Бужин, 88 Іконка м'яча
Іконка м'яча Костенко, 15
whistle

90+5 хвилина

Матч завершено! "Карпати" перемагають "Полтаву" з рахунком 1:0 завдяки голу Іґора Невеса.

post

90+4 хвилина

"Полтава" порушує правила в атаці.

post

90 хвилина

Арбітр матчу Ігор Сташук компенсував чотири хвилини до основного часу другого тайму.

player_change

89 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Замість Амбросія Чачуа на поле вийшов Богдан Векляк.

yellow_card

88 хвилина

Микола Бужин отримав жовту картку.

post

84 хвилина

Андрій Кожухар здійснив чудовий сейв після удару Володимира Одарюка.

corner

83 хвилина

Тарас Саків виконав подачу з кутового, але Ігор Варцаба вибив м’яч.

post

82 хвилина

"Карпати" заробляють кутовий удар.

78 хвилина

Подвійна заміна в складі "Полтави". Замість Максима Горжуя та Ігоря Коцюмаки на поле вийшли Олександр Пось і Артем Перебора.

yellow_card

77 хвилина

Максим Марусич отримав жовту картку.

corner

73 хвилина

Карпатівці зуміли відвести загрозу від власних володінь після розіграшу кутового від "Полтави".

post

72 хвилина

Максим Марусич знову пробив головою, цього разу Андрій Кожухар витягнув м’яч з під поперечки та перевів його на кутовий.

yellow_card

71 хвилина

Олександр Вівдич отримав жовту картку.

69 хвилина

Подвійна заміна в складі "Карпат". Замість Яна Костенка та Євгена Підлепенця на поле вийшли Джаред Хаса та Юрій Романюк.

post

68 хвилина

Небезпечний момент біля воріт "Карпат". Максим Марусич завдав удару головою – м’яч влучив у поперечку.

64 хвилина

Подвійна заміна в складі "Полтави". Замість Владислава Даниленка та Євгена Стрельцова на поле вийшли Олександр Вівдич і Максим Марусич.

post

63 хвилина

Дмитро Копитов завдав удару по воротах "Карпат" – невлучно.

post

62 хвилина

"Полтава" відповіла своєю атакою, однак Андрій Кожухар зіграв надійно біля власних воріт.

corner

60 хвилина

Подачу з кутового від Амбросія Чачуа не вдалося замкнути нікому з гравців "Карпат".

post

59 хвилина

Тепер вже карпатівці заробили право на кутовий удар.

corner

59 хвилина

"Карпати" вибили м’яч після подачі з кутового від "Полтави".

post

58 хвилина

"Полтава" заробляє кутовий удар.

56 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Артур Рябов вийшов на поле замість Єгора Демченка.

post

56 хвилина

Євген Стрельцов вийшов на ударну позицію, але у форварда "Полтави" зафіксували офсайд.

post

54 хвилина

Тарас Саків пробив з-за меж штрафного майданчика – м’яч пролетів поруч зі стійкою.

post

53 хвилина

Владислав Даниленко пробив здалеку – невлучно.

post

52 хвилина

Господарі поля намагаються відповідати своїми атаками, поки що безуспішно.

post

50 хвилина

"Карпати" активно загрожують воротам суперника, однак наразі полтавці вдало обороняються.

post

48 хвилина

Іґор Невес відправив м’яч у сітку воріт суперника, але бразилець знову опинився у офсайді. Тому взяття воріт не зараховано.

post

48 хвилина

Іґор Невес опинився на ударній позиції та пробив, але арбітр зафіксував офсайд.

post

47 хвилина

Карпатівці взяли м’яч під свій контроль.

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато!

whistle

45+2 хвилина

Перший тайм завершено! "Карпати" перемагають "Полтаву" з рахунком 1:0 завдяки голу Іґора Невеса.

post

45 хвилина

Арбітр матчу Ігор Сташук компенсує дві хвилини до основного часу першого тайму.

post

45 хвилина

Павло Полегенько виконав подачу з флангу, але м’яч після рикошету опинився у руках Ігоря Варцаби.

post

42 хвилина

Амбросій Чачуа повернувся на поле. Хавбек "зелено-білих" зможе продовжити гру.

post

41 хвилина

Амбросій Чачуа отримав ушкодження. Капітану "Карпат" надають медичну допомогу.

post

40 хвилина

Євген Стрельцов порушує правила в атаці проти Андрія Кожухаря.

corner

39 хвилина

Кіпер "Полтави" Ігор Варцаба зіграв на випередження після подачі з кутового та кулаками вибив м’яч з власного штрафного майданчика.

post

38 хвилина

post

37 хвилина

Амбросій Чачуа завдав прямого удару зі штрафного – вище воріт.

post

37 хвилина

"Карпати" заробляють штрафний удар.

post

36 хвилина

Павло Полегенько виконав простріл у штрафний майданчик на Єгора Демченка. Півзахисник "Карпат" пробив по воротах, але Ігор Варцаба врятував свою команду від другого пропущеного м’яча.

