12 серпня. Початок – 17:00. Львів, стадіон "Україна"

Асистенти арбітра: Олександра Вдовіна та Юрій Ковальчук

"Карпати": Фастов (Льопка, 46), Болденков (Махнєв, 46), Приймак (Дуць, 46), Лень (Ломницький, 79), Чачуа (Ткачук, 46), Рябов (Шах, 73), І. Когут (Галенков, 46), Климець (Репета, 46), Кожанов (Сидун, 55), Тлумак (Катрич, 84), М.Когут (Тарануха, 46).

"Прикарпаття": Піцан, Писко, Француз, Матушевський, Савошко, Оринчак, Кузьмин, Бучакчийський, Рудюк, Тітаєвський, Барчук.

Запасні: Герич, Сердюк, Дитко, Хома, Геник, чотири гравці на перегляді.

Головний тренер – Олег Рипан.

Гол – Климець, 36.

У рамках підготовки до нового сезону "Карпати" зустрілися із "Прикарпаттям", своїм майбутнім опонентом у групі "А" Першої ліги. Долю протистояння вирішив єдиний забитий м'яч.

Стартові хвилини зустрічі минули у невисокому темпі – команди намагалися призвичаїтися до мокрого газону. На 7-й хвилині швидка комбінація за участі Івана Когута та Юрія Тлумака завершилася пасом на Олександра Климця, який потужно пробив з гострого кута – повз воріт. Вже у наступній атаці небезпечно відповіли гості. Михайло Писко навісив, а Роман Барчук пробив головою – також неточно.

Незабаром хорошу нагоду організував Микола Когут. Він обіграв на правому фланзі суперника і прострілив у штрафний майданчик. Захисник івано-франківців Олег Матушевський останньої миті вибив м'яч за лицьову лінію. Позаду нього передачу готувався замикати Денис Кожанов.

У середині тайму Микола Когут отримав довжелезний пас з глибини від Тлумака, ввімкнув швидкість та пробив поруч зі стійкою. Хоча і цього разу більш доречною була б передача на Кожанова, який рухався паралельним курсом і відкривався під передачу партнера.

На 36-й хвилині "зелено-білі" провели затяжну позиційну атаку, яка завершилася взяттям воріт. У її завершальній фазі Кожанов видав фантастичний пас на хід Івану Когуту, а той ідеально виклав під удар Климцю. Олександру залишалося переправити м'яч у порожні ворота – 1:0.

Через кілька хвилин вже Климець передачею через усе поле вивів Миколу Когута на побачення із воротарем. Однак і з ударом Когута, і з добиванням Тлумака впорався кіпер "Прикарпаття" Іван Піцан.

Одразу по перерві збільшувати перевагу "левів" міг Денис Галенков, який тільки-но з'явився на полі. Проте постріл карпатівця виявився неточним – над поперечкою. На 53-й хвилині у центрі поля ушкодження зазнав Кожанов. Гравець, який перебуває на перегляді у "Прикарпатті" зіграв у жорсткому підкаті проти капітана господарів. На жаль, після цього Денис не зумів продовжити гру.

Невдовзі Вадим Сидун, який замінив Кожанова, запустив у прорив Ростислава Тарануху, Однак голкіпер івано-франківців Роман Герич своєчасно вийшов з воріт за межі штрафного майданчика і вибив м'яч на кутовий. На 76-й хвилині у Таранухи був ще кращий момент для того, щоб відзначитися. Ростислав пробивав після прострілу Юрія Репети, але голкіпер і цього разу у падінні парирував удар.

Під завісу поєдинку "Карпати" виконали серію небезпечних кутових. Спершу Дуць, а потім і Галенков могли забивати, а згодом Андрій Ломницький влучив у руку Олександру Савошку, проте рефері не наважився призначити пенальті. Кілька небезпечних випадів організували і гості, утім рахунок на табло не змінився. 1:0 – чергова перемога "зелено-білих".