Потрійна заміна від "Карпат". Вадим Сидун, Артур Шах і Стеніо вийшли замість Ореста Кузика, Євгена Підлепенця та Іґора Невеса.

Подвійна заміна в складі "Вереса". Дмитро Годя та Василь Гакман вийшли на поле замість Владислава Дахновського та Михайла Протасевича.

83 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Владислав Клименко вийшов на поле замість Пабло Альвареса.

post

76 хвилина

Павло Полегенько завдав прямого удару зі штрафного, але мʼяч пролетів поруч зі стійкою воріт суперника.

yellow_card

75 хвилина

Валерій Кучеров отримав жовту картку.

yellow_card

72 хвилина

Пабло Альварес отримав жовту картку.

70 хвилина

Заміна в складі рівнян. Микола Гайдучик вийшов на поле замість Марко Мрвальєвіча.

66 хвилина

Заміна в складі "Вереса". Замість Дмитра Кльоца на поле вийшов Валерій Кучеров.

post

65 хвилина

Яго завдав удару по воротах Кемкіна після передачі від Степанюка – мʼяч пролетів над поперечкою.

yellow_card

60 хвилина

Владислав Шарай отримав жовту картку.

corner

58 хвилина

Невдала подача від рівнян, мʼяч покинув межі поля.

post

57 хвилина

"Верес" заробляє кутовий удар.

56 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Павло Полегенько вийшов замість Тараса Саківа.

corner

53 хвилина

"Верес" вибив мʼяч після подачі з кутового від "Карпат".

post

52 хвилина

Львівʼяни заробляють кутовий удар.

corner

50 хвилина

Карпатівці відбились після подачі з кутового.

post

49 хвилина

"Верес" заробляє перший кутовий удар у цьому матчі.

post

48 хвилина

Господарі поля розпочали другий тайм активніше.

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато!

whistle

45+4 хвилина

Перший тайм завершено – 0:0!

yellow_card

45+3 хвилина

Ян Костенко отримав жовту картку.

post

45+2 хвилина

Марко Мрвальєвіч пробив потужно з меж штрафного майданчика – черговий сейв Кемкіна.

post

45 хвилина

Рефері поєдинку Андрій Коваленко компенсував три хвилини до основного часу першого тайму.

post

43 хвилина

Саків завдав удару по воротах суперника, але його заблокували захисники "Вереса".

post

39 хвилина

Ян Костенко виконав навіс зі штрафного, але Руслан Степанюк вибив мʼяч за межі штрафного майданчика.

post

37 хвилина

Мірошніченко виконав подачу зі штрафного – Кожухар вийшов з воріт і вибив мʼяч.

post

34 хвилина

Карпатівці перехопили ініціатив та володіють мʼячем.

post

30 хвилина

Господарі поля контролюють мʼяч, переважно атакуючи через правий фланг.

post

25 хвилина

Владислав Шарай завдав удару по воротах Кемкіна, постріл рівнянина заблокував центрбек "зелено-білих" Владислав Бабогло.

post

22 хвилина

Саків зможе продовжити гру, він повернувся на поле.

post

21 хвилина

Пауза в грі повʼязана з ушкодженням Тараса Саківа. Захиснику "Карпат" надають медичну допомогу.

post

16 хвилина

Підлепенець завдав потужного удару, однак мʼяч пролетів поруч зі стійкою воріт.

post

12 хвилина

Знову момент у Дахновського. Цього разу Кемкін здійснив неймовірний сейв і не дозволив мʼячу потрапити у сітку воріт.

post

11 хвилина

Дахновський знову пробив з-за меж штрафного майданчика – повз ворота.

yellow_card

10 хвилина

Денис Мірошніченко отримав жовту картку.

post

9 хвилина

Віталій Дахновський пробив з-за меж штрафного майданчика, але Олександр Кемкін парирував удар гравця "Вереса".

post

6 хвилина

Євген Підлепенець виконав подачу з флангу, але кіпер "Вереса" Андрій Кожухар вийшов з воріт і заволодів мʼячем.

post

2 хвилина

Мʼяч перебуває в центрі поля, поки що без моментів.

post

1 хвилина

Матч розпочато!

post

14:50

Головний рефері – Андрій Коваленко (Полтава), асистенти: Володимир Думенко та Ярослав Поважний (обидва – Харків). Четвертий арбітр – Олександр Кальонов (Івано-Франківськ). Спостерігач арбітражу – Ігор Хіблін (Хмельницький). Арбітр VAR – Олександр Омельченко (Слов'янськ), асистент арбітра VAR – Олександр Корнійко (Миргород). Спостерігач арбітражу VAR – Олег Деревінський (Хмельницький).

14:30

Вітаємо вас на текстовій трансляції матчу "Верес" – "Карпати".

Звіт

Українська Прем’єр-Ліга. Сезон 24/25. 1 тур

"Верес" (Рівне) – “Карпати” (Львів)

3 серпня, 15:30. м. Рівне, стадіон "Авангард".