post

34 хвилина

Ян Костенко виконав простріл з лівого флангу, але полтавці опинились першими на м’ячі.

corner

33 хвилина

Розіграш кутового удару від "Полтави" завершився невдалою передачею в штрафний майданчик. Андрій Кожухар вийшов з воріт і заволодів м’ячем.

post

33 хвилина

Господарі поля заробляють кутовий удар.

post

31 хвилина

"Полтава" високо пресингує та намагається змусити "Карпати" помилитися.

corner

29 хвилина

Полтавська команда вибила м’яч після подачі з кутового.

post

29 хвилина

post

26 хвилина

Команди ведуть боротьбу за м’яч в центрі поля.

corner

24 хвилина

Ніхто з карпатівців не зміг замкнути подачу з кутового, м’яч покинув межі поля.

post

24 хвилина

Євген Підлепенець завдав потужного удару по воротах суперника, але Ігор Варцаба здійснив сейв і перевів м’яч на кутовий.

post

22 хвилина

Полтавці контролюють м’яч на власній половині поля.

post

20 хвилина

Команди повернулись на футбольне поле. Матч відновлено!

post

13:50

Відбій повітряної тривоги у Полтавській області. Невдовзі матч буде продовжено.

post

13:13

У Полтавській області оголошено повітряну тривогу. Матч призупинено.

corner

20 хвилина

Андрій Кожухар вдало зіграв на виході та забрав м’яч після подачі з кутового.

post

19 хвилина

Дмитро Копитов виконав простріл у штрафний майданчик гостей, м’яч після рикошету від захисника "Карпат" покинув межі поля. Кутовий удар для "Полтави".

post

18 хвилина

Полтавці виконали довгу передачу у штрафний майданчик "Карпат", але Андрій Кожухар вийшов з воріт і заволодів м’ячем.

post

16 хвилина

"Карпати" зуміли відбитися після небезпечної атаки від "Полтави".

yellow_card

15 хвилина

Ян Костенко отримав жовту картку.

corner

15 хвилина

Львів’яни вибили м’яч після подачі з кутового.

post

14 хвилина

post

12 хвилина

Карпатівці намагаються контролювати м’яч.

goal

10 хвилина

ГОООООООЛ! "Леви" відкривають рахунок у цьому матчі. Євген Підлепенець увійшов у штрафний майданчик і виконав простріл на ближню стійку, де захисників "Полтави" випередив Іґор Невес і відправив м’яч у сітку – 0:1.

post

10 хвилина

Полтавці виконали подачу з правого флангу в штрафний майданчик "Карпат", але довести атаку до вдалого удару господарям не вдалося.

post

9 хвилина

М’яч перебуває в центрі поля, команди обмінюються володіннями.

post

7 хвилина

Владислав Даниленко повертається на поле, він зможе продовжити гру.

post

6 хвилина

Пауза в грі. На газоні опинився Владислав Даниленко. Гравець "Полтави" отримує медичну допомогу.

corner

5 хвилина

Владислав Бабогло завдав удару після подачу з кутового – повз ворота.

post

4 хвилина

Після розіграшу штрафного удару, м’яч покинув межі поля. Кутовий удар для гостей.

post

4 хвилина

Львів’яни заробляють ще один штрафний удар.

corner

3 хвилина

Тарас Саків виконав подачу з "корнера", але полтавці вибили м’яч з власного штрафного майданчика.

post

3 хвилина

"Карпати" заробляють перший кутовий удар у цьому матчі.

post

2 хвилина

Суперник сфолив проти Євгена Підлепенця в центрі поля, карпатівці швидко розіграли штрафний удар.

whistle

1 хвилина

Матч розпочато!

post

12:20

Через повітряну тривогу у Полтавській області, початок матчу відкладено. Поєдинок розпочнеться о 12:50.

post

11:50

Головний рефері – Ігор Сташук (Чернігів), асистенти: Денис Кєскюла (Дніпропетровська обл.) та Олексій Гавеля (Кривий Ріг). Четвертий арбітр – Олексій Миронов (Полтава). Спостерігач арбітражу – Олександр Шамич (Житомир).

post

11:40

Стартовий склад "Полтави": Варцаба, Бужин, Опанасенко, Ходуля, Коцюмака, Даниленко, Копитов, Горжуй, Одарюк, Щербак, Стрельцов.

Запасні: Тельнов, Васецький, Шаповалов, Плахтир, Перебора, Марусич, Вівдич, Пось, Клименко, Савенков.

post

11:30

Стартовий склад львівських "Карпат".

post

11:20

Вітаємо вас на текстовій трансляції матчу "Полтава" – "Карпати".

Звіт

Перша ліга. Чемпіонська група. Сезон 23/24. 6 тур

СК "Полтава" – “Карпати” (Львів)

27 квітня, 12:30. Полтава, стадіон "Молодіжний".

Арбітр – Ігор Сташук (Чернігів).

