ГООООЛ! Ян Костенко скорочує відставання "Карпат" – 1:2.

Арбітр матчу додав чотири хвилини до основного часу.

Подвійна заміна в складі "Інгульця". Замість Юрія Козиренка та Ярослава Богунова на поле вийшли Сергій Ченбай і Денис Резепов.

85 хвилина

Ярослав Богунов реалізував пенальті – 0:2.

post

84 хвилина

"Інгулець" заробляє право на пенальті. Амбросій Чачуа сфолив проти Олександра Козака.

post

81 хвилина

Єгор Демченко завдав удару головою, але Олексій Паламарчук здійснив сейв і відбив удар карпатівця.

81 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Єгор Картушов вийшов на поле замість Юрія Романюка.

79 хвилина

Подвійна заміна в складі гостей. Замість Олександра П’ятова та Артема Сітало на поле вийшли Володимир Білоцерковець і Ярослав Квасов.

post

78 хвилина

Єгор Демченко прострілював з флангу, однак його передачу заблокували.

yellow_card

73 хвилина

Станіслав Нурі-Малиш отримав жовту картку.

72 хвилина

Заміна в складі "Інгульця". Замість Валерія Сада на поле вийшов Ілля Гаджук.

67 хвилина

Подвійна заміна в складі "Карпат". Аріельсон і Джаред Хаса вийшли на поле замість Іґора Невеса та Євгена Підлепенця.

post

63 хвилина

Карпатівці намагаються відігратися, але "Інгулець" вдало діє в захисті.

59 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Замість Максима Чеха на поле вийшов Єгор Демченко.

yellow_card

56 хвилина

Максим Мельничук отримав жовту картку.

corner

54 хвилина

Гості вибили м’яч після подачі з кутового від "Карпат".

post

53 хвилина

"Карпати" заробляють кутовий удар.

goal

50 хвилина

"Інгулець" відкриває рахунок у нашому матчі. Олександр Козак виконав подачу з правого флангу, але ніхто з гравців не зачепив м’яч в штрафному майданчику "Карпат" та він опинився у сітці воріт "зелено-білих" – 0:1.

corner

47 хвилина

post

46 хвилина

Затяжна атака "зелено-білих" завершилась кутовим ударом для львів’ян.

46 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Замість Владислава Клименка на поле вийшов Артур Рябов.

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато!

whistle

45+1 хвилина

Перший тайм завершено – 0:0.

post

Владислав Клименко завдав удару з лінії штрафного майданчика – вище воріт.

post

45 хвилина

Арбітр матчу компенсував одну хвилину до основного часу першого тайму.

corner

45 хвилина

Олексій Паламарчук вдало зіграв на виході та вибив м’яч після подачі з кутового.

post

45 хвилина

"Карпати" заробляють перший кутовий удар у цьому матчі.

post

44 хвилина

Карпатівці вибігли у швидку контратаку, але не зуміли довести цей момент до удару.

yellow_card

41 хвилина

Юрій Романюк отримав жовту картку.

post

39 хвилина

Максим Мельничук завдав удару зі штрафного, але Андрій Кожухар парирував цей постріл.

post

38 хвилина

"Інгулець" заробляє штрафний удар.

post

35 хвилина

Ян Костенко завдав удару з меж штрафного майданчика – невлучно.

yellow_card

34 хвилина

Олександр Козак отримав жовту картку.

post

30 хвилина

Команди обмінюються контролем м’яча в центрі поля.

post

27 хвилина

Гості проводили позиційну атаку, однак оборона "Карпат" зіграла вдало та відбила атаку "Інгульця".

post

24 хвилина

Іґор Невес вибіг віч-на-віч з кіпером суперника, але арбітр зафіксував офсайд у бразильця.

post

19 хвилина

"Зелено-білі" володіють м’ячем в центрі поля.

post

17 хвилина

"Інгулець" проводив атаку правим флангом, але Юрій Романюк вдало відіграв в обороні та відвів загрозу від власних воріт.

post

14 хвилина

Господарі поля розіграли штрафний удар і Амбросій Чачуа виконав подачу, але м’яч покинув межі поля. Удар від воріт для "Інгульця".

post

13 хвилина

Карпатівці заробили штрафний удар.

post

8 хвилина

Поки що без гострих моментів біля воріт обидвох команд.

post

6 хвилина

Гості намагались відповісти своєю атакою, але порушили правила в штрафному майданчику "Карпат". З м’ячем будуть львів’яни.

post

3 хвилина

Карпатівці контролюють м’яч на власній половині поля.

post

1 хвилина

Іґор Невес завдав удару по воротах суперника – невлучно.

whistle

1 хвилина

Матч розпочато!

post

12:30

Головний рефері – Євген Цибулько (Черкаська область), асистенти: Володимир Шланчак (Черкаська область) та Олександр Марчик (Житомир). Четвертий арбітр – Степан Лапко (Львів). Спостерігач арбітражу – Євген Котенко (Суми).

post

12:20

Стартовий склад "Інгульця": Паламарчук, Мельничук, Малиш, Шершень, Козиренко, Кольцов, Сад, П’ятов, Козак, Богунов, Сітало.

