Полегенько, 54, 90+4 (пен.) Іконка м'яча
Іконка м'яча Опанасенко, 11
Іконка м'яча Даниленко, 45+3
whistle

90+5 хвилина

Матч завершено! "Карпати" здобувають перемогу з рахунком 2:1 завдяки дублю Павла Полегенька. У складі "Полтави" голом відзначився Микола Бужин.

goal

90+4 хвилина

ГООООООООЛ! Павло Полегенько впевнено реалізував пенальті та оформив дубль у ворота "Полтави" – 2:1.

post

90+3 хвилина

Арбітр матчу призначає пенальті у ворота "Полтави" за гру рукою у штрафному майданчику.

post

90 хвилина

Рефері матчу додав п’ять хвилин до основного часу другого тайму.

player_change

89 хвилина

Подвійна заміна від "Полтави". Замість Ігоря Коцюмаки та Володимира Одарюка на поле вийшов Олександр Пось та Богдан Шмигельський.

85 хвилина

Замість Олександра Вівдича на поле вийшов Євген Стрельцов.

83 хвилина

Заміна в складі "Полтави". Дмитро Плахтир вийшов на поле замість Владислава Даниленка.

80 хвилина

Замість Яна Костенка на поле вийшов Юрій Романюк.

goal

79 хвилина

"Полтава" зрівняла рахунок. Микола Бужин замкнув подачу зі штрафного удару – 1:1.

yellow_card

79 хвилина

Ян Костенко отримав жовту картку.

corner

75 хвилина

Полтавці вибили м’яч з власного штрафного майданчика після кутового удару від "Карпат".

post

75 хвилина

Карпатівці заробляють кутовий удар.

73 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Замість Артура Рябова на поле вийшов Максим Чех.

corner

72 хвилина

"Карпати" змогли відбитися після розіграшу кутового від гостей.

post

71 хвилина

"Полтава" заробляє кутовий удар.

post

70 хвилина

Непоганий момент був у "Полтави". Микола Бужин пробивав з меж штрафного майданчика, але його удар виявився невдалим.

corner

65 хвилина

Карпатівці вибили м’яч після подачі з кутового.

post

64 хвилина

59 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Замість Іґора Невеса на поле вийшов Олександр Мизюк.

red_card

57 хвилина

Богдан Векляк отримав пряму червону картку за фол останньої надії.

goal

54 хвилина

ГООООООООЛ! "Леви" відкривають рахунок у нашому матчі. Павло Полегенько завдав потужного удару з-за меж штрафного майданчика, який виявився влучним і без шансів для кіпера "Полтави" – 1:0.

post

53 хвилина

"Полтава" відповіла своєю атакою. Олександр Вівдич пробивав у ближній кут, але не влучив у площину воріт.

post

52 хвилина

Євген Підлепенець завдав удару з-за меж штрафного майданчика, але м’яч пролетів повз ворота.

post

50 хвилина

Іґор Невес пробивав з близької відстані – невлучно.

post

47 хвилина

Максим Марусич завдав удару по воротах Кожухаря – вище воріт.

46 хвилина

Подвійна заміна від "Карпат". Замість Джареда Хаси та Владислава Клименка на поле вийшли Євген Підлепенець та Єгор Демченко.

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато!

whistle

45+3 хвилина

Перший тайм завершено. Команди йдуть на перерву за рахунку 0:0.

yellow_card

Владислав Даниленко отримав жовту картку.

post

45 хвилина

Арбітр матчу Денис Резніков компенсував три хвилини до основного часу першого тайму.

post

43 хвилина

Владислав Даниленко пробивав по воротах "Карпат", але гравець "Полтави" не зміг влучити у площину воріт "зелено-білих".

post

39 хвилина

Підопічні Мирона Маркевича активно тиснуть на ворота "Полтави".

corner

36 хвилина

Карпатівці вибили м’яч після розіграшу кутового від "Полтави".

