Іконка м'яча Рябов, 29
Іконка м'яча Саків, 87
whistle

90+7 хвилина

Матч завершено! "Карпати" перемагають на виїзді "Лівий берег" з рахунком 1:0 завдяки голу Євгена Підлепенця.

player_change

90+4 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Юрій Тлумак вийшов на поле замість Амбросія Чачуа.

post

90+1 хвилина

Іван Когут завдав удару з перспективної позиції, але півзахисник "Лівого берега" пробив невлучно.

post

90 хвилина

Арбітр матчу Дмитро Євтухов компенсував шість хвилин до основного часу другого тайму.

yellow_card

87 хвилина

Тарас Саків отримав жовту картку.

yellow_card

86 хвилина

Ернест Астахов отримав жовту картку.

corner

85 хвилина

Владислав Бабогло вибив м’яч після подачі з кутового від киян.

post

85 хвилина

"Лівий берег" заробляє кутовий удар.

84 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Замість Євгена Підлепенця на поле вийшов Юрій Романюк.

post

81 хвилина

Сантос Сідней завдав удару головою з меж штрафного майданчика, але Андрій Кожухар здійснив сейв і врятував "Карпати" від пропущеного м’яча.

76 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Іґор Невес покинув межі поля та замість нього вийшов Єгор Демченко.

post

74 хвилина

Ян Костенко завдав удару з меж штрафного майданчика – поперечка врятувала "Лівий берег" від другого пропущеного м’яча.

post

70 хвилина

Вимушена заміна в складі "Лівого берега". Ушкодження зазнав Андрій Якимів і він покинув межі поля. Замість нього на поле вийшов Валерій Самар.

post

66 хвилина

Іван Когут завдав удару з-за меж штрафного майданчика – повз ворота.

64 хвилина

Подвійна заміна в складі господарів. Замість Миколи Когута та Олександра Дударенка на поле вийшли Іван Когут і Сантос Сідней.

corner

63 хвилина

Ніхто з гравців київської команди не зміг замкнути навіс Мар’яна Мисика.

post

62 хвилина

post

59 хвилина

Господарі поля намагаються швидко відновити паритет, але "Карпати" вдало обороняються.

goal

56 хвилина

ГООООООООЛ! "Леви" відкривають рахунок у цьому матчі. Ян Костенко віддав передачу на Євгена Підлепенця, який завдав влучного удару по воротах "Лівого берега" – 1:0!

55 хвилина

Заміна в складі "Лівого берега". Мар’ян Мисик вийшов на поле замість Владислава Войцеховського.

post

51 хвилина

Наразі без небезпечних моментів у другому таймі.

post

49 хвилина

Микола Когут виконав подачу в штрафний майданчик, але вона виявилась занадто сильною та м’яч покинув межі поля.

post

49 хвилина

"Лівий берег" виконає штрафний удар.

yellow_card

46 хвилина

Олег Синиця отримав жовту картку.

46 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Замість Артура Рябова на поле вийшов Максим Чех.

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато!

whistle

45+2 хвилина

Перший тайм завершено. Команди йдуть на перерву за нічийного рахунку 0:0.

corner

Владислав Бабогло завдав удару після подачі з кутового – Максим Механів врятував "Лівий берег" від пропущеного м’яча, здійснивши сейв.

post

45+1 хвилина

Карпатівці заробляють кутовий удар.

post

45 хвилина

Арбітр матчу Дмитро Євтухов додав одну хвилину до основного часу першого тайму.

post

45 хвилина

Кияни невдало розіграли штрафний удар.

post

44 хвилина

Гості заробляють штрафний удар.

post

43 хвилина

Даниїл Сухоручко порушив правила в атаці. З м’ячем будуть "Карпати".

post

39 хвилина

Команди грають обережно, не поспішають йти вперед.

post

36 хвилина

Олександр Дударенко виконав подачу з лівого флангу, але м’яч покинув межі поля. Удар від воріт для "Карпат".

