"Лівий Берег" (Київ)

Друга ліга. Група "А". 2021/2022. 11 тур

2 жовтня. Початок – 17:00. Львів. Стадіон "Україна".

Арбітр – Вадим Запрутняк (Вінниця).

Асистенти арбітра: Сергій Дарійчук (Чернівецька область) та Микола Близнюк (Харків).

Четвертий арбітр – Олександр Кальонов (Івано-Франківськ).

Спостерігач арбітражу – Ромео Буковецький (Закарпатська область).

"Карпати": Сілецький, Болденков, Лобай, Маткобожик, Ткачук, Приймак, Галенков, Гуменюк, Заставний, Кожанов (Богач, 90+1), Буднік (Повалій, 57).

Запасні: Кучинський, Єрмаченко, Тітунін, Дударенко, Притиковський.

Головний тренер – Андрій Тлумак.

"Лівий берег": Проценко, Іщенко, Курко, Співаков (Мочуляк, 69), Пінчук, Соколов, Запорожан, Старгородський, Морозенко (Гуськов, 62), Петренко (Коваль, 62), Берко (Акименко, 46).

Запасні: Ситников, Воронін, Євтіхов, Рожко.

Головний тренер – Анатолій Бузнік.

Голи: Приймак, 45+2, Кожанов, 60.

Попередження: Буднік, 32, Приймак, 72, Ткачук, 83 – Берко, 35.

В рамках 11-го туру "Карпати" приймали лідера групи "А" київський "Лівий берег". Гра на стадіоні "Україна" завершилася перемогою "зелено-білих" 2:0.

У дебюті зустрічі гості заробили право на штрафний удар. Однак оборона львів’ян зіграла надійно та відвела небезпеку від власних воріт. Карпатівці відповіли своїм "стандартом". Євген Буднік наважився на постріл із далекої відстані – м’яч пролетів повз ліву стійку. Згодом кияни знову загрожували воротам "Карпат". Після подачі з кутового Андрій Співаков завдавав удару головою, але Буднік вибив "шкіряного" з лінії воріт.

Загалом команди діяли обережно і намагалися уникати ризикованих дій. Підопічні Андрія Тлумака контролювали хід подій на полі та періодично створювали моменти біля воріт "Лівого берега". Суперник також намагався атакувати, проте Іван Сілецький та оборона господарів діяли надйіно.

Наприкінці першого тайму карпатівці могли відкрити рахунок. Владислав Приймак віддавав передачу, яку невдало перехопив Василь Курко, відтак, м’яч опинився у Дениса Галенкова. Футболіст "Карпат" змістився у штрафний майданчик і завдав пострілу з гострого кута – голкіпер київської команди Ярослав Проценко парирував удар.

Вже у компенсований арбітром час до першої половини зустрічі "леви" вийшли вперед. Галенков віддав передачу на Будніка, а той головою скинув м’яч під удар Приймаку. 30-ий номер "Карпат" не залишив жодних шансів кіперу суперника та більярдним пострілом відправив м’яч у дальній кут воріт – 1:0!

По перерві львів’яни продовжували контролювати гру. На 58-ій хвилині господарі створили черговий епізод біля воріт столичної команди. Приймак віддав якісну передачу на Максима Гуменюка, який вибіг віч-на-віч з воротарем гостей, але нашому форварду забракло влучності – м’яч пролетів повз ворота. Вже через дві хвилини "Карпати" подвоїли свою перевагу. Денис Кожанов практично повторив шедевр Патріка Шика під час Євро-2020. Капітан "левів" пробив з далекої відстані та закинув м’яч за комірець голкіперу "Лівого берега" – 2:0!

Кияни намагалися відіграти бодай один м’яч, утім Сілецький та оборона були на висоті. "Зелено-білим" вдалося зберегти ворота на замку. Львівські "Карпати" здобувають впевнену перемогу над лідером групи "А" та виходять на друге місце!