Арбітр – Андрій Коваленко (Полтава)

Асистенти: Володимир Думенко (Харків) та Ярослав Поважний (Харків)

Четвертий арбітр – Олександр Кальонов (Івано-Франківськ)

Спостерігач арбітражу – Ігор Хіблін (Хмельницький)

Арбітр VAR – Олександр Омельченко (Слов'янськ)

Асистент арбітра VAR – Олександр Корнійко (Миргород)

Спостерігач арбітражу VAR – Олег Деревінський (Хмельницький)

“Верес”: Кожухар, Протасевич (Гакман, 85), Гончаренко, Вовченко, Морозко, Кльоц (Кучеров, 66), Яго, Шарай, Дахновський (Годя, 85), Степанюк (к), Мрвальєвич (Гайдучик, 70).

Запасні: Когут, Ющишин, Чечер, Куція, Світюха, Баран.

Головний тренер – Олег Шандрук.

“Карпати”: Кемкін, Мірошніченко, Адамюк, Бабогло, Саків (Полегенько, 56), Альварес (Клименко, 84), Підлепенець (Стеніо, 90+1), Чачуа (к), Кузик (Шах, 90+1), Костенко, Іґор Невес (Сидун, 90+1).

Запасні: Кінарейкін, Домчак, Рябов, Векляк, Катрич, Ломницький, Тлумак.

Головний тренер – Владислав Лупашко.

Попередження: Шарай, 60, Кучеров, 75 – Мірошніченко, 9, Альварес, 72.

Вилучення: Костенко, 89.

У суботу, 3 серпня, львівські “Карпати” провели виїзний поєдинок проти рівненського “Вереса” у рамках першого туру Української Прем’єр-Ліги сезону 2024/25. Поєдинок завершився безгольовою нічиєю.

Ефектні сейви Кемкіна та момент Підлепенця

Стартовий поєдинок сезону в Українській Прем’єр-Лізі супроводжував дощ, тому перші хвилини команди витратили на адаптацію до вологого поля, яке суттєво впливало на динаміку гри. На восьмій хвилині Віталій Дахновський завдав прицільного удару в ближній кут з-за меж штрафного майданчика. Олександр Кемкін бачив момент удару та парирував його.

Через чотири хвилини активний Дахновський знову небезпечно пробивав у дальній кут після передачі Руслана Степанюка. Кемкін і цього разу виконав сейв, завадивши “вовкам” відкрити рахунок. Карпатівці відповіли моментом Євгена Підлепенця на 16-й хвилині. Хавбек змістився з флангу та потужно пробив у дальній кут – м’яч пролетів повз ворота.

Спроби Мірошніченка та Саківа, гольовий шанс Мрвальєвича

На 24-й хвилині рівняни вибігли у стрімку контратаку, яку закінчував ударом Владислав Шарай. Втім Владислав Бабогло зіграв у підкаті та вчасно заблокував удар. Невдовзі завдяки індивідуальним діям Підлепенця “леви” заробили штрафний, який виконав Денис Мірошніченко. Утім з його навісом впорався Андрій Кожухар.

Наприкінці тайму “зелено-білі” продовжували активно діяти на половині поля суперника і на 43-й хвилині створили небезпечний момент. Мірошніченко прострілив з флангу на Іґора Невеса, а бразилець п’ятою скинув на Яна Костенка. Вінгер помітив підключення Тараса Саківа та віддав тому під удар – оборонці “Вереса” вчасно заблокували постріл.

А в компенсований час команди здійснили обмін моментами. Спершу Дахновський асистував Марко Мрвальєвичу, а той з близької дистанції потужно пробив по центру – Кемкін вкотре врятував львів’ян. Гості відповіли моментом за участі Ореста Кузика, який головою бив у напрямку воріт, однак Семен Вовченко розрядив ситуацію.

Момент Яго і штрафний від Полегенька

По перерві “Карпати” більше володіли ініціативою. “Зелено-білі” на 61-й хвилині розіграли штрафний удар, який завершився навісом Костенка. Ян намагався знайти передачею Іґора Невеса, проте форварду забракло лічених сантиметрів, щоб дотягнутись до м’яча. Рівняни за кілька хвилин ледь не скористались помилкою Кемкіна, проте мʼяч після удару Яго Сікейри пролетів значно вище воріт.

На 75-й хвилині Шарай порушив правила проти Чачуа на підступах до штрафного майданчика. Виконувати стандарт взявся Павло Полегенько, який замінив травмованого Саківа. Латераль обвідним ударом ледь не вразив ворота Кожухаря, але його пострілу трохи забракло влучності.

Наприкінці зустрічі Костенко отримав другу жовту картку за жорсткий підкат проти Степанюка та залишив команду в меншості. Втім підопічні Владислава Лупашка таки втримали рахунок та додали до свого активу перший заліковий бал.

Наступний тур

У наступному турі “Карпати” у Львові прийматимуть “Кривбас” з Кривого Рогу. Матч відбудеться на стадіоні “Україна” у неділю, 11 серпня, о 15:30.