corner

32 хвилина

Після подачі з кутового від Амбросія Чачуа, господарі поля вибили м’яч з власного штрафного майданчика.

corner

32 хвилина

Максим Механів вибив м’яч після подачі з кутового за межі поля. Ще один "корнер" для львівської команди.

post

31 хвилина

"Карпати" виконають свій перший кутовий удар у цьому поєдинку.

post

30 хвилина

Микола Когут виконав простріл у штрафний майданчик з лівого флангу, однак знову надійно на виході зіграв Андрій Кожухар.

yellow_card

29 хвилина

Артур Рябов отримав жовту картку.

post

26 хвилина

Микола Когут виконав подачу зі штрафного удару, але Андрій Кожухар вчасно вийшов з воріт і заволодів м’ячем.

post

25 хвилина

Тарас Саків завдав прямого удару зі штрафного – м’яч пролетів над поперечкою.

post

24 хвилина

"Карпати" заробляють небезпечний штрафний удар.

post

22 хвилина

"Зелено-білі" володіють м’ячем на чужій половині поля.

corner

19 хвилина

Після тривалого розіграшу кутового, Даниїл Сухоручко завдав удару по воротах "Карпат" – невлучно.

corner

19 хвилина

Ернест Астахов виконав подачу з кутового, але карпатівці вибили м’яч за межі поля. Ще один "корнер" для киян.

post

18 хвилина

"Лівий берег" виконає кутовий удар.

post

14 хвилина

Владислав Клименко виконав подачу в штрафний майданчик суперника, але гравці "Лівого берега" вибили м’яч.

corner

12 хвилина

Гості вибили м’яч після подачі з кутового від київської команди.

post

11 хвилина

"Лівий берег" заробляє перший кутовий удар у цьому матчі.

post

10 хвилина

Команди по черзі володіють м’ячем, поки що без небезпечних моментів біля воріт обидвох команд.

post

7 хвилина

Господарі поля розіграли штрафний удар, але карпатівці зуміли відвести загрозу від власних воріт.

post

6 хвилина

"Лівий берег" намагається взяти м’яч під свій контроль і володіти ініціативою на футбольному полі.

post

3 хвилина

Львів’яни намагаються шукати вільні зони попереду та створювати атаки, однак кияни надійно обороняються.

post

2 хвилина

Карпатівці контролюють м’яч на власній половині поля.

whistle

1 хвилина

Матч розпочато!

post

12:50

Головний рефері – Дмитро Євтухов (Дніпро), асистенти: Владислав Дрикін (Рівне) та Євген Гашков (Чернівці). Четвертий арбітр – Дмитро Кузовлєв (Запоріжжя). Спостерігач арбітражу – Володимир Александренко (Вінниця).

12:20

Вітаємо вас на текстовій трансляції матчу "Лівий берег" – "Карпати".

Звіт

Перша ліга. Чемпіонська група. Сезон 2023/2024. 4 тур

“Лівий берег” (Київ) – “Карпати” (Львів)

12 квітня, 13:30. Київ, "Арена Лівий берег".

Арбітр – Дмитро Євтухов (Дніпро).

Асистенти: Владислав Дрикін (Рівне) та Євген Гашков (Чернівці).

Четвертий арбітр – Дмитро Кузовлєв (Запоріжжя).

Спостерігач арбітражу – Володимир Александренко (Вінниця).

“Лівий берег”: Механів, Астахов, Якимів (Самар, 70), Слотюк, Дударенко (Сіднней, 63), Співаков, Дедух, Когут М. (Когут І., 64), Синиця, Войцеховський (Мисик, 55), Сухоручко.

Запасні: Чеботарьов, Сташків, Соколов, Швець, Литовченко, Сердюк, Петренко.

Головний тренер – Віталій Первак.

