Контрольний матч. "Карпати-2" – "Мостиська" – 4:2

У понеділок, 19-го лютого, львівські “Карпати-2” провели контрольний поєдинок проти футбольного клубу "Мостиська".
TYS_4042_190224

19.02.2024. м Львів, стадіон "Школяр"

“Карпати-2” – "Мостиська"– 4:2

Голи: Скороход, 19, Гравець на перегляді, 42, Абрамчук, 73, Гравець на перегляді, 79.

Склад “Карпат-2” у першому таймі: Борис, Копил, Пилипчук, Катрич, Скороход, Дебич, Фетько, Савчин та три гравці на перегляді.

Склад “Карпат-2” у другому таймі: Борис (Фандист, 70), Абрамчук, Бойченюк, Ілюхін, Коваленко, Рожко та п’ять гравців на перегляді.

Перший гольовий момент у грі створили карпатівці. На 17-й хвилині Данило Пилипчук втік від захисників, проте виграти дуель у воротаря нападнику не вдалось. Натомість Максим Скороход свій момент реалізував вже через кілька хвилин. Хавбек отримав передачу на підступах до карного майданчика і точним ударом вразив кут воріт – 1:0.

TYS_4088_190224

Згодом Олександр Фетько пройшов по лівому фланзі та виконав подачу на активного Пилипчука, після удару якого мʼяч розминувся зі стійкою. Подвоїти перевагу "левів" ще до перерви вдалося гравцю, який перебуває на перегляді. На 42-й хвилині форвард вийшов віч-на-віч з голкіпером та впевнено реалізував епізод – 2:0.

На 66-й хвилині гравці суперника вдало вибігли у контратаку та скоротили відставання. Проте за кілька хвилин Олександр Абрамчук з гострого кута влучно пробив та відновив комфортну перевагу – 3:1.

TYS_3925_190224

Гості намагались високо пресингувати підопічних Романа Гнатіва. Таким чином на 75-й хвилині вони змусили помилитись захисників та відновили інтригу у матчі – 3:2. Втім останнє слово залишилось за "зелено-білими". На 79-й хвилині гравець, який перебуває на перегляді, прицільним пострілом поставив крапку у зустрічі – 4:2.

Таким чином, "Карпати-2" завершили другий підготовчий етап до весняної частини сезону та вже 22-го лютого вирушать у Хуст, де проведуть завершальну частину зимової підготовки.