Асистенти: Денис Кєскюла (Дніпропетровська обл.) та Олексій Гавеля (Кривий Ріг).

Четвертий арбітр – Олексій Миронов (Полтава).

Спостерігач арбітражу – Олександр Шамич (Житомир).

СК “Полтава”: Варцаба, Бужин, Опанасенко, Ходуля, Коцюмака (Перебора, 78), Даниленко (Вівдич, 64), Копитов, Горжуй (Пось, 78), Одарюк, Щербак, Стрельцов (Марусич, 64).

Запасні: Тельнов, Васецький, Шаповалов, Плахтир, Клименко, Савенков.

Головний тренер Володимир Сисенко.

“Карпати”: Кожухар, Мизюк, Бабогло, Саків, Полегенько, Чех, Чачуа (Векляк, 89), Костенко (Романюк, 69), Підлепенець (Хаса, 69), Демченко (Рябов, 58), Іґор Невес.

Запасні: Ільющенков, Картушов, Козік, Хромей, Шах, Тлумак, Аріельсон.

Головний тренер – Мирон Маркевич.

Гол: Іґор Невес, 10.

Попередження: Вівдич, 71, Марусич, 77, Бужин, 88 – Костенко, 15.

Завдяки м'ячу Іґора Невеса "зелено-білі" здобувають мінімальну перемогу в Полтаві. Поразка "Лівого берега" у паралельному матчі дозволила "Карпатам" достроково вийти у Прем'єр-лігу.

Тривоги та гол Іґора Невеса на старті

Через повітряну тривогу у Полтавській області матч розпочався із півгодинним запізненням. Зі старту поєдинку "Карпати" задали високий темп і провели кілька швидких атак. Одна з них завершилася голом. Євген Підлепенець ввірвався у штрафний майданчик і прострілив у центр. Іґор Невес випередив Євгена Опанасенка і спрямував м'яч у сітку.

Пропущений гол змусив господарів додати в активності. Полтавці провели кілька атак, найнебезпечніша з яких конвертувалася у навіс з правого флангу. Максим Горжуй змістився на позицію центрфорварда і намагався пробити по воротах, утім в боротьбі з Павлом Полегеньком до м'яча не дістався.

На 20-й хвилині було оголошено тривогу, тож матч призупинили на 35 хвилин. Перший момент після відновлення гри створили "зелено-білі". Підлепенець змістився з флангу і пробив точно в кут – лише стрибок Ігоря Варцаби врятував полтавців від другого пропущеного м'яча.

До завершення тайму воротарю СК "Полтава" довелося ще кілька разів вступати у гру. Спочатку класну комбінацію розіграли Полегенько та Іґор Невес та вивели на ударну позицію Єгора Демченка. Цього разу Варцаба дістав м'яч з іншого кута. Згодом кіпер надійно зіграв під час подачі з кутового.

На 45-й хвилині навіть Варцаба був безсилим, однак кіпера підстрахував каркас воріт. Олександр Мизюк на правому фланзі отримав передачу від Яна Костенка і пробив у напрямку воріт. З рикошетом від ноги Горжуя м'яч влучив у поперечку та відлетів у поле.

Активний Марусич і бездоганний Кожухар

На початку другого тайму "Карпати" відзначились вдруге. Максим Чех пробив по воротах, Варцаба відбив м'яч перед собою, а Іґор Невес виявився найспритнішим на підборі. Проте рефері зафіксував офсайд. Пізніше команди обмінялися дальніми ударами. Але і Владислав Даниленко, і Тарас Саків у ціль не влучили. Ближче до середини тайму СК "Полтава" заволодів ініціативою.

На 68-й хвилині Ігор Коцюмака навісив з лівого флангу, а Максим Марусич поборовся із Чехом і зумів пробити – м'яч влучив у поперечку. Через три хвилини господарі провели аналогічну атаку: Коцюмака навішує, а Марусич б'є. І знову на допомогу "Карпатам" прийшла поперечка. Щоправда, цього разу м'яч у каркас воріт перевів Андрій Кожухар.

На 84-й хвилині Марусич та Кожухар вкотре опинилися у центрі уваги. Лише цього разу Максим навішував на партнера. Володимир Одарюк бив головою після кросу з правого флангу, однак воротар "зелено-білих" парирував постріл хавбека полтавців.

Останню нагоду врятувати гру підопічні Володимира Сисенка втратили на четвертій компенсованій хвилині. Ілля Ходуля запустив лонгбол, а Одарюк головою підправив м'яч на Олександра Вівдича, котрий вирвався на ударну позицію. Та вчасний вихід з воріт Кожухаря і щільна гра в обороні від Мизюка завадили нападнику полтавців завдати акцентованого удару.

Наступний тур/турнірне становище

Завдяки перемозі "Карпати" здобули 60 очок і за чотири тури до фінішу гарантували собі місце в УПЛ. У наступному турі "леви" зіграють в Сумах з тамтешньою "Вікторією". Матч відбудеться у п'ятницю, 3 травня, о 12:30.