 74, Колчін, 90), Борисенко, Вадовський (Василинець, 46), Шевчук.

Запасні: Рябенко, Мердєєв М., Пилип Р., Баник.

Головний тренер Володимир Циткін.

“Карпати”: Кожухар, Бабогло, Порох, Сухар, Полегенько, Рябов (Демченко, 64), Клименко (Чех, 88), Підлепенець (Романюк, 78), Костенко (Равлик, 78), Чачуа, Крістіан (Іґор Невес, 63).

Запасні: Ільющенков, Векляк, Мизюк, Едуардо,Картушов.

Головний тренер – Мирон Маркевич.

Голи: Рябов, 40, Іґор Невес, 69, 87.

Попередження: Станкович, 49, Василинець, 50, Іванов, 55 – Костенко, 34, Рябов, 44, Порох, 45+1.

"Зелено-білі" розпочинають друге коло впевненою перемогою на Закарпатті. Розкішний гол Артура Рябова та дубль Іґора Невеса приносять "Карпатам" перемогу над "Хустом" з рахунком 3:0.

Шедевр від Рябова

Зі старту поєдинку гості взяли м'яч під свій контроль. На 7-й хвилині "Карпати" організували затяжну атаку, у завершальній фазі якої Амбросій Чачуа вивів на ударну позицію Яна Костенка. "Хуст" від пропущеного м'яча врятував голкіпер – Ігор Левченко встиг зреагувати на постріл Костенка. У середині тайму Чачуа вже навішував з лівого флангу. Рикошет від Євгена Скиби змінив напрямок польоту м'яча. На щастя для господарів, воротар був готовим до такого розвитку подій – Левченко витягнув м'яч з-під поперечки.

На 40-й хвилині навіть воротар "Хуста" виявився безсилим проти гармати від Артура Рябова. "Зелено-білі" виконали кутовий з правого флангу, господарі м'яч вибили, але на підборі першим опинився Рябов, який потужно вистрілив злету – 0:1.

Результативний вихід Іґора Невеса

На початку другого тайму львів'яни провели зразкову контратаку. "Хуст" невдало розіграв кутовий, Чачуа м'яч підхопив і віддав ліворуч на Тимофія Сухаря. Той виписав класну передачу на Крістіана. Бразилець фактично опинився віч-на-віч з Левченком і цілив під поперечку. Воротар не без проблем м'яч парирував.

Результат змушував "Хуст" розкриватися і йти вперед, що звільняло додатковий простір для карпатівців. Не скажеш, що підопічні Володимира Циткіна активно пішли в атаку, однак оборона була не такою щільною. Саме цим і скористалися "леви". Костенко віддав пас на хід Іґору Невесу, а той вдало розпорядився чи не першим моментом після виходу на заміну і пробив повз Левченка. Таким чином, бразилець забив вперше за останні шість поєдинків.

На 81-й хвилині "Хуст" створив дещо спонтанний момент. Владислав Іванов намагався застати зненацька Андрія Кожухаря і закидав за комірець воротарю "Карпат" парашутом із центрального кола. Кіпер перевів м'яч на кутовий.

Останні хвилини поєдинку "леви" провели в атаці та мінімізували будь-яку небезпеку біля власних володінь. І якщо Полегенько та Порох свої нагоди не використали, то Іґор Невес оформив дубль. Єгор Демченко прорвався по центру і відпасував на бразильця, який пробивав практично без супротиву.

Наступний тур/турнірне становище

Перемога зміцнила лідерство команди Мирона Маркевича. "Карпати" утримують першу сходинку із 26 очками. У наступному турі "зелено-білі" гостюватимуть у Чернівцях, де зіграють з "Буковиною". Матч відбудеться у неділю, 8 жовтня. Початок зустрічі о 14:30.