М. Львів, стадіон "Україна"

"Карпати" (Львів)

8 - 1

"Луцьксантехмонтаж-536"

Склад "Карпат" у першому таймі: Кучинський, Маткобожик, гравець на перегляді, Притиковський, Повалій, Галенков, Богач, Тітунін, Єрмаченко, Буднік, Чіпак.

Паузу в чемпіонаті карпатівці заповнили товариським матчем проти "Луцьксантехмонтаж-536". Львів'яни розгромили свого суперника з рахунком 8:1.

Вже у дебюті зустрічі "леви" відкрили рахунок. Олександр Єрмаченко виконував подачу з кута штрафного майданчика і відправив м'яч у ворота гостей – 1:0. Практично відразу "зелено-білі" подвоїли свою перевагу. Денис Притиковський замкнув подачу з кутового – 2:0. Згодом лучани відзначились автоголом – так рахунок став 3:0 на користь підопічних Андрія Тлумака.

Після цього справжній бенефіс видав Євген Буднік. Спочатку форвард замкнув подачу від Дениса Галенкова, а через деякий час вдало підправив простріл Іллі Повалія. Як наслідок, форвард оформив дубль. Під завісу першого тайму відзначився і Повалій. Гарматний удар Іллі підсумував першу половину гри – 6:0.

Склад "Карпат" у другому таймі: Вульчин, Сімінін, Заставний, Болденков, Приймак, Притиковський, Дударенко, Ткачук, Чачуа, Кожанов, Буднік.

У другому таймі львів'яни відзначились ще двома голами і пропустили один у відповідь. Амбросій Чачуа не реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером, але вдало зіграв на добиванні – 7:0. Згодом "Луцьксантехмонтаж-536" організував гол престижу. Крапку в товариському поєдинку поставив Буднік, який записав до активу хет-трик.