17 серпня. Початок – 17:00. Львів, стадіон "Україна"

Асистенти арбітра: Анастасія Янтуріна та Олег Патик.

"Карпати": Льопка, Болденков, Приймак (Махнєв, 61), Дуць, Климець (Лень, 61), Галенков (І. Когут, 46), Ткачук, Рябов, М. Когут, Тлумак (Репета, 57), Тарануха (Шах, 61).

Запасні: Фастов, Ломницький, Савчин, Сидун, Катрич.

"Юність": Денега, Гаврушко, Грось, І. Білий, Береза, Пиріг, Гудзінський, Гордійчук, Войтович, Іванченко, Панасюк.

Запасні: Бунда, Стегніцький, Фляк, Тимець, Лебеденко, Іваночко, Равлик, Гладкий.

Головний тренер – Богдан Костик.

Гол – Іванченко, 50.

У заключному спарингу в рамках підготовки до Першої ліги львівські "Карпати" зустрілися з командою "Юність" із Верхньої Білки.

Перша атака карпатівців завершилася порушенням правил неподалік воріт гостей. Штрафний взявся виконувати Юрій Тлумак і наважився на прямий удар по воротах. Кіпер "Юності" у падінні витягнув м’яч з ближнього кута.

Загалом львів’яни продовжували володіти ініціативою протягом усього тайму. Зокрема, сильно по воротах пробивав Микола Когут – невлучно. Невдовзі завдавав удару Олександр Климець, проте його постріл заблокували захисники. "Юність" не відсиджувалася в обороні та періодично загрожувала воротам Романа Льопки, однак спроби гостей були невдалими.

Наприкінці тайму дві нагоди не використав Тлумак. Спочатку Юрій бив майже з лінії штрафного майданчика, однак м’яч пролетів над поперечкою. А згодом він вдало зіграв на підборі. Утім постріл з близької дистанції парирував Артем Денега.

На початку другої половини зустрічі гості відкрили рахунок у нашому матчі. Богдан Іванченко змістився в центр з правого флангу та завдав удару з-за меж штрафного майданчика. М’яч після рикошету від Валерія Болденкова змінив свою траєкторію та дезорієнтував Льопку і кіпер "Карпат" не зумів врятувати команду від пропущеного голу – 0:1.

Підопічні Андрія Тлумака відразу намагалися відігратися. Зокрема, потужні удари завдавали Артур Шах і Микола Когут, але Денега здійснював сейви та тримав власні ворота "на замку". Крім того, класну нагоду зрівняти рахунок мав Болденков. Захисник "левів" пробивав з кількох метрів, проте Денега дістав м’яч з-під поперечки та перевів його на кутовий.

Наприкінці поєдинку виникла справжня пожежа у воротарському майданчику гостей. Захисники "Юності" кілька разів вибили м’яч з лінії воріт після ударів карпатівців. Попри усі намагання "зелено-білих" відігратися, зрівняти рахунок у цьому матчі львів’янам так і не вдалося. Команда з Верхньої Білки здобуває мінімальну перемогу над "Карпатами".