Асистенти арбітра: Андрій Бахметьєв (Харків) та Максим Тютерєв (Дніпро).

Четвертий арбітр – Євген Цибулько (Черкаська область).

Спостерігач арбітражу – Павло Брюхов (Кременчук).

"ЛНЗ": Попович, Тарасенко, Лопирьонок, Насонов, Норенков, Євдокимов, Сторчоус (Долінський, 89), Бобко (Тищенко, 90+5), Голіков (Куксенко, 46), Войцеховський (Пучковський, 52), Галенко (Сула, 52).

Запасні: Панченко, Сафонов, Сніжко, Волков, Замуренко.

"Карпати": Сілецький, Сімінін, Болденков, Лобай (Маткобожик, 89), Ткачук (Богач, 80), Чачуа, Приймак, Повалій (Дударенко, 68), Заставний, Гуменюк (Галенков, 63), Буднік (Єрмаченко, 90+2).

Запасні: Кучинський, Притиковський.

Головний тренер – Андрій Тлумак.

Гол – Сторчоус, 75.

Попередження: Войцеховський, 24, Євдокимов, 50, – Заставний, 36.

У Черкасах відбувся центральний матч 6-го туру Другої ліги України групи "А" сезону 2021/2022. Львівські "Карпати" протистояли місцевому "ЛНЗ". Поєдинок завершився на користь черкаської команди. Підопічні Юрія Бакалова здобули мінімальну перемогу з рахунком 1:0.

Гра розпочалась дуже жваво. Команди обмінювалися напівмоментами з перших хвилин зустрічі. Водночас, обидва колективи намагалися грати обережно та не ризикувати. На 15-ій хвилині карпатівці виконували кутовий, але під час подачі на виході впевнено зіграв кіпер "ЛНЗ" Андрій Попович. Господарі відразу відповіли своєю атакою, однак тут вже надійність продемонстрував воротар "зелено-білих" Іван Сілецький.

Згодом "леви" заробили право на штрафний удар. Амбросій Чачуа подав у карну зону, а Іван Лобай головою завдав удару – повз ворота. Львів’яни продовжували атакувати та створювати хороші нагоди. Зокрема, Максим Гуменюк ввімкнув швидкість на правому фланзі та віддавав передачу на Євгена Будніка, але Попович перехопив цей пас. У наступній атаці Буднік класно пробивав з під захисника "ЛНЗ", проте Попович знову врятував свою команду.

Господарі теж мали свій шанс. Андрій Сторчоус завдавав удару з-за меж штрафного майданчика, однак м’яч пролетів вище воріт. Перша половина зустрічі завершилась з рахунком 0:0.

На старті другого таймі черкасці створили кілька нагод. Натомість оборона львівських "Карпат" діяла надійно та добре грала у захисті. Денис Норенко пробивав з далекої відстані – вище воріт. Підопічні Андрія Тлумака мали свій шанс. Буднік віддав на Гуменюка, але Максим не зумів вдало обробити м’яч. Господарі відповіли ударом Дмитра Сули, однак з ним спокійно впорався Сілецький.

На 75-ій хвилині "ЛНЗ" відкрив рахунок у матчі. Іван Бобко подав з правого флангу на Сторчоуса, який виграв боротьбу в захисників "Карпат" і переправив м’яч у сітку воріт "зелено-білих" – 1:0. Карпатівці намагалися зі всіх сил зрівняти рахунок, але, на жаль, їм це не вдалося зробити та матч завершився з рахунком 1:0 на користь господарів.