“Карпати”: Кожухар, Мизюк, Бабогло, Саків, Полегенько, Рябов (Чех, 46), Клименко, Костенко, Підлепенець (Романюк, 84), Чачуа (Тлумак, 90+4), Іґор Невес (Демченко, 76).

Запасні: Ільющенков, Картушов, Векляк, Козік, Шах, Аріельсон.

Головний тренер – Мирон Маркевич.

Гол: Підлепенець, 56.

Попередження: Синиця, 46, Астахов, 86 – Рябов, 29, Саків, 87.

Долю протистояння першої та третьої команд ліги вирішив єдиний забитий м’яч. Влучний удар Євгена Підлепенця приніс “Карпатам“ перемогу в Києві.

DSC_3774-202.JPG

Гострота після стандартів

На старті поєдинку команди діяли обережно і уникали ризикованих рішень. “Карпати“ заволоділи м’ячем і проводили затяжні позиційні атаки. Лише ближче до середини першого тайму футболісти додали в активності. Зокрема, “Лівий берег“ двічі виконував подачі з кутового. Після другого розіграшу та подальшого навісу м’яч пролетів поруч зі стійкою воріт “зелено-білих“ – Ернест Астахов навісив на голову Данилові Сухоручку, втім той у ціль не влучив.

На 24-й хвилині “леви“ відповіли своїм стандартом. Євген Підлепенець заробив штрафний удар неподалік володінь господарів, а Тарас Саків взявся виконувати стандарт. Карпатівець потужно пробив над поперечкою.

Гра без небезпечних моментів тривала до кінцівки тайму. Лише у компенсований час “Карпати“ потурбували кіпера суперника Максима Механіва. Розіграш кутового завершився ударом головою у виконанні Владислава Бабогло. Воротар “Лівого берега“ легко заволодів м’ячем.

DSC_3830-218.JPG

Краса від Підлепенця

Темп гри на початку другої половини все ще залишався доволі невисоким. Більше того, матч все частіше переривався через велику кількість фолів та зупинок. Уся боротьба відбувалася у центрі поля.

Проте на 56-й хвилині “зелено-білі“ провели класну атаку, яка завершилася взяттям воріт. Розпочав випад гостей Владислав Клименко, котрий розрізною передачею знайшов Іґора Невеса. Бразилець помітив підключення Яна Костенка і відпасував праворуч. Лівий вінгер “Карпат“ продовжив атаку і віддав на Підлепенця. Євген мав вдосталь часу, щоб прицілитися і красиво пробив лівою – м’яч від поперечки залетів у сітку.

DSC_3743-196.JPG

Поперечка Костенка

Пропущений гол змушував “Лівий берег“ більшими силами йти вперед. Однак підопічні Віталія Первака все ще не розкривалися та не додавали в активності. Натомість львів’яни могли збільшити перевагу. Підлепенець скористався помилкою оборони суперника і вивів на ударну позицію Костенка. Удар карпатівця взяла на себе поперечка.

Після цього кияни збільшили темп і створили кілька нагод. На 81-й хвилині Астахов навісив у штрафний майданчик, де без опіки залишився Сіднней. Бразильський легіонер “Лівого берега“ пробив головою з близької відстані, утім надійно зіграв Андрій Кожухар.

У компенсований час столична команда спробувала організувати щось схоже на фінальний штурм. Проте за шість доданих хвилин “Лівий берег“ лише одного разу був близький до того, щоб зрівняти рахунок. Сильно по воротах бив Іван Когут, та його пострілу не вистачило влучності. Усі ж навіси киян перехоплював Кожухар.

DSC_3684-178.JPG

Наступний тур/турнірне становище

Завдяки черговій перемозі команда Мирона Маркевича зміцнила лідерство. В активі “Карпат“ – 57 очок. У наступному турі "зелено-білі" прийматимуть вдома “Інгулець“. Зустріч лідерів Першої ліги відбудеться у п’ятницю, 19 квітня, о 13:00.