post

36 хвилина

Олександр Вівдич з близької відстані завдавав удару по воротах "Карпат". Кіпер "зелено-білих" виконав божевільний сейв і перевів м’яч на кутовий.

post

35 хвилина

Джаред Хаса пробивав з-за меж штрафного майданчика – повз ворота.

corner

34 хвилина

Гравці "Полтави" знову змогли вибити м’яч після подачі з кутового удару від "Карпат".

post

34 хвилина

Львів’яни заробили право на ще один "корнер".

corner

33 хвилина

Після подачі з кутового суперник вибив м’яч.

post

33 хвилина

"Карпати" заробляють перший кутовий удар у цьому матчі.

post

32 хвилина

Клименко завдав удару з лінії штрафного майданчика, але захисники "Полтави" заблокували постріл Владислава.

yellow_card

31 хвилина

Іґор Невес отримав жовту картку.

post

25 хвилина

Іґор Невес пробивав після прострілу Владислава Клименка. М’яч після удару бразильця пролетів поруч зі стійкою.

post

22 хвилина

Владислав Клименко завдав потужного удару здалеку по воротах "Полтави" – невлучно.

post

20 хвилина

Підопічні Мирона Маркевича контролюють м’яч на чужій половині поля, але суперник вдало обороняється та не дає можливості "Карпатам" створити небезпечну атаку.

post

17 хвилина

"Полтава" провела свою атаку, однак Саків зіграв надійно в обороні та відвів загрозу від власних воріт.

post

13 хвилина

"Карпати" володіють ініціативою на футбольному полі.

yellow_card

11 хвилина

Євген Опанасенко отримав жовту картку.

post

10 хвилина

Павло Полегенько виконав подачу з правого флангу в штрафний майданчик суперника, проте ніхто з гравців "Карпат" не зміг замкнути цей навіс.

post

9 хвилина

Тарас Саків завдав потужного удару здалеку, однак м’яч пролетів вище воріт.

post

6 хвилина

Ян Костенко пробивав з 11-метрів після передачі від Чачуа, але м’яч влучив у стійку.

post

5 хвилина

Львів’яни відповіли своєю атакою. Артур Рябов виконав подачу з лівого флангу на Амбросія Чачуа. Капітан "Карпат" пробивав головою – невлучно.

post

3 хвилина

Карпатівці намагаються контролювати м’яч в центрі поля.

post

1 хвилина

Перший момент у матчі виник у "Полтави". Максим Горжуй завдав удару з-за меж штрафного майданчика – вище воріт.

whistle

1 хвилина

Матч розпочато!

post

13:30

Головний рефері – Денис Резніков (Кам'янське), асистенти: Володимир Шланчак (Черкаська обл.) та Олександр Марчик (Житомир). Четвертий арбітр – Степан Лапко (Львів). Спостерігач арбітражу – Михайло Митровський (Ужгород).

13:00

Вітаємо вас на текстовій трансляції матчу "Карпати" – "Полтава".

Звіт

Перша ліга. Чемпіонська група. Сезон 23/24. 1 тур

“Карпати” (Львів) – СК “Полтава”

23 березня. 14:00. Львів. Стадіон “Україна”

Арбітр – Денис Резніков (Кам’янське).

Асистенти: Володимир Шланчак (Черкаська область) та Олександр Марчик (Житомир).

Четвертий арбітр – Степан Лапко (Львів),

Спостерігач арбітражу – Михайло Митровський (Ужгород).

“Карпати”: Кожухар, Саків, Козік, Векляк, Полегенько, Клименко (Демченко, 46), Рябов (Чех, 73), Костенко (Романюк, 80), Джаред (Підлепенець, 46), Чачуа, Іґор Невес (Мизюк, 59).

Запасні: Ільющенков, Картушов, Киричок, Тлумак, Фетько, Аріельсон.

Головний тренер – Мирон Маркевич.