Запасні: Восконян, Романченко, Квасов, Лісняк, Ченбай, Білоцерковець, Сидоренко, Тавареш, Гаджук. Могильний, Резепов.

post

12:10

Стартовий склад львівських "Карпат".

post

12:00

Вітаємо вас на текстовій трансляції матчу "Карпати" – "Інгулець".

Звіт

Перша ліга. Чемпіонська група. Сезон 23/24. 5 тур

“Карпати” (Львів) – “Інгулець”

19 квітня. 13:00. Львів. Стадіон “Україна”

Арбітр – Євген Цибулько (Черкаська область).

Асистенти: Володимир Шланчак (Черкаська область) та Олександр Марчик (Житомир).

Четвертий арбітр – Степан Лапко (Львів).

Спостерігач арбітражу – Євген Котенко (Суми).

“Карпати”: Кожухар, Романюк (Картушов, 81), Бабогло, Векляк, Полегенько, Чех (Демченко, 59), Клименко (Рябов, 46), Костенко, Підлепенець (Джаред, 67), Чачуа, Іґор Невес (Аріельсон, 67).
Запасні: Ільющенков, Мизюк, Козік, Тлумак, Хромей, Шах.

Головний тренер – Мирон Маркевич.

“Інгулець”: Паламарчук, Мельничук, Малиш, Шершень, Козиренко (Резепов, 88), Кольцов, Сад (Гаджук, 72), П’ятов (Білоцерковець, 79), Козак, Богунов (Ченбай, 88), Сітало (Квасов, 79).

Запасні: Восконян, Романченко, Лісняк, Сидоренко, Альваро. Могильний, Резепов.

Головний тренер – Владислав Лупашко.

Голи: Костенко, 90+1 – Козак, 50, Богунов, 85 (пен.).

Попередження: Романюк, 41, Чачуа, 90+4 - Козак, 34, Мельничук, 56, Малиш, 73.

У п’ятницю, 19-го квітня, відбувся центральний матч у чемпіонській групі Першої ліги України. Львівські “Карпати” на стадіоні “Україна” приймали “Інгулець” з Петрового. Двобій лідерів чемпіонату завершився перемогою гостей з рахунком 2:1.

Момент Невеса на старті

“Карпати” розпочали гру доволі динамічно і вже на першій хвилині поєдинку створили гольовий момент. Владислав Бабогло виборов мʼяч у суперника та віддав передачу на Владислава Клименка. Півзахисник другим дотиком до мʼяча вивів Іґора Невеса віч-на-віч з голкіпером, а нападник зміг покотити мʼяч повз Олексія Паламарчука. Проте влучити у площину воріт бразилець не зміг.

Після несподіваного старту підопічні Владислава Лупашка заспокоїли гру і намагались подолати оборону “зелено-білих” через позиційні атаки, але до гольових моментів справа не доходила. Натомість “Карпати” двічі ловили суперника на контратаках і виходили на ударні позиції, втім арбітр двічі фіксував офсайд.

Вʼязка гра та шанс Костенка

Більшість першого тайму команди провели у постійній боротьбі, яка подекуди зупинялась через фоли. Після одного такого моменту арбітр продемонстрував “гірчичник” Олександру Козаку. На 35-й хвилині Ян Костенко отримав передачу на куті штрафного майданчика, підробив собі під праву ногу та пробив у дальній кут – мʼяч пролетів вище воріт.

Перший небезпечний удар у площину воріт Кожухаря завдав Максим Мельничук. Фулбек виконав штрафний з середньої дистанції, проте голкіпер був готовий до пострілу і зафіксував мʼяч. Під завісу першого тайму Владислав Клименко залишився без опіки на підступах до карного майданчика і потужно пробив – вище воріт.

Удар Козака, пенальті Богунова та гол Костенка

Другий тайм розпочався з небезпечного моменту біля воріт “Інгульця”. Іґор Невес пробивав з меж воротарського майданчика, але Олексій Паламарчук здійснив сейв і врятував свою команду від пропущеного м’яча. “Інгулець” відповів своїм моментом, який виявився результативним. Олександр Козак виконав подачу з правого флангу, однак ніхто з гравців у штрафному майданчику “Карпат” не доторкнувся до м’яча, і він опинився у сітці воріт Андрія Кожухаря – 0:1.

Господарі прагнули відігратися і створили кілька моментів. На 81-й хвилині Єгор Демченко завдав удару головою, але Олексій Паламарчук відбив удар карпатівця.

На 85-й хвилині “Інгулець” заробив право на пенальті. Амбросій Чачуа сфолив у власному штрафному майданчику проти Козака. Пенальті взявся виконувати Ярослав Богунов і реалізував свій удар.

У компенсований час карпатівці скоротили відставання. Аріельсон перекинув голкіпера “Інгульця” Паламарчука, а Ян Костенко відправив м’яч у сітку воріт суперника – 1:2. Однак на більше у “Карпат” часу не вистачило.

Наступний тур/турнірне становище

Після поєдинку проти “Інгульця” львів’яни залишаються на першому місці в групі. В їхньому активі 57 очок. Наступний матч “Карпати” проведуть на виїзді проти “Полтави”. Матч відбудеться у суботу, 27-го квітня та розпочнеться о 12:30.