“Полтава”: Варцаба, Коцюмака (Пось, 89), Ходуля, Опанасенко, Бужин, Даниленко (Плахтир, 83), Копитов, Горжуй, Марусич, Одарюк (Шмигельський, 89), Вівдич (Стрельцов, 85).

Запасні: Васецький, Тельнов, Підлепич, Щербак, Перебора, Клименко, Коваленко, Савенков.

Головний тренер – Володимир Сисенко.

Голи: Полегенько, 54, 90+4 (пен.) – Бужин, 79.

Попередження: Іґор Невес, 31, Костенко, 79 – Опанасенко, 11, Даниленко,45+3.

Вилучення: Векляк, 57.

У суботу, 23-го березня, львівські “Карпати” зіграли проти “Полтави” в рамках першого туру чемпіонської групи Першої ліги України сезону 23/24. Дубль Павла Полегенька приніс перемогу “левам”.

Спокійний старт першого тайму

На початку поєдинку команди обмінялися небезпечними моментами. Спочатку “Полтава” організувала атаку, яка завершилась ударом здалеку від Максима Горжуя – вище воріт. Згодом “Карпати” відповіли своїм ударом. Артур Рябов виконав подачу з лівого флангу на Амбросія Чачуа. Капітан “зелено-білих” пробив головою, однак м’яч пролетів вище воріт.

Після цього львівська команда створила ще кілька нагод. Зокрема, Ян Костенко класно пробивав з 11-ти метрів – голкіпер гостей Ігор Варцаба врятував свою команду від пропущеного м’яча. Пізніше свій момент не використав Іґор Невес, який завдав удару після прострілу від Владислава Клименка – м’яч пролетів поруч зі стійкою воріт.

Тиск “Карпат” і сейв Кожухаря

З кожною хвилиною матчу карпатівці тиснули на ворота суперника все більше. Львів’яни виконали кілька кутових ударів, однак у обидвох випадках “Полтава” нівелювала загрозу біля власних воріт. Згодом з-за меж штрафного майданчика пробивав Джаред Хаса – невлучно. А ось гості відповіли чи не єдиною своєю атакою, яка могла завершитися результативно. Олександр Вівдич з близької відстані пробивав по воротах “Карпат” і лише неймовірний сейв Андрія Кожухаря врятував “левів” від пропущеного м’яча.

Шедевр Полегенька та вилучення Векляка

Другий тайм розпочався за схожим сценарієм з першою половиною зустрічі. “Полтава” створила атаку, яка не увінчалась успіхом. А ось “Карпати” свій шанс реалізували. Павло Полегенько отримав м’яч за межами штрафного майданчика змістився в центр та потужно пробив – без шансів для Варцаби та шедевральний гол від правого фулбека “зелено-білих” – 1:0.

Через кілька хвилин після голу підопічні Мирона Маркевича залишилися вдесятьох. Богдан Векляк смикнув за руку Олександра Вівдича, який вибігав віч-на-віч з Кожухарем. Рішення арбітра – червона картка центрбеку “Карпат”.

Гол Бужина та пенальті Полегенька

Після того, як карпатівці залишились вдесятьох, гості розпочали активно тиснути на ворота “зелено-білих”. Полтавці створили кілька моментів, які не вдалося реалізувати. Однак на 79-й хвилині суперник “Карпат” досягнув свого. Микола Бужин замкнув подачу зі штрафного удару – 1:1.

Вже у компенсований арбітром час “леви” змогли вдесятьох вирвати перемогу. Арбітр матчу Денис Резніков призначив пенальті у ворота гостей за гру рукою Богдана Шмигельського у власному штрафному майданчику. До виконання 11-метрового удару підійшов Полегенько і впевнено реалізував пенальті – 2:1.

Наступний тур/турнірне становище

Після матчу проти “Полтави” карпатівці залишаються на першому місці. В їхньому активі 48 залікових балів. У наступному турі підопічні Мирона Маркевича вдома зіграють проти “Вікторії” з Сум. Матч відбудеться у п’ятницю, 29-го березня. Початок гри о 13:00.